New York Jets

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Details on Chaz Schilens' deal from the Jets: 1 year, $765K (with 500K guaranteed), per source.Beki
Ha egészséges marad, akkor ez elég jó húzás! Sanjay Lal meg ismeri is a srác képességeit. Én remélem jó éve lesz a Jetsnél!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Details on Chaz Schilens' deal from the Jets: 1 year, $765K (with 500K guaranteed), per source.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Chaz Schillens jó eséllyel érkezik hozzátok! WR coach a kapocs 😊
Ha egészséges tud maradni hasznos WR lesz...Rolni
Pontos részletek nincsenek Schilens szerződéséről, de elvileg 1 évig érkezik. Sparanonál run orientál offense lesz, ami Sanchonak talán kedvezni fog. Schilens nem tudom, hogy 2nd Nr. WR lesz-e, de magas, gyors és futásnál is jól tud blokkolni, így hasznos lehet.

Így úgy néz ki, még, hogy 1 vagy 2 safety érkezik és számunkra véget ért az FA.
Drafton Westermann távozásából arra következtetek, hogy 1. körben LB, míg 2-ban RB húzás lesz, ill. még egy WR-t várok későbbi körökben.

Egyéb hír, amiről lemaradtam, vagy vélemény a leírtakról? 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Chaz Schillens jó eséllyel érkezik hozzátok! WR coach a kapocs 😊
Ha egészséges tud maradni hasznos WR lesz...Rolni
Közben be is jelentették, hogy érkezik.

Remélem így Cotchery visszaigazolása már nem lesz téma.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Chaz Schillens jó eséllyel érkezik hozzátok! WR coach a kapocs 😊
Ha egészséges tud maradni hasznos WR lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
"Jets signed QB Drew Stanton to a one-year, $1.25 million contract."

Ez jó! 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Manish Mehta szerint ma vizital Stanton, Quinn, Nelson és Schilens. Ideje lenne már valamit tenni a keret megerősítésére. 😊Beki
Lions backup quarterback Drew Stanton visited the New York Jets today, but the team is not ready to make him their backup right now. Instead, Denver free agent quarterback Brady Quinn will visit the New York Jets on Friday, according to Denver Post reporter Mike Klis.

Stanton currently does not have any other visits scheduled. While that does not mean Stanton may not speak with another NFL, the odds of him signing with the New York Jets to backup Mark Sanchez today is very slim.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta szerint ma vizital Stanton, Quinn, Nelson és Schilens. Ideje lenne már valamit tenni a keret megerősítésére. 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stanton szerződés nélkül távozott. Pedig Sancho mögött ideális tartalék lenne. Sokkal reményteljesebb mint Quinn.

több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ezek szerint Stanton nem jön össze?! Sokkal jobbnak tartom, mint Quinn-t. Wallace-ra nem sok esélyt látok és igazán nem is tudom, hogy kitudnánk-e használni, de Nelson szerződtetésének - legalábbis a tavalyi teljesítménye alapján - igazán tudnék örülni!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Brady Quinn vizitel a Jets-nél pénteken.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Wallace-on RFA tender van a Steelers matchelheti az ajánlatot amit adtok neki, ha nem teszik akk az 1. körös választásotok a Steelersé lesz.empty taxi
Nah, így jár az ember ha nem jár utána pontosan a dolgoknak. Most már értem miért nem keresték, akkor még Wallace-t. 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Wallace-on RFA tender van a Steelers matchelheti az ajánlatot amit adtok neki, ha nem teszik akk az 1. körös választásotok a Steelersé lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Santon, Schilens és Meriweather vizital ma nálunk.Beki
Stanton az. Santon az exInteres focista. 😉
Remélem szerződés nélkül távozik és visszajön hozzánk.Bazzani
Jogos. 😉
Meriweather már a vizitig sem jutott el, Stantonról és Schilensről nincsenek új hírek.
Holnap Reggie Nelson jön vizitre.
Nem értem, van cap helyünk, nincs 2. számú WR-ünk (pedig Wallace még szabad), 2 safetynek van szerződése, nincs depth belőlük.

Ami sztem következik leigazoljuk Nelsont és Schilenst, majd visszahozzuk Leonhardot, aztán drafton 1. körben pass rusher, míg másodikban RB húzás lesz.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Santon, Schilens és Meriweather vizital ma nálunk.Beki
Stanton az. Santon az exInteres focista. 😉
Remélem szerződés nélkül távozik és visszajön hozzánk.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Santon, Schilens és Meriweather vizital ma nálunk.
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
-1 Safety! Pool aláírt Dallasba!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
The Jets freed up about $1.1 million by parting ways with safety Gerald Alexander and WR Michael Campbell.
Brodney Pool a Billshez látogat, míg Schilens hozzánk.
Nagyon csináljuk a helyet valakinek, de gondolom ebből 2 safety igazolás lesz most, hogy Leonhard FA, Pool másfele kacsingat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Schilens kapcsán emlegetnek titeket, iszonyat jó WR lehetne, ha nem lenne üvegből, a másik FA aki kapcsán szóba kerültetetek az LaRon Landry ex-Skins testépítő/safety.empty taxi

Schillens nagyon jó lenne 2nd WRnek, de tényleg üvegből van, de hátha nálunk...😊
De szóba került még Laurent Robinson és Meriweather neve is.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Schilens kapcsán emlegetnek titeket, iszonyat jó WR lehetne, ha nem lenne üvegből, a másik FA aki kapcsán szóba kerültetetek az LaRon Landry ex-Skins testépítő/safety.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Nagyon pörögnek a WR-ek a piacon, nehogy lemaradjunk valami faszagyerekről

Go Jets!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
As expected, Bryan Thomas' deal with the Jets is for one year, per source. #nyj
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Just got details on Jets' NT Sione Pouha's 3-year deal: $15 million with $9.5 million in guaranteed money, per source. #nfl
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a jets-nél hogy akarják azt, hogy chad henne (dolphins qb) még mindig célpont?Ventura
Nem tudom sajna, nem túl sok infó jön ki, hogy kiket próbálnánk megszerezni. 😕
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
a jets-nél hogy akarják azt, hogy chad henne (dolphins qb) még mindig célpont?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------