New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Pá Pöttyi, pá. Hackenbergnek van valami ánuszgolyós mutatványa, vagy mit tud amiről mi nem tudjuk, hogy tudja, hogy tudjuk. Nem. De.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
 slaterscoops.com/news/2018/5/2/exclusive-warrant-issued-for-robby-andersons-arrest

Persze azóta megy a magyarázkodás, hogy félreértésről van szó.
Beki
Remélem minél kevesebb meccsre kap eltiltást...jó tudom hogy egy balhés idióta fasz, de egy ilyen kaliberű elkapóra mint ő egyszerűen szükségünk van, de nagyon.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 slaterscoops.com/news/2018/5/2/exclusive-warrant-issued-for-robby-andersons-arrest

Persze azóta megy a magyarázkodás, hogy félreértésről van szó.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
David Bass érkezett vissza 1 évre, míg Maccagnan tegnap azt nyilatkozta, hogy Bridgewater dobál már (más tészta h a térde h fogja bírni).
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Beki, nem hoztatok wr-t, ezek szerint jól haladhat Enunwa felépülése?
gordon
Dokik zold utat adtak neki a nyakserulese utan.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Beki, nem hoztatok wr-t, ezek szerint jól haladhat Enunwa felépülése?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Draft összegezve:

Round 1 (No. 3) – Quarterback Sam Darnold [USC]
Round 3 (No. 72) – Defensive Lineman Nathan Shepherd [FHSU]
Round 4 (No. 107) – Tight End Christopher Herndon [Miami]
Round 6 (No. 179) – Cornerback Parry Nickerson [Tulane]
Round 6 (No. 180) – Defensive Tackle Foley Fatukasi [UConn]
Round 6 (No. 204) – Running Back Trenton Cannon [Virginia State]

UDFA-k:
Darian Bass, DE, Missouri Western
Vic Enware, RB, Cal
Dimitri Flowers, RB, Oklahoma
Austin Golson, OL, Auburn
Ryan Green, RB, FSU
Reggie Hall, CB, Jacksonville State
Lord Hyeamang, DL, Columbia
Darius James, OL, Auburn
Frankie Luvu, LB, Washington State
Nifae Lealao, DL, Vanderbilt
Canon Rooker, K, Middle Tennessee State
Dakoda Shepley, OL, University of British Columbia
Mych Thomas, DL, Texas Tech
Tre’ Williams, LB, Auburn

Közben kitettük WR Jalin Marshallt és LB Micah Awe-t.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a döbbenet, hogy simán lesétált a pályáról. Lefelé menet fájdalmasab szedte a levegőt, meg fogdosta a nyakát, de ránézésre úgy nézett ki, mintha beszorult volna neki a levegő egy gyomrostól vagy hasonló. Aztán másnap jött a hír hogy gégetörés. Peches a srác nagyon. Viszont nem klasszikus sportsérülés mint egy boka, csípő, szalag, izom, stb., ami kihathat a későbbi karrierre.

Most teljesen egészséges, leadott 12-15 fontot (már készült 4-3 DE-t játszani szerencsétlen), úgyhogy most kb. 285 körül lehet, de azt pár hét alatt visszaszedi a konditeremben. De még az is lehet, hogy marad így, mert azt mondja gyorsabb lett mint valaha.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tyű, az még komolyabb 😮
Bár az csak nem fordul elő megint

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Olyan ígéretesen kezdtétek, aztán az utolsó picketek egész jó lett
Wyatt
Ezt fejtsd ki kérlek
Pityu Gyor
Az 1/3 nagyon faszán alakult, Anderson meg egészen jó lehet, ha maradt valami a lábából. No a kettő közötti nekem nem gyere be
Wyatt
Kosz, en ezt az Andersont nem ismertem
Pityu Gyor
A Coltsnál nagyon ígéretes 3–4-es DE volt, csak sérülések hátráltatták. Ha egészséges tudna maradni, nagyon nagy erősítés lenne.

A PFF-nél elit lett a draftotok, Zoliéknak jobban tetszett 😊
Wyatt
Andersonnak a lába már rendben van (az ACL még első évében volt, felépült belőle). Tavaly azért esett ki mert torkon könyökölték és eltört a gégéje. Freak accident. 😕

Nagyon sajnálom, hogy a séma váltás áldozata lett, mert szerintem tehetségben az egyik legjobb emberünk volt a falban. A sérülései miatt lényegében ingyért kaptátok meg, ennél sokkal többet ér a srác, majd meglátjátok. És nem is sérülékeny, hanem inkább egyszerűen eddig rohadt peches volt a karrierje. De még fiatal, bőven fordíthat a sorsán a ti örömötökre. (Az enyémre is, mert szurkolni fogok neki hogy itt összejöjjön neki végre.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Olyan ígéretesen kezdtétek, aztán az utolsó picketek egész jó lett
Wyatt
Ezt fejtsd ki kérlek
Pityu Gyor
Az 1/3 nagyon faszán alakult, Anderson meg egészen jó lehet, ha maradt valami a lábából. No a kettő közötti nekem nem gyere be
Wyatt
Anderson trade ennyiért nagyon belefért, Shephard pickkel még barátkoznom kell és asszem 25 éves lesz már idén, TE pick eléggé WTF, Fatukasi és Nickerson 6. körben nekem annyira nem rossz és ha jól sejtem Cannon returner poziért mehet harcolni szépen.

Közben végre volt időm ránézni, mit mondott Macc és Bowles a pickekről:
- próbáltunk 2. kör végére feltradelni, de nem akartunk sok picket beáldozni érte
- Bowles szerint Shephard pro-ready és könnyen kezdő is lehet
- Shephard DE lesz nálunk
- Cannon returner lesz ahogy sejtettem
- Fatukasi DE lesz
- Nickerson Skrine cseréjeként indít, de kívül és belül is bevethető
- Herndon 4-6 héten belül edzhet
- Herndon atletikus emberke, komoly játékidőre számíthat, ha jól teljesít
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Olyan ígéretesen kezdtétek, aztán az utolsó picketek egész jó lett
Wyatt
Ezt fejtsd ki kérlek
Pityu Gyor
Az 1/3 nagyon faszán alakult, Anderson meg egészen jó lehet, ha maradt valami a lábából. No a kettő közötti nekem nem gyere be
Wyatt
Kosz, en ezt az Andersont nem ismertem
Pityu Gyor
A Coltsnál nagyon ígéretes 3–4-es DE volt, csak sérülések hátráltatták. Ha egészséges tudna maradni, nagyon nagy erősítés lenne.

A PFF-nél elit lett a draftotok, Zoliéknak jobban tetszett 😊

több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Olyan ígéretesen kezdtétek, aztán az utolsó picketek egész jó lett
Wyatt
Ezt fejtsd ki kérlek
Pityu Gyor
Az 1/3 nagyon faszán alakult, Anderson meg egészen jó lehet, ha maradt valami a lábából. No a kettő közötti nekem nem gyere be
Wyatt
Kosz, en ezt az Andersont nem ismertem

Green is green
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Olyan ígéretesen kezdtétek, aztán az utolsó picketek egész jó lett
Wyatt
Ezt fejtsd ki kérlek
Pityu Gyor
Az 1/3 nagyon faszán alakult, Anderson meg egészen jó lehet, ha maradt valami a lábából. No a kettő közötti nekem nem gyere be

több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Olyan ígéretesen kezdtétek, aztán az utolsó picketek egész jó lett
Wyatt
Ezt fejtsd ki kérlek

Green is green
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
The #Jets 2018 #NFLDraft Class : QB Sam Darnold (D1, No. 3), DE Nathan Shepherd (D3, No. 72), TE Chris Herndon (D4, No. 107), CB Parry Nickerson (D6, No. 179) DL Foley Fatukasi (D6, No. 180) & RB Trenton Cannon (D6, No. 204). Acquired DE Henry Anderson from the @Colts for a 7th.
Beki
Hat D line lett kitömve. Fura hogy O line ba senki nem jött mélységnek.

Green is green
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Olyan ígéretesen kezdtétek, aztán az utolsó picketek egész jó lett

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
The #Jets 2018 #NFLDraft Class : QB Sam Darnold (D1, No. 3), DE Nathan Shepherd (D3, No. 72), TE Chris Herndon (D4, No. 107), CB Parry Nickerson (D6, No. 179) DL Foley Fatukasi (D6, No. 180) & RB Trenton Cannon (D6, No. 204). Acquired DE Henry Anderson from the @Colts for a 7th.
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
TE a harmadik valasztas

Green is green
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 935
Ott is van az erostes a d-lineba! Macc szerint jobban pro ready mint azt tobben gondoljak, illetve a sracnak anno abba kellett hagyni tanulmanyait penzugyi okokbol, de visszatert es sikerult befejeznie a sulit. Az ilyen felfogasu emberek kellenek a locker room-ba. Elegedett vagyok a pickkel. 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
D line. Szukseges volt

Green is green
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Jobban jártatok, mint a Browns és a Giants. Szóval megérte a három második kör
Wyatt
Kb 3 év múlva válaszolok mi érte meg...

Green is green
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jobban jártatok, mint a Browns és a Giants. Szóval megérte a három második kör

több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 935
Hát így egyet aludva erre a választásra is hasonló a véleményem, mint tegnap. Nálam egyértelműen Mayfield vagy Rosen volt a befutó. Nyilván így Mayfield-re esélyünk sem volt, viszont Rosen és Darnold között én még mindig Rosen-t vittem volna el, Darnold-nál azok a bizonyos "red flagek" kicsit aggasztóak. De hát ez van bízom benne hogy nem véletlenül mondta a sok "szakértő" 1/1-re. Illetve az mindenképp jó dolog nekünk hogy Rosen a Cards-hoz került. Mindenesetre mivel így alakult All Hail Sam! 😊 3. körben D-line erősítést szeretnék látni.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Mai napon 3/8-as pickkel húzunk. Bőven elférne emberke a DL-be (vmi pass rusher féleség), emellett jövőre lehet h a fél OL-t cserélni kell (Carpenter UFA lesz, Long + Winters szerződésében nem lesz garantált tartalom már és Beachum is minimális DM-el kirakható) és akár CB rotációba is jöhet valaki.