New York Jets
30 feliratkozó
több mint 12 éve
Hopp, Boyd
több mint 12 éve
EznemPalik africa bambaata

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Amennyire aggódtam, hogy nem lesz eleg wr... 😀
több mint 12 éve
Ehunwan!

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Sixth-round pick Brandon Dixon played safety and nickel cornerback at Northwest Missouri State. #nyjWesterMéretek + leírás alapján FS vagy ilyen hibrid-TyrannMatthieu lesz belőle, meg persze ST gunner
több mint 12 éve
Currently, the Jets have 12 corners on the roster. Nesze neked competition 😀
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Sixth-round pick Brandon Dixon played safety and nickel cornerback at Northwest Missouri State. #nyj
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Eddig egész jó ez a draft véleményem szerintStyleeSztem is, a fő needekre már jött ember, innentől már bárkit húzhatunk, jött is az ilb depth 5.körben
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Eddig egész jó ez a draft véleményem szerint
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kiralysag van, meg kell fingatni Winterst es Colont h erezzek a torodest, meg egy OLBt kerek es onnantol mar minden johet.
több mint 12 éve
jött Dozier, ezzel OG poszt is kipipálva
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Megjött a szélső elkapó is. Tetszik a stratégia, hogy középhátul, "csomagban" húzzuk az elkapókat (még 1 cornerre is számítok ugyanemiatt), főleg ilyen mély classban. Azon kívül jöjjön guard meg vmi szituációs pass rusher és elégedett vagyok a drafttal.toamjaja még bent van cyril richardson meg dakota dozier is, valamelyik jó lenne
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Megjött a szélső elkapó is. Tetszik a stratégia, hogy középhátul, "csomagban" húzzuk az elkapókat (még 1 cornerre is számítok ugyanemiatt), főleg ilyen mély classban. Azon kívül jöjjön guard meg vmi szituációs pass rusher olb és elégedett vagyok a drafttal.
több mint 12 éve
Hmm 2 WR...Hill tuleli vajon TCt? 😀BekiSzerintem saunders returnernek jött főleg.
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hmm 2 WR...Hill tuleli vajon TCt? 😀
több mint 12 éve
Ott a szélső WR is, Shaquelle Evans. Ha valaki őt a 6. kör környékén viszi, akkor azt mondom, potenciális steal, így apróbb reach. De szerintem sokakat meg fog ő még lepni profiként, úgyhogy elég korrekt választás.
több mint 12 éve
na az látszik hogy nem térünk el a boardunktól 😀
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Ha ma nem tradelünk Mehta stoppal megy haza XD
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
elég valószínű hogy amiatt hoztukJalen Saunder (WR) mit tudunk róla?StyleeNincs meg 170 font az ember, úgyhogy maximum slot receiver lesz, de szerintem ugyanúgy besül az NFL-ben, mint az Oklahomáról érkező elkapók többsége. Volt még benn stealnek minősülő (slot) receiver is, például a 49ers által két pickkel később elhappolt Bruce Ellington. Return specialistnek azért még jó lehet Saunders.vassadi
The Original T-Mac @CoachTMcGaughey 2m
SPEED SPEED AND MORE SPEED!!!!
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Nem értem miért nem szélre hozunk embert :/
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Köszönöm 😊Jalen Saunder (WR) mit tudunk róla?StyleeNincs meg 170 font az ember, úgyhogy maximum slot receiver lesz, de szerintem ugyanúgy besül az NFL-ben, mint az Oklahomáról érkező elkapók többsége. Volt még benn stealnek minősülő (slot) receiver is, például a 49ers által két pickkel később elhappolt Bruce Ellington. Return specialistnek azért még jó lehet Saunders.vassadi
több mint 12 éve
Jalen Saunder (WR) mit tudunk róla?StyleeNincs meg 170 font az ember, úgyhogy maximum slot receiver lesz, de szerintem ugyanúgy besül az NFL-ben, mint az Oklahomáról érkező elkapók többsége. Volt még benn stealnek minősülő (slot) receiver is, például a 49ers által két pickkel később elhappolt Bruce Ellington. Return specialistnek azért még jó lehet Saunders.
több mint 12 éve
Jalen Saunders (WR) mit tudunk róla?