New York Jets

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"When the Jets traded for Tim Tebow , General Manager Mike Tannenbaum proclaimed Tebow the No. 2 quarterback . And according to Jason La Canfora of NFL Network, that directly contradicts what Tannenbaum promised Stanton — and that promise to Stanton was the primary reason he agreed to sign with the Jets. "

Szép. Stantont meggyőzi Tannen hogy ő lesz a no2, nem hoznak ide mást, aki emiatt ide jön, 1 hétre rá meg hoznak valakit, akiről elmondja, hogy ő lesz a no2... 😀fetomy
Jaja, nem lennék meglepődve, ha Sanchot is átverte volna a szerződés hosszabbításnál. 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"When the Jets traded for Tim Tebow , General Manager Mike Tannenbaum proclaimed Tebow the No. 2 quarterback . And according to Jason La Canfora of NFL Network, that directly contradicts what Tannenbaum promised Stanton — and that promise to Stanton was the primary reason he agreed to sign with the Jets. "

Szép. Stantont meggyőzi Tannen hogy ő lesz a no2, nem hoznak ide mást, aki emiatt ide jön, 1 hétre rá meg hoznak valakit, akiről elmondja, hogy ő lesz a no2... 😀
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Timmy (személyesen) a Jetst választotta velünk szemben. VAN ISTEN!!!!iktriad
😂
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No kíváncsi vagyok a közönség meddig hagyja egy rossz Sanchez mellett Tebowt backupnak.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s320x320/540790_10150608513641263_68680511262_9593852_1504918473_n.jpg 😀superbrutal88
van ennél jobb is, a Jets/Tebow fanok akár használhatják is



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mike T egyértelműen elmondta a Tebow konferencián belül, hogy Sanchez volt és lesz is a starter QB, Timet csak bizonyos formációknál használjuk majd, kb úgy mikor Sanchez kiment WRnek, olyan formában kap az elején lehetőséget TT, tehát egyértelműen backupnak érkezik fellendítve remélhetőleg Sanchot.
Aztán az idő majd valamelyiküket igazolja. 😊
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Szopatják szegény Stantont! Most épp tradet akar kérni, pedig szerintem egyenlő feltételek mellett, akár kezdő is lehetne.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s320x320/540790_10150608513641263_68680511262_9593852_1504918473_n.jpg 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Timmy (személyesen) a Jetst választotta velünk szemben. VAN ISTEN!!!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tebow advance clause is now a thing of the past. New CBA outlaws salary advances in rookie contracts, except first year.

Nah ha jól értem, akkor mégsem kell fizetni 5M-et?Beki
Ki kell, ez arra vonatkozik, hogy az új CBA alapján ilyen szerződést ma már nem lehetne kötni. Friss struktúra egyébként, Calvin Johnson újoncszerződése volt az első ilyen szerződés.gsn
És ezért sem hivatalos még a trade. És sajnos emiatt megint elképzelhető hogy Timmy hazatér. De remélem, ügyesek lesztek, és nem hagyjátok annyiban a dolgot.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tebow advance clause is now a thing of the past. New CBA outlaws salary advances in rookie contracts, except first year.

Nah ha jól értem, akkor mégsem kell fizetni 5M-et?Beki
Ki kell, ez arra vonatkozik, hogy az új CBA alapján ilyen szerződést ma már nem lehetne kötni. Friss struktúra egyébként, Calvin Johnson újoncszerződése volt az első ilyen szerződés.gsn
Ohh, értem és köszönöm a korrekciót!
több mint 12 éve
gsn 3 548
Tebow advance clause is now a thing of the past. New CBA outlaws salary advances in rookie contracts, except first year.

Nah ha jól értem, akkor mégsem kell fizetni 5M-et?Beki
Ki kell, ez arra vonatkozik, hogy az új CBA alapján ilyen szerződést ma már nem lehetne kötni. Friss struktúra egyébként, Calvin Johnson újoncszerződése volt az első ilyen szerződés.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tebow advance clause is now a thing of the past. New CBA outlaws salary advances in rookie contracts, except first year.

Nah ha jól értem, akkor mégsem kell fizetni 5M-et?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
még nincs meg a trade, a Jax például próbál belepiszkítani és megszerezni Tebowt még gyorsban, amíg nem hivatalos a Tibi-JetsStez
Piszkáljanak csak, így legalább nem lesz bizonytalanság a csapat környékén.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
még nincs meg a trade, a Jax például próbál belepiszkítani és megszerezni Tebowt még gyorsban, amíg nem hivatalos a Tibi-Jets

több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Mindegy olyan hírek jönnek miszerint a trade már megvan, így ki kell fizetnünk az 5 millát nem?Beki
"pacta sunt servanda"

choose life
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mindegy olyan hírek jönnek miszerint a trade már megvan, így ki kell fizetnünk az 5 millát nem?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Broncos source says Jets agreed to Tebow trade -- and it's their fault for not thoroughly reading contract. They contend trade should stand.

Mekkora barmok ülnek az FO-nkban. :/Beki
pont ma néztem meg ezt a South Parkos részt 😂
http://www.southparkstudios.com/clips/382786/you-didnt-read-it

YOU DIDN'T READ IT!!!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Broncos source says Jets agreed to Tebow trade -- and it's their fault for not thoroughly reading contract. They contend trade should stand.

Mekkora barmok ülnek az FO-nkban. :/
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Franchise szituációs mindenes + prédikátor, rrrrremek! Sparano kap egy run first O-t 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Komplikálódik az ügy, de ha ezt az 5 misit kipirgáljuk (persze ha jól értem a dolgokat), akkor valamiért nagyon akarjuk TT-t.
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Beki hiányoltad az aktivitást a topicban, most tessék! 😊 leeon83
Tebow érkeztével az egyik legaktívabb fórummá váltok 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én viszont most nem értem, végre lehetséges lett volna a szezonban hogy játszon szegény Stanton mint backup QB, erre idehozzák Tebowt, aztán szegény megint harmadik számú lesz!!! Nem tudom felfogni ennek mi értelme főleg hogy Stanton jó képességű írányító, backup-nak simán tökéletes lenne.mark0919
te vagy az én emberem, Stanton rulz

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Remélem nem volt még 😀
http://i1211.photobucket.com/albums/cc437/newyorkyankees66/tebowshitandshittier.jpg
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
encountered hangup in languagezolika26
ez mit jelent??jjncaa
találtak valami feltételt a szerződés szövegében, ami ha beáll, megsemmisítheti az egészet, ha jól értem.deyell
már megvan, csak ezzel a kifejezéssel nem találkoztam még sose...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal