New York Jets
30 feliratkozó
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igen, be kellene rantani Martavist aztan aki TCben nyer az mehet WR2nek.
több mint 12 éve
Haaat, ha koran sem huznank WRt akkor Nelson lenne Decker tuloldalan.Bekia 3 4.körösből csak húzunk 😊
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Haaat, ha koran sem huznank WRt akkor Nelson lenne Decker tuloldalan.
több mint 12 éve
Mehta 3. körös pickünk előtt: Dozen picks before the Jets are on the clock. Utah CB Keith McGill or Maryland CB Dex McDougle makes sense. #nyj
ma pedig:
Jets have yet to draft a WR.... A late-round name to keep an eye on: Murray State's Walter Powell. #nyj
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Akar a Keith McGill CB is adna magat.Beki
Hat ha Milliner, Patterson, Wilson, McDougle, Walls, Lankster es vmi Patrick nevu csavo melle CBt huzunk az durva lenne. 😀Bekimeg még volt vmi nagyon gyors csávó is, de a nevére most nem emlékszem
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akar a Keith McGill CB is adna magat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ohh valoban OG...Idzik maniaja a versenges, hat Winters es Colon a ket jelenlegi kezdo, de Dozier vagy Richardsont odavagnam nekik.
több mint 12 éve
Amugy OLB es WR kell a tobbi mehet depth melyitesre.Bekiesetleg OG
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amugy OLB es WR kell a tobbi mehet depth melyitesre.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hat ha Milliner, Patterson, Wilson, McDougle, Walls, Lankster es vmi Patrick nevu csavo melle CBt huzunk az durva lenne. 😀
több mint 12 éve
Jets scheduled to have have a league-high 9 of the 156 picks today. Browns have just 2, the fewest of any franchise.WesterSok jó prospect van benn, főleg CB. Sokat érhet ez a 9 pick, még feltrade is bőven belefér 2szer is.
több mint 12 éve
Jets scheduled to have have a league-high 9 of the 156 picks today. Browns have just 2, the fewest of any franchise.
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Ma a 4/3-as valasztottunk Martavis Bryant WR vagy Dakota Dozier OG lesz es ne mondjatok, hogy en nem szoltam. 😛Bekién is úgy gondolkozok ha bryantet visszük a tampa pickjével akkor meg van bocsátva mcdougle
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ma a 4/3-as valasztottunk Martavis Bryant WR vagy Dakota Dozier OG lesz es ne mondjatok, hogy en nem szoltam. 😛
több mint 12 éve
Ezkiez ? XDWester+: gyors, man coverben jó volt egyetemen
-: kicsi, sérülékeny, nyers
holnap még tovább keresek, ma már 1 üveg IPA meg kis vörösbor után inkább nem 😀 jóéjt!
több mint 12 éve
Bódottá van! Ha egy olyan játékost húzunk 2. közepén, akit pár hete még 1. közepére írtak nekünk, az rossz nem lehet. Még egy WR a sok közül és jól alszom.
több mint 12 éve
Eddig nagyon is jók vagyunk 😀
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt nézem, hogy value chart alapján a 3. körünk + 4/3 feltrade-del visszavinne minket a 2. kör végére, erre számítok ma.
több mint 12 éve
Húh de lemaradtam az elmúlt pár napban. 😊Pryor számomra hatamas meglepetés pick lett de azt hiszem jól fog elsülni. Ma végre tudom követni rendesen az eseményeket ha nem alszok be... 😊
több mint 12 éve
Brady vagy Gronk még akkor sem kellett hogy ilyen képet vágjon, amikor Revis is nálatok játszott. 😊 Jó a srác, jó a választás is, de sztem kevés lesz Gronk vagy másik hasonló magasságú TE ellen. 180 cm körül van, Gronk 2 méter, Priyor 207 font - nincs 100 kg, majd meglátjuk, hogy az NFL-ben mennyire tud hard hitter lenni.Nah jó amúgy nem Brady-nak van aggódnivalója, hanem Gronknak egyértelműen.Bekibrady az intjei után vág majd ilyen képetWester
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta @MMehtaNYDN 2 óToday is the day for the Jets to package on of their 2 tradeable fourth-round picks to move up in 2nd and/or 3rd round. #nyj
több mint 12 éve
Nah jó amúgy nem Brady-nak van aggódnivalója, hanem Gronknak egyértelműen.Bekibrady az intjei után vág majd ilyen képet
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nah jó amúgy nem Brady-nak van aggódnivalója, hanem Gronknak egyértelműen.
