New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Akkor jó ha kivágható, egyébként már átfutottam de a sanchezes rész vhogy kimaradt 😊Wester
Pont a leglényegesebb részt hagytad ki? 😀
Ha Harris nem is menne bele a hosszabbításba, de Mark korábban is belement a restructureba, így remélem most is, ahogy Holmes és Cro számára sem jelentene gondot és Mangold is belemegy.
Beki
Remélem hogy Sanchez a népszerűségét és nem a pénztárcáját akarja növelni 😉Wester
Emberileg nincs gond a mexikóival, ő csapatember az biztos, így belemegy az átalakításba sztem.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Akkor jó ha kivágható, egyébként már átfutottam de a sanchezes rész vhogy kimaradt 😊Wester
Pont a leglényegesebb részt hagytad ki? 😀
Ha Harris nem is menne bele a hosszabbításba, de Mark korábban is belement a restructureba, így remélem most is, ahogy Holmes és Cro számára sem jelentene gondot és Mangold is belemegy.
Beki
Remélem hogy Sanchez a népszerűségét és nem a pénztárcáját akarja növelni 😉

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Akkor jó ha kivágható, egyébként már átfutottam de a sanchezes rész vhogy kimaradt 😊Wester
Pont a leglényegesebb részt hagytad ki? 😀
Ha Harris nem is menne bele a hosszabbításba, de Mark korábban is belement a restructureba, így remélem most is, ahogy Holmes és Cro számára sem jelentene gondot és Mangold is belemegy.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Breaking: Sanchezzel beszéltek ma Idzikék egy lehetséges szerződésátalakítás ügyében, hogy el tudjuk passzolni vagy vmit csinálni vele, egyebet nem tudni.Beki
De elérnénk a szerződésátalakítással vmit? Akkor nem az lenne hogy a kövi években több helyet foglalna?Wester
Perszeee, a legfontosabb h ugyanúgy kivágható maradna és a lényeg a nyjetscap.com-ról a példa:
"I am going to reduce Sanchez’ base salary to $715,000, give him the remaining $7.535 million in the form of a signing bonus and also fully guarantee and prorate his $500,000 workout bonus. What does this do? It reduces his 2013 cap charge to $6,826,875 while increasing his 2014 cap by $2,008,750"

2013 Savings: $6.026250 million in Cap"

Ezzel Keller és Landry is resign lehetne és Sanchezzel mindjárt jobb barátságot köthetnénk h vmi hasznunk lesz belőle amellett h a padon rohad majd. 😀

Edit: egyéb átalakítások amivel spórolni lehet:
Mangold átalakítás: 2,4M spórolás idei capen

Holmes szerződése is könnyen alakítható és ha belemenne akkor max 6M is spórolható.

Harris egy esetleges hosszabbítással újabb 7M-et hozhatna a konyhára.

Cro 2M.

Ez már 23,4M lenne ismét, ami egész Kánaán lenne ahhoz képest amilyen rosszul festett a helyzet, de íme ahol részletesen olvashatod:  nyjetscap.com/2013_Articles/jets-salary-cap-part2.htmlBeki
Akkor jó ha kivágható, egyébként már átfutottam de a sanchezes rész vhogy kimaradt 😊

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Breaking: Sanchezzel beszéltek ma Idzikék egy lehetséges szerződésátalakítás ügyében, hogy el tudjuk passzolni vagy vmit csinálni vele, egyebet nem tudni.Beki
De elérnénk a szerződésátalakítással vmit? Akkor nem az lenne hogy a kövi években több helyet foglalna?Wester
Perszeee, a legfontosabb h ugyanúgy kivágható maradna és a lényeg a nyjetscap.com-ról a példa:
"I am going to reduce Sanchez’ base salary to $715,000, give him the remaining $7.535 million in the form of a signing bonus and also fully guarantee and prorate his $500,000 workout bonus. What does this do? It reduces his 2013 cap charge to $6,826,875 while increasing his 2014 cap by $2,008,750"

2013 Savings: $6.026250 million in Cap"

Ezzel Keller és Landry is resign lehetne és Sanchezzel mindjárt jobb barátságot köthetnénk h vmi hasznunk lesz belőle amellett h a padon rohad majd. 😀

Edit: egyéb átalakítások amivel spórolni lehet:
Mangold átalakítás: 2,4M spórolás idei capen

Holmes szerződése is könnyen alakítható és ha belemenne akkor max 6M is spórolható.

Harris egy esetleges hosszabbítással újabb 7M-et hozhatna a konyhára.

Cro 2M.

Ez már 23,4M lenne ismét, ami egész Kánaán lenne ahhoz képest amilyen rosszul festett a helyzet, de íme ahol részletesen olvashatod:  nyjetscap.com/2013_Articles/jets-salary-cap-part2.html
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Breaking: Sanchezzel beszéltek ma Idzikék egy lehetséges szerződésátalakítás ügyében, hogy el tudjuk passzolni vagy vmit csinálni vele, egyebet nem tudni.Beki
De elérnénk a szerződésátalakítással vmit? Akkor nem az lenne hogy a kövi években több helyet foglalna?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Más: források megerősítették, hogy hamarosan Scott, Pace és Smith kivágásra kerülnek.

Illetve Ryan Nassib nagyon magasan van eddig a draft boardunkon.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Breaking: Sanchezzel beszéltek ma Idzikék egy lehetséges szerződésátalakítás ügyében, hogy el tudjuk passzolni vagy vmit csinálni vele, egyebet nem tudni.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
New York Jets ‏@nyjets
#RL Jets this afternoon have announced hiring of LBs coach Brian VanGorder and quality control–defense Bobby April III.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31
Best of luck to Pace on his future endeavors. Good guy and teammate....he'll be missed in that locker room. #nyj
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
The Jets can clear $27.7 million in cap space by releasing ILB Bart Scott, OLB Calvin Pace and OT Jason Smith.
Lesz itt pénz! 😀Medvepapa
Lenne, ha nem 15-20M-el lennénk a cap fölött. 😀Beki
Érezd az iróniát! 😉 Egyébként 23 M, de egy ilyen move-al már felette vagytok! És ez csak a kezdet...

Úgy értem, alatta... 😂Medvepapa
Végülis fél csapat UFA vagy RFA. 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
The Jets can clear $27.7 million in cap space by releasing ILB Bart Scott, OLB Calvin Pace and OT Jason Smith.
Lesz itt pénz! 😀Medvepapa
Lenne, ha nem 15-20M-el lennénk a cap fölött. 😀Beki
Érezd az iróniát! 😉 Egyébként 23 M, de egy ilyen move-al már felette vagytok! És ez csak a kezdet...

Úgy értem, alatta... 😂

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
The Jets can clear $27.7 million in cap space by releasing ILB Bart Scott, OLB Calvin Pace and OT Jason Smith.
Lesz itt pénz! 😀Medvepapa
Lenne, ha nem 15-20M-el lennénk a cap fölött. 😀Beki
Kb mennyi lesz a várható cap alatti hely, amivel gazdálkodhatunk?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
The Jets can clear $27.7 million in cap space by releasing ILB Bart Scott, OLB Calvin Pace and OT Jason Smith.
Lesz itt pénz! 😀Medvepapa
Lenne, ha nem 15-20M-el lennénk a cap fölött. 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
The Jets can clear $27.7 million in cap space by releasing ILB Bart Scott, OLB Calvin Pace and OT Jason Smith.
Lesz itt pénz! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
DeMario Davis will be the Jets starting ILB alongside David Harris next season. #nyj

Ahogy az várható volt. 😉
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mondjuk összetenném a két kezem egy olyan game manager QB-ért, mint ő 😊leeon83
Mivel az a Game Manager QB SB-t nyert 😛 😛

Hát úgy igen, csak én a 3. körbe luxuspicknek tartanám azért írtam 😊Wester
WR-t hátrébb is lehet fogni,nem kell oda 3. kör

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
WR nem kell, a Holmes-Hill-Kerley-Edwads négyes simán elmegy, mikor más problémáink is vannak.
Sztem is Landryt meg kell tartani, de viszont második körbe én OG-t húznék és 3.-ba RB-t, mivel OG-ből most erős a felhozatal, míg RB nincs kiemelkedő és lehet későbbi körökből is jót szerezni, lsd. tavaly a RedskinsWester
Egy WR belefér későbbi körökben pláne ha olyan találat mint Kerley. 😉Beki
Hát úgy igen, csak én a 3. körbe luxuspicknek tartanám azért írtam 😊Wester
Hát 2. napon nem tudom, majd Idzikék eldöntik. 😀
Mindenkinek más a véleménye. 😛
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
WR nem kell, a Holmes-Hill-Kerley-Edwads négyes simán elmegy, mikor más problémáink is vannak.
Sztem is Landryt meg kell tartani, de viszont második körbe én OG-t húznék és 3.-ba RB-t, mivel OG-ből most erős a felhozatal, míg RB nincs kiemelkedő és lehet későbbi körökből is jót szerezni, lsd. tavaly a RedskinsWester
Egy WR belefér későbbi körökben pláne ha olyan találat mint Kerley. 😉Beki
Hát úgy igen, csak én a 3. körbe luxuspicknek tartanám azért írtam 😊

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
WR nem kell, a Holmes-Hill-Kerley-Edwads négyes simán elmegy, mikor más problémáink is vannak.
Sztem is Landryt meg kell tartani, de viszont második körbe én OG-t húznék és 3.-ba RB-t, mivel OG-ből most erős a felhozatal, míg RB nincs kiemelkedő és lehet későbbi körökből is jót szerezni, lsd. tavaly a RedskinsWester
Egy WR belefér későbbi körökben pláne ha olyan találat mint Kerley. 😉
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
WR nem kell, a Holmes-Hill-Kerley-Edwads négyes simán elmegy, mikor más problémáink is vannak.
Sztem is Landryt meg kell tartani, de viszont második körbe én OG-t húznék és 3.-ba RB-t, mivel OG-ből most erős a felhozatal, míg RB nincs kiemelkedő és lehet későbbi körökből is jót szerezni, lsd. tavaly a Redskins

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Most, hogy kicsit lecsillapodtak a pletykák Revis és Cro ügyében, leírom, hogy mit várok FA alatt és drafton, hiszen ennek van itt az ideje. 😀

Összességében 2 verziót tudok elképzelni (feltételezem h beragadunk Sanchezzel és ő lesz a kezdő):
1. offense és defense egyaránt lesz erősítve
2. offense erősítése

A rossz cap helyzet miatt a fontosabb FA-ink közül a legfontosabb 2 Landry és Keller közül nagy eséllyel csak egyiküket igazoljuk újra.

1. ennél a verziónál szerintem Landry-t leigazolása lenne a logikusabb és Bell resignje 1 évre, így a safety posztok megoldva. Offensenél Braylont visszahoznánk 1 évre, Howard tendert kapna és Moore resign. Így drafton behúznánk a hőn áhított OLB-nket végre. 2. körben jöhetne egy TE vagy RB, későbbi körökben hozhatnánk QB-t, WR-t és DL mélyítés.

2. Mivel Ryan azt ígérte, hogy agresszív lesz az offense és passz központú OC érkezett, így az első 3 körben OL erősítést húznék meg. 1/9-re a Höri által vázolt OT Fischer személyében lenne, esetleg Warmack OG-be. Moore resign ő lenne a kezdő RG, míg Ducasse előlépne kezdő LG-be. Keller resign. Braylon vissza 1 évre.
2. körben jöhet RB, 3-ban WR. Safetyben Bell 1 évre resign és a másik kezdő posztot meg kellene oldani, míg OLB-be olcsóbb megoldások jönnének.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Bradshawt kivágták nem tudom mennyit kér, de talán...
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
 www.profootballfocus.com/blog/2013/02/04/2013-team-needs-new-york-jets/Wester
Butler vicces megoldás lenne a maga 3 sackjével a szezonra nézve.Beki
Kruger kéne de ő rá nincs pénzünk

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.profootballfocus.com/blog/2013/02/04/2013-team-needs-new-york-jets/Wester
Butler vicces megoldás lenne a maga 3 sackjével a szezonra nézve.