New York Jets
30 feliratkozó
több mint 13 éve
Elvileg 81 jatekosunk volt rosteren, igy 9 UDFA igazolas varhato.bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013/771432
Rontez Milesrol mit erdemes tudni? 😀Beki

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Asszem eleg lesz nekunk a jelenlegi 3 S a rosterunkon. 😀
több mint 13 éve
Beki! Szerintem Robilluma tudna neked mesélni Miles-ról nemkeveset. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elvileg 81 jatekosunk volt rosteren, igy 9 UDFA igazolas varhato.Rontez Milesrol mit erdemes tudni? 😀
több mint 13 éve
Eddigi UDFA igazolások:Dobpergéééééééééééééééééééééés
Cal of PA FS Rontez Miles 😀 😀
Texas A&M DT Spencer Nealy
Hawaii Cornerback Mike Edwards.
Pittsburgh TE Mike Shanahan,
Megjinxeltem bandwagonistaként 😊

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kimberley A. Martin @KMart_LI 26 percIdzik said WR is a high priority, but "we only had 8 picks and I'd say we're not done yet." #nyj #jets
több mint 13 éve
Törölt felhasználó

Új GM, új QB.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fullback, anyám borogass.
több mint 13 éve
Bohanon, Tommy FB
több mint 13 éve
Tippek?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
William Campbell nem DT, hanem OG-ként került fel a honlapra.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Conor Orr @ConorTOrr 5 percPer Mayock, Campbell has been worked out as a guard as well as a DT. #Jets love those kinds of players (Brandon Moore).
😀😀😀DDDDDDDDD
több mint 13 éve
11 DLinemannel állunk ki és 11 QB-val
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Neee mááár
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
DT hát ez már kibaszott LOL.
több mint 13 éve
Akkor CB 😀Sztem TE húzás nem lesz márWesterSztem sem, de ha OL, DL vagy WR emberkét húzunk kirohanok a világból. 😀Beki
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sztem TE húzás nem lesz márWesterSztem sem, de ha OL, DL vagy WR emberkét húzunk kirohanok a világból. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nick Kasa TE is kiment.
több mint 13 éve
Bacarri Rambo még mindig benn van, csak behúznám őt 6. körben.BekiVagy Tony Jefferson ha ő nem lesz benn
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bacarri Rambo még mindig benn van, csak behúznám őt 6. körben.
több mint 13 éve
FS nagyon kéne... Nem tudom mire várunk már..
több mint 13 éve
Tony Jefferson és Bacarri Rambo is bent van még, őket nagyon szívesen látnám, de ott van még Zeke Motta is, akivel elvileg volt találkozónk is. Az S nem egy premier poszt, megértem, hogy nem törjük össze magunkat érte.5. körös választottunk: Oday Aboushi OTDepthnek mindenképp jó de kezdő FS még mindig nincsWester
OG-t is tud játszani.Beki
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még van 2 kör, vagy az a taktika h az OL-t és a DL-t rendbe tesszük. 😊5. körös választottunk: Oday Aboushi OTDepthnek mindenképp jó de kezdő FS még mindig nincsWester
OG-t is tud játszani.Beki