New York Jets
30 feliratkozó
több mint 12 éve
2 WR 1 corner kiment top8-ban, kezdek fosni.. Ebron lesz ebből meglássátok!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter @AdamSchefter 18mTeams that have inquired about trading UP include DET, NYJ, CLEV (from 26), SF, HOU (from round 2 into 1), ATL (from round 2 into 1).
Teams with some level of interest in trading BACK include OAK, TB, TENN, BALT, MIA, NE (surprise, surprise).
Hmm, szerintem az OAK-nál mindenképpen beérdeklődünk, ha Watkins akkor még benn lesz, de arra számítok, hogy 1/14-ig felkúszunk, ha Beckham ott lesz még.
több mint 12 éve
Lesz bowl.hu-s közvetítés, az jobb mint az eredeti.Bocsi az offért de nfl gamepass ingyenesen tolja a draftot? Vagy van valami lehetőség nézni máshol?StyleeHa jól tudom ingyen, élőben lesz majd nfl.com/live oldalon.Beki
több mint 12 éve
Oké köszönömBocsi az offért de nfl gamepass ingyenesen tolja a draftot? Vagy van valami lehetőség nézni máshol?StyleeHa jól tudom ingyen, élőben lesz majd nfl.com/live oldalon.Beki
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bocsi az offért de nfl gamepass ingyenesen tolja a draftot? Vagy van valami lehetőség nézni máshol?StyleeHa jól tudom ingyen, élőben lesz majd nfl.com/live oldalon.
több mint 12 éve
Bocsi az offért de nfl gamepass ingyenesen tolja a draftot? Vagy van valami lehetőség nézni máshol?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Olyan érzéssel keltem ma fel, hogy amennyiben 1/5-ön bennt lesz még Watkins úgy megpróbálkozunk felmenni érte.
több mint 12 éve
1. Evans WR (feltréddel)2. Niklas TE
3. Gaines CB

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Közben Mehta is lehozta, hogy egy team source alapján jó pár csapatot felhívtunk, hogy feltradelnénk.BekiDe minek 😒
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Közben Mehta is lehozta, hogy egy team source alapján jó pár csapatot felhívtunk, hogy feltradelnénk.
több mint 12 éve
Nos, mivel célegyenesben vagyunk és draft week van, kérek Mindenkitől aki erre jár, hogy tippelje meg név szerint, hogy kit húzna Jetsnek 1-2-3. körben (4. körben akad ugyan 3 pickünk is, de nem hiszem, hogy mindegyiket elhasználnánk, persze a komp. picket igen).1. Anthony Barr, OLB (UCLA)
Beki
2. Jarvis Landry, WR (LSU)
3. C.J. Fiedorowicz, TE (Iowa)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ehh, ki tudnak már kergetni a világból ezzel a feltrade-del kapcsolatos pletykákkal. Top10-be felmenni Beckham-ért? Alapjáraton 1+2+3. körünkbe kerülne, de ha biztosra akarnánk menni és a Chicagoval bizniszelnénk és felmennénk 1/14-re az is a 3. körünkbe fájna.Ha felmegyünk az Watkins vagy Evans legyen.
több mint 12 éve
AmaroMonkriff
Busanon
Hogy te is zokogj

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Nos, mivel célegyenesben vagyunk és draft week van, kérek Mindenkitől aki erre jár, hogy tippelje meg név szerint, hogy kit húzna Jetsnek 1-2-3. körben (4. körben akad ugyan 3 pickünk is, de nem hiszem, hogy mindegyiket elhasználnánk, persze a komp. picket igen).Beki1. Ebron TE
2. Adams WR
3. Desir CB
Nem ez lesz, de telezokognátok a párnáitokat, ha így lenne. 😛 😀
Csináltam inkább a mock draft topikban népszerű kütyüvel egy mockot. Meséljetek, nagyon szar vagy csak kicsit? 😊Első három kör hibátlan. Csak nem lesz bent 49-re Benjamin és 80-ra Niklas, szóval álomforgatókönyv. 😊 Steen ráérne egy körrel később, zsírdisznó helyett inkább Ellis, például Steen helyén.
18 CB DARQUEZE DENNARD - MICHIGAN STATE (mert az összes többi top playa kiment, meg mert Cromartie szerepkörbe tökéletes ő)
49 WR KELVIN BENJAMIN - FLORIDA STATE (mert azért kell magas WR, meg mert itt rohadt nagy steal szvsz)
80 TE TROY NIKLAS - NOTRE DAME (mert már csak klasszikus TE maradt, de annak jó lehet Cumbs mellé)
104 G ANTHONY STEEN - ALABAMA (mert Winters möge kell a B-terv)
115 S HAKEEM SMITH - LOUISVILLE (mert kapkodtam, és az igazi hiányposztokból ez maradt hátra)
137 DT DANIEL MCCULLERS - TENNESSEE (mert Snacks nem életbiztosítás, meg mert Rexy imádja az ilyen zsírdisznókat)
154 RB DE’ANTHONY THOMAS - OREGON (mert Martynak jár egy projekt OW/KR)
195 DE CASSIUS MARSH - UCLA (mert nincs OLB depth)
209 WR KEVIN NORWOOD - ALABAMA (mert kell még célpont)
210 OT MATT PATCHAN - BOSTON COLLEGE (szintén depth)
213 DE JEOFFREY PAGAN - ALABAMA (a várva várt 3-4 DE 😀 )
233 RB JAMES WILDER JR. - FLORIDA STATE (mert a nagydöntőről megmaradt a neve)toam
Hátsó körök is gyönyörűek a szokásos szépséghibával. Meglepődnék, ha Norwood és Patchan elérhető lenne 7. körben. (Patchan határeset.)
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Nos, mivel célegyenesben vagyunk és draft week van, kérek Mindenkitől aki erre jár, hogy tippelje meg név szerint, hogy kit húzna Jetsnek 1-2-3. körben (4. körben akad ugyan 3 pickünk is, de nem hiszem, hogy mindegyiket elhasználnánk, persze a komp. picket igen).1. Odell Beckham WR
Beki
2. Austin Seferian Jenkins TE
3. Marcus Smith OLB
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mmqb.si.com/2014/05/06/nfl-mock-draft-peter-king-khalil-mack-houston-texans/Peter King mock draftjában Brandin Cooks-ot írja hozzánk.
Nekem is olyan érzésem van, hogy Dennard és Gilbert 18. picknél már nem lesz benn és Beckham-et is sokan szeretnék, szóval ha őt akarnánk mi is nagyon akkor legalább 14. pickig fel kellene tradelni (ha még akkor benn van).
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet 9 ó2 teams pondering trading up for a WR: #49ers & #Jets. Beckham, Cooks, Lee possible targets. For SF, move into teens more likely than Top 5.
több mint 12 éve
Nos, mivel célegyenesben vagyunk és draft week van, kérek Mindenkitől aki erre jár, hogy tippelje meg név szerint, hogy kit húzna Jetsnek 1-2-3. körben (4. körben akad ugyan 3 pickünk is, de nem hiszem, hogy mindegyiket elhasználnánk, persze a komp. picket igen).Csináltam inkább a mock draft topikban népszerű kütyüvel egy mockot. Meséljetek, nagyon szar vagy csak kicsit? 😊
Kezdem:
1. kör Odell Beckham Jr. WR, LSU
2. kör Jace Amaro TE, Texas Tech
3. kör Marcus Roberson CB, FloridaBeki
18 CB DARQUEZE DENNARD - MICHIGAN STATE (mert az összes többi top playa kiment, meg mert Cromartie szerepkörbe tökéletes ő)
49 WR KELVIN BENJAMIN - FLORIDA STATE (mert azért kell magas WR, meg mert itt rohadt nagy steal szvsz)
80 TE TROY NIKLAS - NOTRE DAME (mert már csak klasszikus TE maradt, de annak jó lehet Cumbs mellé)
104 G ANTHONY STEEN - ALABAMA (mert Winters möge kell a B-terv)
115 S HAKEEM SMITH - LOUISVILLE (mert kapkodtam, és az igazi hiányposztokból ez maradt hátra)
137 DT DANIEL MCCULLERS - TENNESSEE (mert Snacks nem életbiztosítás, meg mert Rexy imádja az ilyen zsírdisznókat)
154 RB DE’ANTHONY THOMAS - OREGON (mert Martynak jár egy projekt OW/KR)
195 DE CASSIUS MARSH - UCLA (mert nincs OLB depth)
209 WR KEVIN NORWOOD - ALABAMA (mert kell még célpont)
210 OT MATT PATCHAN - BOSTON COLLEGE (szintén depth)
213 DE JEOFFREY PAGAN - ALABAMA (a várva várt 3-4 DE 😀 )
233 RB JAMES WILDER JR. - FLORIDA STATE (mert a nagydöntőről megmaradt a neve)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nos, mivel célegyenesben vagyunk és draft week van, kérek Mindenkitől aki erre jár, hogy tippelje meg név szerint, hogy kit húzna Jetsnek 1-2-3. körben (4. körben akad ugyan 3 pickünk is, de nem hiszem, hogy mindegyiket elhasználnánk, persze a komp. picket igen).Kezdem:
1. kör Odell Beckham Jr. WR, LSU
2. kör Jace Amaro TE, Texas Tech
3. kör Marcus Roberson CB, Florida
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
18-an töltötték ki a korábban összeállított röpke kérdéssort, amelyért hálás köszönet, lássuk a véleményeket:(a százalék előtti a szám azt jelöli, hogy hányan húzták be azt a válaszlehetőséget)
1. Mely csapatrészbe érkezik a legtöbb újonc?
Offense 14 78%
Defense 3 17%
Egyenlő 1 6%
2. Melyik körben érkezik WR?
1. kör 9 50%
2-3. kör 8 44%
4-7. kör 1 6%
3. Melyik körben érkezik CB?
3. kör 9 50%
2. kör 5 28%
1. kör 4 22%
4-5. kör 0 0%
4. Melyik körben érkezik TE?
2. kör 7 39%
3. kör 7 39%
1. kör 4 22%
4-7. kör 0 0%
5. Választunk-e OG-t?
Igen 9 50%
Nem 9 50%
6. Választunk-e OLB-t?
Igen 16 89%
Nem 2 11%
7. Érkezik-e safety a draftról?
Igen 15 88%
Nem 2 12%
8. Lesz-e trade-ünk a draft alatt?
Igen 11 61%
Nem 7 39%
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rex és DT is nagyon szépen nyilatkozott a CB állományunkról, de Milliner túloldalán akkora űr tátong, hogy az már fájdalom. Pattersonban nagyon nem bízom, de jelenleg 6 CB van a rosteren, ha korai körös pickkel érkezik valaki, akkor egy fő nem éri meg a rostert, vagy marad a meglepetés és a stáb nem a levegőbe beszélt a dicséretek kapcsán. 😉Milliner és patterson mellett ott van wilson, patrick, walls, lankster, ebből Wilson tavaly 1. volt slotban, patrick pedig 12. Szóval szerintem belül mennyiségben és minőségben is megvagyunk. Ezért gondolom azt hogy csak olyan CB érné meg aki egyből tud szélen kezdeni, mert slotba +1 ember szvsz feleslegesWesterAmúgy nálam CB draft csak akkor elfogadható, ha kezdőt húzunk, nálam ilyen 3.körös slot cornerek kiválasztása totál feleslegesnek tűnik.WesterNézőpont kérdése, mert Revis sérülése után Wilson is külső WR-eket fogta, míg tavaly nickel volt.Beki
több mint 12 éve
Milliner és patterson mellett ott van wilson, patrick, walls, lankster, ebből Wilson tavaly 1. volt slotban, patrick pedig 12. Szóval szerintem belül mennyiségben és minőségben is megvagyunk. Ezért gondolom azt hogy csak olyan CB érné meg aki egyből tud szélen kezdeni, mert slotba +1 ember szvsz feleslegesAmúgy nálam CB draft csak akkor elfogadható, ha kezdőt húzunk, nálam ilyen 3.körös slot cornerek kiválasztása totál feleslegesnek tűnik.WesterNézőpont kérdése, mert Revis sérülése után Wilson is külső WR-eket fogta, míg tavaly nickel volt.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amúgy nálam CB draft csak akkor elfogadható, ha kezdőt húzunk, nálam ilyen 3.körös slot cornerek kiválasztása totál feleslegesnek tűnik.WesterNézőpont kérdése, mert Revis sérülése után Wilson is külső WR-eket fogta, míg tavaly nickel volt.
több mint 12 éve
Amúgy nálam CB draft csak akkor elfogadható, ha kezdőt húzunk, nálam ilyen 3.körös slot cornerek kiválasztása totál feleslegesnek tűnik.
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Vick is csak 4 millás 😊5 misis backup sem mindenhol akad a ligaban. 😀BekiSanchez is csak 4 millás, szóval mondjuk csak ki, Vick pofátlanul túl van fizetve 😀toam
Lesz ez még így se!