New York Jets

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hat lenyegeben ez egy 2 eves deal aztan mire Sheldonnak is hosszu tavu jarna meglatjuk mi lesz, aztan Big Cat is ott van.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt hogy úsztátok meg ilyen olcsón? Szép munka a FOtól
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érdekes fordulat, de jó döntés... Én simán 100 milla körüli összegre gondoltam vele kapcsolatban szóval a 85 milla elég nagy home discount...
Tomcsik
Ja, egy DE-nek az évi 17 misi az bagó. Vagy csak az kerülte el a figyelmed, hogy nem hat évre szól a sztori? 😛

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Érdekes fordulat, de jó döntés... Én simán 100 milla körüli összegre gondoltam vele kapcsolatban szóval a 85 milla elég nagy home discount...

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, akkor mar csak egy igazan jo 3-4-es DE kellene a csapatba

több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
A zseniális az, hogy a média is kb úgy tudta meg, hogy a csapat kitweetelte a hivatalos accján😀
Wester
Yehhhhhhh. Remek, nagyon örülök. Mindig is fontosabbnak éreztem bármi másnál ezt. Kiváncsi vagyok mennyi cap maradt és hogy küzdünk e még Fitzért. Az meg hihetetlen hogy ebből semmi sem szivárgott ki

Green is green
több mint 7 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
A zseniális az, hogy a média is kb úgy tudta meg, hogy a csapat kitweetelte a hivatalos accján😀

Lesz ez még így se!
több mint 7 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Maccagnan For President!
Wester
Amikor már majdnem borult a dolog, az utolsó pillanatban csak odadurrantott az FO. Ismét megoldották. Most már csak Fitzpatrickre kell koncentrálni.

GO JETS!!!
több mint 7 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Maccagnan For President!

Lesz ez még így se!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Wilkerson gets $86M for 5yrs. $37M fully guaranteed and $54m over next 3yrs. Has $53.5M guar injury.

Gondolom elso ket evben teljes garantalt tartalom kimegy.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 106 — WHO DAT!!!!
5év 85 millió, eléggé olcsón megúsztátok


több mint 7 éve
Törölt felhasználó
The #Jets and Mo Wilkerson have a reached an extension that pays him roughly $17M per year, source said.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hoppa, Wilk hosszu tavut kapott.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Dom Cosentino jelenti, hogy semmilyen beszélgetés nincs az FO és MO ügynöke között (mily meglepetésre), így semmi esélye h hosszú távút kapjon.

Fitzpatricket meg felhívnám lassan h figyi haver megfelezzük az ajánlatot, ami több hónapja hever előtted.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Nem kéne ennyit inni, már kevered a szereplőket, az nem kell pali és genyó kapitány 😀
Wyatt
Valóban, mert mire eljutunk addig h Sheldon hozzátok kerülhetne esetleg remélem, hogy Brady már a ligában sem lesz. 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kéne ennyit inni, már kevered a szereplőket, az nem kell pali és genyó kapitány 😀

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Én már most is attól féltem, hogy a négymeccses után jön itt is a tízmeccses, de szerencsére nem számított annyira durvának, mint egy füves cigi 😀
Wyatt
Igen, ezért is írtam h ezek után találja ki az ember h mekkora bünti jön neki. 😀
Bár nem ártana, ha nem csinálna semmit, mert 2 év és hosszabbítás jön neki (ha őt legalább meg akarjuk végre fizetni) és Wilk után nem lenne őt is elveszíteni majd.
Beki
Na mondjuk én elnézegetném magunknál 😀
Wyatt
Összetöri a kiégett Brady-t már az első edzésen. 😛 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én már most is attól féltem, hogy a négymeccses után jön itt is a tízmeccses, de szerencsére nem számított annyira durvának, mint egy füves cigi 😀
Wyatt
Igen, ezért is írtam h ezek után találja ki az ember h mekkora bünti jön neki. 😀
Bár nem ártana, ha nem csinálna semmit, mert 2 év és hosszabbítás jön neki (ha őt legalább meg akarjuk végre fizetni) és Wilk után nem lenne őt is elveszíteni majd.
Beki
Na mondjuk én elnézegetném magunknál 😀

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Én már most is attól féltem, hogy a négymeccses után jön itt is a tízmeccses, de szerencsére nem számított annyira durvának, mint egy füves cigi 😀
Wyatt
Igen, ezért is írtam h ezek után találja ki az ember h mekkora bünti jön neki. 😀
Bár nem ártana, ha nem csinálna semmit, mert 2 év és hosszabbítás jön neki (ha őt legalább meg akarjuk végre fizetni) és Wilk után nem lenne őt is elveszíteni majd.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én már most is attól féltem, hogy a négymeccses után jön itt is a tízmeccses, de szerencsére nem számított annyira durvának, mint egy füves cigi 😀

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Olcsón megúszta. Aztán most már lehetne egy kis esze
Wyatt
Elég olcsón bár nem tudom h a kövi hülyesége egy szezonba kerül-e majd pl.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Olcsón megúszta. Aztán most már lehetne egy kis esze

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Sheldon 1 meccsre elmeszelve.
több mint 7 éve
mzperx New York Jets 245
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/06/16/muhammad-wilkerson-on-jets-i-dont-feel-like-they-want-me/
Beki
😊 jah...ez is már így megy egy ideje 😊
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/06/16/muhammad-wilkerson-on-jets-i-dont-feel-like-they-want-me/