New York Jets

33 feliratkozó

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Here's one other team that has discussed trading for Tim Tebow, even if it is considered a longshot: the Jets.

Schefter remélem nem gondolta ezt komolyan. :/Beki
Pedig ő nem téved olyan sokat, mint a többi szaki 😊 ...de ez még csak érdeklődés szinten van.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Here's one other team that has discussed trading for Tim Tebow, even if it is considered a longshot: the Jets.

Schefter remélem nem gondolta ezt komolyan. :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A felfújt nyuszipuffancs megérkezett! 😀
Remek LB lesz belőle! 😀ParadSEC
Mivel hosszú passzok ellen nem használható, inkább hard-hitter safety, aki jó, ha a line scrimmage közelében van.Beki
Kíváncsi vagyok, mekkora lesz mikor játszani kell, illetve hogy bírja a teste.szaba
Minderre én is, de sok mindent elmond az 1 éves szerződés. 😉
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A felfújt nyuszipuffancs megérkezett! 😀
Remek LB lesz belőle! 😀ParadSEC
Mivel hosszú passzok ellen nem használható, inkább hard-hitter safety, aki jó, ha a line scrimmage közelében van.Beki
Kíváncsi vagyok, mekkora lesz mikor játszani kell, illetve hogy bírja a teste.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A felfújt nyuszipuffancs megérkezett! 😀
Remek LB lesz belőle! 😀ParadSEC
Mivel hosszú passzok ellen nem használható, inkább hard-hitter safety, aki jó, ha a line scrimmage közelében van.
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
A felfújt nyuszipuffancs megérkezett! 😀
Remek LB lesz belőle! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Remélem, hogy beválik és meghosszabbítjuk majd a szerződését, én nagyon örülök neki, hogy minket választott. 😊
Még egy FS-t kell szereznünk, de ha drafton oldjuk meg, akkor sem haragszom meg érte. 😊
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ennek most nagyon örülök! Remélem nem az IR-t koptatni érkezik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jets agree to 1-year, $4 million deal with safety LaRon Landry.

Yes, baby! 😊
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
LaRon Landry reached agreement with the Jets on a one-year, $4 million deal.
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Nem tulajdonítok neki amúgy túl nagy jelentőséget. Úgyis arra számítok, hogy Sparano rendszerében Keller és Kerley lesz sokat foglalkoztatva, a hosszabb passzoknál meg ott van Holmes. Na meg mint hallani, a futás lesz erőltetve ... Persze lehet okoskodni, de majd meglátjuk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha kap is a 2. számú elkapó szerepét sem Avery, sem Chaz nem fogja megoldani. 😉Beki
Ez így igaz! Ezért remélem, hogy majd Kerley megoldja 😉leeon83
Kerley az egyetlen slot receiver és punt returner a csapatnál. Mellette a WR corpot erősíti még Holmes, Chaz és Turner jelenleg. Ha rajtam múlna, 3. körben elhoznám Nick Toont és neki adnám a 2. WR szerepét.
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ha kap is a 2. számú elkapó szerepét sem Avery, sem Chaz nem fogja megoldani. 😉Beki
Ez így igaz! Ezért remélem, hogy majd Kerley megoldja 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha kap is a 2. számú elkapó szerepét sem Avery, sem Chaz nem fogja megoldani. 😉
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Az nfl.com statoknál megtaláltam. 2010-es szezont 1 in 1 kihagyta.
2011-ben a Titansnél 8 meccsen összesen 3 elkapás, 45y, 1 TD. Depth növelésnek jó, de húzhatnánk akár későbbi körökben drafton depth WR-t. 😕Beki
Na ja, de ezt egy meccsen hozta össze! Valamiért nem használták korábban!!??leeon83
Mindegy, Chaz statjai legalább biztatóak. 😀Beki
Szerintem Avery jobb, ha egészséges, de majd meglátjuk. Nem is biztos, hogy kap szerződést 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mocsok gyors a srác, de már túl van egy keresztszalag szakadáson. Nem tudom mennyire jött ki belőle, a Rams-es srácokat kéne kérdezni, bár a tavalyi szezont már a Titans-nél fejezte be.leeon83
Az nfl.com statoknál megtaláltam. 2010-es szezont 1 in 1 kihagyta.
2011-ben a Titansnél 8 meccsen összesen 3 elkapás, 45y, 1 TD. Depth növelésnek jó, de húzhatnánk akár későbbi körökben drafton depth WR-t. 😕Beki
Na ja, de ezt egy meccsen hozta össze! Valamiért nem használták korábban!!??leeon83
Mindegy, Chaz statjai legalább biztatóak. 😀
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ő sem lenne rossz megoldásnak, de izomagy barátunknak mindenképpen jönnie kell, vagy drafton kell megoldanunk a dolgot.

Továbbá, ma vizitre jön Donnie Avery WR. Valakinek van infója róla, mennyire lehet hasznos? 😊Beki
Mocsok gyors a srác, de már túl van egy keresztszalag szakadáson. Nem tudom mennyire jött ki belőle, a Rams-es srácokat kéne kérdezni, bár a tavalyi szezont már a Titans-nél fejezte be.leeon83
Az nfl.com statoknál megtaláltam. 2010-es szezont 1 in 1 kihagyta.
2011-ben a Titansnél 8 meccsen összesen 3 elkapás, 45y, 1 TD. Depth növelésnek jó, de húzhatnánk akár későbbi körökben drafton depth WR-t. 😕Beki
Na ja, de ezt egy meccsen hozta össze! Valamiért nem használták korábban!!??
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát sajna Nelsonnal mégsem haladtak olyan jól a dolgok 😕 Most viszont úgy látom, hogy Atogwe került képbe. Az sem egy rossz gondolat...leeon83
Ő sem lenne rossz megoldásnak, de izomagy barátunknak mindenképpen jönnie kell, vagy drafton kell megoldanunk a dolgot.

Továbbá, ma vizitre jön Donnie Avery WR. Valakinek van infója róla, mennyire lehet hasznos? 😊Beki
Mocsok gyors a srác, de már túl van egy keresztszalag szakadáson. Nem tudom mennyire jött ki belőle, a Rams-es srácokat kéne kérdezni, bár a tavalyi szezont már a Titans-nél fejezte be.leeon83
Az nfl.com statoknál megtaláltam. 2010-es szezont 1 in 1 kihagyta.
2011-ben a Titansnél 8 meccsen összesen 3 elkapás, 45y, 1 TD. Depth növelésnek jó, de húzhatnánk akár későbbi körökben drafton depth WR-t. 😕
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Hát sajna Nelsonnal mégsem haladtak olyan jól a dolgok 😕 Most viszont úgy látom, hogy Atogwe került képbe. Az sem egy rossz gondolat...leeon83
Ő sem lenne rossz megoldásnak, de izomagy barátunknak mindenképpen jönnie kell, vagy drafton kell megoldanunk a dolgot.

Továbbá, ma vizitre jön Donnie Avery WR. Valakinek van infója róla, mennyire lehet hasznos? 😊Beki
Mocsok gyors a srác, de már túl van egy keresztszalag szakadáson. Nem tudom mennyire jött ki belőle, a Rams-es srácokat kéne kérdezni, bár a tavalyi szezont már a Titans-nél fejezte be.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát sajna Nelsonnal mégsem haladtak olyan jól a dolgok 😕 Most viszont úgy látom, hogy Atogwe került képbe. Az sem egy rossz gondolat...leeon83
Ő sem lenne rossz megoldásnak, de izomagy barátunknak mindenképpen jönnie kell, vagy drafton kell megoldanunk a dolgot.

Továbbá, ma vizitre jön Donnie Avery WR. Valakinek van infója róla, mennyire lehet hasznos? 😊
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Hát sajna Nelsonnal mégsem haladtak olyan jól a dolgok 😕 Most viszont úgy látom, hogy Atogwe került képbe. Az sem egy rossz gondolat...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Reggie Nelson mai vizitálása során jól haladtak a felek, holnap válaszol az ajánlatunkra. Holnap Landry jön vizitre.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez a Schilens volt már valaha 2 hétig folyamatában egészséges? Mert én akárhányszor olvastam a Raiders topikot akkor tutira sérült volt.Bazzani
Nem túl sokszor volt egészséges, ezárt bízom benne, hogy nem ő lesz a Nr. 2 WR, hanem a drafton hozunk legalább a 2. körben egy WR-t,
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Schilens volt már valaha 2 hétig folyamatában egészséges? Mert én akárhányszor olvastam a Raiders topikot akkor tutira sérült volt.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Details on Chaz Schilens' deal from the Jets: 1 year, $765K (with 500K guaranteed), per source.Beki
Ha egészséges marad, akkor ez elég jó húzás! Sanjay Lal meg ismeri is a srác képességeit. Én remélem jó éve lesz a Jetsnél!Bruce
Amennyiben 2. számú WR lesz. Rich Cimini, a New York Times Jets beatwritere, tegnap beleírt az elemzésébe egy igen érdekes részt, amelyt én is támogatnék:

"The Jets didn't get involved with any of the high-priced free agents. such as Vincent Jackson and Robert Meacham, opting to go cheap at their No. 2 receiving spot. They did so knowing there's a chance they could use a high draft pick on a receiver."