New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Stylee New York Jets 480
Szeretném látni Sanchezt. Csak nem a pályán. Minden meccsen mutassák az arcát és lássam h szenved hogy nem játszhat. Ha már több éven keresztül mi Jets drukkerek szívtunk miatta legalább ennyi örömünk legyen!! 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hozzánk jöhet bárki felőlem, csak Sanchezt ne lássam többé!!!leeon83
Látni fogod más kérdés h a padon-e. 😀
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Hozzánk jöhet bárki felőlem, csak Sanchezt ne lássam többé!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem ismerem túlságosan a prospecteket, de Barkley bent maradhat 1/9-ig úgy, hogy a KC és a ARI előttünk húz?leeon83
1/9-ig sztem Geno Smith és Barkley jöhet szóba, mint QB pick.
Reid már említette, hogy hiába övék az 1/1 nem kötelező QB-t húzniuk, ahogy Jagsnél sem várok QB-t.
A Cardinals-ot ismerve sztem megtartják Kolbot 1. körben nem húznak irányítót.

Viszont, amiben még bízom, hogy mi sem húzunk QB-t 1/9-en.Beki

Nem kötelező nekik, de ha megint Cassellel vágnak neki az idénynek, akkor felnégyelik a szurkolók 😀leeon83
Reid majd odaviszi Vicket. :pBeki
Na akkor ő lesz az, akit felnégyelnek 😀leeon83
Ne felejtsd el, hogy az Eagles korábbi OC-ja jön majd interjúra, aki ismeri Vicket, aki FA lesz elvileg és Ryan is akarja Vicket (hírek szerint)...😀
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Nem ismerem túlságosan a prospecteket, de Barkley bent maradhat 1/9-ig úgy, hogy a KC és a ARI előttünk húz?leeon83
1/9-ig sztem Geno Smith és Barkley jöhet szóba, mint QB pick.
Reid már említette, hogy hiába övék az 1/1 nem kötelező QB-t húzniuk, ahogy Jagsnél sem várok QB-t.
A Cardinals-ot ismerve sztem megtartják Kolbot 1. körben nem húznak irányítót.

Viszont, amiben még bízom, hogy mi sem húzunk QB-t 1/9-en.Beki

Nem kötelező nekik, de ha megint Cassellel vágnak neki az idénynek, akkor felnégyelik a szurkolók 😀leeon83
Reid majd odaviszi Vicket. :pBeki
Na akkor ő lesz az, akit felnégyelnek 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem ismerem túlságosan a prospecteket, de Barkley bent maradhat 1/9-ig úgy, hogy a KC és a ARI előttünk húz?leeon83
1/9-ig sztem Geno Smith és Barkley jöhet szóba, mint QB pick.
Reid már említette, hogy hiába övék az 1/1 nem kötelező QB-t húzniuk, ahogy Jagsnél sem várok QB-t.
A Cardinals-ot ismerve sztem megtartják Kolbot 1. körben nem húznak irányítót.

Viszont, amiben még bízom, hogy mi sem húzunk QB-t 1/9-en.Beki

Nem kötelező nekik, de ha megint Cassellel vágnak neki az idénynek, akkor felnégyelik a szurkolók 😀leeon83
Reid majd odaviszi Vicket. :p
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Nem ismerem túlságosan a prospecteket, de Barkley bent maradhat 1/9-ig úgy, hogy a KC és a ARI előttünk húz?leeon83
1/9-ig sztem Geno Smith és Barkley jöhet szóba, mint QB pick.
Reid már említette, hogy hiába övék az 1/1 nem kötelező QB-t húzniuk, ahogy Jagsnél sem várok QB-t.
A Cardinals-ot ismerve sztem megtartják Kolbot 1. körben nem húznak irányítót.

Viszont, amiben még bízom, hogy mi sem húzunk QB-t 1/9-en.Beki

Nem kötelező nekik, de ha megint Cassellel vágnak neki az idénynek, akkor felnégyelik a szurkolók 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem ismerem túlságosan a prospecteket, de Barkley bent maradhat 1/9-ig úgy, hogy a KC és a ARI előttünk húz?leeon83
1/9-ig sztem Geno Smith és Barkley jöhet szóba, mint QB pick.
Reid már említette, hogy hiába övék az 1/1 nem kötelező QB-t húzniuk, ahogy Jagsnél sem várok QB-t.
A Cardinals-ot ismerve sztem megtartják Kolbot 1. körben nem húznak irányítót.

Viszont, amiben még bízom, hogy mi sem húzunk QB-t 1/9-en.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Nem ismerem túlságosan a prospecteket, de Barkley bent maradhat 1/9-ig úgy, hogy a KC és a ARI előttünk húz?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Cameron rendszeréhez viszont nem ártana visszahozni Kellert, amire szerinted nincs esély! És hát tényleg látszik, hogy a WR depth egy kicsit soványka ehhez.leeon83
Sztem nincs, mert kevés a cap space és inkább Landry-t kellene visszahozni, míg a TE gondunkat akár 2/10-re megoldhatjuk, ha Zach Ertz, vagy Tyler Eifert benn lenne addig esetleg.
Beki
Viszont ha 2/10-re Te-t hozunk akk ki lesz a QB? Feltrade 2.körbe?Wester
1/9 Barkley? 😀
Amennyi need van bőven okoz ez fejtörést még nekünk FA és draft alatt, csoda h nehezen tudunk GM-et is találni...😊
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Cameron rendszeréhez viszont nem ártana visszahozni Kellert, amire szerinted nincs esély! És hát tényleg látszik, hogy a WR depth egy kicsit soványka ehhez.leeon83
Sztem nincs, mert kevés a cap space és inkább Landry-t kellene visszahozni, míg a TE gondunkat akár 2/10-re megoldhatjuk, ha Zach Ertz, vagy Tyler Eifert benn lenne addig esetleg.
Beki
Viszont ha 2/10-re Te-t hozunk akk ki lesz a QB? Feltrade 2.körbe?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Cameron rendszeréhez viszont nem ártana visszahozni Kellert, amire szerinted nincs esély! És hát tényleg látszik, hogy a WR depth egy kicsit soványka ehhez.leeon83
Sztem nincs, mert kevés a cap space és inkább Landry-t kellene visszahozni, míg a TE gondunkat akár 2/10-re megoldhatjuk, ha Zach Ertz, vagy Tyler Eifert benn lenne addig esetleg.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ez azért visszaüthet, de gondolom Cameron a fő esélyes mivel Norv Turner is Coryell off és ő volt a fő jelöltWester
Így vélem én is, hogy Cameron az elsődleges jelölt, akár emiatt is.

Mit gondolsz, kinek a filozófiája illeszkedne leginkább a csapathoz?
Talán Jackson szisztémáját lehetne legkönnyebben ráhúzni a jelenlegi keretre?!leeon83
Érdekes kérdés, mert az OL-ből a két kezdő guard szerződésé lejár, míg RT-ben Howard RFA lesz, így ezt az egységet rendbe kellene tenni már.
Ami egyértelműen látszik, hogy Tebow egyike offensebe sem férne be, mint kezdő, így tőle sztem búcsút is vehetünk.
WR-knél 3 használható elkapó van Holmes, Hill és Kerley és talán, ha Edwards visszajön.
Hill gyors és mélységi célpont lehet, de magassága miatt endzoneban kitűnő, ahogy Edwards is.
Holmes minden játékra alkalmas, míg Kerley inkább slot receiver lesz.

A power running gameből nem kérek már, új QB kell több passzjátékkal.
Jackson rendszere ráhúzható a keretre, de sztem Cameron az esélyes a posztra.Beki
Cameron rendszeréhez viszont nem ártana visszahozni Kellert, amire szerinted nincs esély! És hát tényleg látszik, hogy a WR depth egy kicsit soványka ehhez.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ez azért visszaüthet, de gondolom Cameron a fő esélyes mivel Norv Turner is Coryell off és ő volt a fő jelöltWester
Így vélem én is, hogy Cameron az elsődleges jelölt, akár emiatt is.

Mit gondolsz, kinek a filozófiája illeszkedne leginkább a csapathoz?
Talán Jackson szisztémáját lehetne legkönnyebben ráhúzni a jelenlegi keretre?!leeon83
Érdekes kérdés, mert az OL-ből a két kezdő guard szerződésé lejár, míg RT-ben Howard RFA lesz, így ezt az egységet rendbe kellene tenni már.
Ami egyértelműen látszik, hogy Tebow egyike offensebe sem férne be, mint kezdő, így tőle sztem búcsút is vehetünk.
WR-knél 3 használható elkapó van Holmes, Hill és Kerley és talán, ha Edwards visszajön.
Hill gyors és mélységi célpont lehet, de magassága miatt endzoneban kitűnő, ahogy Edwards is.
Holmes minden játékra alkalmas, míg Kerley inkább slot receiver lesz.

A power running gameből nem kérek már, új QB kell több passzjátékkal.
Jackson rendszere ráhúzható a keretre, de sztem Cameron az esélyes a posztra.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Röviden a 3 OC jelölt által fémjelzett offensekről:

Cam Cameron->Air Coryell
Két szélvész gyors WR-t igényel, akik ha kell mindketten deep routeokat futnak, ha kell ütempasszokkal operálnak. Gyakran használ 5 WR-s felállást, amelyben az egyik elkapó szerepét a TE tölti be.
Fontos szerep jut a TE-re, aki rengetegszer lép be a passzjátékba.
Három fontos eleme van az offensének: strong inside running game, bármikor képes legyen 2 WR-t elérni az irányító deep route mellett, de fontos, hogy rövid, vagy középtávolságú passz esetén RB, WR vagy TE segítse az irányítót.
Az irányító inkább pocket QB, erős karral, pontos ütemérzékkel és hosszú labdák esetén megfelelő pontossággal.
Kitűnő pass protection elengedhetetlen az OL részéről.

Marty Mornhinweg->West Coast típusú offense
Rengeteg passzjáték jellemzi az offensét, a QB-k nagyon passzkísérletet jegyeztek az Eaglesnél munkássága idején. Kell mindenképpen egy jó futó.
QB-k nem az a tipikus pocket QB-k, ha kell futkározni is kell. Yardok számában jól halad, de a red zoneban megáll a tudomány. Az OL munkássága itt is fontos, hiszen Vicket rommá törték a szezon elején.

Hue Jackson
Power running game és a vertikális passzjátékra épít. Szereti szétszedni az ellenfél védelmét csak futásokkal és ennek következtében mentalitásából adódik, hogy hiába tudja a védelem mi következik, mégha meg is állítják sorra a támadásait akkor sem hagy fel vele és nem vált.
OL részéről run protection kiemelkedő kell, hogy legyen.
A másik eleme az offensének a vertikális passzjáték. Rengeteg play-actionnel, míg a WR-ek mély vertical routeokat futnak.Beki
Ez azért visszaüthet, de gondolom Cameron a fő esélyes mivel Norv Turner is Coryell off és ő volt a fő jelölt

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Röviden a 3 OC jelölt által fémjelzett offensekről:

Cam Cameron->Air Coryell
Két szélvész gyors WR-t igényel, akik ha kell mindketten deep routeokat futnak, ha kell ütempasszokkal operálnak. Gyakran használ 5 WR-s felállást, amelyben az egyik elkapó szerepét a TE tölti be.
Fontos szerep jut a TE-re, aki rengetegszer lép be a passzjátékba.
Három fontos eleme van az offensének: strong inside running game, bármikor képes legyen 2 WR-t elérni az irányító deep route mellett, de fontos, hogy rövid, vagy középtávolságú passz esetén RB, WR vagy TE segítse az irányítót.
Az irányító inkább pocket QB, erős karral, pontos ütemérzékkel és hosszú labdák esetén megfelelő pontossággal.
Kitűnő pass protection elengedhetetlen az OL részéről.

Marty Mornhinweg->West Coast típusú offense
Rengeteg passzjáték jellemzi az offensét, a QB-k nagyon passzkísérletet jegyeztek az Eaglesnél munkássága idején. Kell mindenképpen egy jó futó.
QB-k nem az a tipikus pocket QB-k, ha kell futkározni is kell. Yardok számában jól halad, de a red zoneban megáll a tudomány. Az OL munkássága itt is fontos, hiszen Vicket rommá törték a szezon elején.

Hue Jackson
Power running game és a vertikális passzjátékra épít. Szereti szétszedni az ellenfél védelmét csak futásokkal és ennek következtében mentalitásából adódik, hogy hiába tudja a védelem mi következik, mégha meg is állítják sorra a támadásait akkor sem hagy fel vele és nem vált.
OL részéről run protection kiemelkedő kell, hogy legyen.
A másik eleme az offensének a vertikális passzjáték. Rengeteg play-actionnel, míg a WR-ek mély vertical routeokat futnak.Beki
Mit gondolsz, kinek a filozófiája illeszkedne leginkább a csapathoz?
Talán Jackson szisztémáját lehetne legkönnyebben ráhúzni a jelenlegi keretre?!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Röviden a 3 OC jelölt által fémjelzett offensekről:

Cam Cameron->Air Coryell
Két szélvész gyors WR-t igényel, akik ha kell mindketten deep routeokat futnak, ha kell ütempasszokkal operálnak. Gyakran használ 5 WR-s felállást, amelyben az egyik elkapó szerepét a TE tölti be.
Fontos szerep jut a TE-re, aki rengetegszer lép be a passzjátékba.
Három fontos eleme van az offensének: strong inside running game, bármikor képes legyen 2 WR-t elérni az irányító deep route mellett, de fontos, hogy rövid, vagy középtávolságú passz esetén RB, WR vagy TE segítse az irányítót.
Az irányító inkább pocket QB, erős karral, pontos ütemérzékkel és hosszú labdák esetén megfelelő pontossággal.
Kitűnő pass protection elengedhetetlen az OL részéről.

Marty Mornhinweg->West Coast típusú offense
Rengeteg passzjáték jellemzi az offensét, a QB-k nagyon passzkísérletet jegyeztek az Eaglesnél munkássága idején. Kell mindenképpen egy jó futó.
QB-k nem az a tipikus pocket QB-k, ha kell futkározni is kell. Yardok számában jól halad, de a red zoneban megáll a tudomány. Az OL munkássága itt is fontos, hiszen Vicket rommá törték a szezon elején.

Hue Jackson
Power running game és a vertikális passzjátékra épít. Szereti szétszedni az ellenfél védelmét csak futásokkal és ennek következtében mentalitásából adódik, hogy hiába tudja a védelem mi következik, mégha meg is állítják sorra a támadásait akkor sem hagy fel vele és nem vált.
OL részéről run protection kiemelkedő kell, hogy legyen.
A másik eleme az offensének a vertikális passzjáték. Rengeteg play-actionnel, míg a WR-ek mély vertical routeokat futnak.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"@BrianCoz: Source confirms Cam Cameron, Hue Jackson and Marty Mornhinweg. are all serious candidates for Jets OC job. #nyj"

Cameron jön interjúra is ezt is megerősítették.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 853
Legyen már GM, idegesít már ez az egész herce-hurca Wester
nem vagytok kapósak, ami azt illeti, de érthető is. A cap helyzet alapjáraton kellemetlen - finoman szólva - Rex meg a másik olyan tényező, mely már önmagában kérdőjel.

Ezt a post-Tanny csapatot a Ryan, Holmes, Sancho, Tebow 4-sel átvenni és kezdeni vele valamit+ Revis és a "családapa"...nem semmi. Kell hozzá egy kis tökösség. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Legyen már GM, idegesít már ez az egész herce-hurca Wester
Nyilván nem ok nélkül jön ma már Marty Mornhinweg OC interjúra, gondolom lezártuk a GM jelöltekkel az első körös interjúkat, legalábbis remélem.Beki
Akk valszeg a hétvégén meglesz a döntés ?Wester
Héten sztem még semmiféleképpen sem.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Legyen már GM, idegesít már ez az egész herce-hurca Wester
Nyilván nem ok nélkül jön ma már Marty Mornhinweg OC interjúra, gondolom lezártuk a GM jelöltekkel az első körös interjúkat, legalábbis remélem.Beki
Akk valszeg a hétvégén meglesz a döntés ?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Legyen már GM, idegesít már ez az egész herce-hurca Wester
Nyilván nem ok nélkül jön ma már Marty Mornhinweg OC interjúra, gondolom lezártuk a GM jelöltekkel az első körös interjúkat, legalábbis remélem.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Legyen már GM, idegesít már ez az egész herce-hurca

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31
Weird that the #Jets are reaching out to various offensive coordinators (Marty Mornhinweg, Hue Jackson & Cam Cameron) without a GM in place.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A tavalyi Coples húzás értelmet kapott így, ráadásul volt egy éve tanulni. Én igazából Davisre leszek kíváncsi, mennyire tudja helyettesíteni Scottot.Wester
Coples amúgy sem volt rossz, 5.5 sackkel végzett.
Demario Davis mind a 16 meccsen pályán volt, ezek alatt a snapek 29 százalékánál volt pályán (309 snap) a védelemben, ezen idő alatt 35 tackle (ebből egy -4 yardérd) és egy recovered fumble van a neve mellett. Úgy vélem ezek finoman szólva is bizakodásra adnak okot. 😉

Ezzel szemben Scott a snapek 53 százalékánál volt a pályán 15 meccsen (578 snap), és ez alatt 60 tackle, 2.5 sack, 1 recovered fumble és 1 INT.