New York Jets
30 feliratkozó
több mint 12 éve
Nem tudom kit dühítettünk fel, hogy ilyen nehéz sorsolást kaptunk. De tény, ezeket a csapatokat meg kell vernünk, ha playoffba akarunk menni ennyi kell.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta @MMehtaNYDN 7 minPair of intriguing names visiting Jets today: Florida State WR Kelvin Benjamin & University of Washington TE Austin Seferian-Jenkins #nyj
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Draft előtti depth chart (csak azon játékosokat írom ide, akik rosterre kerülnek nagy eséllyel köv. szezonban):QB: Geno, Vick, Simms
RB: Johnson, Ivory, Powell (Goodson cut)
TE: Cumberland, Sudfeld
WR: Decker, Hill, Kerley, Ford, Nelson
LT: Ferguson, Ijalana
LG: Winters, Campbell
C: Mangold, Schlauderaff
RG: Colon
RT: Giacomini, Aboushi
DL: Wilkerson, Richardson, Harrison, Ellis, Douzable
OLB: Barnes, Pace, Coples, McIntyre
ILB: Davis, Harris, Bellore
CB: Milliner, Wilson, Walls, Lankster, Patterson
S: Allen, Landry, Bush, Rontez
Annyit leszűrhetünk, hogy TE poszton minőségben és létszámban sem vagyunk igazán meg, WR sorba Decker túloldalára kell valaki (Hill-t felejtsük el), OLB-ben Pace mögé valaki tanulni, ILB Harris helyére jövőre ha úgy alakulnának a dolgok, míg CB poszton is mennyiség > minőség.
Első 3 körben WR-TE-CB pickeket várok, persze a sorrend mindegy, bár a Pryor + Bucannon vizit érdekes azért. Mondjuk a 3 db 4. körös pickkel lehet foltozni az OLB + S corpot bőven.
Vélemények?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2-7 hét között a secondary becsületesen tesztelve lesz passz ellen az tuti.Kegyetlen durva a sorsolásunk, van ennél erősebb a ligában?BekiHát kétségtelen nem könnyű, de ha PO-t akarunk ezeket a csapatokat kell megverni.Wester
több mint 12 éve
Kegyetlen durva a sorsolásunk, van ennél erősebb a ligában?BekiHát kétségtelen nem könnyű, de ha PO-t akarunk ezeket a csapatokat kell megverni.
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kegyetlen durva a sorsolásunk, van ennél erősebb a ligában?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igazából azon vakarom a fejemet, hogy az OAK elleni nyitómeccs után a Bills elleni 8. heti meccsig akár laza 1-6-os eredménnyel is állhatunk.Idei menetrend - kezdés a Raiders ellen otthon (és ha minden igaz Shanwkával a helyszínen jelen lévők között 😀), majd prime time meccs a 3. héten a Bears, és még egy a 13 héten a Dolphins ellen, mindkettő otthon.Azért aki azt kitalálta hogy a broncos után 4 nap múlva pats, annak csak gratulálni tudokWester
iktriad
Zseniális lesz Megatron+Tate és Marshall+Jeffery párost egy rookie párossal őriztetni.
több mint 12 éve
Idei menetrend - kezdés a Raiders ellen otthon (és ha minden igaz Shanwkával a helyszínen jelen lévők között 😀), majd prime time meccs a 3. héten a Bears, és még egy a 13 héten a Dolphins ellen, mindkettő otthon.Azért aki azt kitalálta hogy a broncos után 4 nap múlva pats, annak csak gratulálni tudok
iktriad
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta @MMehtaNYDN 9 óConfirmed that University of Washington TE Austin Seferian-Jenkins is visiting Jets tomorrow, (as draftinsider.net said). #nyj
Na végre.
több mint 12 éve
Idei menetrend - kezdés a Raiders ellen otthon (és ha minden igaz Shanwkával a helyszínen jelen lévők között 😀), majd prime time meccs a 3. héten a Bears, és még egy a 13 héten a Dolphins ellen, mindkettő otthon. 1 szept. 07 OAK @ NYJ MetLife Stadium 1:00 PM CBS
2 szept. 14 NYJ @ GB Lambeau Field 4:25 PM CBS
3 szept. 22 CHI @ NYJ MetLife Stadium 8:30 PM ESPN
4 szept. 28 DET @ NYJ MetLife Stadium 1:00 PM FOX
5 okt. 05 NYJ @ SD Qualcomm Stadium 4:25 PM CBS
6 okt. 12 DEN @ NYJ MetLife Stadium 1:00 PM CBS
7 okt. 16 NYJ @ NE Gillette Stadium 8:25 PM CBS
8 okt. 26 BUF @ NYJ MetLife Stadium 1:00 PM CBS
9 nov. 02 NYJ @ KC Arrowhead Stadium 1:00 PM CBS
10 nov. 09 PIT @ NYJ MetLife Stadium 1:00 PM CBS
11 Bye
12 nov. 23 NYJ @ BUF Ralph Wilson Stadium 1:00 PM CBS
13 dec. 01 MIA @ NYJ MetLife Stadium 8:30 PM ESPN
14 dec. 07 NYJ @ MIN TCF Bank Stadium 1:00 PM CBS
15 dec. 14 NYJ @ TEN LP Field 4:05 PM CBS
16 dec. 21 NE @ NYJ MetLife Stadium 1:00 PM CBS
17 dec. 28 NYJ @ MIA Sun Life Stadium 1:00 PM CBS
több mint 12 éve
Lehetséges, de sztem WR-t húzunk majd, legalábbis én nem hiszem hogy 1. kört áldozunk a CB posztra, aztán lehet nem lesz igazam 😀 Ráadásul most nyilatkozta le D. Harris hogy Milliner is 'The Guy' Now.amúgy CB poszttal kapcsolatban, sztem Dennard és Gilbert draftolására kevés esély van és rajtuk kívül nincs no.1 CB a drafton, szóval kezdhetünk barátkozni azzal hogy milliner lesz az elsőszámúnk jövőreWesterEgyikük ott fog vigyorogni nagy eséllyel 1/18-nál.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
amúgy CB poszttal kapcsolatban, sztem Dennard és Gilbert draftolására kevés esély van és rajtuk kívül nincs no.1 CB a drafton, szóval kezdhetünk barátkozni azzal hogy milliner lesz az elsőszámúnk jövőreWesterEgyikük ott fog vigyorogni nagy eséllyel 1/18-nál.
több mint 12 éve
amúgy CB poszttal kapcsolatban, sztem Dennard és Gilbert draftolására kevés esély van és rajtuk kívül nincs no.1 CB a drafton, szóval kezdhetünk barátkozni azzal hogy milliner lesz az elsőszámúnk jövőre
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Jace Amaro ma van viziten.Bekimeg Garoppolo is
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jace Amaro ma van viziten.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kristian Dyer @KristianRDyer 54 pPer source, Jets will receive visits today from VTech CB Kyle Fuller, Notre Dame TE Troy Niklas. #nyjets #jetstwitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kristian Dyer @KristianRDyer 4 óPer soure, on Wednesday the Jets will bring in Notre Dame tight end Troy Niklas, an intriguing prospect. #nyjets
több mint 12 éve
OLB-ben Coples projekt sztem megbukott, jobb ha marad DL-ben. BekiÉn azért még ezt nem mondanám. Első éve volt, ráadásul az első pár meccsen nem is játszott a sérülése miatt. Az év végén már látszott a játékán hogy kezdi megszokni a posztot.
Sztem még ne írjuk le mint OLB.
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
WR-TE-CB posztok nem szorulnak magyarázásra, hogy miért kellene oda húznunk. OLB-ben Coples projekt sztem megbukott, jobb ha marad DL-ben. Pace öreg már, bármikor bekövetkezhet formahanyatlás, míg Barnes nem all-time starter, mögöttük nagy az űr.azt sejtettem, hogy ha elkezdődnek az edzések, akkor az irányító edzőnek ez lesz a dolga, inkább az érdekelt, hogy a szünetben volt-e valamimzperxBizony volt (Y) . Februári hír: Geno heads to Florida, works with QB guru
A vizitlista nem néz ki rosszul (pláne, hogy nincs rajta Ebron, akinek a játékát én nem komálom), az első 3 kör nagyon úgy fest, hogy a WR-TE-CB hármasra szűkül, talán egy box safety még bekavarhat (és egy nagyon BPA athletic freak OLB is, mint azt a Lawrence vizit mutatja, ő a 3. körben talán opció lehet).
Elég nagy divat lett sub csomagokba egy rover (LB-S hibrid, mint a tavalyi Polamalu szerepkör) beillesztése egy LB helyett, emiatt is lehet képben Bucannon és Pryor, annak ellenére, hogy Landry a keretben van és ő lenne még a kezdő SS. A Steelers ugyanilyen alapon figyeli a két úriembert, pedig megvan a csapat safety poszton. De nem véletlen hogy a tesó New Orleans-ben ugyanígy meghívta vizitre Pryort, pedig ott Vaccaro, Byrd és az újraigazolt Bush finoman fogalmazva is bőven elég lenne. Csak annyira bejöttek a hírek szerint tavaly a Szenteknél a 3 safety-s felállások, hogy Pryor megért egy vizitet. Ez meg egy copycat liga, pláne családon belül 😊.
A guard poszt ignorálása is érdekes, remélem ez azt jelenti, hogy Winters odateszi magát a szünetben és Aboushival is elégedettek.Robilluma
Pryor komplexebb játékos lenne Ryan rendszerébe, de 1. körös S húzás, hááát az már a nagyon nagy baj kategóriát jelentené és h minden targetünket kihúzták előlünk. Bucannon inkább run használható meglátásom szerint coverben nagyon nem alkalmaznám, hosszú labdák ellen szintén nem bíznám rá a dolgot.
OG pedig hát egy évig ignore tutira Colón resign miatt, ezek szerint Campbell és Aboushi-ban bízunk.
több mint 12 éve
Köszönömazt sejtettem, hogy ha elkezdődnek az edzések, akkor az irányító edzőnek ez lesz a dolga, inkább az érdekelt, hogy a szünetben volt-e valamimzperxBizony volt (Y) . Februári hír: Geno heads to Florida, works with QB guru
Robilluma
több mint 12 éve
azt sejtettem, hogy ha elkezdődnek az edzések, akkor az irányító edzőnek ez lesz a dolga, inkább az érdekelt, hogy a szünetben volt-e valamimzperxBizony volt (Y) . Februári hír: Geno heads to Florida, works with QB guru
A vizitlista nem néz ki rosszul (pláne, hogy nincs rajta Ebron, akinek a játékát én nem komálom), az első 3 kör nagyon úgy fest, hogy a WR-TE-CB hármasra szűkül, talán egy box safety még bekavarhat (és egy nagyon BPA athletic freak OLB is, mint azt a Lawrence vizit mutatja, ő a 3. körben talán opció lehet).
Elég nagy divat lett sub csomagokba egy rover (LB-S hibrid, mint a tavalyi Polamalu szerepkör) beillesztése egy LB helyett, emiatt is lehet képben Bucannon és Pryor, annak ellenére, hogy Landry a keretben van és ő lenne még a kezdő SS. A Steelers ugyanilyen alapon figyeli a két úriembert, pedig megvan a csapat safety poszton. De nem véletlen hogy a tesó New Orleans-ben ugyanígy meghívta vizitre Pryort, pedig ott Vaccaro, Byrd és az újraigazolt Bush finoman fogalmazva is bőven elég lenne. Csak annyira bejöttek a hírek szerint tavaly a Szenteknél a 3 safety-s felállások, hogy Pryor megért egy vizitet. Ez meg egy copycat liga, pláne családon belül 😊.
A guard poszt ignorálása is érdekes, remélem ez azt jelenti, hogy Winters odateszi magát a szünetben és Aboushival is elégedettek.

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
voltak hírek arról, hogy Genora külön gondott fordítottak a nyáron? úgy értem egyéni edzésterv, személyi edző aki a technikáján javít stbstbmzperxszpihiáter volt nála, hogy el tudja viselni Sanchez hiányát

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azt sejtettem, hogy ha elkezdődnek az edzések, akkor az irányító edzőnek ez lesz a dolga, inkább az érdekelt, hogy a szünetben volt-e valamimzperxJanuár eleje óta úgy tudom, hogy a csapat játékosai nem vehettek részt semmilyen csapat stábja által tartott edzésen, max. mással készített egyéni terv alapján dolgozhatott, játékosokkal edzhetett egyénileg.
több mint 12 éve
azt sejtettem, hogy ha elkezdődnek az edzések, akkor az irányító edzőnek ez lesz a dolga, inkább az érdekelt, hogy a szünetben volt-e valami
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
voltak hírek arról, hogy Genora külön gondott fordítottak a nyáron? úgy értem egyéni edzésterv, személyi edző aki a technikáján javít stbstbmzperxMindenféleképpen így lesz.