New York Jets

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Update on the #Jets situation with Ryan Fitzpatrick: Nothing. … Just nothing. Doesn't seem like things will change heading into minicamp.

Rohadtul ideje lenne ennek véget vetni.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
 jetswire.usatoday.com/2016/06/08/jets-ota-practice-report-4-observations-and-highlights-from-ota-no-9/

Mai edzés összefoglalója és úgy általában jól leírja az eddigieket is.
Beki
ez azért közel 100 nappal a kezdés előtt nem rossz
mzperx
Jó, bár Marshall már háborgott egy sort h az offense egyszer fent, egyszer lent.
több mint 7 éve
mzperx New York Jets 245
 jetswire.usatoday.com/2016/06/08/jets-ota-practice-report-4-observations-and-highlights-from-ota-no-9/

Mai edzés összefoglalója és úgy általában jól leírja az eddigieket is.
Beki
ez azért közel 100 nappal a kezdés előtt nem rossz
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
 jetswire.usatoday.com/2016/06/08/jets-ota-practice-report-4-observations-and-highlights-from-ota-no-9/

Mai edzés összefoglalója és úgy általában jól leírja az eddigieket is.
több mint 7 éve
Lucifer New York Jets 1 209
ja Revist szarrá lehet fizetni, de egy olyan posztot nem ahova nehéz kiemelkedő playert találni : D
ano92
Ennek akkor lenne létjogosultsága, ha egy évben történt volna és mondjuk fitzi helyet revist igazoltuk volna. Így semmi köze a dologhoz, hisz két teljesen más szitu. Tavaly meg azért szidtak volna, mert volt pénzünk Revisre és mégse hoztuk el.
Wester
így van, főleg úgy hogy azt megelőzően igencsak gond volt azzal, hogy nem volt minőségi CB-nk

Mondjuk abban igazuk van azoknak akik Macc-éket ekézik, hogy ha nem akarjuk Fitzet zárjuk már le a dolgot. Mert ez a huzavona igencsak kínos és értelmetlennek is tűnik. Az álláspontok semmit sem közeledtek az elmúlt hónapokban.
mzperx
A gond az, hogy akarjuk Fitzet 😀

GO JETS!!!
több mint 7 éve
mzperx New York Jets 245
ja Revist szarrá lehet fizetni, de egy olyan posztot nem ahova nehéz kiemelkedő playert találni : D
ano92
Ennek akkor lenne létjogosultsága, ha egy évben történt volna és mondjuk fitzi helyet revist igazoltuk volna. Így semmi köze a dologhoz, hisz két teljesen más szitu. Tavaly meg azért szidtak volna, mert volt pénzünk Revisre és mégse hoztuk el.
Wester
így van, főleg úgy hogy azt megelőzően igencsak gond volt azzal, hogy nem volt minőségi CB-nk

Mondjuk abban igazuk van azoknak akik Macc-éket ekézik, hogy ha nem akarjuk Fitzet zárjuk már le a dolgot. Mert ez a huzavona igencsak kínos és értelmetlennek is tűnik. Az álláspontok semmit sem közeledtek az elmúlt hónapokban.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az alapvető hibát ott követte el az FO, hogy tavaly kb minden penit elköltött és Genyót akarták kezdő QB-nak (ppff) Fitz egyértelnűen back upnak jőtt back up fizuért... Úgy vették szaré-hugyé lesz a QB... Aztán történt ami történt és hoppá most már kell lé a QB-nak, de guba az meg nincs.... Tetszik vagy se Fritzi kezdő QB-baj kell nektek, tehát kezdő fizu dukál neki és ennyi...
Tomcsik
Bocs de abszolut nem értem milyen hibáról beszélsz. Ha utólag nem jön be és akkor károgunk akkor értem de így? Összegezzük csak: tavaly jött egy teljesen új GM+coach páros. Elhozták Fitzet amiért minden "hozzáértő" kinevette őket. Genot tartották első számunak aki ogazi Jetses módra kidölt ám így is a CSAPAT (nem Fitz) remek szezont zárt. Ezután egy év tapasztalattal meghúzták mi mennyit ér nekik amihez tartják magukat és felkészültek Geno mögé egy olyan backuppal aki miatt megint kinevetik őket (ismerős, mint tavaly). Még ugyan egy meccs se ment le,de te már "alapvető hibát" látsz. Hááááát......
Pityu Gyor
Háááát... Nállam az alapvető hiba ha minden centem elköltm, amikor tudom hogy egy MO -nak lejár a szerződése. Nem volt rendezett QB helyzet stb... Jövőre Sheldonnal is meg kéne egyezni és MO megint szerződés nélkül lesz... Most jelenleg ott tartotok hogy a rookie poolra nincs elég létek és akkor hol van még a QB? De ha szerinted ez jól volt managelve hát akkor ok....És amúgy az árakat mint sokan mondták a piac diktálja... Fitzi kezdő QB nállatok, akkor miért is elégednek meg kb back up lóvéval? Most mondhatjuk hogy Fitz nem elit nem volt PO meccse... De egy szar házat is el lehet adni jó áron ha jó környéken van... Ilyen a piac...
Tomcsik
Az hogy miért sikerült ilyen szépre az előző szezon szerintem meg ők tudják. Itt mindenki Fitzről beszél, pedig klasszik mindenkinek megvolt a helye év volt, igazi kimagasló sztár nélkül (arról nem is beszélve hogy kisarkítva amikor kellett volna a POhoz az uccsó meccsen 3 sansza volt a végén a csapatnak mind Fitzen ment el...). Ez nem pénz kérdés. Többször leírtam Fitz-nél nem az a kérdés hogy drága vagy olcsó, hogy hol mennyit keresne, mi a piac stb, hanem az a kérdés hogy ha mi, a Jets meg akarjuk tartani milyen áldozattal tudjuk. Mo elvesztése, vagy másé nagyobb veszteség vagy Fitzé, vagy utólag melyik FA igazolásunkról kellett volna lemondani? (az összes se lett volna elég...) Ennek megitéléséhez adjunk már a tavalyi szezon után annyi bizalmat a managementnek hogy tudják mit csinálnak...
Pityu Gyor
Èn adok 😊 Amúgy csak azért írkálunk ennyit, mert uborka szezon van és Fitzi szolgáltat egy kis témát...

több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Az alapvető hibát ott követte el az FO, hogy tavaly kb minden penit elköltött és Genyót akarták kezdő QB-nak (ppff) Fitz egyértelnűen back upnak jőtt back up fizuért... Úgy vették szaré-hugyé lesz a QB... Aztán történt ami történt és hoppá most már kell lé a QB-nak, de guba az meg nincs.... Tetszik vagy se Fritzi kezdő QB-baj kell nektek, tehát kezdő fizu dukál neki és ennyi...
Tomcsik
Bocs de abszolut nem értem milyen hibáról beszélsz. Ha utólag nem jön be és akkor károgunk akkor értem de így? Összegezzük csak: tavaly jött egy teljesen új GM+coach páros. Elhozták Fitzet amiért minden "hozzáértő" kinevette őket. Genot tartották első számunak aki ogazi Jetses módra kidölt ám így is a CSAPAT (nem Fitz) remek szezont zárt. Ezután egy év tapasztalattal meghúzták mi mennyit ér nekik amihez tartják magukat és felkészültek Geno mögé egy olyan backuppal aki miatt megint kinevetik őket (ismerős, mint tavaly). Még ugyan egy meccs se ment le,de te már "alapvető hibát" látsz. Hááááát......
Pityu Gyor
Háááát... Nállam az alapvető hiba ha minden centem elköltm, amikor tudom hogy egy MO -nak lejár a szerződése. Nem volt rendezett QB helyzet stb... Jövőre Sheldonnal is meg kéne egyezni és MO megint szerződés nélkül lesz... Most jelenleg ott tartotok hogy a rookie poolra nincs elég létek és akkor hol van még a QB? De ha szerinted ez jól volt managelve hát akkor ok....És amúgy az árakat mint sokan mondták a piac diktálja... Fitzi kezdő QB nállatok, akkor miért is elégednek meg kb back up lóvéval? Most mondhatjuk hogy Fitz nem elit nem volt PO meccse... De egy szar házat is el lehet adni jó áron ha jó környéken van... Ilyen a piac...
Tomcsik
Az hogy miért sikerült ilyen szépre az előző szezon szerintem meg ők tudják. Itt mindenki Fitzről beszél, pedig klasszik mindenkinek megvolt a helye év volt, igazi kimagasló sztár nélkül (arról nem is beszélve hogy kisarkítva amikor kellett volna a POhoz az uccsó meccsen 3 sansza volt a végén a csapatnak mind Fitzen ment el...). Ez nem pénz kérdés. Többször leírtam Fitz-nél nem az a kérdés hogy drága vagy olcsó, hogy hol mennyit keresne, mi a piac stb, hanem az a kérdés hogy ha mi, a Jets meg akarjuk tartani milyen áldozattal tudjuk. Mo elvesztése, vagy másé nagyobb veszteség vagy Fitzé, vagy utólag melyik FA igazolásunkról kellett volna lemondani? (az összes se lett volna elég...) Ennek megitéléséhez adjunk már a tavalyi szezon után annyi bizalmat a managementnek hogy tudják mit csinálnak...

Green is green
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Leírom még 1x: az állítólagos franchise QB 11 NFL-idénye alatt 0 db PO-meccset játszott.
empty taxi
chase danielnek meg konkrétan meccse sincs nem hogy po meccse. na ehhez rakj hozzá még valamit : D
ano92
És hát Osvinak sincs sok kezdő meccse....
Tomcsik
Nincs, viszont nélküle nem lett volna meg a Denvernek a PO 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az alapvető hibát ott követte el az FO, hogy tavaly kb minden penit elköltött és Genyót akarták kezdő QB-nak (ppff) Fitz egyértelnűen back upnak jőtt back up fizuért... Úgy vették szaré-hugyé lesz a QB... Aztán történt ami történt és hoppá most már kell lé a QB-nak, de guba az meg nincs.... Tetszik vagy se Fritzi kezdő QB-baj kell nektek, tehát kezdő fizu dukál neki és ennyi...
Tomcsik
Bocs de abszolut nem értem milyen hibáról beszélsz. Ha utólag nem jön be és akkor károgunk akkor értem de így? Összegezzük csak: tavaly jött egy teljesen új GM+coach páros. Elhozták Fitzet amiért minden "hozzáértő" kinevette őket. Genot tartották első számunak aki ogazi Jetses módra kidölt ám így is a CSAPAT (nem Fitz) remek szezont zárt. Ezután egy év tapasztalattal meghúzták mi mennyit ér nekik amihez tartják magukat és felkészültek Geno mögé egy olyan backuppal aki miatt megint kinevetik őket (ismerős, mint tavaly). Még ugyan egy meccs se ment le,de te már "alapvető hibát" látsz. Hááááát......
Pityu Gyor
Háááát... Nállam az alapvető hiba ha minden centem elköltm, amikor tudom hogy egy MO -nak lejár a szerződése. Nem volt rendezett QB helyzet stb... Jövőre Sheldonnal is meg kéne egyezni és MO megint szerződés nélkül lesz... Most jelenleg ott tartotok hogy a rookie poolra nincs elég létek és akkor hol van még a QB? De ha szerinted ez jól volt managelve hát akkor ok....És amúgy az árakat mint sokan mondták a piac diktálja... Fitzi kezdő QB nállatok, akkor miért is elégednek meg kb back up lóvéval? Most mondhatjuk hogy Fitz nem elit nem volt PO meccse... De egy szar házat is el lehet adni jó áron ha jó környéken van... Ilyen a piac...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Leírom még 1x: az állítólagos franchise QB 11 NFL-idénye alatt 0 db PO-meccset játszott.
empty taxi
chase danielnek meg konkrétan meccse sincs nem hogy po meccse. na ehhez rakj hozzá még valamit : D
ano92
És hát Osvinak sincs sok kezdő meccse....

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Leírom még 1x: az állítólagos franchise QB 11 NFL-idénye alatt 0 db PO-meccset játszott.
empty taxi
chase danielnek meg konkrétan meccse sincs nem hogy po meccse. na ehhez rakj hozzá még valamit : D
ano92
Csak az öreg Chase 3. számú QB lesz, ez már maradjon a Philly faszsága.
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Amúgy én idén nem gondolom, hogy PO-esélyesek lennénk Fitzi ide vagy oda. Ezért is értek egyet Macc-el. Az hogy idén nincs pénzünk, az annak a böjtje, hogy az előző FO miatt, szinte mindenhova kellett igazolni, mert a szar draftok miatt, nem volt depth se, a legtöbb poszton. Amúgy meg elég jól igazoltunk, abból a kevés kis pénzből. Abban Bekinek meg tényleg igaza van, hogy sokszor a rekorder offense 3 negyedig lófaszt nem csinált és a "szétfizetett" védelem tartott minket meccsben.
Wester
Pontosan. Ráadásul aki követte a tavalyi szezont meccsről-meccs
ja Revist szarrá lehet fizetni, de egy olyan posztot nem ahova nehéz kiemelkedő playert találni : D
ano92
Ennek akkor lenne létjogosultsága, ha egy évben történt volna és mondjuk fitzi helyet revist igazoltuk volna. Így semmi köze a dologhoz, hisz két teljesen más szitu. Tavaly meg azért szidtak volna, mert volt pénzünk Revisre és mégse hoztuk el.
Wester
Ez attól ugyanúgy GM hiba, hogy nem tervezett a jövőre : D tehát tök8 mit nézünk a gm akkor is elbaszott valamit
ano92
Revis nekünk szerintem ikon. Nem sok van. Én nagyon örülök h nem Pats mezben látom hanem a mienkben. Ráadásul tavaly nem is volt rossz éve, sőt! Fitzet megkedveltem a játékáért de Revis cipőjéhez sem ér fel, a Jetsben semmiképpen....

Green is green
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Én mondjuk abszolút a GM-mel értek egyet.
Kivonatolva (talan ki is sarkitva) a történet:
- Fitz lehoz egy fr rekord szezont, hajszal hijan PO -> Sok meccsen negyedekig semmit nem hozott, legfontosabb meccsen döntő szituban INT, gyengébb sorsolás
- FO/GM szarul menedzselte a capet ezert meg a rookiekra sincs(alig van) penz -> amennyi kellett arra volt pénz, túlsarkítása a dolognak
- a fr rekorder qb-ja ufa, de az 2. es 3. pont miatt backup szintu szerzodest adna neki, ugy hogy 1 ev mulva nagyokat rohogve kibaszhassa, vagy szotyiert megtartsa, ha Geno, Heki felsul es jovore sem tud ertelems QB-t draftolni (pl. Mo elcserelesebol) -> 12 misi nem backup szintű fizetés, nem a mi hibánk, hogy a magas cap és néhány csapat miatt annak tűnik
- szerencseje, hogy jelenleg nincs nagy erdeklodes Fitz utan, bar ha vhol leserul az No1 QB, ott egybol Fitzet fogjak hivni. max a szezon feleig lesz FA -> pontosan mutatja a helyzetet h mások szemében Fitzy mennyit ér, ha akkora májer lenne lett volna hely neki már máshol, konkrétan egyedül a Broncos tárcsázott feléje és ők sem akarták az évi 12 misit kiperkálni
- GM bevet mindent, hogy Fitzre nyomast gyakoroljon, mert a cap az o sara is, es Mo aron aluli elpasszolasa csak tovabb rontana a helyzeten. Kisebbiti Fitz erdemeit, megszellozteti a kinalt szerzodes reszleteit, hogy azt higyjek, hogy Fitz milyen halatlan, penzehes kocsog es allitja, hogy az a 12M gari(3 evre) az nem is keves egy kezdo QB-nak (ahogy havi 47eFt-bol is meglehet elni) -> ez már csak üzlet, 24 misis szerződés 36 misire emelkedhetne ha jól alakít Fitz és 15 misinél több garantált van benne

es a GM-el ertesz egyet?
Tulifizeti meg a vizesfiut is, arra spekulalva, hogy az eves cap emelesek majd jonnek sorra es lesz habzsi dozsi, de a QB szemet kiszurna apropenzzel -> ezt meg nevekkel is igazoljuk, ha lehet, így csak üres szöveg
Beki
Abszolut egyetértek

Green is green
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Az alapvető hibát ott követte el az FO, hogy tavaly kb minden penit elköltött és Genyót akarták kezdő QB-nak (ppff) Fitz egyértelnűen back upnak jőtt back up fizuért... Úgy vették szaré-hugyé lesz a QB... Aztán történt ami történt és hoppá most már kell lé a QB-nak, de guba az meg nincs.... Tetszik vagy se Fritzi kezdő QB-baj kell nektek, tehát kezdő fizu dukál neki és ennyi...
Tomcsik
Bocs de abszolut nem értem milyen hibáról beszélsz. Ha utólag nem jön be és akkor károgunk akkor értem de így? Összegezzük csak: tavaly jött egy teljesen új GM+coach páros. Elhozták Fitzet amiért minden "hozzáértő" kinevette őket. Genot tartották első számunak aki ogazi Jetses módra kidölt ám így is a CSAPAT (nem Fitz) remek szezont zárt. Ezután egy év tapasztalattal meghúzták mi mennyit ér nekik amihez tartják magukat és felkészültek Geno mögé egy olyan backuppal aki miatt megint kinevetik őket (ismerős, mint tavaly). Még ugyan egy meccs se ment le,de te már "alapvető hibát" látsz. Hááááát......

Green is green
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Leírom még 1x: az állítólagos franchise QB 11 NFL-idénye alatt 0 db PO-meccset játszott.
empty taxi
chase danielnek meg konkrétan meccse sincs nem hogy po meccse. na ehhez rakj hozzá még valamit : D

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Leírom még 1x: az állítólagos franchise QB 11 NFL-idénye alatt 0 db PO-meccset játszott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ja Revist szarrá lehet fizetni, de egy olyan posztot nem ahova nehéz kiemelkedő playert találni : D
ano92
Ennek akkor lenne létjogosultsága, ha egy évben történt volna és mondjuk fitzi helyet revist igazoltuk volna. Így semmi köze a dologhoz, hisz két teljesen más szitu. Tavaly meg azért szidtak volna, mert volt pénzünk Revisre és mégse hoztuk el.
Wester
Ez attól ugyanúgy GM hiba, hogy nem tervezett a jövőre : D tehát tök8 mit nézünk a gm akkor is elbaszott valamit

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az alapvető hibát ott követte el az FO, hogy tavaly kb minden penit elköltött és Genyót akarták kezdő QB-nak (ppff) Fitz egyértelnűen back upnak jőtt back up fizuért... Úgy vették szaré-hugyé lesz a QB... Aztán történt ami történt és hoppá most már kell lé a QB-nak, de guba az meg nincs.... Tetszik vagy se Fritzi kezdő QB-baj kell nektek, tehát kezdő fizu dukál neki és ennyi...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én mondjuk abszolút a GM-mel értek egyet.
malkav
Kivonatolva (talan ki is sarkitva) a történet:
- Fitz lehoz egy fr rekord szezont, hajszal hijan PO
- FO/GM szarul menedzselte a capet ezert meg a rookiekra sincs(alig van) penz
- Mindenki tudja, hogy a GM megvan szorulva, ezert Mo-t nem tudja normalis aron (almaiban 1st round pick) elpasszolni
- a fr rekorder qb-ja ufa, de az 2. es 3. pont miatt backup szintu szerzodest adna neki, ugy hogy 1 ev mulva nagyokat rohogve kibaszhassa, vagy szotyiert megtartsa, ha Geno, Heki felsul es jovore sem tud ertelems QB-t draftolni (pl. Mo elcserelesebol)
- szerencseje, hogy jelenleg nincs nagy erdeklodes Fitz utan, bar ha vhol leserul az No1 QB, ott egybol Fitzet fogjak hivni. max a szezon feleig lesz FA
- GM bevet mindent, hogy Fitzre nyomast gyakoroljon, mert a cap az o sara is, es Mo aron aluli elpasszolasa csak tovabb rontana a helyzeten. Kisebbiti Fitz erdemeit, megszellozteti a kinalt szerzodes reszleteit, hogy azt higyjek, hogy Fitz milyen halatlan, penzehes kocsog es allitja, hogy az a 12M gari(3 evre) az nem is keves egy kezdo QB-nak (ahogy havi 47eFt-bol is meglehet elni)
- Fitz valaszajanlata, hogy elfogadja a 12M garit es 1 ev utan angolosan tavozna is, mielott ugyis kibasszak
- a GM elutasitja, mert konyvelesileg így megbukik az elmelete a szemfenyvesztoen hatalamas 12M-s fizurol
- majd azon melegeben elkezdik orrba-szajba ajnarozni Geno-t a mediaba, hogy milyen fasza az OTA-ban

es a GM-el ertesz egyet?
Tulifizeti meg a vizesfiut is, arra spekulalva, hogy az eves cap emelesek majd jonnek sorra es lesz habzsi-dozsi, de a QB szemet kiszurna apropenzzel

Szerintem csak a sajat segget probalja menteni, elbaszta es most vergodik ossze vissza.
Pari
Szerintem jól összefoglaltad, valahogy én is így látom...

több mint 7 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Amúgy én idén nem gondolom, hogy PO-esélyesek lennénk Fitzi ide vagy oda. Ezért is értek egyet Macc-el. Az hogy idén nincs pénzünk, az annak a böjtje, hogy az előző FO miatt, szinte mindenhova kellett igazolni, mert a szar draftok miatt, nem volt depth se, a legtöbb poszton. Amúgy meg elég jól igazoltunk, abból a kevés kis pénzből. Abban Bekinek meg tényleg igaza van, hogy sokszor a rekorder offense 3 negyedig lófaszt nem csinált és a "szétfizetett" védelem tartott minket meccsben.

Lesz ez még így se!
több mint 7 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
ja Revist szarrá lehet fizetni, de egy olyan posztot nem ahova nehéz kiemelkedő playert találni : D
ano92
Ennek akkor lenne létjogosultsága, ha egy évben történt volna és mondjuk fitzi helyet revist igazoltuk volna. Így semmi köze a dologhoz, hisz két teljesen más szitu. Tavaly meg azért szidtak volna, mert volt pénzünk Revisre és mégse hoztuk el.

Lesz ez még így se!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ja Revist szarrá lehet fizetni, de egy olyan posztot nem ahova nehéz kiemelkedő playert találni : D

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ez a baj pontosan h 8-10 milla manapság már egy backup QB fizu, köszönhetően a csillagokba szökő capnek.

Macc olyan GM, aki hozzávág minden játékoshoz egy max értéket és csókolom onnan nem tágít, ha úgy érezné h égne a talaj a segge alatt már meglépte volna az emelést. Revis teljesen más tészta.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ja értem. Tehát ha a kenyér kétszer ilyen drága lesz akkor te beki nem fogsz enni kenyeret. Piac diktálja, hogy mennyi a backup fizu. És ha a piac aztmondja, hogy a 8-10 milka az átlag backup fizu, akkor márványt szarhat a gm tek sem fog egy amúgy elég jó szezont záró qb aláírni hugyé. Vagy olyané amin titsztán látszódik, hogy 1 éves contract, csak így egyszerűbb a számokkal baszakodni.

Ja és amúgy Revis, meg társai contractokkor miért nem garasoskodott ennyit a vezetőség?
Ha kell Fitz akkor szerződtetni kell azt csá. Ha meg nem akkor le kell szarni ennyi. És valaki kurvajól írta, hogy a komplett FO a saját seggét félti, mert ha nem válik be haki vagy ganyó akkor lesz elég sok kérdés, hogy miért a legfontosabb posztot kellett az nflben elbaszni. Mer azé ha rendesen fitz köré építenék a csapatot, egy 2-3 évig még simán benne van, hogy kurvamagas szinten tud játszani.

Ha meg nem lesz qb akkor szaladgálhat 2 elit elkapó is. Meg hozhat jó szezont revis is 17 milláért, akkor sem PO nem lesz de még 1/1 sem új QBra.