New York Jets

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És ez a D? Sokkal erősebb csapat.
Sanchot is csak a szerződése tartja majd....Delonso_
Sok kérdést fel vet ez a trade, az tuti, hogy Kerley nagyon élni fog ebben az offenseben, de elbizonytalanodtam a kezdő QB posztot illetően.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tényleg és McElroy-al mi lesz? második számú backup lesz?davekid
Sztem az ő ideje lejárt nálunk. 4 QB nem kell. Stanton a 3. számú QB, McElroy mögötte lenne csak.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És ez a D? Sokkal erősebb csapat.
Sanchot is csak a szerződése tartja majd....
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
tényleg és McElroy-al mi lesz? második számú backup lesz?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én meg csak annyit mondok ha Tebow a Denverrel elverte a PO-ban a Steelerst, mit tudna egy sokkal erősebb Jetsel?Delonso_
Offense részről adottak a jobb körülmények. Jobb WR, TE és OL állomány. RB talán egyforma. 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
De fogok röhögni amikor Stanton lenyomja a két sztárt a TC-ben.
😀Bazzani
hármat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én meg csak annyit mondok ha Tebow a Denverrel elverte a PO-ban a Steelerst, mit tudna egy sokkal erősebb Jetsel?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De fogok röhögni amikor Stanton lenyomja a két sztárt a TC-ben.
😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sancho gondolom, Tebow még vmit hozzá tudni tenni a sok futómennyiségével, de Sancho... 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sancho is biztos remekelni fog benne. 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Wildcat offense egyértelműen Tebownak fekszik inkább vagy csak én látom rosszul?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
már rendelem is a Tibi mezt

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én viszont most nem értem, végre lehetséges lett volna a szezonban hogy játszon szegény Stanton mint backup QB, erre idehozzák Tebowt, aztán szegény megint harmadik számú lesz!!! Nem tudom felfogni ennek mi értelme főleg hogy Stanton jó képességű írányító, backup-nak simán tökéletes lenne.mark0919
Tebow Tight End lesz ;P
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én viszont most nem értem, végre lehetséges lett volna a szezonban hogy játszon szegény Stanton mint backup QB, erre idehozzák Tebowt, aztán szegény megint harmadik számú lesz!!! Nem tudom felfogni ennek mi értelme főleg hogy Stanton jó képességű írányító, backup-nak simán tökéletes lenne.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pedig egyszerűnek tűnik a képlet, Sancho versenyzik, mindent elrontott lapdájánál, INTnél mutatja majd a kamera Tebowt. HA rosszul játszik a közönség élen a tűzoltóval elkezdi skandálni a nevét, egy idő után már Ryan is kénytelen lépni... Aztán vagy lesz eredmény vagy nem.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
LOL! Ez az év vicce. 😊 Úgy látszik a Jets-nél nem szeretik ha van normális QB, ezért inkább a selejtet gyűjtik mindig. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez kicsit más szemszögbe is helyezheti a draftunkat, de nagyon nem kellett volna nekünk Tebow, mert én így elbizonytalanodtam a kezdő QB-nkat illetően.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez így van, de minek kellett Sanchonak szerződéshosszabbítást adni. Versenyeztetnék meg most a 2 QB-t szépen, vagy mexikói barátunkat elküldeni.
Ebben nem látok logikát. Csak azért hoznánk ide Tebowt, hogy javítsa az öltöző hangulatát csereként?Beki
4. körért nem szokás fiatal starter QB-t hozni. Valószínű nem is azért hozták, hanem azért, mert egy 4. kört még esetleg megér, hátha jó lesz. Legalább van valaki, akit be lehet dobni, ha Sanchoval van valami. Persze én nemhiszek Tebowban, de azért nem tennék fel mindent egy lapra Sancho elzavarásával Tebowért.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez így van, de minek kellett Sanchonak szerződéshosszabbítást adni. Versenyeztetnék meg most a 2 QB-t szépen, vagy mexikói barátunkat elküldeni.
Ebben nem látok logikát. Csak azért hoznánk ide Tebowt, hogy javítsa az öltöző hangulatát csereként?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Annyit tud mint Sancho.....
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Inkább az lenne a legnagyobb poén, ha bejelentenénk, hogy Tebow lesz a kezdő QB. 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mondjuk az egész offseason legnagyobb poénja lenne ha száncsengőt ezzel a szerződéssel sikerülne rásózni a Phinsre 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az agyam eldobom, nah most lehet gondolkozni WTF van akk QB fronton nálunk. 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sparano run first offense-t akart, az Tebow-val végül is könnyebb 😀empty taxi
De akkor minek dobott egy valag pénzt Sancheznek?
(btw vele se kell erőltetni a passt 😊 )Janek
Sanchez játszik kezdőként, az utolsó drivera meg bejön Tebow 😀

Ez a legjobb Timnek. Úgy lesz százezer GW driveja és comeback winje, hogy előtte nem játszott szarul 😀
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Sparano run first offense-t akart, az Tebow-val végül is könnyebb 😀empty taxi
és még mondják, hogy Sparano nem szereti a tight endeket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal