New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Komolyan tisztára azt érzem a csapaton, hogy az első meccsre nagyon faszán nagyon brutál módon felkészültek, és ennyi azóta semmit nem látunk ebből az egészből. A vasárnapi meccsig legalább a védelem jó volt, de itt ők sem tudom mit csináltak, konkrétan szinte nem is láttam olyan Bortles passzt ami tight coverage-be ment volna. Pedig nem gondolnám, hogy ebben a csapatban ennyi van, szerintem sokkal jobb keretünk van mint az utóbbi években, és mégis szarabbul játszunk...egyszerűen botrány amit művelünk, kurvára megérte tavaly elküldeni Mortont is. Tavaly védtem Bowles-t, de ezek után tényleg nem tudom hogy annak örüljek-e ha nyerünk vagy ha kiszopunk jó pár meccsen és legalább Bowles meg Bates is megy a fenébe. Így hogy idén ledraftoltuk a franchise jövőjét(reméljük), szerintem baromira kéne a csapatnak egy offensive minded coach.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jets Offensive Rankings
Total: 29
Run: 25 (tied)
Pass: 27
Scoring: 21

Jets Defensive Rankings
Total: 13
Run: 16
Pass: 14
Scoring: 13

Ja meg most olvasom, hogy Bortles 2015-ben már 381 yardot passzolt ellenünk. 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha jól számolom a védelem 514, ISMÉTLEM 514 total yardot kajált be tegnap.
Beki
Ezen nem kell ennyire kiakadni. A Pats is 480-at szopott be tőlünk 2 hete. 😊
iktriad
Ne értékeld túl magatokat, az előnyt őrző Lions is felrakott 414-et. Azóta megérkezett viszont a védelem látszólag, nehogy pislogás legyen a vége januárban :d
Wyatt
Januárban is az fog győzni(már ha eljutunk oda), akinek a keretén ott lesz az isteni TB. (Az isteni TB alatt persze Taven Bryanre gondoltam. Miért te talán másra? 😊 )

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha jól számolom a védelem 514, ISMÉTLEM 514 total yardot kajált be tegnap.
Beki
Ezen nem kell ennyire kiakadni. A Pats is 480-at szopott be tőlünk 2 hete. 😊
iktriad
Ne értékeld túl magatokat, az előnyt őrző Lions is felrakott 414-et. Azóta megérkezett viszont a védelem látszólag, nehogy pislogás legyen a vége januárban :d

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Josh Martin LB, agyrázkódás -> IR
több mint 5 éve
Inter102 New York Jets 54
A legnagyobb baj a jövőre nézve valóban az lesz hogy ez az OL hagyja szettorni Darnoldot. Katasztrófa volt tegnap a csapat. Én nem értek hozzá de ahogy Bowles kenyszeredetten mosolyog attól rosszul vagyok. Amúgy egy kezdő iranyitoval miért nem rövideket dobalunk???
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha jól számolom a védelem 514, ISMÉTLEM 514 total yardot kajált be tegnap.
Beki
Ezen nem kell ennyire kiakadni. A Pats is 480-at szopott be tőlünk 2 hete. 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Azt mondta töketlen Bowles h bizony a csapat tett egy visszalépést tegnap. Szívesen megkérdezném h mégis honnan? Az elmúlt 3 évben volt vmi előrelépés?

10 napjuk volt felkészülni a JAX ellen. Oké h elit D, de Bates ugyanazt a konzervatív szart hívja már 3 meccse, mire feleszmélünk h hát 3 negyed után szopórolleren vagyunk és Darnoldnak folyamatosan passzolnia kell.
OL egy rohadt lyukat nem tud nyitni futáshoz.

Emellett kiemelném h Adams héten azt nyilatkozta h Mayfield ellen nem volt gameplanünk, bár ezt a vak is látta + nyilván fáradt a védelem is. Majd Mr minden rendben Bowles még aznap jött h 2. éves játékosunk butaságokat beszél. Ha jól számolom a védelem 514, ISMÉTLEM 514 total yardot kajált be tegnap.

4-5 meccs és Darnoldot kinyírja ez a lúzer bagázs.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Félelmetes h lehet 4 meccs alatt leépíteni az ember reményeit.
Beki
Igen 😕 ez nagyon nehéz igy a Lions meccstől indulva

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Félelmetes h lehet 4 meccs alatt leépíteni az ember reményeit.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Bowles takarodj!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne csüggedjetek, megvan a franchise QB-tok. Nekem nagyon tetszett, hogy Darnold nem tört össze annak ellenére, hogy állandóan ostrom alatt állt. Lesz még ez jobb is. Fel a fejjel.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Úgy fest h Peake és Sterling lesz 2 tuti hiányzó JAX ellen.
Bortlesék legnagyobb örömére "itt vagyok rám dobáljatok" Skrine visszatér.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Rishard Matthews FA lett. Ő vajon érdekelhet majd minket?
Lucifer
Nem nagyon hiszem, jelenlegi WR négyes bőven elég.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
NFL informally/privately apologized to NYJ for the Mo Claiborne holding call on #Browns failed 2-point conversion, I’m told.

Offsetting penalties set up the Philly Special knockoff on next play that tied game at 14-14 late in the 3rd quarter.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Rishard Matthews FA lett. Ő vajon érdekelhet majd minket?

GO JETS!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
TOP 5 CBs in passer rating allowed through three weeks:
1. Patrik Peterson 8.3
2. Morris Claiborne 16.8
3. Marcus Peters 17.2
4. Kenny Moore II 29.7
5. Xavien Howard 32.2
Apex
Mondjuk zászlók, amiket dobnak rá nagyon értékes yardokba és sokba kerültek azért néha.
több mint 5 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Ne adjunk Bell-ért ennyi pénzt, még ha lenne is rá keret. Bomlasztaná az öltözői hangulatot, és nem lenne jobb (annyival) Crowellnél.

Go Jets!
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
TOP 5 CBs in passer rating allowed through three weeks:
1. Patrik Peterson 8.3
2. Morris Claiborne 16.8
3. Marcus Peters 17.2
4. Kenny Moore II 29.7
5. Xavien Howard 32.2

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sources: Todd Bowles making one significant change after loss to Browns.
Bowles is taking back some of play-calling duties from defensive coordinator Kacy Rodgers. - Mehta

Végre egy értelmes lépés a sok szar között.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Igen, 16.5/év lett volna az első két év és 15/év az első három átlaga. Bellnek sztem olyan konstrukció kéne, ami alapján már most garantáltan megkap 40-50 misit, akármi történik. Erre úgy van mód, ha vagy az aláíráspénzt növelik meg, vagy az éves fizuk egy részét garantálják be tutira. Nyilván a Steelers-nek ez nem okés, hiszen fosnak ha vmi gebasz beüt buknak egy csomó pénzt (illetve capspace-t), azonban vannak csapatok (pl a Jets) ahol szarásig vannak hellyel a sapi alatt, így nekik nem akkora para.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Bocsi mégegyszer átolvasva a cikket tehát a beatek szerint : 10m signing bonus + 12 m base salary + 6 m base salary = 28 m garantált az első két évben és a 2019-ben lett volna egy 5m roster bonus, így jön ki a 33 m. Majd 2020-ban 12 m base salary, ami teh!t 45 m.
Fast Willie
Igen, úgy, hogy a base salary-k az évek elején váltak volna garantálttá. Tehát most 22 milliót kapott volna (ez az összeg, ami ténylegesen garantált), 2019 elején még 11-et (ez az ügynevezett "garantált"), majd 2020-ban még 12-t (detto mint 19-ben). Ez Bellnek igen fos konstrukció, a csapat meg jöhet azzal, hogy milyen sok pénzt adtak volna neki. Gondolom a korábbi 40 millió is pont így lett kiszámolva.

A lényeg, hogyha a Steelers 2019 januárjában úgy döntött volna ezzel a szerződéssel, hogy Bellt kibassza akármi miatt, akkor 22 milliója lett volna Bellnek.
gabokocka
Köszi Gabo!

Tehát 22 millió egy évre és 33 millió két évre, ha marad. Nyilván okos konstrukció csapatszempontból, de azért ez így is 16.5 misi/év, ha azt nézem, csak nem egyben, hanem aprózva.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Bocsi mégegyszer átolvasva a cikket tehát a beatek szerint : 10m signing bonus + 12 m base salary + 6 m base salary = 28 m garantált az első két évben és a 2019-ben lett volna egy 5m roster bonus, így jön ki a 33 m. Majd 2020-ban 12 m base salary, ami teh!t 45 m.
Fast Willie
Igen, úgy, hogy a base salary-k az évek elején váltak volna garantálttá. Tehát most 22 milliót kapott volna (ez az összeg, ami ténylegesen garantált), 2019 elején még 11-et (ez az ügynevezett "garantált"), majd 2020-ban még 12-t (detto mint 19-ben). Ez Bellnek igen fos konstrukció, a csapat meg jöhet azzal, hogy milyen sok pénzt adtak volna neki. Gondolom a korábbi 40 millió is pont így lett kiszámolva.

A lényeg, hogyha a Steelers 2019 januárjában úgy döntött volna ezzel a szerződéssel, hogy Bellt kibassza akármi miatt, akkor 22 milliója lett volna Bellnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Ha roster bónusz van benne, az nem tud garantált lenni, ezen nehéz vitatkozni. Az aláírási pénz az, ami biztosan garantált. Ugye szokás garantáltnak nevezni a ligaév első napján garantálttá váló összeget, de ha korábban kibasszák, azt igencsak nem kapja meg. Tehát a jelek szerint rohadtul kevés ténylegesen garantált pénzzel kínálta meg Bellt a Steelers, ami nem meglepő módon nem tetszett neki. Gondolom neki nem olyan "garantált" kell, ami csak egy bizonyos időpontban lesz garantált, hanem már a szerződés aláírásakor az. Márpedig a kettő qrvára nem ugyanaz.

Tehát ha ugyanezt a konstrukciót a Jets úgy oldaná meg, hogy az aláírási lóvé nem 10, hanem 30 misi lenne, meg full garantálttá tenné az első két (esetleg három) évet, akkor gondolom meg is lenne a deal. Csak a Steelers ilyen szerződést érthető módon nem akart kötni. Bell meg ezt a változatot érthető módon nem fogadta el.
gabokocka
A Steel Curtain cikknél jobban nem tudom én se leírni, de hót zicher, h nem 10 milla a gari 5 évre, különben akkor a 33m és 45 m hogy értelmezendő? A beatek szerint az tuti összeg
Fast Willie
A 33 azt jelenti, hogy annyit kap két év alatt. Ami akkor garantált, ha a második év első liganapján is a csapat tagja. Ha nem, akkor qrvára nem. A csapat ezt garantált összegnek tekinti, holott ténylegesen rohadtul nem az. A harmadik évnél ugyanez van.
gabokocka
Oké. Mondjuk ez csak Rapoport elképzelése, csak furcsállom. 2017-ben állítólag 40 m lett volna garantált, most meg 10?

Bocsi mégegyszer átolvasva a cikket tehát a beatek szerint : 10m signing bonus + 12 m base salary + 6 m base salary = 28 m garantált az első két évben és a 2019-ben lett volna egy 5m roster bonus, így jön ki a 33 m. Majd 2020-ban 12 m base salary, ami teh!t 45 m.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Ha roster bónusz van benne, az nem tud garantált lenni, ezen nehéz vitatkozni. Az aláírási pénz az, ami biztosan garantált. Ugye szokás garantáltnak nevezni a ligaév első napján garantálttá váló összeget, de ha korábban kibasszák, azt igencsak nem kapja meg. Tehát a jelek szerint rohadtul kevés ténylegesen garantált pénzzel kínálta meg Bellt a Steelers, ami nem meglepő módon nem tetszett neki. Gondolom neki nem olyan "garantált" kell, ami csak egy bizonyos időpontban lesz garantált, hanem már a szerződés aláírásakor az. Márpedig a kettő qrvára nem ugyanaz.

Tehát ha ugyanezt a konstrukciót a Jets úgy oldaná meg, hogy az aláírási lóvé nem 10, hanem 30 misi lenne, meg full garantálttá tenné az első két (esetleg három) évet, akkor gondolom meg is lenne a deal. Csak a Steelers ilyen szerződést érthető módon nem akart kötni. Bell meg ezt a változatot érthető módon nem fogadta el.
gabokocka
A Steel Curtain cikknél jobban nem tudom én se leírni, de hót zicher, h nem 10 milla a gari 5 évre, különben akkor a 33m és 45 m hogy értelmezendő? A beatek szerint az tuti összeg
Fast Willie
A 33 azt jelenti, hogy annyit kap két év alatt. Ami akkor garantált, ha a második év első liganapján is a csapat tagja. Ha nem, akkor qrvára nem. A csapat ezt garantált összegnek tekinti, holott ténylegesen rohadtul nem az. A harmadik évnél ugyanez van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.