New York Jets

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha kap is a 2. számú elkapó szerepét sem Avery, sem Chaz nem fogja megoldani. 😉Beki
Ez így igaz! Ezért remélem, hogy majd Kerley megoldja 😉leeon83
Kerley az egyetlen slot receiver és punt returner a csapatnál. Mellette a WR corpot erősíti még Holmes, Chaz és Turner jelenleg. Ha rajtam múlna, 3. körben elhoznám Nick Toont és neki adnám a 2. WR szerepét.
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ha kap is a 2. számú elkapó szerepét sem Avery, sem Chaz nem fogja megoldani. 😉Beki
Ez így igaz! Ezért remélem, hogy majd Kerley megoldja 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha kap is a 2. számú elkapó szerepét sem Avery, sem Chaz nem fogja megoldani. 😉
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Az nfl.com statoknál megtaláltam. 2010-es szezont 1 in 1 kihagyta.
2011-ben a Titansnél 8 meccsen összesen 3 elkapás, 45y, 1 TD. Depth növelésnek jó, de húzhatnánk akár későbbi körökben drafton depth WR-t. 😕Beki
Na ja, de ezt egy meccsen hozta össze! Valamiért nem használták korábban!!??leeon83
Mindegy, Chaz statjai legalább biztatóak. 😀Beki
Szerintem Avery jobb, ha egészséges, de majd meglátjuk. Nem is biztos, hogy kap szerződést 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mocsok gyors a srác, de már túl van egy keresztszalag szakadáson. Nem tudom mennyire jött ki belőle, a Rams-es srácokat kéne kérdezni, bár a tavalyi szezont már a Titans-nél fejezte be.leeon83
Az nfl.com statoknál megtaláltam. 2010-es szezont 1 in 1 kihagyta.
2011-ben a Titansnél 8 meccsen összesen 3 elkapás, 45y, 1 TD. Depth növelésnek jó, de húzhatnánk akár későbbi körökben drafton depth WR-t. 😕Beki
Na ja, de ezt egy meccsen hozta össze! Valamiért nem használták korábban!!??leeon83
Mindegy, Chaz statjai legalább biztatóak. 😀
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ő sem lenne rossz megoldásnak, de izomagy barátunknak mindenképpen jönnie kell, vagy drafton kell megoldanunk a dolgot.

Továbbá, ma vizitre jön Donnie Avery WR. Valakinek van infója róla, mennyire lehet hasznos? 😊Beki
Mocsok gyors a srác, de már túl van egy keresztszalag szakadáson. Nem tudom mennyire jött ki belőle, a Rams-es srácokat kéne kérdezni, bár a tavalyi szezont már a Titans-nél fejezte be.leeon83
Az nfl.com statoknál megtaláltam. 2010-es szezont 1 in 1 kihagyta.
2011-ben a Titansnél 8 meccsen összesen 3 elkapás, 45y, 1 TD. Depth növelésnek jó, de húzhatnánk akár későbbi körökben drafton depth WR-t. 😕Beki
Na ja, de ezt egy meccsen hozta össze! Valamiért nem használták korábban!!??
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát sajna Nelsonnal mégsem haladtak olyan jól a dolgok 😕 Most viszont úgy látom, hogy Atogwe került képbe. Az sem egy rossz gondolat...leeon83
Ő sem lenne rossz megoldásnak, de izomagy barátunknak mindenképpen jönnie kell, vagy drafton kell megoldanunk a dolgot.

Továbbá, ma vizitre jön Donnie Avery WR. Valakinek van infója róla, mennyire lehet hasznos? 😊Beki
Mocsok gyors a srác, de már túl van egy keresztszalag szakadáson. Nem tudom mennyire jött ki belőle, a Rams-es srácokat kéne kérdezni, bár a tavalyi szezont már a Titans-nél fejezte be.leeon83
Az nfl.com statoknál megtaláltam. 2010-es szezont 1 in 1 kihagyta.
2011-ben a Titansnél 8 meccsen összesen 3 elkapás, 45y, 1 TD. Depth növelésnek jó, de húzhatnánk akár későbbi körökben drafton depth WR-t. 😕
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Hát sajna Nelsonnal mégsem haladtak olyan jól a dolgok 😕 Most viszont úgy látom, hogy Atogwe került képbe. Az sem egy rossz gondolat...leeon83
Ő sem lenne rossz megoldásnak, de izomagy barátunknak mindenképpen jönnie kell, vagy drafton kell megoldanunk a dolgot.

Továbbá, ma vizitre jön Donnie Avery WR. Valakinek van infója róla, mennyire lehet hasznos? 😊Beki
Mocsok gyors a srác, de már túl van egy keresztszalag szakadáson. Nem tudom mennyire jött ki belőle, a Rams-es srácokat kéne kérdezni, bár a tavalyi szezont már a Titans-nél fejezte be.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát sajna Nelsonnal mégsem haladtak olyan jól a dolgok 😕 Most viszont úgy látom, hogy Atogwe került képbe. Az sem egy rossz gondolat...leeon83
Ő sem lenne rossz megoldásnak, de izomagy barátunknak mindenképpen jönnie kell, vagy drafton kell megoldanunk a dolgot.

Továbbá, ma vizitre jön Donnie Avery WR. Valakinek van infója róla, mennyire lehet hasznos? 😊
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Hát sajna Nelsonnal mégsem haladtak olyan jól a dolgok 😕 Most viszont úgy látom, hogy Atogwe került képbe. Az sem egy rossz gondolat...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Reggie Nelson mai vizitálása során jól haladtak a felek, holnap válaszol az ajánlatunkra. Holnap Landry jön vizitre.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez a Schilens volt már valaha 2 hétig folyamatában egészséges? Mert én akárhányszor olvastam a Raiders topikot akkor tutira sérült volt.Bazzani
Nem túl sokszor volt egészséges, ezárt bízom benne, hogy nem ő lesz a Nr. 2 WR, hanem a drafton hozunk legalább a 2. körben egy WR-t,
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Schilens volt már valaha 2 hétig folyamatában egészséges? Mert én akárhányszor olvastam a Raiders topikot akkor tutira sérült volt.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Details on Chaz Schilens' deal from the Jets: 1 year, $765K (with 500K guaranteed), per source.Beki
Ha egészséges marad, akkor ez elég jó húzás! Sanjay Lal meg ismeri is a srác képességeit. Én remélem jó éve lesz a Jetsnél!Bruce
Amennyiben 2. számú WR lesz. Rich Cimini, a New York Times Jets beatwritere, tegnap beleírt az elemzésébe egy igen érdekes részt, amelyt én is támogatnék:

"The Jets didn't get involved with any of the high-priced free agents. such as Vincent Jackson and Robert Meacham, opting to go cheap at their No. 2 receiving spot. They did so knowing there's a chance they could use a high draft pick on a receiver."
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Details on Chaz Schilens' deal from the Jets: 1 year, $765K (with 500K guaranteed), per source.Beki
Ha egészséges marad, akkor ez elég jó húzás! Sanjay Lal meg ismeri is a srác képességeit. Én remélem jó éve lesz a Jetsnél!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Details on Chaz Schilens' deal from the Jets: 1 year, $765K (with 500K guaranteed), per source.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Chaz Schillens jó eséllyel érkezik hozzátok! WR coach a kapocs 😊
Ha egészséges tud maradni hasznos WR lesz...Rolni
Pontos részletek nincsenek Schilens szerződéséről, de elvileg 1 évig érkezik. Sparanonál run orientál offense lesz, ami Sanchonak talán kedvezni fog. Schilens nem tudom, hogy 2nd Nr. WR lesz-e, de magas, gyors és futásnál is jól tud blokkolni, így hasznos lehet.

Így úgy néz ki, még, hogy 1 vagy 2 safety érkezik és számunkra véget ért az FA.
Drafton Westermann távozásából arra következtetek, hogy 1. körben LB, míg 2-ban RB húzás lesz, ill. még egy WR-t várok későbbi körökben.

Egyéb hír, amiről lemaradtam, vagy vélemény a leírtakról? 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Chaz Schillens jó eséllyel érkezik hozzátok! WR coach a kapocs 😊
Ha egészséges tud maradni hasznos WR lesz...Rolni
Közben be is jelentették, hogy érkezik.

Remélem így Cotchery visszaigazolása már nem lesz téma.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 643 — Raiders fan
Chaz Schillens jó eséllyel érkezik hozzátok! WR coach a kapocs 😊
Ha egészséges tud maradni hasznos WR lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
"Jets signed QB Drew Stanton to a one-year, $1.25 million contract."

Ez jó! 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Manish Mehta szerint ma vizital Stanton, Quinn, Nelson és Schilens. Ideje lenne már valamit tenni a keret megerősítésére. 😊Beki
Lions backup quarterback Drew Stanton visited the New York Jets today, but the team is not ready to make him their backup right now. Instead, Denver free agent quarterback Brady Quinn will visit the New York Jets on Friday, according to Denver Post reporter Mike Klis.

Stanton currently does not have any other visits scheduled. While that does not mean Stanton may not speak with another NFL, the odds of him signing with the New York Jets to backup Mark Sanchez today is very slim.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta szerint ma vizital Stanton, Quinn, Nelson és Schilens. Ideje lenne már valamit tenni a keret megerősítésére. 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stanton szerződés nélkül távozott. Pedig Sancho mögött ideális tartalék lenne. Sokkal reményteljesebb mint Quinn.

több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ezek szerint Stanton nem jön össze?! Sokkal jobbnak tartom, mint Quinn-t. Wallace-ra nem sok esélyt látok és igazán nem is tudom, hogy kitudnánk-e használni, de Nelson szerződtetésének - legalábbis a tavalyi teljesítménye alapján - igazán tudnék örülni!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Brady Quinn vizitel a Jets-nél pénteken.

criminal lawyer or criminal lawyer?