New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
Ehh, nem láttam a meccset, de úgy látom voltak momentumaink bőven és még 2x annyit volt a labda nálunk (idő tekintetében), mint a Patsnél, erre blokkolt FG-vel szívunk ki. 😀Beki
szegény embert az ág is.....ez az 1-6 elég gáz
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ehh, nem láttam a meccset, de úgy látom voltak momentumaink bőven és még 2x annyit volt a labda nálunk (idő tekintetében), mint a Patsnél, erre blokkolt FG-vel szívunk ki. 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mindenki nyugodjon le a picsába, höri lesz szóval nyerünkWester
2/2 a mérlegem?

Falcons + Dolphins asszem

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
GRAT

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
mindenki nyugodjon le a picsába, höri lesz szóval nyerünk

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Milyen a TE védekezésetek?
Döntenem kell hogy Tim Wrightot vagy Amarot játszatom a héten 😊
Ha az eddigi NE meccseket nézem, mi nem vitézkedünk a TE védekezésben... Amaro egyre több snapet és labdát kap.Nomac
az 5. legrosszabb a ligában a Jets a TE-k ellen, a Patriots 23. szóval elfogult vagy 😊

több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Milyen a TE védekezésetek?
Döntenem kell hogy Tim Wrightot vagy Amarot játszatom a héten 😊
Ha az eddigi NE meccseket nézem, mi nem vitézkedünk a TE védekezésben... Amaro egyre több snapet és labdát kap.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
New York Jets @nyjets
We have released Josh Bush and activated Antwan Barnes from Reserve/PUP.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
És mi van ha behúzzátok Haribó az S-től HC-nek Rexi meg mehet a helyére vagy a fosztogatókhozmalkav
Én személy szerint örülnék neki 😊
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
És mi van ha behúzzátok Haribó az S-től HC-nek Rexi meg mehet a helyére vagy a fosztogatókhoz
több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
nah elolvastam a postot ez nagyon jó észrevételei vannak...ez pl kifejezetten tetszett:
"But as the roster turned over and the veterans were released the message started to get lost. When you talked with players in 2009 and 2010 they talked about how they would jump off a building if Rex wanted them to. Now when they ask players about Rex it’s more the usual lip service about how they like the coach."
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Mariota 😛Stez
Bye week utáni vmivel gyengébb sorsolás miatt kicsit az esély rá. 😛Beki
Pedig ő felkavarná az állóvizet. Semmiképpen sem lehet szomorú az a csapat, akinek 1/1-e lesz a 2015-ös classt látvaStez
Abszolút nem, de ha a JAX és az OAK lesz 1/1 és 1/2-őn akkor akár az 1/3-as még nagyon jól is járhat.Beki
Akkor trade lesz, Mariota nem jut el 1/3-ig, ebben biztos vagyok.Stez
Kiderül h vki eladja-e majd az életét is érte.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mariota 😛Stez
Bye week utáni vmivel gyengébb sorsolás miatt kicsit az esély rá. 😛Beki
Pedig ő felkavarná az állóvizet. Semmiképpen sem lehet szomorú az a csapat, akinek 1/1-e lesz a 2015-ös classt látvaStez
Abszolút nem, de ha a JAX és az OAK lesz 1/1 és 1/2-őn akkor akár az 1/3-as még nagyon jól is járhat.Beki
Akkor trade lesz, Mariota nem jut el 1/3-ig, ebben biztos vagyok.

több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
Jó eséllyel az, de mindenképpen top10-es pickre számítok a bye week utáni gyengébb sorsolás miatt.
Talán vonzóbb lesz a HC jelölteknek is a csapat a magas pick, magas cap space miatt, de szinte biztos vagyok benne, ha Idzik marad úgy a Seahawks OC-ja vagy DC-je lesz az új HC-nk. 😀Beki
azt hiszem senki nem tiltakozna 😀mzperx
Inkább vmi offense-minded coachnak jobban örülnék. 😊Beki
Jó eséllyel az, de mindenképpen top10-es pickre számítok a bye week utáni gyengébb sorsolás miatt.
Talán vonzóbb lesz a HC jelölteknek is a csapat a magas pick, magas cap space miatt, de szinte biztos vagyok benne, ha Idzik marad úgy a Seahawks OC-ja vagy DC-je lesz az új HC-nk. 😀Beki
azt hiszem senki nem tiltakozna 😀mzperx
Inkább vmi offense-minded coachnak jobban örülnék. 😊Beki
hát az aztán teljesen új irány lenne 😊 az a helyzet hogy én lassan már a következő szezont kezdem várni 😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Mariota 😛Stez
Bye week utáni vmivel gyengébb sorsolás miatt kicsit az esély rá. 😛Beki
Pedig ő felkavarná az állóvizet. Semmiképpen sem lehet szomorú az a csapat, akinek 1/1-e lesz a 2015-ös classt látvaStez
Abszolút nem, de ha a JAX és az OAK lesz 1/1 és 1/2-őn akkor akár az 1/3-as még nagyon jól is járhat.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Jó eséllyel az, de mindenképpen top10-es pickre számítok a bye week utáni gyengébb sorsolás miatt.
Talán vonzóbb lesz a HC jelölteknek is a csapat a magas pick, magas cap space miatt, de szinte biztos vagyok benne, ha Idzik marad úgy a Seahawks OC-ja vagy DC-je lesz az új HC-nk. 😀Beki
azt hiszem senki nem tiltakozna 😀mzperx
Inkább vmi offense-minded coachnak jobban örülnék. 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mariota 😛Stez
Bye week utáni vmivel gyengébb sorsolás miatt kicsit az esély rá. 😛Beki
Pedig ő felkavarná az állóvizet. Semmiképpen sem lehet szomorú az a csapat, akinek 1/1-e lesz a 2015-ös classt látva

több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
én idziket is kivágnám.....az lenne az igazi és totális rebuild....sőt a szezon végét sem várnám meg.....milyen pickek vannak jövőre?mzperx
Mindegyik körben van pickünk és ennyi, valamint kondi pickre sem számíthatunk.Beki
jó eséllyel egy igen magas első körösünk lesz 😊 egy-két jó cetlivel és közel 60 millával elvileg már lehet csapatot építenimzperx
Jó eséllyel az, de mindenképpen top10-es pickre számítok a bye week utáni gyengébb sorsolás miatt.
Talán vonzóbb lesz a HC jelölteknek is a csapat a magas pick, magas cap space miatt, de szinte biztos vagyok benne, ha Idzik marad úgy a Seahawks OC-ja vagy DC-je lesz az új HC-nk. 😀Beki
azt hiszem senki nem tiltakozna 😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Mariota 😛Stez
Bye week utáni vmivel gyengébb sorsolás miatt kicsit az esély rá. 😛
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
én idziket is kivágnám.....az lenne az igazi és totális rebuild....sőt a szezon végét sem várnám meg.....milyen pickek vannak jövőre?mzperx
Mindegyik körben van pickünk és ennyi, valamint kondi pickre sem számíthatunk.Beki
jó eséllyel egy igen magas első körösünk lesz 😊 egy-két jó cetlivel és közel 60 millával elvileg már lehet csapatot építenimzperx
Jó eséllyel az, de mindenképpen top10-es pickre számítok a bye week utáni gyengébb sorsolás miatt.
Talán vonzóbb lesz a HC jelölteknek is a csapat a magas pick, magas cap space miatt, de szinte biztos vagyok benne, ha Idzik marad úgy a Seahawks OC-ja vagy DC-je lesz az új HC-nk. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mariota 😛

több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
én idziket is kivágnám.....az lenne az igazi és totális rebuild....sőt a szezon végét sem várnám meg.....milyen pickek vannak jövőre?mzperx
Mindegyik körben van pickünk és ennyi, valamint kondi pickre sem számíthatunk.Beki
jó eséllyel egy igen magas első körösünk lesz 😊 egy-két jó cetlivel és közel 60 millával elvileg már lehet csapatot építeni
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
én idziket is kivágnám.....az lenne az igazi és totális rebuild....sőt a szezon végét sem várnám meg.....milyen pickek vannak jövőre?mzperx
Mindegyik körben van pickünk és ennyi, valamint kondi pickre sem számíthatunk.
több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
Olyan mintha nem lenne meg az összhang rex és idzik között, akár a draftot akár az FA-ket nézzük.

Egy ilyen szezon után a tulajnak bele kell nyúlnia a csapatba, sőőt lassan a matematikai esélyek is elszállnak, akkor pedig akár szezon közbe is ki lehetne vágni a felelőst, bár hozzáteszem nekem nem egyértelmű ki felel az idei bukóért.mzperx
Nem itt szimplán sztem Idziknek meg kellett volna adni a lehetőséget, hogy saját HC-val nyisson, nem 3. szezonjára kapja meg ezt.

Woody-nak végre a sarkára kell állnia és változtatnia, mert az h minden meccsen már a 2. negyedben ürül a stadion ezt New Yorkban nem lehet megengedni, egy ilyen kritikus közönség előtt.

Ami a matematikai esélyeket illeti, a Pats már 3 győzelemmel többet jegyez, mint mi és a WC helyek kapcsán elég annyit leírnom, hogy a mérlegünk 1-5.Beki
Idén azért várható, hogy nagytakarítás lesz a csapatnál ha nem lesz eredmény... Sajnos ha nézzük nem lesz eredmény... Nincs egy épkézláb CB, Genonak 2 évet kellett volna padozni edzeni mint az állat és utána egy normális Qb lehetett volna belőle. Lehet azt léptem volna meg idén, hogy Vicket játszatom Geno meg edzen és jövőre vetettem volna be azért van benne valami. Sajnos elég összetett problémák vannak nálunk. Mondhatunk bármit nagytakarítás kell attól függetlenül, hogy Rexet baromi nagy szakembernek tartom. DCnek biztos itt hagynám. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz. Véleményem szerint 1-2 meccset fogunk nyerni de totális összeomlást jósolok mert kapunk egy pofont egy "kis" csapattól és totálisan vége lesz mindennek. Geno önbizalma nulla Vick kb semmit nem készül a kezdővel szerintem ha megkérdezném még az elkapóit se tudná felsorolni.
Ne legyen igazam..Stylee
Eredmény eddig sem volt és szinte tuti, hogy PO sem lesz sorozatban 4. éve.
Épkézláb lenne, de porcelánok akadnak csak CB poszton. 😀
Igazából ott látom a legnagyobb hibát, hogy Geno-nak nem tudtunk biztosítani megfelelő célpontokat, lásd tavaly Kerley, idén Decker+Kerley, ez kevés. Ha most tippelnem kellene azt jósolnám, hogy Idzik marad, Re repül, Geno marad a kezdő és kapni fog célpontot bőven (ha csak nem 1/1-es pickünk lesz), de Rex-et el kell most már távolítani a csapattól és egy teljesen új érát kezdeni.Beki
ha már CB poszt:😊
 www.nydailynews.com/sports/football/jets/jets-coach-rex-ryan-sick-darrelle-revis-patriots-uniform-article-1.1974688?utm_content=buffere087d&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=NYDN+Facebook

én idziket is kivágnám.....az lenne az igazi és totális rebuild....sőt a szezon végét sem várnám meg.....milyen pickek vannak jövőre?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Idén azért várható, hogy nagytakarítás lesz a csapatnál ha nem lesz eredmény... Sajnos ha nézzük nem lesz eredmény... Nincs egy épkézláb CB, Genonak 2 évet kellett volna padozni edzeni mint az állat és utána egy normális Qb lehetett volna belőle. Lehet azt léptem volna meg idén, hogy Vicket játszatom Geno meg edzen és jövőre vetettem volna be azért van benne valami. Sajnos elég összetett problémák vannak nálunk. Mondhatunk bármit nagytakarítás kell attól függetlenül, hogy Rexet baromi nagy szakembernek tartom. DCnek biztos itt hagynám. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz. Véleményem szerint 1-2 meccset fogunk nyerni de totális összeomlást jósolok mert kapunk egy pofont egy "kis" csapattól és totálisan vége lesz mindennek. Geno önbizalma nulla Vick kb semmit nem készül a kezdővel szerintem ha megkérdezném még az elkapóit se tudná felsorolni.
Ne legyen igazam..Stylee
Eredmény eddig sem volt és szinte tuti, hogy PO sem lesz sorozatban 4. éve.
Épkézláb lenne, de porcelánok akadnak csak CB poszton. 😀
Igazából ott látom a legnagyobb hibát, hogy Geno-nak nem tudtunk biztosítani megfelelő célpontokat, lásd tavaly Kerley, idén Decker+Kerley, ez kevés. Ha most tippelnem kellene azt jósolnám, hogy Idzik marad, Re repül, Geno marad a kezdő és kapni fog célpontot bőven (ha csak nem 1/1-es pickünk lesz), de Rex-et el kell most már távolítani a csapattól és egy teljesen új érát kezdeni.