Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31 50 perc
Schefter said Idzik is hoping to trade Sanchez during camp & is willing to pay some of Mark’s $8.25 million contract for the 2013 season.Beki
Hiába sztem, mivel a legtöbb csapatnak jó, ha arra van pénze a sapka alatt, hogy az újoncoknak szerződést adjon, nem hogy 8.25 milliót még beillesszen...Go Vikings!
Senki nem lenne annyira elvetemült, hogy akár ennek egy részét is átvállalja. :/
több mint 13 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 601 — Bowl Winner
Jake Steinberg ‏@Steiny31 50 perc
Schefter said Idzik is hoping to trade Sanchez during camp & is willing to pay some of Mark’s $8.25 million contract for the 2013 season.Beki
Hiába sztem, mivel a legtöbb csapatnak jó, ha arra van pénze a sapka alatt, hogy az újoncoknak szerződést adjon, nem hogy 8.25 milliót még beillesszen...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
No, Coples megerősítette, hogy valóban OLB lesz és ezt a draft után közölték vele. Elmondása szerint jelenleg 285 font és várhatóan 280 font körüli súlyig megy le.Beki
érdekes koncepció
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
No, Coples megerősítette, hogy valóban OLB lesz és ezt a draft után közölték vele. Elmondása szerint jelenleg 285 font és várhatóan 280 font körüli súlyig megy le.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31 50 perc
Schefter said Idzik is hoping to trade Sanchez during camp & is willing to pay some of Mark’s $8.25 million contract for the 2013 season.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
 jets.blog.hu/2013/05/02/valtozasok_a_scout_reszlegen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Állítólag a Jets egyik defense coachjától származó infó szerint Coples OLB lesz az idei szezonban és ennek tudható be Richardson draftolása, aki 3-4 DE lesz Coples helyén, de várhatóan Coples 4-3 esetén DL-ben is szerepel majd.Beki
ez csodálatosan hangzik, 290 fontról kíváncsi leszek mennyire kell visszafogyniaHöri
Passz, hogy Ryanék meddig akarják fogyasztani, Calvin Pace 265 font pl.
több mint 13 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 265 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Állítólag a Jets egyik defense coachjától származó infó szerint Coples OLB lesz az idei szezonban és ennek tudható be Richardson draftolása, aki 3-4 DE lesz Coples helyén, de várhatóan Coples 4-3 esetén DL-ben is szerepel majd.Beki
ez csodálatosan hangzik, 290 fontról kíváncsi leszek mennyire kell visszafogyniaHöri
Majd hívják Sóbert Norbit és kész lefogyasztja 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Állítólag a Jets egyik defense coachjától származó infó szerint Coples OLB lesz az idei szezonban és ennek tudható be Richardson draftolása, aki 3-4 DE lesz Coples helyén, de várhatóan Coples 4-3 esetén DL-ben is szerepel majd.Beki
ez csodálatosan hangzik, 290 fontról kíváncsi leszek mennyire kell visszafogynia

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Állítólag a Jets egyik defense coachjától származó infó szerint Coples OLB lesz az idei szezonban és ennek tudható be Richardson draftolása, aki 3-4 DE lesz Coples helyén, de várhatóan Coples 4-3 esetén DL-ben is szerepel majd.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Facebook:

New York Jets Hungary
Idzik: Az, hogy Geno Smith-t kezdessuk nem jelent szamunkra nyomast, foleg a jelenlegi iranyitoinkat figyelebe veve"Stylee
Igen, kicsit odatette Idzik ezt a beszólást, hogy vegye mindenki a lapot.
több mint 13 éve
Stylee New York Jets 480
Facebook:

New York Jets Hungary
Idzik: Az, hogy Geno Smith-t kezdessuk nem jelent szamunkra nyomast, foleg a jelenlegi iranyitoinkat figyelebe veve"
több mint 13 éve
Stylee New York Jets 480
Facebook:
New York Jets Hungary
A hirek szerint Sanchez marad meg egy evig mert tul sokba kerulne a cutolasa!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Nehéz benne pozitívumot találni Genóról:  sports.yahoo.com/news/nfl--geno-smith-s-firing-of-agents--pre-draft-actions-shed-light-on-why-qb-dropped-183846651.html
több mint 13 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????


Eszembe jutottatok he! 😀 Ezúton kívánok kellemes májust minden szurkolónknak, és jó minicampet a hétvégén Dzsínónak!
több mint 13 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Geno Smith kivágta az ügynökét mert nem lett első körös vagy valami ilyesmiért... elesett 1 kis pénzmagtól... jó előjelekThundersNFL
ne már.... vicc 😒

Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 265 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Geno Smith kivágta az ügynökét mert nem lett első körös vagy valami ilyesmiért... elesett 1 kis pénzmagtól... jó előjelek

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Conor Orr ‏@ConorTOrr 8 perc
Rex said moving Coples out to an edge rusher is "certainly a possibility." Allow Richardson and Wilkerson to the inside. #nyj
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Conor Orr ‏@ConorTOrr 3p
When asked if there's a plan to release Sanchez this summer: "Let them get out on the field, give them a chance to compete." #nyj

Nagyon úgy érzem, ha Sancho nem tud újat felmutatni a TC-ben sem, akkor bizony Izdik nem fog szarozni a kipattintásával.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
több mint 13 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Őszintén szólva sajnálom Tebowt. Nem tökéletes QB van hibája bőven, mégis azt a PO-t nem lehet tőle elvitatni (igen volt egy erős D is de amikor kellett megcsinálta ami a feladata volt), és igazából mégsem kapta meg az esélyt pedig bizonyított. Szívem szerint mondanám jöjjön hozzánk (ki ne tiltsatok az Eagles topcikból 😛) de hát ugye már mi is bőven túl vagyunk töltve meg valószínű nálunk sem kapna esélyt nem is tudom van-e ilyen hely egyáltalán... Bízom benne vhol megkapja a lehetőséget szurkolok neki. dande
kb. hasonlóan érzek én is. Ő nem egy QB, nem is FB vagy TE, Tim Tebow pozíciója: Tim Tebow. Soha nem lesz egy franchise alapköve, de ha megkapja a megfelelő edzőtől a rá szabott playbookot, egy jó "szituációs QB" lehet belőle. Remélem, sikerül ez neki az NFL-ben, GL Timmy Boy!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Jacquies Smith-nek OLB és Jaiquawn Jarrettnek FS poszton van még esélye egy rosterre. Előbbit én eléggé bírtam a Mizzou-ban, utóbbit meg hátha csak a Philly utóbbi évekre jellemző gyenge safety-képzése nyírta ki.
Olyat meg látni sem akarok, h Miles nem lesz rosteren 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nektek meg azért szurkolok, hogy egy normális FrontO összejöjjön már és vége legyen ennek a kabarénak ami itt megy.dande
Az OL-t most rendbe tettük, RB sor átlagos (itt várom már Ivory-t h mit tud mutatni), WR sor sem rossz, kezdő TE nincs, míg QB poszton a mexikóinak esélyt sem szabad adni h kezdő lehessen és vmi már lesz.

A Holmes-Kerley-Hill WR sor azért nem tartozik a liga legrosszabb corpja, bár Keller nagyon hiányozni fog a célpontok közül és most nagyobb hangsúly lesz majd az RB elkapásokon is Mornhinweg offensében.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
@Beki az 5 QB, nem? 😀Negritis
Igen, de hol és mire gondolsz? 😛 😀Beki
A 4 RB-t sokallod, de az 5 QB-t nem 😀Wyatt
Jaaah összeállt. 😀
Hát igazatok van, amíg Genyó nem jött már fel sem tűnt, hogy 5 QB volt, de így már sok. 😀
Az várható, hogy Simmsnek esélye sem lesz, de Sanchez, Garrard, vagy McElroy lesz lapátra téve azt nem tudom. 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
@Beki az 5 QB, nem? 😀Negritis
Igen, de hol és mire gondolsz? 😛 😀Beki
A 4 RB-t sokallod, de az 5 QB-t nem 😀