New York Jets

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Öcsém, perpill csak nfl.com-os highlight-okat tudtam megnézni, de Millinert 2x szépen asszisztált már, de elég volt végigolvasnom Jets fórumokon game threadeket... 😀
Beki
A-Rob mellett ez egyáltalán nem szégyen, hisz ő már-már ligaelit (Top 5-10 WR) szint. Ahogy Marshall vagy Decker is be tud égetni szinte minden CB-t.
iktriad
Miliner első körös pick volt....
Pityu Gyor
Az most már mindegy, másik HC és GM szar választása,Beki
Utóbbi (a TD-t futó Ivory mellett) szintén a mi alkalmazásunkban áll. Igaz nálunk főleg a piszkos anyagiakat intézi. 😊
iktriad
Jó, hát ha sok capetek van még ő is ki tud alkudni Malik Jackson féle nagy contractokat, de mikor döntést kellene hoznia, menedzselni vmit akkor menekülj. 😀
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Öcsém, perpill csak nfl.com-os highlight-okat tudtam megnézni, de Millinert 2x szépen asszisztált már, de elég volt végigolvasnom Jets fórumokon game threadeket... 😀
Beki
A-Rob mellett ez egyáltalán nem szégyen, hisz ő már-már ligaelit (Top 5-10 WR) szint. Ahogy Marshall vagy Decker is be tud égetni szinte minden CB-t.
iktriad
Miliner első körös pick volt....
Pityu Gyor
Az most már mindegy, másik HC és GM szar választása,Beki
Utóbbi (a TD-t futó Ivory mellett) szintén a mi alkalmazásunkban áll. Igaz nálunk főleg a piszkos anyagiakat intézi. 😊
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Bowles on Milliner: "He gave up an explosive and missed a tackle that caused an explosive..." #NYJ

Ha már témánál vagyunk.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Öcsém, perpill csak nfl.com-os highlight-okat tudtam megnézni, de Millinert 2x szépen asszisztált már, de elég volt végigolvasnom Jets fórumokon game threadeket... 😀
Beki
A-Rob mellett ez egyáltalán nem szégyen, hisz ő már-már ligaelit (Top 5-10 WR) szint. Ahogy Marshall vagy Decker is be tud égetni szinte minden CB-t.
iktriad
Miliner első körös pick volt....
Pityu Gyor
Az most már mindegy, másik HC és GM szar választása, gyakorlatilag máshol is örülhetne ha roster spot kapcsán felmerülne a neve. Elég aggasztó h Revis, Skrine és MWilliams mögött nem túl biztató a depth: Milliner (bust), McDougle, a rookie Burris és Darryl Morris.
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Öcsém, perpill csak nfl.com-os highlight-okat tudtam megnézni, de Millinert 2x szépen asszisztált már, de elég volt végigolvasnom Jets fórumokon game threadeket... 😀
Beki
A-Rob mellett ez egyáltalán nem szégyen, hisz ő már-már ligaelit (Top 5-10 WR) szint. Ahogy Marshall vagy Decker is be tud égetni szinte minden CB-t.
iktriad
Miliner első körös pick volt....

Green is green
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Öcsém, perpill csak nfl.com-os highlight-okat tudtam megnézni, de Millinert 2x szépen asszisztált már, de elég volt végigolvasnom Jets fórumokon game threadeket... 😀
Beki
A-Rob mellett ez egyáltalán nem szégyen, hisz ő már-már ligaelit (Top 5-10 WR) szint. Ahogy Marshall vagy Decker is be tud égetni szinte minden CB-t.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Öcsém, perpill csak nfl.com-os highlight-okat tudtam megnézni, de Millinert 2x szépen asszisztált már, de elég volt végigolvasnom Jets fórumokon game threadeket... 😀
több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Ijalana a kezdő RT
Beki
elmorzsoltam egy könnycseppet 😊
Borbinho
Alapból azon is kell sírni h Giacomini kezdő, de ha Ijalana lenne véletlenül végig az egész szezonban... 😀
Beki
Holnap Ijalana összefuthat Björn Wernerrel is akár a pályán. És hogy teljes legyen a nagy ex-Coltsos reunion parti, Linkenbach is ott lesz a Met Lifeban. 😊
iktriad
Csak ne szidjátok Giacominit. Van rosszabb.
undisputedly
MC aljas Marcus Cannon! 😉
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ijalana a kezdő RT
Beki
elmorzsoltam egy könnycseppet 😊
Borbinho
Alapból azon is kell sírni h Giacomini kezdő, de ha Ijalana lenne véletlenül végig az egész szezonban... 😀
Beki
Holnap Ijalana összefuthat Björn Wernerrel is akár a pályán. És hogy teljes legyen a nagy ex-Coltsos reunion parti, Linkenbach is ott lesz a Met Lifeban. 😊
iktriad
Csak ne szidjátok Giacominit. Van rosszabb.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ijalana a kezdő RT
Beki
elmorzsoltam egy könnycseppet 😊
Borbinho
Alapból azon is kell sírni h Giacomini kezdő, de ha Ijalana lenne véletlenül végig az egész szezonban... 😀
Beki
Holnap Ijalana összefuthat Björn Wernerrel is akár a pályán. És hogy teljes legyen a nagy ex-Coltsos reunion parti, Linkenbach is ott lesz a Met Lifeban. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ijalana a kezdő RT
Beki
elmorzsoltam egy könnycseppet 😊
Borbinho
Alapból azon is kell sírni h Giacomini kezdő, de ha Ijalana lenne véletlenül végig az egész szezonban... 😀
Beki
úgy érted az első hétig amikor IR-re kerül? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ijalana a kezdő RT
Beki
elmorzsoltam egy könnycseppet 😊
Borbinho
Alapból azon is kell sírni h Giacomini kezdő, de ha Ijalana lenne véletlenül végig az egész szezonban... 😀
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ijalana a kezdő RT
Beki
elmorzsoltam egy könnycseppet 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Wilkerson is aktiválva PUP-ról.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
 www.newyorkjets.com/team/depth-chart.html
Első unofficial depth chart

Ijalana a kezdő RT Giacomini sérüléséig, Shell LT-nek van írva, h Kyle Williams miért van előrébb Jalin Marshallnál az jó kérdés, Milliner 4. CB, Ronald Martin FS backup, ill. Folk Martin előtt K poziban.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Kis depth chart elemzés presezlony 1. meccse előtt:

QB: Fitz, Geno, Haki/Petty
Túl sok meglepetés nincs kezdő szempontjából, ha csak nem érkezik Idenekempali és dönt ezúttal Geno javára. Sokkal érdekesebb h 3 vagy 4 QB lesz active rosteren.

RB: Forte, Powell, K Robinson, Pierce
Max Pierce tudná felkavarni a dolgokat, de még mindig sérült, így nehéz.

FB: Bohanon
Meglátjuk h lesz-e klasszikus FB a rosteren.

WR: Marshall, Decker, Enunwa, Devin Smith, Thompkins, Jalin Marshall, Jeremy Ross
Első 4 helye tuti, valszeg PUPon marad egy darabig, Ross csak KR/PR szerepet tölthet be, Jalin Marshallra érdemes figyelni, Thompkins sztem repül.

TE: K. Davis, Amaro
Nagy harc nem lesz, egy blokkoló TE és egy eddig sokat nem bizonyított Amaro egy OC-val aki keveset használja őket.

OL (kezdő): Clady, Carpenter, Mangold, Winters, Giacomini
OL (backup): Qvale, Dozier, W Johnson, Jarvis Harrison, Ijalana, Shell
Kezdő adott, backupoknál nálam Johnson bye, Shell pedig projekt RT.

DL: Wilkerson, McLendon, Richardson, LWilliams, Simon, Jarvis Jenkins
Nagy kérdések nincsenek itt, mindenki rosteren marad.

LB: Harris, Henderson, Mauldin, Jenkins, Reilly, Lee, Carter, Bishop
Sztem Reilly fog búcsúzni innen, Carter és Bishop helye kérdéses.

CB: Revis, Skrine, M Williams, Milliner, Burris, McDougle
Hát őőőő, kezdők mellett nem túl tapasztalt a depth.

S: Gilchrist, Pryor, Bailey, Rontez
Sokat nem kell hozzátenni.

K: Folk, Ross Martin
Martin erősen szorongatja Folkot és jobb is nála TC-ben.

LS: Tanner Purdum
Nincs kérdés

P: Lac Edwards
Nincs vetélytárs jelenleg.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Khiry Robinson RB is aktiválva PUP-ról.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
 www.nj.com/jets/index.ssf/2016/08/progress_report_on_jets_rookies_through_2_weeks_of.html#0
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Túl sok infó nincs még a JAX elleni presezlony meccs előtt, annyi tuti h Forte, Wilk és Giacomini tuti nem játszik.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Kitekintő jövő évre röviden:
Overthecap szerint 166M cap mellett 2 misivel már most cap fölött vagyunk. Menedzselhető a dolog, de QB nélkül maradhatunk és mindegy egyes kitett ember kezdő posztot hagy maga mögött üresen.
Beki
Cromartie meg nem csak hogy kezdő posztot, de vagy 12 éhező szájat is 😥

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Rövid összefoglaló az eddigi edzések főbb dolgairól:

- Fitz kapta az összes kezdő QB snapet és nem úgy fest h Geno annyival jobb lenne, de mindketten szórják az INTeket, Haki és Petty pedig harcol egymással.
- Forte még apróbb sérülés miatt nem edz
- TE poszton megy a rotálás ezerrel, Amaro folyamatosan gyúr elkapásokra
- WR poszton van a legnagyobb harc Decker és Marshall mögött, akire érdemes figyelni az UDFA Jalin Marshall, Brandon ledobott néhány (majdnem 10) kilót Bowles kérésére
- OL-ben semmi meglepetés, ma aktiváltuk PUP-ról Carpentert, Giacomini lehet h a szezon 1. meccsét ki is hagyhatja, Ijalana és Qvale helyettesíti addig, Clady szépen edz LT-ben, Shell sok szóhoz nem jutott eddig
- DL-ben MO-t még pihentetjük de felépül 1. meccsre, Sheldon ma már edz, Big Cat izmosodott állítólag, többiekről nincs hír
- LB sorban Harris és Henderson helye tuti belül, Lee-nek jutni fog snap bőven, eddig dicsérik, OLB-ben Mauldin és Jenkins a kezdő nem kérdéses
- S sorban semmi extra
- CB-knél Revis távollétében Skrine, Williams és Milliner gyakorol külső CB-ként, igazából borítékolható h 6 CB: Revis, MWilliams, Skrine, Milliner, McDougle és Burris rosteren lesz

Kitekintő jövő évre röviden:
Overthecap szerint 166M cap mellett 2 misivel már most cap fölött vagyunk. Menedzselhető a dolog, de QB nélkül maradhatunk és mindegy egyes kitett ember kezdő posztot hagy maga mögött üresen.
több mint 7 éve
Lucifer New York Jets 1 209
OFF: Az Emlékezz a Titánokra film 56 perce körül egy Joe Namath kép befigyel a falon. Tudom, adódik a kérdés, h akkor most mi van. De nekem most tűnt csak fel 😊 [/OFF]

GO JETS!!!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Fitz 1. edzés, 3 INT eddig. 😀
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagyon ért valaki a pénzügyekhez nálatok, Leenek is megvan a szerződése

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Giacomini és Carpenter is PUP listára került.