New York Jets

33 feliratkozó

több mint 7 éve
mzperx New York Jets 245
derült égből
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
No, immáron hivatalos h Fitz aláfirkantott.

több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ha nem lesz jó Fitzmagic no problem, ott van Hacki

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tehát, ha jól értelmezem, Geno ment a levesbe és 2017-től befigyel a cap hell irányító nélkül. Hogy hova tud kifutni egy pár száz dolláros (vélt) tartozásért kiosztott maflás! 😛

Szerintem érdemes Revis szerződéséből minél többet garantálni, évről évre egyre jobb lesz ő. Meg mégis csak ő csapat ikonja.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/BMarshall/status/758467178391859200

Úgy hiszem Marshall tweetje egyértelmű h kit akartak irányítónak.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
az overthecap szerint
8,777,906 a cap space-etek
de ebbe még nincs benne Fitz 12m-ja.
Szerintük egy 7m átstukturálásra lenne szükség, hogy Fitz beférjen, és hogy a csapat működőképes legyen az szezon alatt...Revis-re gondoltak😊
Pari
Ha Revis szerződését alakítjuk inkább maradjon FA Fitz.
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
az overthecap szerint
8,777,906 a cap space-etek
de ebbe még nincs benne Fitz 12m-ja.
Szerintük egy 7m átstukturálásra lenne szükség, hogy Fitz beférjen, és hogy a csapat működőképes legyen az szezon alatt...Revis-re gondoltak😊
Pari
Na ez az. Ezzel megint a jövönk alatt vágjuk a fát. Fitz árát ez fogja igazából meghatározni: mennyi alkut kell kössünk a cap miatt...

Green is green
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
az overthecap szerint
8,777,906 a cap space-etek
de ebbe még nincs benne Fitz 12m-ja.
Szerintük egy 7m átstukturálásra lenne szükség, hogy Fitz beférjen, és hogy a csapat működőképes legyen az szezon alatt...Revis-re gondoltak😊
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
De honnét van erre pénzünk?
Pityu Gyor
TAO?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
köszi Foles? Finally: Ryan Fitzpatrick and Jets reach agreement on 1-year, $12 million, fully-guaranteed contract, sources tell ESPN
ozibozi
És valóban. Mint Mo esetében is, újra robbant a bomba. Fitz ismét a miénk 1 évre 12 misiért.
Lucifer
És megint megcsinálták... én már letettem róla. Ez a bizonyíts szerződés tetszik is. De honnét van erre pénzünk? Nem kell kivágni valakit?
Ez így elvileg egy erős csapat, elit Dline, jó védelem, remek elkapó páros, rendszerbe illő qb, nem rossz futó. Az O line kérdéses nekem.

Green is green
több mint 7 éve
Lucifer New York Jets 1 209
köszi Foles? Finally: Ryan Fitzpatrick and Jets reach agreement on 1-year, $12 million, fully-guaranteed contract, sources tell ESPN
ozibozi
És valóban. Mint Mo esetében is, újra robbant a bomba. Fitz ismét a miénk 1 évre 12 misiért.

GO JETS!!!
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 553
köszi Foles? Finally: Ryan Fitzpatrick and Jets reach agreement on 1-year, $12 million, fully-guaranteed contract, sources tell ESPN
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Foles opció lehet nálatok?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Darron Lee-vel is megegyeztunk rookie szerzodesrol.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Állítólag Fitzy-nek beajánlottunk egy másik fajta szerződéstervezetet is. Nah h ez most hasonló-e összegben az előzőhöz passz, de nem érdekelte ez sem.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
de ha gyenge játékos, akkor minek siránkoztok miatta? : D
ano92
Mert a többinél még így is jobb opció 😀
Mondjuk Heki lesz majd a befutó

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
de ha gyenge játékos, akkor minek siránkoztok miatta? : D

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Fitz-et felszedhetik, de ez esetben remélem is h nem fog vetminnél sokkal többet kapni, mert még mindig sokat hisz a tudásáról 1 jó szezon után, ráadásul másik OC-kkal nem igazán megy neki.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Btw, ezzel 5 misit felszabaditottunk iden, de Lee nem irt meg ala, igy Fitzhez meg mindig alakitani kellene.
Beki
Szerintem Fitz hülye volna most aláírni.
A TC alatt vagy a szezon kezdetén úgyis kidől majd valahol a kezdő irányító és ő lehet a legjobb elérhető célpont a csapatoknak. Könnyen leakaszthat akkor majd egy jobb lóvét mint amit itt kaphat.
Szerintem.
Bazzani
Megtapsolom azt a GM et aki a kezdő QB kiesése után felszedi a piacról Fitzet és megkínálja nagy lóvéval.. Szezon közben a legolcsóbb egy otthon nintendozó játékos, kapna 1évre vetmint aztán felépül a sérült irányító ő pedig megy a levesbe...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Btw, ezzel 5 misit felszabaditottunk iden, de Lee nem irt meg ala, igy Fitzhez meg mindig alakitani kellene.
Beki
Szerintem Fitz hülye volna most aláírni.
A TC alatt vagy a szezon kezdetén úgyis kidől majd valahol a kezdő irányító és ő lehet a legjobb elérhető célpont a csapatoknak. Könnyen leakaszthat akkor majd egy jobb lóvét mint amit itt kaphat.
Szerintem.
Bazzani
Hány olyan csapat lesz, amelyiknek lesz elég capje rá? Szerintem neki az az érdeke, hogy legyen egy megállapodása a szezon előtt, mert most idény közben kap majd 3 millát, aztán örülhet, hogy a 12-t visszautasította. Az más kérdés, hogy nem tudom, hogy a Jetsnek a következő években hogy alakul a satyihelyzete az újabb nagy védőszerződéssel, belefér-e majd itt egyáltalán Fitz

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Viszont ez a helyzet Fitzzel azért is húzós, mert ő ezt a rendszert szereti, ebben érzi jól magát. Gailey miatta tért gyakorlatilag vissza, és az látszik, ha ebből kimozdul, lehet, hogy megint jön a hullámvasút. Azért ezt talán már más csapatok is látták vele kapcsolatban. A helyében inkább örülnék, hogy itt rendben vagyok és jól tudok játszani, nem pedig máshol idétlenkedni. Bár ha a pénz a fontos, és nem az, hogy sikereket is érjek el azzal amit csinálok, és jól érezzem magam benne, akkor végül is mindegy.
dande
Viszont ha végignézed a csapatok backup-jait akkor többségüknél Fitz még mindig sokkal jobb opció. Főleg egy olyan helyen és időben ahol/amikor már viszonylag közel a rájátszás és akkor dől ki a kezdő irányító.
De én inkább Fitzmagic-el mennék neki a szezonnak mint mondjuk nálunk Orlovsky-val. Rendszer ide vagy oda.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont ez a helyzet Fitzzel azért is húzós, mert ő ezt a rendszert szereti, ebben érzi jól magát. Gailey miatta tért gyakorlatilag vissza, és az látszik, ha ebből kimozdul, lehet, hogy megint jön a hullámvasút. Azért ezt talán már más csapatok is látták vele kapcsolatban. A helyében inkább örülnék, hogy itt rendben vagyok és jól tudok játszani, nem pedig máshol idétlenkedni. Bár ha a pénz a fontos, és nem az, hogy sikereket is érjek el azzal amit csinálok, és jól érezzem magam benne, akkor végül is mindegy.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Btw, ezzel 5 misit felszabaditottunk iden, de Lee nem irt meg ala, igy Fitzhez meg mindig alakitani kellene.
Beki
Szerintem Fitz hülye volna most aláírni.
A TC alatt vagy a szezon kezdetén úgyis kidől majd valahol a kezdő irányító és ő lehet a legjobb elérhető célpont a csapatoknak. Könnyen leakaszthat akkor majd egy jobb lóvét mint amit itt kaphat.
Szerintem.

több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Btw, ezzel 5 misit felszabaditottunk iden, de Lee nem irt meg ala, igy Fitzhez meg mindig alakitani kellene.
Beki
Mennyi most a szabad helyünk és mennyi kellhet még az újoncokra?

Green is green
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Btw, ezzel 5 misit felszabaditottunk iden, de Lee nem irt meg ala, igy Fitzhez meg mindig alakitani kellene.