New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Maye ma sem edz.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jövőre jön Bell és megoldodik a futójáték!
steelwolf
Ezzel nincs gond, de hogyan cseréljük ki a fél falat előtte h futás működjön is? 😀
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jövőre jön Bell és megoldodik a futójáték!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
James Carpenter allowed six pressures vs Miami (1 sack, 1 hit, 4 hurries), per @PFF. His pass-blocking grade was last among 61 qualified guards in Week 2.
Apex
Az kemény.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
James Carpenter allowed six pressures vs Miami (1 sack, 1 hit, 4 hurries), per @PFF. His pass-blocking grade was last among 61 qualified guards in Week 2.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Jobban visszanézve 2. INT-et, miután Darnold elengedte a labdát és még repült pár métert, Pryor a CB előtt volt, ha végigcsinálja sima TD, vmiért megállt.
Beki
"WR Terrelle Pryor took the blame on Sam Darnold's second interception and later apologized to the rookie. Pryor said he ran a sloppy route on CB Xavien Howard in the back of the end zone. Said Pryor: "I said it to him after the game, ‘I hope you forgive me. I'll make sure I'm there next time.' That one, it's not on Sam and I wish it could go on a stat for me." That's the scouting report on Pryor: He has a ton of talent, but he needs to be more disciplined with his route running."
Apex
Hm. Mennyire más mint amit én gondoltam...

Green is green
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Jobban visszanézve 2. INT-et, miután Darnold elengedte a labdát és még repült pár métert, Pryor a CB előtt volt, ha végigcsinálja sima TD, vmiért megállt.
Beki
"WR Terrelle Pryor took the blame on Sam Darnold's second interception and later apologized to the rookie. Pryor said he ran a sloppy route on CB Xavien Howard in the back of the end zone. Said Pryor: "I said it to him after the game, ‘I hope you forgive me. I'll make sure I'm there next time.' That one, it's not on Sam and I wish it could go on a stat for me." That's the scouting report on Pryor: He has a ton of talent, but he needs to be more disciplined with his route running."

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jobban visszanézve 2. INT-et, miután Darnold elengedte a labdát és még repült pár métert, Pryor a CB előtt volt, ha végigcsinálja sima TD, vmiért megállt.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
A futójáték teljes csődje nekem meglepetés .... ennél sokkal jobbat gondoltam. Az első INT szerintem tipikus olyan amiből tanulni fog Darnold

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
41 passz masodik meccsen a rookietol...

Hue Jackson masodallasban itt nyomja?
Drip
Menni kellett végig az eredmény után, nulla futójáték mellett.
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
41 passz masodik meccsen a rookietol...

Hue Jackson masodallasban itt nyomja?

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sok újat nem tudok hozzátenni a leírtakhoz.
Darnold a buta INT után fejben ismét összeszedte magát és próbálta visszahozni a dolgokat, de elég nehéz, ha folyamatosan saját 15-ösöd környékén kezded a playeket. 2. INT sztem még mindig kb Pryor hibája.
Beachum-Carpenter duóval nem tudom mi lett...nagyon gyenge a fal oldala, de Shell kellemes meglepetés leg eddig. Futójátékhoz meg asszem 2.2 y / carry átlag...

Védelem leg 4 sacket összepakolt.
Itt ne menjünk bele h Skrine 8.5 misiért mit csinál a pályán...letépi az ellenfél fejét, TD-t enged és kritikus 3rd down playeknél nyelünk róla flageket és mindez a 3. szezon már, nevetséges, mint Qvale rosteren tartása.
TruJo felé szállt egyáltalán labda tegnap?
3&19-re az a hívás...nem tudom leírni mennyire felidegesített...emellett sokan Adams nyakába varrják h Gore-t neki kellett volna felvennie, de visszanézve sztem Lee és Williamson is megoldhatta volna ezt, ha már pass rush terén bénáztak előtte.

Két legnagyobb fekete pont mehet Pryor, Herndon duónak. Tomlinson meg blokkoló TE, jó h ez is kifog rajta.
több mint 5 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Véleményem szerint is jól játszott a csapat. Leszámítva azt, h a futás tényleg nem létezett. Sztem a tegnapi meccs bőven nyerhető lett volna 4-5 egyéni baklövés nélkül, amik nagyban rányomták a bélyeget a meccs kimenetelére. Darnoldot én sem szidnám, sztem megtette, amit egy 2. mecces rookie megtehet egy ilyen offense mellett. Viszont az feltűnt (lehet csak én láttam így), hogy elég sokszor pontatlanul dobta a labdákat. Sokszor elé, mellé dobta a targeteknek, sokszor pedig túl magasan dobta, így a felugró célpont (éppen elérve a labdát) az elkapás után nem tudott plusz yardokat szerezni, mert már ott is voltak a védők.

GO JETS!!!
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Na akkor leirnam a velemenyem a meccsrol.
Def: osszesegeben nem volt rossz egyaltalan, Anderson jateka kulon tetszett az elso felidoben. A pontokat szar field poziciobol kaptak ez szerintem megbocsajthato. Az mar kevesbe hogy Skrine meg mindig a kezdo csapat tagja, oke hogy neha van egy-egy villanasa(tavaly saints meccs) de osszesegeben nagyon lehuzza a vedelmet. Illetve az is fajo hogy amikor a legjobban kellett nem tudtuk megallitani a delfineket.
Off: na most Darnold akarki akarmit mond szerintem nagyon is jol jatszott ha Herndon meg egy fel yardot elore tud menni vagy ha Pryor befejezi a routjat akkor most arrol beszelnenk hogy 3td 1 int es comeback win-t hozott a srac a masodik meccsen. Folyamatosan nyomas alatt volt, futojatek 0, kurva sok drop is volt es igy is 334 yrd 25/41 egy tisztesseges sec ellen, azert ez nem szar. Darnoldon kivul meg Enunwa jo illetve a fal jobb oldala elfogadhato volt.
Igazabol azert fajo ez a meccs mert sokkal tobb volt benne. Es lehet mondani hogy hat jo balszerencsenk volt, ami igaz is de valahogy az utobbi evekben fontos pillanatokban amikor vegre kezdene elindulni valami mindig ez volt. Azonban ennek ellenere is sokkal bizakodobb vagyok iden mint eddig, sokkal tobb potencial van a csapatban mint az utobbi evekben csak fejben kapjuk mar ossze magunkat. Go Jets!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jó volna, ha egy meccset úgy hoznánk le h nem kell agyvérzést kapni a sok hülyeség miatt.
Herndon bénázása 1. félidő végén és h nem lett TD a végén nagyon fájó.

Végén kizavarod ellenfelet FG távolságból és mit csinálsz (még ha Adams elrontotta sztem az RB levédekezését)? Kacy Rodgers barátunk ráküldi a házat a QB-ra. Többit majd holnap, de a cél továbbra is Darnold fejlődése egész szezonban.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Urak, van Seattle és Pats topic is, köszi. 😀
Beki
Bocs ezt En b@sztam el... no Go Jets, remélem ezen az INT-n is hamar túllép ifjú titánunk

Green is green
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939

Beki
Nem ugy volt hogy Parker jatszik?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Urak, van Seattle és Pats topic is, köszi. 😀
Beki
Legalább pörög a Topic 😂😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Urak, van Seattle és Pats topic is, köszi. 😀
Beki
De en azert jottem, hogy Darnoldrol olvassak 😀

@Wyatt
"Tok mindegy milyen szamokat hozol", ok...lol

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Urak, van Seattle és Pats topic is, köszi. 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Divat
Wyatt
Ez fura nekem is meg tole is. A csapatnak nem akkor kell szurkolni amikor megy... plane Jets szurkolonak nem szokas ez nem Pats vagy Seahawks
Pityu Gyor
Sajnos mi nem valtunk "divatcsapatta". Pedig jot tett volna a frencsajznak, de eleg kis piac washington allam es kornyeke, nem annyira eladhato, raadasul az orszag tobbi resze mindig ferde szemmel nezi a pacific north westet 😀

Darnoldnak drukkolok 😊
undisputedly
Looool. Pont a Seattle volt a divatcsapat. A Seahawks a divatcsapat definíciója a szótárban... Amíg megy neki, hirtelen kurva sok szurkolója lett, előtte meg utána semmi
Wyatt
Oooo...pont egy Pats drukker probalja rasutni egy masik csapatra a "divat" jelzot? 😀
Mert Pats drukkereket Massachusetts allamon kivul is rengeteget talasz, kb ez az a csapat amelyiket minden allamban (Hawaii-on kivul) r@hellnek az adott regiot uralo csapat drukkerei, mert naluk is annyi divat van Brady miatt.

Ezzel szemben Hawks drukkerek nem nottek ki a foldbol az elmult idoszakban, a PWC diaszpora vitte minden mas allamba a drukkolast es ennyi. Ismertek lettek a Hawks jatekosok az atlag szurkolok szemeben is, de veszesen nem nott a szurkolotabor, megmaradt marginalisnak a tobbi csapathoz kepest. Az, hogy a szakmai beszelgetesekben a mainstream veraramba bekerult, nem jelenti azt, hogy lettek fanok is. En szerettem volna, ha no a tomegbazis nagymertekben, de ez nem kovetkezett be.

Az meg, hogy keleteuropaban lett 3000 Hawks drukker (te velhetoen erre gondolsz, koztuk a pesten Hawks mercsendajzban setalgato par tucat emberre, az lepke... a szelviharban).
undisputedly
Jajj ne viccelődjünk már, hirtelen tele lett mindenhol Seahawks-szurkerekkel, akik a visszaeséssel el is tűntek szépen. Nem gond ez, de azért na...
Wyatt
Nem viccelek, az alabb fejtettem ki miert nincs igazad, de ha gepkozelbs kerulok, hozok szamokat is.
undisputedly
Tök mindegy, milyen számokat hozol. Mindenhol az ment orrba-szájba, hogy Beast Mode így, LoB úgy, ez egy micsoda család, etc, etc, etc. Bár lehet, hogy csak elcsendesültek a népek, és csendben megvannak még valahol 😀

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Divat
Wyatt
Ez fura nekem is meg tole is. A csapatnak nem akkor kell szurkolni amikor megy... plane Jets szurkolonak nem szokas ez nem Pats vagy Seahawks
Pityu Gyor
Sajnos mi nem valtunk "divatcsapatta". Pedig jot tett volna a frencsajznak, de eleg kis piac washington allam es kornyeke, nem annyira eladhato, raadasul az orszag tobbi resze mindig ferde szemmel nezi a pacific north westet 😀

Darnoldnak drukkolok 😊
undisputedly
Looool. Pont a Seattle volt a divatcsapat. A Seahawks a divatcsapat definíciója a szótárban... Amíg megy neki, hirtelen kurva sok szurkolója lett, előtte meg utána semmi
Wyatt
Oooo...pont egy Pats drukker probalja rasutni egy masik csapatra a "divat" jelzot? 😀
Mert Pats drukkereket Massachusetts allamon kivul is rengeteget talasz, kb ez az a csapat amelyiket minden allamban (Hawaii-on kivul) r@hellnek az adott regiot uralo csapat drukkerei, mert naluk is annyi divat van Brady miatt.

Ezzel szemben Hawks drukkerek nem nottek ki a foldbol az elmult idoszakban, a PWC diaszpora vitte minden mas allamba a drukkolast es ennyi. Ismertek lettek a Hawks jatekosok az atlag szurkolok szemeben is, de veszesen nem nott a szurkolotabor, megmaradt marginalisnak a tobbi csapathoz kepest. Az, hogy a szakmai beszelgetesekben a mainstream veraramba bekerult, nem jelenti azt, hogy lettek fanok is. En szerettem volna, ha no a tomegbazis nagymertekben, de ez nem kovetkezett be.

Az meg, hogy keleteuropaban lett 3000 Hawks drukker (te velhetoen erre gondolsz, koztuk a pesten Hawks mercsendajzban setalgato par tucat emberre, az lepke... a szelviharban).
undisputedly
Jajj ne viccelődjünk már, hirtelen tele lett mindenhol Seahawks-szurkerekkel, akik a visszaeséssel el is tűntek szépen. Nem gond ez, de azért na...
Wyatt
Nem viccelek, az alabb fejtettem ki miert nincs igazad, de ha gepkozelbs kerulok, hozok szamokat is.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Divat
Wyatt
Ez fura nekem is meg tole is. A csapatnak nem akkor kell szurkolni amikor megy... plane Jets szurkolonak nem szokas ez nem Pats vagy Seahawks
Pityu Gyor
Sajnos mi nem valtunk "divatcsapatta". Pedig jot tett volna a frencsajznak, de eleg kis piac washington allam es kornyeke, nem annyira eladhato, raadasul az orszag tobbi resze mindig ferde szemmel nezi a pacific north westet 😀

Darnoldnak drukkolok 😊
undisputedly
Looool. Pont a Seattle volt a divatcsapat. A Seahawks a divatcsapat definíciója a szótárban... Amíg megy neki, hirtelen kurva sok szurkolója lett, előtte meg utána semmi
Wyatt
Oooo...pont egy Pats drukker probalja rasutni egy masik csapatra a "divat" jelzot? 😀
Mert Pats drukkereket Massachusetts allamon kivul is rengeteget talasz, kb ez az a csapat amelyiket minden allamban (Hawaii-on kivul) r@hellnek az adott regiot uralo csapat drukkerei, mert naluk is annyi divat van Brady miatt.

Ezzel szemben Hawks drukkerek nem nottek ki a foldbol az elmult idoszakban, a PWC diaszpora vitte minden mas allamba a drukkolast es ennyi. Ismertek lettek a Hawks jatekosok az atlag szurkolok szemeben is, de veszesen nem nott a szurkolotabor, megmaradt marginalisnak a tobbi csapathoz kepest. Az, hogy a szakmai beszelgetesekben a mainstream veraramba bekerult, nem jelenti azt, hogy lettek fanok is. En szerettem volna, ha no a tomegbazis nagymertekben, de ez nem kovetkezett be.

Az meg, hogy keleteuropaban lett 3000 Hawks drukker (te velhetoen erre gondolsz, koztuk a pesten Hawks mercsendajzban setalgato par tucat emberre, az lepke... a szelviharban).
undisputedly
Jajj ne viccelődjünk már, hirtelen tele lett mindenhol Seahawks-szurkerekkel, akik a visszaeséssel el is tűntek szépen. Nem gond ez, de azért na...

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Divat
Wyatt
Ez fura nekem is meg tole is. A csapatnak nem akkor kell szurkolni amikor megy... plane Jets szurkolonak nem szokas ez nem Pats vagy Seahawks
Pityu Gyor
Sajnos mi nem valtunk "divatcsapatta". Pedig jot tett volna a frencsajznak, de eleg kis piac washington allam es kornyeke, nem annyira eladhato, raadasul az orszag tobbi resze mindig ferde szemmel nezi a pacific north westet 😀

Darnoldnak drukkolok 😊
undisputedly
Looool. Pont a Seattle volt a divatcsapat. A Seahawks a divatcsapat definíciója a szótárban... Amíg megy neki, hirtelen kurva sok szurkolója lett, előtte meg utána semmi
Wyatt
Oooo...pont egy Pats drukker probalja rasutni egy masik csapatra a "divat" jelzot? 😀
Mert Pats drukkereket Massachusetts allamon kivul is rengeteget talasz, kb ez az a csapat amelyiket minden allamban (Hawaii-on kivul) r@hellnek az adott regiot uralo csapat drukkerei, mert naluk is annyi divat van Brady miatt.

Ezzel szemben Hawks drukkerek nem nottek ki a foldbol az elmult ifoszakban, a PWC diaszpora vitte minden mas allamba a drukkolast es ennyi. Ismertek lettek a Haeks jatekosok az atlag szurkolok szemeben is, de veszesen nem nott a szurkolotabor, megmaradt marginalisnak a tobbi csapathoz kepest. Az, hogy a szakmai beszelgetesekben a mainstream veraramba bekerult, nem jelenti azt, hogy lettek fanok is. En szerettem volna, ha no a tomegbazis nagymertekben, de bem kovetkezett be.

Az meg, hogy keleteuropaban lett 3000 Hawks drukker (te velhetoen erre gondolsz, koztuk a pesten hwks mercsendajzban setalgato par tucat emberre, az lepkefing a szelviharban).
undisputedly
Én 2010 körül láttam pesten egy Seahawks pulcsis csávót, küldtem neki egy mentális respektet. azóta viszont nem nagyon láttam senkit Seahawks merchben 😕