New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Hogy érzékeltessem mennyire kuka ez a szezonunk.
 www.playoffstatus.com/nfl/nflpostseasonprob.html
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ilyet sem írtam még le mióta NFL-t nézek, hogy következő ellenfelünk a jobb mérleggel álló Bills lesz, beszéljenek egyelőre a statisztkikák.

Bills offense:
Meccsenként 19.3 átlagolt pont -> 27. hely
Meccsenként 333.6 total yard -> 22. hely
Meccsenként 230.1 passzolt yard -> 19. hely
Meccsenként 103.4 futott yard -> 19. hely
(Itt jegyezném meg h Spiller és Jackson sem fog játszani ellenünk)

Bills defense:
Meccsenként 328 engedett total yard -> 11. hely
Meccsenként 247.6 engedett passzolt yard -> 19. hely
Meccsenként 80.4 engedett futott yard -> 4. hely

Jets offense:
Meccsenként 17.3 átlagolt pont -> 29. hely
Meccsenként 320.4 total yard -> 26. hely
Meccsenként 185.4 passzolt yard -> 31. hely
Meccsenként 135.0 futott yard -> 6. hely

Jets defense:
Meccsenként 326.6 engedett total yard -> 9. hely
Meccsenként 238.6 passzolt yard -> 16. hely
Meccsenként 88 engedett futott yard -> 8. hely
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Szokásos, megint 3 napig vagyok offline, akkor történnek a nagy dolgok. Feldolgozás folyamatban...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Harvin első interjúja, mint Jets játékos:
 www.newyorkjets.com/videos/videos/Harvin-Its-a-Great-Fit-Now/7f90f8c6-1552-480c-b510-9569942ad7a7

Rövid elemzés, hogy mit hozhat az offensebe:
 www.ganggreennation.com/2014/10/18/6999121/percy-harvin-the-harvin-fit

Harvin trade pénzügyi vonzatának elemzése:
 overthecap.com/seahawks-trade-percy-harvin-jets/

Valamint Harvin cap hitje a köv. 4 évre, amennyiben nem lesz átdolgozva:
 overthecap.com/player/percy-harvin/1554/
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 946 — Jó ötletnek tűnt!
Hirek szerint 6. kor megy Seattlebe ha Harvint kivagjuk, vagy 4. kor ha 2015-os szezon kezdesekor rosteren lesz.Beki
Extra motiváció Harvinnak, hogy jól teljesítsen

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Hirek szerint 6. kor megy Seattlebe ha Harvint kivagjuk, vagy 4. kor ha 2015-os szezon kezdesekor rosteren lesz.
több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
Percy Harvin amellett, hogy monoklit csinált Golden Tate-nek a Super Bowl előtti héten, az idei előszezonban bemosott egyet Doug Baldwinnak is, ami szintén nyomott hagyott csapattársa arcán. Kapcsolata megromlott az edzőivel, a vasárnapi Cowboys elleni meccsen nem ment vissza a pályára, amikor Carrollék kérték, a főedző a mérkőzés után azt nyilatkozta, hogy azért nem játszott a meccs vége felé, mert nem állt készen, a valóság azonban az, hogy a játékos egyszerűen nem akart. Harvin hasonlóan probléma volt a Vikings öltözőjében is - írja a ProFootballTalk.Stylee
 www.si.com/nfl/2014/10/18/seahawks-percy-harvin-trade-jets-golden-tate
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Percy Harvin amellett, hogy monoklit csinált Golden Tate-nek a Super Bowl előtti héten, az idei előszezonban bemosott egyet Doug Baldwinnak is, ami szintén nyomott hagyott csapattársa arcán. Kapcsolata megromlott az edzőivel, a vasárnapi Cowboys elleni meccsen nem ment vissza a pályára, amikor Carrollék kérték, a főedző a mérkőzés után azt nyilatkozta, hogy azért nem játszott a meccs vége felé, mert nem állt készen, a valóság azonban az, hogy a játékos egyszerűen nem akart. Harvin hasonlóan probléma volt a Vikings öltözőjében is - írja a ProFootballTalk.
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
"Az eddig hírekkel ellentétben a Seahawks csak egy hatodik körös picket kapott a Jetstől Harvinért, ami maximum 4. körössé alakulhat."
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
"@MMehtaNYDN: It's my understanding that the conditional pick that the Jets gave up with a sixth rounder. No official word from the teams yet. #nyj"
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Immaron hivatalos, hogy Harvin a Jets jatekosa, mig Nelsont elkuldtuk.
Lassuk MM 1 het alatt h epiti be az offensebe.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 946 — Jó ötletnek tűnt!
Ez most tökéletesen leírja a médiát
Jets trade for Percy Harvin: Got ripped off. Horrible trade.
If Pats were to trade for him: Belichick is a genius. Awesome trade.

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 946 — Jó ötletnek tűnt!
Nelson repült

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
Csodalom, hogy meg senki sem irta be, de Percy Harvin trade keretein belul hozzank kerult. Az ara Rapoport szerint egy jovo evi conditilonal mid rounk pick. Mar csak Harvinnak kell atmennie a teszteken.Beki
Csodálom, hogy senki sem írta még be, de te részeg vagy? 😀Stez
Most irtam be elotted, de ha en reszeg lennek, akkor te pedig paraszt semmi egyeb.Beki
De ezt mindenki tudja, hogy paraszt vagyok. 😀
Kukázzatok most már cornert is. Ez meg jó csere volt, nektek mindenképpen.Stez
Bocs, csak magas labda volt igy elnem kellett ezzel. 😀
Innentol kezdve azert gondolom megy majd a teszteles boven a kov. szezonra, de Geno mar nem panaszkodhat celpontok miatt.Beki
Azért várjuk meg, hogy mi a bibi Harvinnal. Szvsz nem illett a Hawks rendszerébe, ez alap volt, de nem hiszem, hogy pusztán emiatt megváltak volna attól, akiért több picket, köztük első kört is adtak egy évvel előtte. Lehet homokos. 😀Stez
a seahawks topicban írnak ezt-azt....pl hogy már régebb óta el akarták passzolni, dühkezelési problémái vannakmzperx
Na most az kurva vicces lenne, ha már régebb óta el akarták passzolni, amikor egy éve van a csapatnál. 😀
Akkor az egy csodálatos csere volt tavaly.Stez
elviselték a faszságait, amíg besegített a gyűrűbe, most meg mehet is a hülyeségével.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csodalom, hogy meg senki sem irta be, de Percy Harvin trade keretein belul hozzank kerult. Az ara Rapoport szerint egy jovo evi conditilonal mid rounk pick. Mar csak Harvinnak kell atmennie a teszteken.Beki
Csodálom, hogy senki sem írta még be, de te részeg vagy? 😀Stez
Most irtam be elotted, de ha en reszeg lennek, akkor te pedig paraszt semmi egyeb.Beki
De ezt mindenki tudja, hogy paraszt vagyok. 😀
Kukázzatok most már cornert is. Ez meg jó csere volt, nektek mindenképpen.Stez
Bocs, csak magas labda volt igy elnem kellett ezzel. 😀
Innentol kezdve azert gondolom megy majd a teszteles boven a kov. szezonra, de Geno mar nem panaszkodhat celpontok miatt.Beki
Azért várjuk meg, hogy mi a bibi Harvinnal. Szvsz nem illett a Hawks rendszerébe, ez alap volt, de nem hiszem, hogy pusztán emiatt megváltak volna attól, akiért több picket, köztük első kört is adtak egy évvel előtte. Lehet homokos. 😀Stez
a seahawks topicban írnak ezt-azt....pl hogy már régebb óta el akarták passzolni, dühkezelési problémái vannakmzperx
Na most az kurva vicces lenne, ha már régebb óta el akarták passzolni, amikor egy éve van a csapatnál. 😀
Akkor az egy csodálatos csere volt tavaly.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adtatot első kört is érte? Az úgy viszont sok.....dande
elvileg csak egy kondícionális 2-4.közöttWester
Akkor jó, mert olvastam itt 1 körről is, annyit nem érne. Olyan alapon akkor példaként mondjuk ha Foles tovább javul, és Chip mégis nagyon szeretné Mariotát, simán megszerezhetné azt a picket érte amivel elhozhatná. De ez most nyilván nagyon fikció, tényleg csak a példa kedvéért mondtam, több szót nem is érdemel 😀

Csak kiderült mit néztem el 😀 Szóval anno a Hawks adott érte első kört, és olvastam félre.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Az a szep h Harvin jovo evi 10.5Mes cap hitje mellett is kb. 55M cap spaceunk lesz, de remelem nem egy 2. kor minusz mellette. 😊
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Harvin ara alapjaraton 4.kor, amely a kialkudott pontoknak megfeleloen 3. vagy 2. korre is felmehet es ahogy Wester is irta nincs mar garantalt tartalom a szerzodeseben, igy nem mondom 2x h Idzik beprobalkozik majd a szerzodese ujratargyalasaval. 😀
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 946 — Jó ötletnek tűnt!
Adtatot első kört is érte? Az úgy viszont sok.....dande
elvileg csak egy kondícionális 2-4.között

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adtatot első kört is érte? Az úgy viszont sok.....
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 946 — Jó ötletnek tűnt!
Ha vmi bibi van Harvinnak, akkor Idzik rogton szembekopne magat, hiszen DJaxtol is azert maradtunk tavol allitolag, mert balhes volt etc.Beki
DJaxt olyan gyorsan vitte a Redskins, hogy igazából nem derült ki akarjuk-e

Knowing John Schneider and importance of trust to him, he did not hoodwink Idzik. The @nyjets know exactly what they're getting. - remélem tényleg így van

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ha vmi bibi van Harvinnak, akkor Idzik rogton szembekopne magat, hiszen DJaxtol is azert maradtunk tavol allitolag, mert balhes volt etc.
több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
Csodalom, hogy meg senki sem irta be, de Percy Harvin trade keretein belul hozzank kerult. Az ara Rapoport szerint egy jovo evi conditilonal mid rounk pick. Mar csak Harvinnak kell atmennie a teszteken.Beki
Csodálom, hogy senki sem írta még be, de te részeg vagy? 😀Stez
Most irtam be elotted, de ha en reszeg lennek, akkor te pedig paraszt semmi egyeb.Beki
De ezt mindenki tudja, hogy paraszt vagyok. 😀
Kukázzatok most már cornert is. Ez meg jó csere volt, nektek mindenképpen.Stez
Bocs, csak magas labda volt igy elnem kellett ezzel. 😀
Innentol kezdve azert gondolom megy majd a teszteles boven a kov. szezonra, de Geno mar nem panaszkodhat celpontok miatt.Beki
Azért várjuk meg, hogy mi a bibi Harvinnal. Szvsz nem illett a Hawks rendszerébe, ez alap volt, de nem hiszem, hogy pusztán emiatt megváltak volna attól, akiért több picket, köztük első kört is adtak egy évvel előtte. Lehet homokos. 😀Stez
a seahawks topicban írnak ezt-azt....pl hogy már régebb óta el akarták passzolni, dühkezelési problémái vannak
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csodalom, hogy meg senki sem irta be, de Percy Harvin trade keretein belul hozzank kerult. Az ara Rapoport szerint egy jovo evi conditilonal mid rounk pick. Mar csak Harvinnak kell atmennie a teszteken.Beki
Csodálom, hogy senki sem írta még be, de te részeg vagy? 😀Stez
Most irtam be elotted, de ha en reszeg lennek, akkor te pedig paraszt semmi egyeb.Beki
De ezt mindenki tudja, hogy paraszt vagyok. 😀
Kukázzatok most már cornert is. Ez meg jó csere volt, nektek mindenképpen.Stez
Bocs, csak magas labda volt igy elnem kellett ezzel. 😀
Innentol kezdve azert gondolom megy majd a teszteles boven a kov. szezonra, de Geno mar nem panaszkodhat celpontok miatt.Beki
Azért várjuk meg, hogy mi a bibi Harvinnal. Szvsz nem illett a Hawks rendszerébe, ez alap volt, de nem hiszem, hogy pusztán emiatt megváltak volna attól, akiért több picket, köztük első kört is adtak egy évvel előtte. Lehet homokos. 😀

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Csodalom, hogy meg senki sem irta be, de Percy Harvin trade keretein belul hozzank kerult. Az ara Rapoport szerint egy jovo evi conditilonal mid rounk pick. Mar csak Harvinnak kell atmennie a teszteken.Beki
Csodálom, hogy senki sem írta még be, de te részeg vagy? 😀Stez
Most irtam be elotted, de ha en reszeg lennek, akkor te pedig paraszt semmi egyeb.Beki
De ezt mindenki tudja, hogy paraszt vagyok. 😀
Kukázzatok most már cornert is. Ez meg jó csere volt, nektek mindenképpen.Stez
Bocs, csak magas labda volt igy elnem kellett ezzel. 😀
Innentol kezdve azert gondolom megy majd a teszteles boven a kov. szezonra, de Geno mar nem panaszkodhat celpontok miatt.