New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rövid és tömör összefoglaló, arról amit művelünk:

What does this latest development tell us about the Jets? Well, it tells us they don't know what they want. Angelo and Cohen are football guys, from the scouting and personnel side of the operation. Khan's expertise is the salary cap and contract negotiations. Considering the plight of the team -- a roster with plenty of holes -- they need a sharp talent evaluator, not a bean counter.

Elvileg szerdára meglehet a GM.
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Még Angelot sem bánnám annyira, de ha belsőst teszünk be főnöknek, az mit mondana a jó előre beharangozott nagy rendszerváltásról? Nem tudom,kicsit elegem van már ebből a hisztiből, jó lenne már az előszezon futballszakmai részével foglalkozni.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Omar Khan, Angelo és Cohen jönnek 2. interjúra.
Egy cap guy, egy aki drafthon rosszul húz és egy belső ember...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Former Broncos GM Ted Sundquist interviewed late last week in New York for Jets GM job.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 945 — Jó ötletnek tűnt!
Jelenleg Jerry Angelo vezeti a GM ranglistát Jets beatwriterek infói alapján, de Scott Cohen is benne van a pakliban.
Kinti szurkolók egyszerűen úgy fogalmaznak, hogy a jó Isten mentsen meg minket Angelo draft pickjeitől, én meg Cohentől...Beki
Ne márrr...

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jelenleg Jerry Angelo vezeti a GM ranglistát Jets beatwriterek infói alapján, de Scott Cohen is benne van a pakliban.
Kinti szurkolók egyszerűen úgy fogalmaznak, hogy a jó Isten mentsen meg minket Angelo draft pickjeitől, én meg Cohentől...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan szerint 2 jelölt már biztosan jön 2. GM interjúra:
Brain Gaine Miami assistant GM és former Bears GM Jerry AngeloBeki
Gaine-nek jobban örülnékWester
Lehet lesznek új nevek még, mert Caplan at least-nek írta a 2 nevet.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 945 — Jó ötletnek tűnt!
Adam Caplan szerint 2 jelölt már biztosan jön 2. GM interjúra:
Brain Gaine Miami assistant GM és former Bears GM Jerry AngeloBeki
Gaine-nek jobban örülnék

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan szerint 2 jelölt már biztosan jön 2. GM interjúra:
Brain Gaine Miami assistant GM és former Bears GM Jerry Angelo
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Végre vmi hír:
Brian Bassett ‏@Brian_Bassett
Woody Johnson's plane en route to Fort Lauterdale Florida ... 10 miles from home of the Dolphins. Another Gaine interview today? #Jets
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom mit csinálunk még GM ügyben, de már a Chiefsnek is van GMje.
Napok óta semmi hír, hogy valakit második interjúra hívtunk volna, semmi...Beki
Balfaszkodunk. Csak a szokásosWester
Dobálózunk itt a nevekkel aztán majd belső emberként Scott Cohent kinevezzük...
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 945 — Jó ötletnek tűnt!
Nem tudom mit csinálunk még GM ügyben, de már a Chiefsnek is van GMje.
Napok óta semmi hír, hogy valakit második interjúra hívtunk volna, semmi...Beki
Balfaszkodunk. Csak a szokásos

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom mit csinálunk még GM ügyben, de már a Chiefsnek is van GMje.
Napok óta semmi hír, hogy valakit második interjúra hívtunk volna, semmi...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Megerősítették, hogy perpill Cameron az első jelölt OC posztra, de jövő héten hétfőn/kedden jön OC interjúra a Stanford OCja Pep Hamilton.
több mint 11 éve
Stylee New York Jets 480
Szeretném látni Sanchezt. Csak nem a pályán. Minden meccsen mutassák az arcát és lássam h szenved hogy nem játszhat. Ha már több éven keresztül mi Jets drukkerek szívtunk miatta legalább ennyi örömünk legyen!! 😀Stylee
Azért ne legyünk igazságtalanok! Az első két évében, amikor főcsoport döntőig ment vele a csapat, akkor azért még minden szépnek és jónak tűnt.leeon83
Addig volt egy LT-nk meg egy D. WoodynkWester
Így igaz
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 945 — Jó ötletnek tűnt!
Szeretném látni Sanchezt. Csak nem a pályán. Minden meccsen mutassák az arcát és lássam h szenved hogy nem játszhat. Ha már több éven keresztül mi Jets drukkerek szívtunk miatta legalább ennyi örömünk legyen!! 😀Stylee
Azért ne legyünk igazságtalanok! Az első két évében, amikor főcsoport döntőig ment vele a csapat, akkor azért még minden szépnek és jónak tűnt.leeon83
Addig volt egy LT-nk meg egy D. Woodynk

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Szeretném látni Sanchezt. Csak nem a pályán. Minden meccsen mutassák az arcát és lássam h szenved hogy nem játszhat. Ha már több éven keresztül mi Jets drukkerek szívtunk miatta legalább ennyi örömünk legyen!! 😀Stylee
Azért ne legyünk igazságtalanok! Az első két évében, amikor főcsoport döntőig ment vele a csapat, akkor azért még minden szépnek és jónak tűnt.
több mint 11 éve
Stylee New York Jets 480
Szeretném látni Sanchezt. Csak nem a pályán. Minden meccsen mutassák az arcát és lássam h szenved hogy nem játszhat. Ha már több éven keresztül mi Jets drukkerek szívtunk miatta legalább ennyi örömünk legyen!! 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hozzánk jöhet bárki felőlem, csak Sanchezt ne lássam többé!!!leeon83
Látni fogod más kérdés h a padon-e. 😀
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Hozzánk jöhet bárki felőlem, csak Sanchezt ne lássam többé!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem ismerem túlságosan a prospecteket, de Barkley bent maradhat 1/9-ig úgy, hogy a KC és a ARI előttünk húz?leeon83
1/9-ig sztem Geno Smith és Barkley jöhet szóba, mint QB pick.
Reid már említette, hogy hiába övék az 1/1 nem kötelező QB-t húzniuk, ahogy Jagsnél sem várok QB-t.
A Cardinals-ot ismerve sztem megtartják Kolbot 1. körben nem húznak irányítót.

Viszont, amiben még bízom, hogy mi sem húzunk QB-t 1/9-en.Beki

Nem kötelező nekik, de ha megint Cassellel vágnak neki az idénynek, akkor felnégyelik a szurkolók 😀leeon83
Reid majd odaviszi Vicket. :pBeki
Na akkor ő lesz az, akit felnégyelnek 😀leeon83
Ne felejtsd el, hogy az Eagles korábbi OC-ja jön majd interjúra, aki ismeri Vicket, aki FA lesz elvileg és Ryan is akarja Vicket (hírek szerint)...😀
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Nem ismerem túlságosan a prospecteket, de Barkley bent maradhat 1/9-ig úgy, hogy a KC és a ARI előttünk húz?leeon83
1/9-ig sztem Geno Smith és Barkley jöhet szóba, mint QB pick.
Reid már említette, hogy hiába övék az 1/1 nem kötelező QB-t húzniuk, ahogy Jagsnél sem várok QB-t.
A Cardinals-ot ismerve sztem megtartják Kolbot 1. körben nem húznak irányítót.

Viszont, amiben még bízom, hogy mi sem húzunk QB-t 1/9-en.Beki

Nem kötelező nekik, de ha megint Cassellel vágnak neki az idénynek, akkor felnégyelik a szurkolók 😀leeon83
Reid majd odaviszi Vicket. :pBeki
Na akkor ő lesz az, akit felnégyelnek 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem ismerem túlságosan a prospecteket, de Barkley bent maradhat 1/9-ig úgy, hogy a KC és a ARI előttünk húz?leeon83
1/9-ig sztem Geno Smith és Barkley jöhet szóba, mint QB pick.
Reid már említette, hogy hiába övék az 1/1 nem kötelező QB-t húzniuk, ahogy Jagsnél sem várok QB-t.
A Cardinals-ot ismerve sztem megtartják Kolbot 1. körben nem húznak irányítót.

Viszont, amiben még bízom, hogy mi sem húzunk QB-t 1/9-en.Beki

Nem kötelező nekik, de ha megint Cassellel vágnak neki az idénynek, akkor felnégyelik a szurkolók 😀leeon83
Reid majd odaviszi Vicket. :p
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Nem ismerem túlságosan a prospecteket, de Barkley bent maradhat 1/9-ig úgy, hogy a KC és a ARI előttünk húz?leeon83
1/9-ig sztem Geno Smith és Barkley jöhet szóba, mint QB pick.
Reid már említette, hogy hiába övék az 1/1 nem kötelező QB-t húzniuk, ahogy Jagsnél sem várok QB-t.
A Cardinals-ot ismerve sztem megtartják Kolbot 1. körben nem húznak irányítót.

Viszont, amiben még bízom, hogy mi sem húzunk QB-t 1/9-en.Beki

Nem kötelező nekik, de ha megint Cassellel vágnak neki az idénynek, akkor felnégyelik a szurkolók 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem ismerem túlságosan a prospecteket, de Barkley bent maradhat 1/9-ig úgy, hogy a KC és a ARI előttünk húz?leeon83
1/9-ig sztem Geno Smith és Barkley jöhet szóba, mint QB pick.
Reid már említette, hogy hiába övék az 1/1 nem kötelező QB-t húzniuk, ahogy Jagsnél sem várok QB-t.
A Cardinals-ot ismerve sztem megtartják Kolbot 1. körben nem húznak irányítót.

Viszont, amiben még bízom, hogy mi sem húzunk QB-t 1/9-en.