New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
FA-n inkább OL és S igazolásban gondolkoznék.Beki
És két olb a draftról ? Vagy McIntyret gondoltad?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Anthony Spencer, Shaun Phillips, Daryl Smith, a többit nem tudom!leeon83
Daryl Smith 3-4-ben ILB.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
FA-n inkább OL és S igazolásban gondolkoznék.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
Kruger jó lenne 😀 Spencer se rossz de ezek csak szép álmok

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Anthony Spencer, Shaun Phillips, Daryl Smith, a többit nem tudom!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Am ki lesz FA OLB, tudom nem vmi jó a cap helyzet de azért mégis 😀Wester
 vikingsauthority.com/vikings-free-agents/nfl-master-list-of-2013-defensive-free-agents/nfl-olb-3-4-free-agents/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
Am ki lesz FA OLB, tudom nem vmi jó a cap helyzet de azért mégis 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
OLB okés, főleg úgy, hogy Pace és Thomas valószínűleg befejezte nálunk.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
Szerintem meg már egy kicsit túlzás lenne, ha 3. egymást követő drafton az első körben DE jönne!leeon83
Pont ezaz 😀 Ezért nem értem azokat akik állítólag szakértők és ilyeket mondanak, ennél nagyobb baromság csak az lenne ha CB-t húzatnának

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szerintem meg már egy kicsit túlzás lenne, ha 3. egymást követő drafton az első körben DE jönne!leeon83
Akárhogy is nézzük 1. körben a logikus és fontos vagy OL, vagy OLB húzás kell, hogy legyen.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000126631/Jeremiah-s-mock-draft-1-10

Már megint... Komolyan hülyék dolgoznak nfl networknél?Wester
Werner 1/9-re hatalmas húzás lenne, de elvileg top5 környéke lesz. 4-3 DE, vagy 3-4 DE, de hogy 3-4 OLB-ben mennyire lenne jó, hogy álló helyzetből rajtoljon...:/Beki
OLB-nek túl nagy és nem elég gyors, az a baj nem tudom hova a faszba raknánkWester
Jarvis Jones a nagy kedvencem, aki még le is eshet 1/9-ig, de a korábbi sérülése miatt vigyázni kell vele, illetve futás ellen nem túl hasznos.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Szerintem meg már egy kicsit túlzás lenne, ha 3. egymást követő drafton az első körben DE jönne!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000126631/Jeremiah-s-mock-draft-1-10

Már megint... Komolyan hülyék dolgoznak nfl networknél?Wester
Werner 1/9-re hatalmas húzás lenne, de elvileg top5 környéke lesz. 4-3 DE, vagy 3-4 DE, de hogy 3-4 OLB-ben mennyire lenne jó, hogy álló helyzetből rajtoljon...:/Beki
OLB-nek túl nagy és nem elég gyors, az a baj nem tudom hova a faszba raknánk

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha egy közepes O-t összeraknánk akkor már SB esélyes a csapatWester
Az SB esélyest hagynám, egyelőre karistoljunk vissza a PO-ba az most az elsődleges, de érdekes FA és draft áll előttünk, utóbbi főképpen fontos, valamint h néhány fiatalunk mennyire tud előrelépni.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000126631/Jeremiah-s-mock-draft-1-10

Már megint... Komolyan hülyék dolgoznak nfl networknél?Wester
Werner 1/9-re hatalmas húzás lenne, de elvileg top5 környéke lesz. 4-3 DE, vagy 3-4 DE, de hogy 3-4 OLB-ben mennyire lenne jó, hogy álló helyzetből rajtoljon...:/
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
 thejetsblog.com/nyjets/oc-watch-ranking-up-the-candidates/

A 3 OC jelöltünkről elemzés. Csak érteném miért Sanchezzel elemzik a dolgokat. 😕Beki
Mert egyenlőre őt tartják kezdőnek?Wester
Ha van az a barom OC, amelyik vele dolgozna okés a dolog, de mindennél egyértelműbb, hogy a mexikói mekkora bust, ha ezt Ryan nem látja be és ismét arra kényszeríti az OC-t, hogy Sanchez kezdjen, jobb is ha leszerepelünk megint és repül az egész bagázs.
A mexikói nem h még a 8-8-as szezon szintjén állt ebben a szezonban, hanem még az alá is süllyedt.
Nincs kérdés padon kell ülnie.Beki
Sztem is
Am jövőre McElroyyal nyomunk egy szezont. 1/1 és franchise kúbé Wester
Ugyan nem számítok jó szezonra, de ilyen defense mellett és az offense is vmilyen szinten adott 1/1-re bebaszna, ha odaérnénk. 😀Beki
Ha egy közepes O-t összeraknánk akkor már SB esélyes a csapat

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 thejetsblog.com/nyjets/oc-watch-ranking-up-the-candidates/

A 3 OC jelöltünkről elemzés. Csak érteném miért Sanchezzel elemzik a dolgokat. 😕Beki
Mert egyenlőre őt tartják kezdőnek?Wester
Ha van az a barom OC, amelyik vele dolgozna okés a dolog, de mindennél egyértelműbb, hogy a mexikói mekkora bust, ha ezt Ryan nem látja be és ismét arra kényszeríti az OC-t, hogy Sanchez kezdjen, jobb is ha leszerepelünk megint és repül az egész bagázs.
A mexikói nem h még a 8-8-as szezon szintjén állt ebben a szezonban, hanem még az alá is süllyedt.
Nincs kérdés padon kell ülnie.Beki
Sztem is
Am jövőre McElroyyal nyomunk egy szezont. 1/1 és franchise kúbé Wester
Ugyan nem számítok jó szezonra, de ilyen defense mellett és az offense is vmilyen szinten adott 1/1-re bebaszna, ha odaérnénk. 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
 thejetsblog.com/nyjets/oc-watch-ranking-up-the-candidates/

A 3 OC jelöltünkről elemzés. Csak érteném miért Sanchezzel elemzik a dolgokat. 😕Beki
Mert egyenlőre őt tartják kezdőnek?Wester
Ha van az a barom OC, amelyik vele dolgozna okés a dolog, de mindennél egyértelműbb, hogy a mexikói mekkora bust, ha ezt Ryan nem látja be és ismét arra kényszeríti az OC-t, hogy Sanchez kezdjen, jobb is ha leszerepelünk megint és repül az egész bagázs.
A mexikói nem h még a 8-8-as szezon szintjén állt ebben a szezonban, hanem még az alá is süllyedt.
Nincs kérdés padon kell ülnie.Beki
Sztem is
Am jövőre McElroyyal nyomunk egy szezont. 1/1 és franchise kúbé

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 thejetsblog.com/nyjets/oc-watch-ranking-up-the-candidates/

A 3 OC jelöltünkről elemzés. Csak érteném miért Sanchezzel elemzik a dolgokat. 😕Beki
Mert egyenlőre őt tartják kezdőnek?Wester
Ha van az a barom OC, amelyik vele dolgozna okés a dolog, de mindennél egyértelműbb, hogy a mexikói mekkora bust, ha ezt Ryan nem látja be és ismét arra kényszeríti az OC-t, hogy Sanchez kezdjen, jobb is ha leszerepelünk megint és repül az egész bagázs.
A mexikói nem h még a 8-8-as szezon szintjén állt ebben a szezonban, hanem még az alá is süllyedt.
Nincs kérdés padon kell ülnie.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
 thejetsblog.com/nyjets/oc-watch-ranking-up-the-candidates/

A 3 OC jelöltünkről elemzés. Csak érteném miért Sanchezzel elemzik a dolgokat. 😕Beki
Mert egyenlőre őt tartják kezdőnek?

Nálam am Hamilton a befutó

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000126631/Jeremiah-s-mock-draft-1-10

Már megint... Komolyan hülyék dolgoznak nfl networknél?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 thejetsblog.com/nyjets/oc-watch-ranking-up-the-candidates/

A 3 OC jelöltünkről elemzés. Csak érteném miért Sanchezzel elemzik a dolgokat. 😕
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nálam ő a favorit.Beki
a legendás seahawks draftok miatt?😊sapka
Idzik oversees player negotiations, the team’s compliance with the NFL salary cap, player personnel transactions, all football operations budgets, staff and team contracts, team travel and most aspects of the day-to-day football operations while also remaining active in player evaluations. In addition, he serves as the club’s primary liaison to the NFL Office and represents the club at League meetings.

Nem tudom mennyire vesz részt a Seahawks draftokban, bár kétségkívül érdekes húzások vannak ott drafton, de elég sokrétű amikkel foglalkozik és mégis csak erős csapatot hoztak össze Seattleben.
Cap guy és talent evaluator.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Nálam ő a favorit.Beki
a legendás seahawks draftok miatt?😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Végre, azt hittem h Idzik már nem is jön...

Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Seahawks VP/Administration John Idzik is scheduled to interview Wednesday for the Jets GM job.

Edit: Breer is megerősítette:
Albert Breer ‏@AlbertBreer
Seahawks exec John Idzik will interview for the Jets general manager job on Wednesday or Thursday, per source.

Nálam ő a favorit.