New York Jets

33 feliratkozó

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
encountered hangup in languagezolika26
ez mit jelent??jjncaa
Ezt írta Schefter: Tim Tebow has $5 million worth of recapture language, meaning Jets would have to pay back money to Denver. Jets might be unwilling. Complex.


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
encountered hangup in languagezolika26
ez mit jelent??jjncaa
találtak valami feltételt a szerződés szövegében, ami ha beáll, megsemmisítheti az egészet, ha jól értem.

choose life
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
encountered hangup in languagezolika26
ez mit jelent??


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Filed to ESPN (1): Denver and Jets have encountered hangup in language in Tim Tebow's contract that could nullify trade.
Még nem hivataloszolika26
Muhaha. 😀
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Filed to ESPN (1): Denver and Jets have encountered hangup in language in Tim Tebow's contract that could nullify trade.
Még nem hivatalos


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Tebow legalább végre lespanolhat Jeremy Linnel.

choose life
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Soha nem látott pörgés a Jets topikban... 😀kolok1972
hát még mennyi lifetime Jets drukker fog hamarosan megjelenni!jjncaa
Majd szezon közbe 😀

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Én meg csak annyit mondok ha Tebow a Denverrel elverte a PO-ban a Steelerst, mit tudna egy sokkal erősebb Jetsel?Delonso_
Mintha ez így működne. Itt azért lesz egy Pats,Bills kettős akiket le kell nyomnia, és akkor még ki tudja milyen lesz a Miami majd. Arról nem is beszélve, hogy kizárt, hogy megint ilyen szerencse álljon mellé. Szvsz nem Tebow fogja megváltani a világot a Jetsben.FViktor93
Hát ki?JoeyPorter
simán jó lesz. Sanchez-nél több van benne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez benne van. Ahogy az is hogy innentől lehúzza a Chiefs a rolót és egy darabig más nem megy playoffba onnan. Az NFL szépsége.Delonso_
Cassel-el nem hinném, hogy rolót húznak.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez benne van. Ahogy az is hogy innentől lehúzza a Chiefs a rolót és egy darabig más nem megy playoffba onnan. Az NFL szépsége.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Én meg csak annyit mondok ha Tebow a Denverrel elverte a PO-ban a Steelerst, mit tudna egy sokkal erősebb Jetsel?Delonso_
Mintha ez így működne. Itt azért lesz egy Pats,Bills kettős akiket le kell nyomnia, és akkor még ki tudja milyen lesz a Miami majd. Arról nem is beszélve, hogy kizárt, hogy megint ilyen szerencse álljon mellé. Szvsz nem Tebow fogja megváltani a világot a Jetsben.FViktor93
Hát ki?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
SB várományosok nem lesznek , bár nincs komolyabb jóstehetségem így ebbe nem mennék bele, de abba igen, hogy a komolyabb játékerő komolyabb eredményekre adhat lehetőséget.Delonso_
Még annyi, hogy lehet, hogy behozza a Jets-et mondjuk 10-6-ra, de bőven benne van, hogy az se lesz elég a PO-ra. Szóval jobb lehet az idei Jets Tebow-val (tegyük fel ő tolja), mint a tavalyi Broncos, de lehet, hogy az se lesz elég semmire.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Von Miller valóban jó LB. Ezt nem tagadom de ezen emberek mellett nem tudsz mondani olyat aki nem backup szint lenne. Én pl Champet már nem láttam messze olyan jónak mint eddig és nem lesz idén sem fiatalabb. Az egy csodacsapat volt mert 120%-ot adtak kb, a Jets pedig rendesen tudása alatt tolta. Belátom ez is szubjektív, de kevés olyan reális focifan van aki a Denvert erősebbnek vélné játékos anyagban.

SB várományosok nem lesznek , bár nincs komolyabb jóstehetségem így ebbe nem mennék bele, de abba igen, hogy a komolyabb játékerő komolyabb eredményekre adhat lehetőséget.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem gondolnám hogy csak az lehet az ismérve tavaly mit értek el, de rendben.
jobb az LB sor unblock. Delonso_
Ebbe is bele lehet kötni, Von Miller és DJ Williams sztem kifejezetten jók voltak tavaly, míg a Jetsnél csak David Harris hozott állandósággal szép dolgokat. Persze 4-3 meg 3-4 miatt nehéz a front 7-t összehasonlítani, és sztem is jobb a Jets, de most nehogy már Tebow idejön, aztán egyből SB várományos legyen ez a csapat.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
A trade keretében a Jets hatodik és a Broncos hetedik körös pickje is gazdát cserél.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem gondolnám hogy csak az lehet az ismérve tavaly mit értek el, de rendben.
Erősebb a seconderyjük, jobb az LB sor unblock. A Denver védőfalában pedig Bunkley és Elvis akik érnek értek valamit.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Túlzás ha a Jets védelmét erősebbnek tartom mint a Denverét?
Kicsit sem túlzás, sokkal erősebb. Denverben van pass rush és még mi?
Lukak.Delonso_
És a tavalyi Jets védelem miben volt überkirály? Elég ingadozó volt, pass rush meg épp nem volt náluk.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én meg csak annyit mondok ha Tebow a Denverrel elverte a PO-ban a Steelerst, mit tudna egy sokkal erősebb Jetsel?Delonso_
Mintha ez így működne. Itt azért lesz egy Pats,Bills kettős akiket le kell nyomnia, és akkor még ki tudja milyen lesz a Miami majd. Arról nem is beszélve, hogy kizárt, hogy megint ilyen szerencse álljon mellé. Szvsz nem Tebow fogja megváltani a világot a Jetsben.FViktor93
Igen megértelek, az én mondandóm csupa álmodozás volt szemben a te valós érveiddel 😊
Eddig benne volt a csoda, bárki láthatta volna hogy alap volt hogy a Denverrel bemenjen...

Mindegy.
Fricskák ide, nevetséges majd biztos TE vagy RB lesz oda, Tim többet tud a sikerhez tenni mint Sancho ezt tartom.
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
Tebow, McElroy egy csapatban...hát én erre nem is gondoltam ég két évvel ezelőtt, mikor egymás ellen játszottak az egyetemen. Bár ha tényleg nem marad New Yorkban akkor nem téma. Sajnálom, hogy megy a süllyesztőbe:S

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én meg csak annyit mondok ha Tebow a Denverrel elverte a PO-ban a Steelerst, mit tudna egy sokkal erősebb Jetsel?Delonso_
Mintha ez így működne. Itt azért lesz egy Pats,Bills kettős akiket le kell nyomnia, és akkor még ki tudja milyen lesz a Miami majd. Arról nem is beszélve, hogy kizárt, hogy megint ilyen szerencse álljon mellé. Szvsz nem Tebow fogja megváltani a világot a Jetsben.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Soha nem látott pörgés a Jets topikban... 😀kolok1972
Szokd meg 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Soha nem látott pörgés a Jets topikban... 😀kolok1972
hát még mennyi lifetime Jets drukker fog hamarosan megjelenni!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Sanchezt kiakarják toloncolni az államokból, mert a lusta mexikóiaknak megmutatta, hogy identitásuk félre dobása nélkül is lehet qwa nagy pénzt akasztani. A Jets FO értesült erről és ezért lehozták TT-t kezdőnek.
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Soha nem látott pörgés a Jets topikban... 😀

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
az új Jets gm



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal