New York Jets

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Wallace-on RFA tender van a Steelers matchelheti az ajánlatot amit adtok neki, ha nem teszik akk az 1. körös választásotok a Steelersé lesz.empty taxi
Nah, így jár az ember ha nem jár utána pontosan a dolgoknak. Most már értem miért nem keresték, akkor még Wallace-t. 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Wallace-on RFA tender van a Steelers matchelheti az ajánlatot amit adtok neki, ha nem teszik akk az 1. körös választásotok a Steelersé lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Santon, Schilens és Meriweather vizital ma nálunk.Beki
Stanton az. Santon az exInteres focista. 😉
Remélem szerződés nélkül távozik és visszajön hozzánk.Bazzani
Jogos. 😉
Meriweather már a vizitig sem jutott el, Stantonról és Schilensről nincsenek új hírek.
Holnap Reggie Nelson jön vizitre.
Nem értem, van cap helyünk, nincs 2. számú WR-ünk (pedig Wallace még szabad), 2 safetynek van szerződése, nincs depth belőlük.

Ami sztem következik leigazoljuk Nelsont és Schilenst, majd visszahozzuk Leonhardot, aztán drafton 1. körben pass rusher, míg másodikban RB húzás lesz.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Santon, Schilens és Meriweather vizital ma nálunk.Beki
Stanton az. Santon az exInteres focista. 😉
Remélem szerződés nélkül távozik és visszajön hozzánk.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Santon, Schilens és Meriweather vizital ma nálunk.
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
-1 Safety! Pool aláírt Dallasba!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
The Jets freed up about $1.1 million by parting ways with safety Gerald Alexander and WR Michael Campbell.
Brodney Pool a Billshez látogat, míg Schilens hozzánk.
Nagyon csináljuk a helyet valakinek, de gondolom ebből 2 safety igazolás lesz most, hogy Leonhard FA, Pool másfele kacsingat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Schilens kapcsán emlegetnek titeket, iszonyat jó WR lehetne, ha nem lenne üvegből, a másik FA aki kapcsán szóba kerültetetek az LaRon Landry ex-Skins testépítő/safety.empty taxi

Schillens nagyon jó lenne 2nd WRnek, de tényleg üvegből van, de hátha nálunk...😊
De szóba került még Laurent Robinson és Meriweather neve is.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Schilens kapcsán emlegetnek titeket, iszonyat jó WR lehetne, ha nem lenne üvegből, a másik FA aki kapcsán szóba kerültetetek az LaRon Landry ex-Skins testépítő/safety.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Nagyon pörögnek a WR-ek a piacon, nehogy lemaradjunk valami faszagyerekről

Go Jets!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
As expected, Bryan Thomas' deal with the Jets is for one year, per source. #nyj
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Just got details on Jets' NT Sione Pouha's 3-year deal: $15 million with $9.5 million in guaranteed money, per source. #nfl
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a jets-nél hogy akarják azt, hogy chad henne (dolphins qb) még mindig célpont?Ventura
Nem tudom sajna, nem túl sok infó jön ki, hogy kiket próbálnánk megszerezni. 😕
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
a jets-nél hogy akarják azt, hogy chad henne (dolphins qb) még mindig célpont?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Schefter: Sione Pouha reached agreement with Jets on a new 3-year deal.vassadi
Helyes, innentől már csak az FA-ra kell koncentrálni teljes mértékben. 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Schefter: Sione Pouha reached agreement with Jets on a new 3-year deal.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sanchez mióta az eszemet tudom "közutálat tárgya", rajta csattan minden ostor. Játszhatna jobba, sőt sokkal jobban és kereshetne sokkal kevesebb pénzt is ez tény, viszont olyanoakt írni hogy ezzel a következő 5 év szopóágát garantálta a Jets az ordas nagy baromság. Kétszer is konferencia döntőbe vezette a csapatot és az ő teljesítménye is kellet hozzá, a playoffban mindenképp. Egyáltalán nem katasztrófális QB.JayB
nem hát. 55 TD-t dobott meg mellé 51 INT-t. (+29 Fumble) Amúgy minden rendben. Amíg van körülötte csapat addig minden okés.

Nem mondom, hogy borzasztóan gyenge QB, de nem is egy tombrédi.Amadeus91
Még két évig tuti marad, de részemről él a bizalom felé, de a megítélésen az idei FA+draft sokat fog rontani/javítani.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Sanchez mióta az eszemet tudom "közutálat tárgya", rajta csattan minden ostor. Játszhatna jobba, sőt sokkal jobban és kereshetne sokkal kevesebb pénzt is ez tény, viszont olyanoakt írni hogy ezzel a következő 5 év szopóágát garantálta a Jets az ordas nagy baromság. Kétszer is konferencia döntőbe vezette a csapatot és az ő teljesítménye is kellet hozzá, a playoffban mindenképp. Egyáltalán nem katasztrófális QB.JayB
nem hát. 55 TD-t dobott meg mellé 51 INT-t. (+29 Fumble) Amúgy minden rendben. Amíg van körülötte csapat addig minden okés.

Nem mondom, hogy borzasztóan gyenge QB, de nem is egy tombrédi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Sancho opcionális hosszabbítása mellett még nem olvastam itt a heti örömhírt, úgyhogy tessék:
The Daily News has learned that Gang Green has explored trading right tackle Wayne Hunter this offseason. The Jets were engaged in trade discussions involving Hunter with at least one NFC team, but a deal couldn’t be struck, according to sources.
Mindezt Mike 'Igazmondó juhász' Tannenbaum múlt heti szösszenete után 😂 :
“We expect Wayne back,” general manager Mike Tannenbaum told WFAN radio last week. “We expect him to be our starter.”

Csak azt tudnám, h min bukott az üzlet. Egy zacskó mogyorót kért a Jets, de csak szotyit ajánlottak?


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
A Jets a hozzácsapott 3 évet nagyon ügyesen opcionálisra vette. Ezt azt jelenti, hogy ha nem hívják le az opciót, megszűnik a szerződés, kirúgható Sanchez. Az aláírási pénz vagy valami opción felüli bónusz (vagy más időközbeni átstrukturálás) ettől bent ragad. De ez elég kedvezőnek hangzik. A lényeg az opció maga.
Ha pedig jól játszik Sancho, akkor megadják a pénzét, és mindenki boldog. Az a legjobb forgatókönyv.
Így sokkal érthetőbb az összeg nagysága is. Valamit valamiért.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én úgy tudom, hogy az új szerződéssel pont, hogy 6,4 millás helyet teremtettek az idei sapiban.Stez
Akkor viszont ezt benéztem sorry. De tartom a többit amit leírtam.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
"viszont olyanoakt írni hogy ezzel a következő 5 év szopóágát garantálta a Jets az ordas nagy baromság"

Engem is kiver a víz, amikor a sok okos ilyen kijelentésekre ragadtatja magát. Mintha Ők nem tudnák pontosan mennyire kiszámíthatatlan ez a sportág és szinte évente fenekestül felfordulnak az erőviszonyok. Nyáron pl. mi volt az álltalános vélekedés a Bengals-al kapcsolatban? Mindenki lesajnálta őket és tessék, mi lett belőle?! Vagy ott van a Philadelphia ellenpéldának 😊leeon83
Az nem lesajnálás, ha én azt mondom, hogy szerintem rossz döntés volt Sancheznek ilyen szerződést adni, mert nagyon nem szolgált rá. Ha fejlődni fog és jobb lesz, akkor majd itt leszek és elismerem, hogy tévedtem, de most irdatlan nagy baromságnak tartom, mert ezzel cap ügyileg is meg lesz lőve a Jets, arról nem is beszélve, hogy ha nem válik be Sanchez, akkor nagyon nehéz lesz megszabadulni tőle.FViktor93
Én úgy tudom, hogy az új szerződéssel pont, hogy 6,4 millás helyet teremtettek az idei sapiban.

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
"viszont olyanoakt írni hogy ezzel a következő 5 év szopóágát garantálta a Jets az ordas nagy baromság"

Engem is kiver a víz, amikor a sok okos ilyen kijelentésekre ragadtatja magát. Mintha Ők nem tudnák pontosan mennyire kiszámíthatatlan ez a sportág és szinte évente fenekestül felfordulnak az erőviszonyok. Nyáron pl. mi volt az álltalános vélekedés a Bengals-al kapcsolatban? Mindenki lesajnálta őket és tessék, mi lett belőle?! Vagy ott van a Philadelphia ellenpéldának 😊leeon83
Az nem lesajnálás, ha én azt mondom, hogy szerintem rossz döntés volt Sancheznek ilyen szerződést adni, mert nagyon nem szolgált rá. Ha fejlődni fog és jobb lesz, akkor majd itt leszek és elismerem, hogy tévedtem, de most irdatlan nagy baromságnak tartom, mert ezzel cap ügyileg is meg lesz lőve a Jets, arról nem is beszélve, hogy ha nem válik be Sanchez, akkor nagyon nehéz lesz megszabadulni tőle.
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
"viszont olyanoakt írni hogy ezzel a következő 5 év szopóágát garantálta a Jets az ordas nagy baromság"

Engem is kiver a víz, amikor a sok okos ilyen kijelentésekre ragadtatja magát. Mintha Ők nem tudnák pontosan mennyire kiszámíthatatlan ez a sportág és szinte évente fenekestül felfordulnak az erőviszonyok. Nyáron pl. mi volt az álltalános vélekedés a Bengals-al kapcsolatban? Mindenki lesajnálta őket és tessék, mi lett belőle?! Vagy ott van a Philadelphia ellenpéldának 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Sanchez mióta az eszemet tudom "közutálat tárgya", rajta csattan minden ostor. Játszhatna jobba, sőt sokkal jobban és kereshetne sokkal kevesebb pénzt is ez tény, viszont olyanoakt írni hogy ezzel a következő 5 év szopóágát garantálta a Jets az ordas nagy baromság. Kétszer is konferencia döntőbe vezette a csapatot és az ő teljesítménye is kellet hozzá, a playoffban mindenképp. Egyáltalán nem katasztrófális QB.