NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
david52 New York Jets 115
Szintén arra szavaznék, hogy Ryan DC maradjon. De ez csak egy másik világban történhetne meg, szóval jöjjön egy defense guru és egy normális OC. Emlékezhetünk, hogy a Sanchos években sem volt egetverő offense teljesítmény, de volt egy game manager (akkor még képes volt ilyesmire is) QB-nk és jó futóink. Ez pont elég volt 2 AFC döntőre egy liga első védelem mellé.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igazából az egészben az a szomorú, hogy ettől a szezontól, most nagyon sokat vártam, megvolt rá minden lehetőségünk, hogy jók is legyünk, elbasztuk ez van, ha tavaly van ez akkor azt mondom, hogy papírforma oké, de pont most amikor bizonyítani kéne, és végre lekéne ütni azokat az istenverte Hazafiakat a csoportgyőzelemtől, akkor teljesít ilyen gyalázatos módon a csapat...Apex
Nyilván minden szezonban benne vannak a szoros vereségek és/vagy a sok turnover, de az, hogy ezek után egy ilyen spirálba akad bele a csapat, az pszichés kérdés, és főleg az edzők felelőssége. Ez csúcsosodott ki ma este. Magyar fociban ezt hívják "leadós" meg "edzőbuktató" meccsnek..toam
Benne, csak ugye ahogy te is írtad, ez teljesen más volt. Ez siralmas volt, sőt, kiábrándító, vérlázító. A legjobb az, hogy 21 pontos hátrányban, 12 perccel a vége előtt is bőven benne volt, hogy egy jobb csapat fordíthatna, de a Jets... Ilyen lélektelen, szar játékot rég nem láttam. Nagyon bírom Ryant, de most már mennie kell, de nem csak neki, az egész bagázsnak, teljes nagytakarításra van szükség.
Geno is fos, viszont vele legalább nem első körös picket bukik be a csapat, az is elvéthető veszteség. De ezt a csapatot fel kell építeni, mert most hatalmas káosz van. Fejétől bűzlik a hal, ez nem kérdés. De a rebuiltet most kell meghúzni, amikor jó pickje lesz a csapatnak, ráadásul még a cap space is nagy lesz.
Ryant megtartanám DC-nek, de ugye ez nem történik meg, pedig annak nagyon jó lehetne továbbra is.

több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Igazából az egészben az a szomorú, hogy ettől a szezontól, most nagyon sokat vártam, megvolt rá minden lehetőségünk, hogy jók is legyünk, elbasztuk ez van, ha tavaly van ez akkor azt mondom, hogy papírforma oké, de pont most amikor bizonyítani kéne, és végre lekéne ütni azokat az istenverte Hazafiakat a csoportgyőzelemtől, akkor teljesít ilyen gyalázatos módon a csapat...Apex
Nyilván minden szezonban benne vannak a szoros vereségek és/vagy a sok turnover, de az, hogy ezek után egy ilyen spirálba akad bele a csapat, az pszichés kérdés, és főleg az edzők felelőssége. Ez csúcsosodott ki ma este. Magyar fociban ezt hívják "leadós" meg "edzőbuktató" meccsnek..
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
azért remélem legalább még egy meccset nyerünk idén.....😀mzperx
Talán még egy... A Titans ellen van a legnagyobb esélyünk, bár már ez sem biztos 😊

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Apex New York Jets 2 935
azért remélem legalább még egy meccset nyerünk idén.....😀mzperx
Ha valamelyik csapat feloszlatja magát akkor talán beírnak nekünk egy 3-0-ás győzelmet

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
azért remélem legalább még egy meccset nyerünk idén.....😀
több mint 9 éve
Apex New York Jets 2 935
Igazából az egészben az a szomorú, hogy ettől a szezontól, most nagyon sokat vártam, megvolt rá minden lehetőségünk, hogy jók is legyünk, elbasztuk ez van, ha tavaly van ez akkor azt mondom, hogy papírforma oké, de pont most amikor bizonyítani kéne, és végre lekéne ütni azokat az istenverte Hazafiakat a csoportgyőzelemtől, akkor teljesít ilyen gyalázatos módon a csapat...

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 040 — Jó ötletnek tűnt!
Sztem egy D HC kellene, a deffense-ben vannak életjelek, lehetnénk egy védelemre építő csapat.Lucifer
elvileg most is azok vagyunk 😀 de én is így vagyok vele, vissza kéne hozni azt a brutál védelmet ami volt
és emiatt vagyok én nagy gondban, mert ryannél nem sok jobb defensive mastermind van

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Sztem egy D HC kellene, a deffense-ben vannak életjelek, lehetnénk egy védelemre építő csapat.

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
basszus ilyenkor jön amúgy az, hogy miért is nem veszítettünk a raiders ellen 😀Wester
Ha lett volna még egy támadásuk lehet ott is annyi nekünk, ha jól emlékszem 1 TD-nyi sem volt a különbség. 😀Beki
Ugyan már magabiztos 19-14 es győzelem volt 😀Apex
Az, magabiztos. 😀
több mint 9 éve
Apex New York Jets 2 935
basszus ilyenkor jön amúgy az, hogy miért is nem veszítettünk a raiders ellen 😀Wester
Ha lett volna még egy támadásuk lehet ott is annyi nekünk, ha jól emlékszem 1 TD-nyi sem volt a különbség. 😀Beki
Ugyan már magabiztos 19-14 es győzelem volt 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
basszus ilyenkor jön amúgy az, hogy miért is nem veszítettünk a raiders ellen 😀Wester
Ha lett volna még egy támadásuk lehet ott is annyi nekünk, ha jól emlékszem 1 TD-nyi sem volt a különbség. 😀
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 040 — Jó ötletnek tűnt!
basszus ilyenkor jön amúgy az, hogy miért is nem veszítettünk a raiders ellen 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 040 — Jó ötletnek tűnt!
körkérdés, ki milyen hc-t akar?
- nem muszáj nevet, elég annyi, hogy O vagy D szaki legyen?
Én a D-re szavazokWester
Könnyebb kérdést is feltehetnél, mert ilyen offense-t vezetni nagyon senki sem akarna, a D#-ben pedig csak egy pár CB kellene. 😀

Én O#-t akarok.Beki
dehogynem pont ezért érdekes, mert a D elvezetésében mi a kihívás? ellenben az O, feltörekvő edzők álma 😀 (Nem)Wester
Külföldi fórumokon Art Briles-t a Baylor HC-ját szeretnék sokan, de ha Idzik marad akkor a Seahawks OC vagy DC lesz a HC-nk.Beki
a mostani seahawks oc nem kell, eleget szidják őt amott, seahawks dc-ből meg már lett hc, épp a jagsben tevénykedik, szóval iktriad mesélhetne, hogy milyen, de szvsz nem nyújtott eddig semmi kiemelkedőt

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
körkérdés, ki milyen hc-t akar?
- nem muszáj nevet, elég annyi, hogy O vagy D szaki legyen?
Én a D-re szavazokWester
Könnyebb kérdést is feltehetnél, mert ilyen offense-t vezetni nagyon senki sem akarna, a D#-ben pedig csak egy pár CB kellene. 😀

Én O#-t akarok.Beki
dehogynem pont ezért érdekes, mert a D elvezetésében mi a kihívás? ellenben az O, feltörekvő edzők álma 😀 (Nem)Wester
Külföldi fórumokon Art Briles-t a Baylor HC-ját szeretnék sokan, de ha Idzik marad akkor a Seahawks OC vagy DC lesz a HC-nk.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
amúgy kajak kéne egy 1-15, hogy legyen már végre egy normális kúbénkWester
Vagy eladni az életünket érte. 😀Beki
nope az a redskinsnek se jött beWester
Akkor marad a szívás, vagy mákolunk 1/3-on.Beki
ha a raiders bemákolna egy meccset akkor jók lennénk, mert nekik biztosan nehezebb a sorsolásuk az nfc és afc westtel, a jags már kérdéses, nekik még kéne egy meccset nyerni 😀Wester
Mondjuk ma a Browns ellen? 😀
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 040 — Jó ötletnek tűnt!
körkérdés, ki milyen hc-t akar?
- nem muszáj nevet, elég annyi, hogy O vagy D szaki legyen?
Én a D-re szavazokWester
Könnyebb kérdést is feltehetnél, mert ilyen offense-t vezetni nagyon senki sem akarna, a D#-ben pedig csak egy pár CB kellene. 😀

Én O#-t akarok.Beki
dehogynem pont ezért érdekes, mert a D elvezetésében mi a kihívás? ellenben az O, feltörekvő edzők álma 😀 (Nem)

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 040 — Jó ötletnek tűnt!
amúgy kajak kéne egy 1-15, hogy legyen már végre egy normális kúbénkWester
Vagy eladni az életünket érte. 😀Beki
nope az a redskinsnek se jött beWester
Akkor marad a szívás, vagy mákolunk 1/3-on.Beki
ha a raiders bemákolna egy meccset akkor jók lennénk, mert nekik biztosan nehezebb a sorsolásuk az nfc és afc westtel, a jags már kérdéses, nekik még kéne egy meccset nyerni 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
körkérdés, ki milyen hc-t akar?
- nem muszáj nevet, elég annyi, hogy O vagy D szaki legyen?
Én a D-re szavazokWester
Könnyebb kérdést is feltehetnél, mert ilyen offense-t vezetni nagyon senki sem akarna, a D#-ben pedig csak egy pár CB kellene. 😀

Én O#-t akarok.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 040 — Jó ötletnek tűnt!
körkérdés, ki milyen hc-t akar?
- nem muszáj nevet, elég annyi, hogy O vagy D szaki legyen?
Én a D-re szavazok

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
amúgy kajak kéne egy 1-15, hogy legyen már végre egy normális kúbénkWester
Vagy eladni az életünket érte. 😀Beki
nope az a redskinsnek se jött beWester
Akkor marad a szívás, vagy mákolunk 1/3-on.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 040 — Jó ötletnek tűnt!
amúgy kajak kéne egy 1-15, hogy legyen már végre egy normális kúbénkWester
Vagy eladni az életünket érte. 😀Beki
nope az a redskinsnek se jött be

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
amúgy kajak kéne egy 1-15, hogy legyen már végre egy normális kúbénkWester
Vagy eladni az életünket érte. 😀
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 040 — Jó ötletnek tűnt!
amúgy kajak kéne egy 1-15, hogy legyen már végre egy normális kúbénk

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 040 — Jó ötletnek tűnt!
MONNYONLEEEE!!!!!toam
mármint woody? 😀

Lesz ez még így se!