Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 13 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Szerintem valahogy le kell ültetni Sanchezt a kispadra és Smith képes rá. Azért nem olyan rossz pick, látszik a srácon, hogy bizonyítani akar, ráadásul jót tett neki, hogy nem az első körben vitték el, így rájött, hogy nem egy isten! Persze ez csak az én szerény véleményem.

több mint 13 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Kíváncsian várom Ryanék mit mondanak Geno érkezéséről.Beki
Competition for Sanchez, may the best one win.
több mint 13 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Ugyan már, ki a faszom hagyta volna bent a helyünkben?leeon83
Ok, nézzük az offenset, ami körülötte lesz, kb. egy ementáli sajt. Sanchez vagy beég vagy nem, Geno vagy kezdő lesz vagy nem, ha bedobják a mélyvízbe, nem találja a ritmust, mert szar a backfield, esetleg agyonverik mert nincs előtte O-line, és máris jönnek a fújoló szurkolók, a "still better QB than Geno" mémek, és a közröhej. Ne legyen igazam, sok sikert Jenci!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsian várom Ryanék mit mondanak Geno érkezéséről.
több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Tebowról tudtuk, hogy nem terveznek vele, Sanchezrő tudtuk, hogy jövőre ki lesz baszva, Garrardról tudtuk, hogy öreg ... Nem nagyon van okunk fanyalogni, olyan prospectet húztunk, akit hónapokig 1/1-ként emlegettek! Reménykedjünk, hogy nem véletlenül.
több mint 13 éve
Stylee New York Jets 480
Tebow kuka. Sanchez kispad. Ha PO-ba visz minket meghívom 1-2 sörre ha véletlen erre jár 😀😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Geno készen áll megvívni Sanchezzel a kezdő QB posztért és PO-ba vinni a csapatot. Barátom, ha ezt megcsinálod...
több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
F- eddig a draft, nulla koncepció eddig az egész offseason. Gyere vissza Tannenbaum!toam
Ugyan már, ki a faszom hagyta volna bent a helyünkben?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szevaaaa Sanchez.
több mint 13 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
F- eddig a draft, nulla koncepció eddig az egész offseason. Gyere vissza Tannenbaum!
több mint 13 éve
Stylee New York Jets 480
Mennyire örülnek a Jets szurklók 😀 Mindenki csak rázza a fejét 😀
több mint 13 éve
Stylee New York Jets 480
Nesze ott Geno 😀
több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Nesztek 😀
több mint 13 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
szurkolok Warfordnak
több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Csak úgy záporoznak a QB-k, ahogy megmondták a szakik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rohadtul érik a QB pick, de remélem h Ryanék meglepnek minket.
több mint 13 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Most nem igazán látom, hogyan kerülhetnénk el a Geno picket 😉leeon83
Nem szólok semmit, legutóbb is drukkoltam nagyon Austin ellen, aztán húztunk 2 szarabbat 😀 Szóval ha nagyon muszáj, legyen Jenő.
több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Most nem igazán látom, hogyan kerülhetnénk el a Geno picket 😉
több mint 13 éve
Stylee New York Jets 480
Tegnap annyira nem izgultam de a mai napra nagyon nagyon kiváncsi vagyok.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 26 perc
Jets have USC QB Matt Barkley rated higher than Syracuse QB Ryan Nassib. #nyj

Hmm, érdekes.
több mint 13 éve
Stylee New York Jets 480
Apropó ki lesz itt a draft alattt, hogy ne csak egyedül keljen fognom a fejem a pickjeinknél? 😀Beki
Nyugi lesz itt rajtad kívül is egy-két elvetemült 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Há' mondjuk ha tradelünk és ugrik ne adj Isten a 3. kör, akkor kell is pénz ahhoz, hogy néhány FA-vel betömjük a depthen tátongó lyukakat, mert nem valószínű, hogy 6., 7. körökben csiszolatlan gyémántokra lelnénk!leeon83
Ezért üljünk meg a hátsónkon és ne most jöjjünk rá h hopsz nekünk QB kell és ugrálunk a 2. körben, ez az amit most nem tehetünk meg.
több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Há' mondjuk ha tradelünk és ugrik ne adj Isten a 3. kör, akkor kell is pénz ahhoz, hogy néhány FA-vel betömjük a depthen tátongó lyukakat, mert nem valószínű, hogy 6., 7. körökben csiszolatlan gyémántokra lelnénk!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az hogy mit várnak, meg hogy mi lesz 2 külön dolog, majd meglátjuk. Akkor maradjon inkább Nassib ha már mindenképp QB kell itt, de még ez sem biztos! Én leszek 😊leeon83
Zsír, remélem nem big LOL-t kell majd írnunk a 2. körös pickünk után. 😀
Amúgy azt is felvetették h azért szabadítottunk fel 5M-et a capben, mert vmire készülünk.
több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Az hogy mit várnak, meg hogy mi lesz 2 külön dolog, majd meglátjuk. Akkor maradjon inkább Nassib ha már mindenképp QB kell itt, de még ez sem biztos! Én leszek 😊