New York Jets
30 feliratkozó
több mint 13 éve
Jake Steinberg @Steiny31 12mpNa ot jo lenne megszerezni
Per NBC Sports, the #Jets have shown interest in Wide receiver Brandon Lloyd. #nyjBeki
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg @Steiny31 12mpPer NBC Sports, the #Jets have shown interest in Wide receiver Brandon Lloyd. #nyj
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kukáztunk egy WR-t is gyorsan.Gyanítom, hogy Cumberland a kezdő TE, míg a korábbi rögbi mágusunk is elég jól kapkodja a lasztikat.
www.sbnation.com/nfl/2013/5/30/4379590/david-garrard-retired-list-ben-obomanu-signs-jets
Pár éve egész jó volt Seattleben. Kicsit sárga meg savanyú, de a semminél jobb, főleg, hogy kezdő TE-nk még mindig nincs.toam
több mint 13 éve
Kukáztunk egy WR-t is gyorsan.www.sbnation.com/nfl/2013/5/30/4379590/david-garrard-retired-list-ben-obomanu-signs-jets
Pár éve egész jó volt Seattleben. Kicsit sárga meg savanyú, de a semminél jobb, főleg, hogy kezdő TE-nk még mindig nincs.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
=gyengül a secondary, juppí 😀WyattLátom nagyon aggódsz, hogy a zseni Szancsó, vagy az újonc Genyó fog-e megverni benneteket. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini @RichCimini 1 óraQB play much better that last wk: Geno Smith 8-for-9, w/ 1 drop and 2 sacks. Mark Sanchez, with starters, 8-for-12. No interceptions. #Jets
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sanchez az első csapat QB-ja, az OL-ben Peterman és Colon a két OG. Geno a 2nd teamben van, ahol Ducasse az LT, mellette Aboushi, Winters, Campbell és Schlauderaff a falban.Defense-ben Cromartie az 1. számú CB, Aaron Berry a CB2, míg nickelben Wilson, ergo ha Milliner felépül ő megy CB2be.
Ami még érdekes, hogy Matt Simms a 3. számú QB, míg McElroy a 4.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mai napon ismételten részt vehetnek a média képviselői a csapat edzésén.Holmes és Gates nem veszt rész ma a WR drillekben, ellenben Hill műtétje után ott van a pályán.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy kis írás a QB helyzetről.Nem a legfényesebb, de nem is a legalja azért ha Kerley felmutatott Sanchezzel 800 yardot az előző szezonban, csak oda lehet dobni vkinek a lasztit. 😀
www.nfl.com/news/story/0ap1000000205749/article/mark-sanchez-is-not-helping-himself-in-new-york-jets-qb-faceoff?campaign=Facebook_writers_jones
Azt azért megemlítik, hogy a WR állomány akiknek dobálnak nem a legfényesebb, de akkor is nem ártana jobban vigyázni a labdára 😀visi_b
Nah de 11 passzból 3 INT az azért új rendszer ide vagy oda, ülj le fiam egyes effekt. 😊
több mint 13 éve
Egy kis írás a QB helyzetről.www.nfl.com/news/story/0ap1000000205749/article/mark-sanchez-is-not-helping-himself-in-new-york-jets-qb-faceoff?campaign=Facebook_writers_jones
Azt azért megemlítik, hogy a WR állomány akiknek dobálnak nem a legfényesebb, de akkor is nem ártana jobban vigyázni a labdára 😀
több mint 13 éve
az egyik Sancho picket Damon Harrison "big snack" fogta 😀Wilforknak is jöhet pár 😀
FYI 350 font az emberHöri

több mint 13 éve
az egyik Sancho picket Damon Harrison "big snack" fogta 😀FYI 350 font az ember
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az offense meg majd röhög az egész liga. 😀Hát rosszabb már aligha 😀Lesz ez még jobb is! Nyugalom 😊StyleeGeno beilleszkedett akkor elég hamar a rendszerbe.HöriNa jah, nem is tudom melyik a jobb: a szokásos Sanchez INT parádé, vagy h Geno ilyen fasza completed pass arányt hozott. 😀Beki
De nézzétek úgy, hogy kibaszott jó a passz elleni védekezésetek, és retteghetünk 😊)Wyatt
több mint 13 éve
Hát rosszabb már aligha 😀Lesz ez még jobb is! Nyugalom 😊StyleeGeno beilleszkedett akkor elég hamar a rendszerbe.HöriNa jah, nem is tudom melyik a jobb: a szokásos Sanchez INT parádé, vagy h Geno ilyen fasza completed pass arányt hozott. 😀Beki
De nézzétek úgy, hogy kibaszott jó a passz elleni védekezésetek, és retteghetünk 😊)

több mint 13 éve
Lesz ez még jobb is! Nyugalom 😊Geno beilleszkedett akkor elég hamar a rendszerbe.HöriNa jah, nem is tudom melyik a jobb: a szokásos Sanchez INT parádé, vagy h Geno ilyen fasza completed pass arányt hozott. 😀Beki
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Geno beilleszkedett akkor elég hamar a rendszerbe.HöriNa jah, nem is tudom melyik a jobb: a szokásos Sanchez INT parádé, vagy h Geno ilyen fasza completed pass arányt hozott. 😀
több mint 13 éve
Van annak azért valami diszkrét bája, amikor egy Jags szurkoló élcelődik más csapat QB helyzetével!leeon83Ha csak a saját QBinkon élcelődnek állandóan, az túl unalmas lenne. 😀
több mint 13 éve
Van annak azért valami diszkrét bája, amikor egy Jags szurkoló élcelődik más csapat QB helyzetével!leeon83még mindig autentikusabb egy jags drukker mint egy jags játékos!
több mint 13 éve
Van annak azért valami diszkrét bája, amikor egy Jags szurkoló élcelődik más csapat QB helyzetével!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Íme az eddigi teljes statok:Early thought on #Jets QB comp: Ugh. Sanchez 6-for-11, 3 INTs, 1 sack. (1 INT may have been a sack.) Geno Smith 3-for-10, 1 INT, 1 sack
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta @MMehtaNYDN 1pSecond team period: Sanchez goes 3 for 6, 2 INTs (one could have been viewed as sack b4 INT) in 9 snaps. Geno goes 3 for 6, 1 sack/8 snaps
Első periódusban Sanchez és Geno is 1-1 INT-et dobott, előbbi egy sacket is jegyzett.
több mint 13 éve
Eddig fél szemmel követem Twitteren a mai média előtti nyílt edzést. Sanchez eddig 3 INT, míg Geno 0 for 4, INT. 😀Beki😀 csempiönsíp
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Eddig fél szemmel követem Twitteren a mai média előtti nyílt edzést. Sanchez eddig 3 INT, míg Geno 0 for 4, INT. 😀