New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Mondjuk fejben sem igazán voltunk ott a pályán TruJo-nak is ezek az idióta büntetései, minek kell? Nickersont már ne is említsem

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Azért az kemény hogy beállt a Rookie qb az első meccsén és össze is szartuk magunkat, semmi halftime adjustment vagy bármi ugyanúgy kijöttünk a 2. félidőre letolt gatyával, Run run pass punt playcallingal. Darnoldot is most először láttam baromira kilátástalannak. A védelmet én annyira nem ostoroznám, sokat voltak a pályán eléggé, legalább Avery Williamsonnak nagy meccse volt. De hát mindegy same old jets..

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ezt a ganye, hanyinger gameplant. Magasrol leszarom h rovid het volt, de azt a szintu felkeszuletlenseget, ami lattam arra nincsenek szavak.

Darnold is a vegen kapkod, mert jon a nyomas es belevagja a vedo kezebe. Bates egesz meccsen nem valtoztatott semmit.
Mayfieldre meg aztan vegkepp nem volt valaszunk, felido alatt benyeltunk tole 200 yardot, pedig semmi extrat nem csinaltak (bar kivancsi lennek h mennyivel szabadult gyorsabban a labdatol).

Bowles szokas szerint rezzenestalan arccal, mint egy rakas szerencsetlenseg csak allt.
Nem azert irom ezeket, mert a Browns nyert ellenunk...sokat fejlodtek es elso 2 meccsukon is odatettek magukat, hanem a teljes csod es szanalom, felkeszuletlenseg miatt.
Beki
Tipikus Jets, ott a remény az első meccsén, hogy mostantól talán jobb lesz, aztán az egészet földbe döngölik a következő két meccsen.
Wester
Akarmekkora puszipajtasa Kacy Rodgers Bowlesnak, vagy felolem azt izel csapaton belul, akit akar, de ha Bowles nem veszi vissza def playcallingot, mindketten mehetnek szezon vegen.
Elso felidoben 4 sack, majd Mayfield vacsorazik utana annyi ideje van. TruJo es Claiborne meg mint 2 fogalmatlan vegig.
több mint 5 éve
gedam 5 697
#Jets QB Sam Darnold on the loss: "I feel awful. This is by far the worst thing to ever happen during September in New York."
Klaci79
a wtc vs jets nagyobb égés volt

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
No comment,
 twitter.com/diannaESPN/status/1042907915487797249

Ettől függetlenűl kemény meccsre számítok ellenetek 10 nap múlva. Fel a fejjel.
iktriad
Nem a Jets lesz az egyedüli csapat, aki kikap a Brownstól.
ervinator
Akarhogy is, de egy jobb rugoval ez a Browns 3-0-as csapat is lehetne.
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Ezt a ganye, hanyinger gameplant. Magasrol leszarom h rovid het volt, de azt a szintu felkeszuletlenseget, ami lattam arra nincsenek szavak.

Darnold is a vegen kapkod, mert jon a nyomas es belevagja a vedo kezebe. Bates egesz meccsen nem valtoztatott semmit.
Mayfieldre meg aztan vegkepp nem volt valaszunk, felido alatt benyeltunk tole 200 yardot, pedig semmi extrat nem csinaltak (bar kivancsi lennek h mennyivel szabadult gyorsabban a labdatol).

Bowles szokas szerint rezzenestalan arccal, mint egy rakas szerencsetlenseg csak allt.
Nem azert irom ezeket, mert a Browns nyert ellenunk...sokat fejlodtek es elso 2 meccsukon is odatettek magukat, hanem a teljes csod es szanalom, felkeszuletlenseg miatt.
Beki
Tipikus Jets, ott a remény az első meccsén, hogy mostantól talán jobb lesz, aztán az egészet földbe döngölik a következő két meccsen.

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No comment,
 twitter.com/diannaESPN/status/1042907915487797249

Ettől függetlenűl kemény meccsre számítok ellenetek 10 nap múlva. Fel a fejjel.
iktriad
Nem a Jets lesz az egyedüli csapat, aki kikap a Brownstól.
ervinator
ha Baker így játszik, mint ma, Hue Jackson se menti meg az ellenfeleket ettől.
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
No comment,
 twitter.com/diannaESPN/status/1042907915487797249

Ettől függetlenűl kemény meccsre számítok ellenetek 10 nap múlva. Fel a fejjel.
iktriad
Nem a Jets lesz az egyedüli csapat, aki kikap a Brownstól.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ezt a ganye, hanyinger gameplant. Magasrol leszarom h rovid het volt, de azt a szintu felkeszuletlenseget, ami lattam arra nincsenek szavak.

Darnold is a vegen kapkod, mert jon a nyomas es belevagja a vedo kezebe. Bates egesz meccsen nem valtoztatott semmit.
Mayfieldre meg aztan vegkepp nem volt valaszunk, felido alatt benyeltunk tole 200 yardot, pedig semmi extrat nem csinaltak (bar kivancsi lennek h mennyivel szabadult gyorsabban a labdatol).

Bowles szokas szerint rezzenestalan arccal, mint egy rakas szerencsetlenseg csak allt.
Nem azert irom ezeket, mert a Browns nyert ellenunk...sokat fejlodtek es elso 2 meccsukon is odatettek magukat, hanem a teljes csod es szanalom, felkeszuletlenseg miatt.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No comment,
 twitter.com/diannaESPN/status/1042907915487797249

Ettől függetlenűl kemény meccsre számítok ellenetek 10 nap múlva. Fel a fejjel.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
#Jets QB Sam Darnold on the loss: "I feel awful. This is by far the worst thing to ever happen during September in New York."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
#Jets C Spencer Long., PFF's No. 28 center among 33 thru 2 weeks.

Hmm, én abszolút nem láttam ennyire rossznak.
Beki
"PFF"....ennyi 😕
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
#Jets C Spencer Long., PFF's No. 28 center among 33 thru 2 weeks.

Hmm, én abszolút nem láttam ennyire rossznak.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Holnap hajnali meccs is érdekes, lesz háborgás, ha kikapnánk. 😀
Utána JAX, DEN, IND, MIN, CHI ötös következik.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
ArDarius Stewart 2 meccses eltiltasa lejart es repult.
Zsenialisan hasznaltuk fel 2017-ben a 3. es 4. koros pickunket.
Beki
Kis Fantasy kérdés is, de ténylegesen érdekel.

Pryor mekkora szerepet kaphat? Előző heti 8 targete elég bíztató volt, plusz szerintem talentben ő a legjobb, viszont snap countban csak a 3. WR.
ervinator
Sztem most is 3. WR lesz Anderson és Enunwa mögött, mert Kearse sérülése után lassabban kapja majd a terhelést meccseken.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
ArDarius Stewart 2 meccses eltiltasa lejart es repult.
Zsenialisan hasznaltuk fel 2017-ben a 3. es 4. koros pickunket.
Beki
nem akarok rosszmaju lenni, foleg, hogy mi hanyszor lottunk melle az elso koroseinkel, de maig nem ertem mit lattatok ArDariusban ... :/
Drip
Ezzel nem vagy egyedül, Hansent még csak értettem. 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
ArDarius Stewart 2 meccses eltiltasa lejart es repult.
Zsenialisan hasznaltuk fel 2017-ben a 3. es 4. koros pickunket.
Beki
nem akarok rosszmaju lenni, foleg, hogy mi hanyszor lottunk melle az elso koroseinkel, de maig nem ertem mit lattatok ArDariusban ... :/
Drip
Ha abból indulok ki h Hackenberg volt az előző évi 2. körös... 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ArDarius Stewart 2 meccses eltiltasa lejart es repult.
Zsenialisan hasznaltuk fel 2017-ben a 3. es 4. koros pickunket.
Beki
nem akarok rosszmaju lenni, foleg, hogy mi hanyszor lottunk melle az elso koroseinkel, de maig nem ertem mit lattatok ArDariusban ... :/

több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
ArDarius Stewart 2 meccses eltiltasa lejart es repult.
Zsenialisan hasznaltuk fel 2017-ben a 3. es 4. koros pickunket.
Beki
Kis Fantasy kérdés is, de ténylegesen érdekel.

Pryor mekkora szerepet kaphat? Előző heti 8 targete elég bíztató volt, plusz szerintem talentben ő a legjobb, viszont snap countban csak a 3. WR.
ervinator
Nem ő a legjobb talentben szerintem harmadik. Cseréld be Enunwara ha még elérhető. (Plusz ugyebár most nagyot hibázott a 2. int-nél). Magánvélemenyem

Green is green
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
ArDarius Stewart 2 meccses eltiltasa lejart es repult.
Zsenialisan hasznaltuk fel 2017-ben a 3. es 4. koros pickunket.
Beki
Kis Fantasy kérdés is, de ténylegesen érdekel.

Pryor mekkora szerepet kaphat? Előző heti 8 targete elég bíztató volt, plusz szerintem talentben ő a legjobb, viszont snap countban csak a 3. WR.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
ArDarius Stewart 2 meccses eltiltasa lejart es repult.
Zsenialisan hasznaltuk fel 2017-ben a 3. es 4. koros pickunket.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Egy kis adalék pass rusher kereséshez:
 www.cbssports.com/nfl/news/jets-continue-search-for-impact-pass-rusher-would-have-topped-bears-offer-for-khalil-mack/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Urak, van Seattle és Pats topic is, köszi. 😀
Beki
De en azert jottem, hogy Darnoldrol olvassak 😀

@Wyatt
"Tok mindegy milyen szamokat hozol", ok...lol
undisputedly
Egy tök egyértelmű dologra most ha hozol iksz számot nekem, hogy de bezzeg, így utálják itt, meg ott a Patset, és közben mekkora divat csapat, akkor bocs, de pont leszarom. A Patsnél kurva sok a divatszurkoló, de én halál magasról leszarom. Viszont azt nem látni, hogy a Seahawks (is) konkrétan a divatszurkolók legjobb példája, az elég nagy vakságra vall. De tényleg kurvára felesleges az állandó Pats-frusztrációdat a Jets-topicban (a Coltsnál és máshol) felhozni, mert úgyis kapsz rá választ és az ott lévőket meg ez idegesíti.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
James Carpenter allowed six pressures vs Miami (1 sack, 1 hit, 4 hurries), per @PFF. His pass-blocking grade was last among 61 qualified guards in Week 2.
Apex
Az kemény.
Beki
Ezzel szemben Winters a 6.
Apex
Passz ellen nem láttam komoly gondot nála, de futásnál szépen arrébb tették párszor a Miami DL tagjai (bár nyilván ez nem csak rá volt igaz).
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
James Carpenter allowed six pressures vs Miami (1 sack, 1 hit, 4 hurries), per @PFF. His pass-blocking grade was last among 61 qualified guards in Week 2.
Apex
Az kemény.
Beki
Ezzel szemben Winters a 6.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath