Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
ESPN-en szombaton 19:00-tól Giants-Jets, 22:15-től pedig Eagles-Cowboys meccs. Szép karácsonyi ajándék, remélem a második mérkőzés elejére is megmarad a jókedvem (meg persze azt követően is) 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Persze, hogy a mi meccsünk még nincsen fent tyt-on.

Bébé
wiziwig-en fent van 😉
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Egyébként itt van a fentebb említett Washburn-Castillo féle védőfal felállás, Joker a poszt neve, ahova Trent és Jason felállt. Én speciel nem sok csapatnál láttam ilyet, de talán ulpi erre téved és ír erről pár szót 😊
http://bloggingthebeast.com/2011/12/19/film-breakdown-the-eagles-exotic-look-with-jason-babin-and-trent-cole-in-the-joker-position/Deny
Ilyen felállásokat már elővehettünk volna korábban is. Nekem nagyon tetszett. Ez a kreativitás kell ide. Ettől lehetünk jobbak másoknál.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Persze, hogy a mi meccsünk még nincsen fent tyt-on.

DeSean a hős:
"I saw their guy pick it up and run it back," Jackson told reporters in the locker room postgame. "Michael Vick was in front of him. Instead of my quarterback making the tackle, I had to stick myself in there and make that play. Regardless of whether I was hurt or anything, I came back."
Pont néztem, ahhoz képest, hogy nincs jó szezonja DeSean-nak még így is elérheti az 1000 yard-ot.
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Mondjuk mit is várunk egy Giantsestől.korodiati
Olivér alapján általánosítani, vagy őt ilyen komolyan venni...háááát...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Egyébként itt van a fentebb említett Washburn-Castillo féle védőfal felállás, Joker a poszt neve, ahova Trent és Jason felállt. Én speciel nem sok csapatnál láttam ilyet, de talán ulpi erre téved és ír erről pár szót 😊
http://bloggingthebeast.com/2011/12/19/film-breakdown-the-eagles-exotic-look-with-jason-babin-and-trent-cole-in-the-joker-position/Deny
Találó ez az elnevezés.Gyakorlatilag mindig bejött. Elsőre annyira megzavarta a Jets falát,hogy be is mozdultak,utána meg jött a sack. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként itt van a fentebb említett Washburn-Castillo féle védőfal felállás, Joker a poszt neve, ahova Trent és Jason felállt. Én speciel nem sok csapatnál láttam ilyet, de talán ulpi erre téved és ír erről pár szót 😊
http://bloggingthebeast.com/2011/12/19/film-breakdown-the-eagles-exotic-look-with-jason-babin-and-trent-cole-in-the-joker-position/
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem lesz playoff, ez már hetek óta biztos. A csoda az, hogy még mindig van esélyünk rá. De szombaton már nem lesz
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Továbbra is állítom, hogy nem érjük el a rájátszást (Bears meccs óta tartom ezt az álláspontot). DE! Ha valahogy mégis megfogjuk azt a nyomorult csoportgyőzelmet, akkor ide nekem a rozsdás bökőt, hogy When the Dream Team comes true lesz az NFL.com főcím...

A Dallas leverésekor eltaláltam a Flying High-t, szóval van érzékem az ilyenhez, adja a Jóisten, hogy kiderüljön, igazam lesz-e vagy sem😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Csomóan kinevettetek, amikor mondtam, hogy Castillo kumma nagy melós, 24-ből képes 20-at kőkeményen átdolgozni, aminek valahol jelentkeznie kell. Mondjuk akkor még úgy voltam vele, hogy talán nincs rálátása az egészre, ezért hoki, de lassan kezd valami kialakulni. Kicsit nekem kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban, bírom, mert egyébként egy szimpatikus ember, és tényleg akar, és tesz is azért, hogy kiérdemelje a tiszteletet, de valahol meg nem látom, hogy mit is akar csinálni, ami rossz. Talán tényleg az uccsó két meccs fog eldönteni mindent az ő sorsáról, még ha nem is jutunk PO-ba, ami valószínű.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nincsen súlyos sérülés.

Snapszámok: Rolle - 50, Chaney - 40, Jordan - 40, Casey - 24, Clayton - 12
34 alkalomból 10x blitzeltük Sanchez-t: 6-6, 65 yard, de 3x sackeltük és 1x holdingot fújtak rájuk

Első 5 meccsen átlagban 352 yardot engedtünk és 26,4 pontot meccseként, utóbbi 9-en ezek a számok 314 és 19,9.
Első 5 meccsen 140 yardot futottak ellenünk átlagban, 5.0-és carry-átlaggal, azóta 98-at és 3,9-es carry-átlaggal.

Szurkolok Castillo-nak, hogy az utsó két meccsen harapjon a D#-ünk és kapjon még 1 évet.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Nem kell vele foglalkozni és pont.

(Doom sackje pedig tényleg szép volt)

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Most nézem a NE-DEN ismétlést, 8:41-nél nézik az eredményeket. Ricsi szépen beolvassa, se szó, se beszéd. Sanyi megemlíti, h NYJ @ PHI 13-45, az nagy mészárlás, Ricsi egy szinte sértődött igennel nyugtázza. Kíváncsi vok, más csapatoknál mennyire ment vna az "Úristen, Rex Ryan védelme ellen, meg a playoffért küzdő Jets ellen micsoda teljesítmény" szöveg 😊Attis
28-0-nál nagyjából pont azt mondta... Az rendben van, hogy van egy elméleted. (Van alapja, Ricsi sosem titkolta Vick iránti érzelmeit a kutyaviadalos bűntett miatt.) Az viszont furcsa, hogy az ellenkező dolgokat már meg sem hallod.tomi-tomi
Azt mondta ez hihetetlen nagy meglepetés, ki gondolta volna meg ilyenek. Semmi dicséret vagy elismerés nem volt a szavaiban, persze fordított eredménynél tuti jött volna a" a szezon elején ki gondolta volna, meg ilyen játékoskertettel ez szégyen mint a Seahawks ellen el is hangzott számtalanszor igaz hogy csereirányítóval játszottunk meg se Aso, se DRC nem játsztott de hát az nem jutott el az agyukig.Csak Hollai Olivérrel el lehetett játszani hogy mennyire sajnálják hogy kikaptunk közbe meg annyira élvezték hogy veszitünk. Hollai még olyat is mondott hogy Avant az egyetlen aki megőrizte a méltóságát. Nálam itt verte ki a biztosítékot.KI ő hogy ilyet mer mondani, aki életében a apálya közelébe se volt.
Én lájkolom amit Attis írt kiegészítve hogy Hollai dettó.Mondjuk mit is várunk egy Giantsestől.Meghallgatnám a véleményét a Was elleni meccsról hogy ott kit aláztak meg.korodiati
Olivér részhez még én is hozzá tudnék tenni! 😊
Szerintem ez dicséret, elismerés, max a hangsúlya lehetett Nektek nem tetsző, színtelen. Szurkolóként sokszor túlreagálunk dolgokat (nem baj!), a patriots.hu-n például Kovács Sanyit szidták néhányan. Pedig semmi érdemtelenül rosszat, dehonesztálót nem mondott a Pats-ről. A Dumerville-sack még jó, hogy tetszett neki! Max. páran ebből tévesen azt hozzák ki, hogy nem szereti Brady-t.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Most nézem a NE-DEN ismétlést, 8:41-nél nézik az eredményeket. Ricsi szépen beolvassa, se szó, se beszéd. Sanyi megemlíti, h NYJ @ PHI 13-45, az nagy mészárlás, Ricsi egy szinte sértődött igennel nyugtázza. Kíváncsi vok, más csapatoknál mennyire ment vna az "Úristen, Rex Ryan védelme ellen, meg a playoffért küzdő Jets ellen micsoda teljesítmény" szöveg 😊Attis
28-0-nál nagyjából pont azt mondta... Az rendben van, hogy van egy elméleted. (Van alapja, Ricsi sosem titkolta Vick iránti érzelmeit a kutyaviadalos bűntett miatt.) Az viszont furcsa, hogy az ellenkező dolgokat már meg sem hallod.tomi-tomi
Azt mondta ez hihetetlen nagy meglepetés, ki gondolta volna meg ilyenek. Semmi dicséret vagy elismerés nem volt a szavaiban, persze fordított eredménynél tuti jött volna a" a szezon elején ki gondolta volna, meg ilyen játékoskertettel ez szégyen mint a Seahawks ellen el is hangzott számtalanszor igaz hogy csereirányítóval játszottunk meg se Aso, se DRC nem játsztott de hát az nem jutott el az agyukig.Csak Hollai Olivérrel el lehetett játszani hogy mennyire sajnálják hogy kikaptunk közbe meg annyira élvezték hogy veszitünk. Hollai még olyat is mondott hogy Avant az egyetlen aki megőrizte a méltóságát. Nálam itt verte ki a biztosítékot.KI ő hogy ilyet mer mondani, aki életében a apálya közelébe se volt.
Én lájkolom amit Attis írt kiegészítve hogy Hollai dettó.Mondjuk mit is várunk egy Giantsestől.Meghallgatnám a véleményét a Was elleni meccsról hogy ott kit aláztak meg.
több mint 12 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Most nézem a NE-DEN ismétlést, 8:41-nél nézik az eredményeket. Ricsi szépen beolvassa, se szó, se beszéd. Sanyi megemlíti, h NYJ @ PHI 13-45, az nagy mészárlás, Ricsi egy szinte sértődött igennel nyugtázza. Kíváncsi vok, más csapatoknál mennyire ment vna az "Úristen, Rex Ryan védelme ellen, meg a playoffért küzdő Jets ellen micsoda teljesítmény" szöveg 😊Attis
28-0-nál nagyjából pont azt mondta... Az rendben van, hogy van egy elméleted. (Van alapja, Ricsi sosem titkolta Vick iránti érzelmeit a kutyaviadalos bűntett miatt.) Az viszont furcsa, hogy az ellenkező dolgokat már meg sem hallod.tomi-tomi
nm néztem végig a meccset, se élőben, sem az ismétlést mert különösebben nem érdekelt egyik csapat sem. de ha így volt akkor nem szóltam.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Most nézem a NE-DEN ismétlést, 8:41-nél nézik az eredményeket. Ricsi szépen beolvassa, se szó, se beszéd. Sanyi megemlíti, h NYJ @ PHI 13-45, az nagy mészárlás, Ricsi egy szinte sértődött igennel nyugtázza. Kíváncsi vok, más csapatoknál mennyire ment vna az "Úristen, Rex Ryan védelme ellen, meg a playoffért küzdő Jets ellen micsoda teljesítmény" szöveg 😊Attis
28-0-nál nagyjából pont azt mondta... Az rendben van, hogy van egy elméleted. (Van alapja, Ricsi sosem titkolta Vick iránti érzelmeit a kutyaviadalos bűntett miatt.) Az viszont furcsa, hogy az ellenkező dolgokat már meg sem hallod.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Most nézem a NE-DEN ismétlést, 8:41-nél nézik az eredményeket. Ricsi szépen beolvassa, se szó, se beszéd. Sanyi megemlíti, h NYJ @ PHI 13-45, az nagy mészárlás, Ricsi egy szinte sértődött igennel nyugtázza. Kíváncsi vok, más csapatoknál mennyire ment vna az "Úristen, Rex Ryan védelme ellen, meg a playoffért küzdő Jets ellen micsoda teljesítmény" szöveg 😊Attis
Hiába. ricsi nagyon utálja az Eagles. Álítólag Vick és Jackson meg a szurkolók miatt. Na de mikor ők nem voltak már akkor is utálta. Már hogy Vick meg DeSean mikor nem volt. Nem baj az. Végül is mi is utálunk csapatokat. Ha nem hangoztatja a tv-ben akkor nincs vele gond. Én pl a Cowboysról meg a Patsről nem tudnék sok jót mondani. Pedig ezekben a csapatokban én sem utálok mindenkit csak 1-2 embert. Ilyen pl Romo meg Belicsek. Mindemellett elismerem őket messzemenőkig, mert nagyon jók. sajnos.
több mint 12 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Most nézem a NE-DEN ismétlést, 8:41-nél nézik az eredményeket. Ricsi szépen beolvassa, se szó, se beszéd. Sanyi megemlíti, h NYJ @ PHI 13-45, az nagy mészárlás, Ricsi egy szinte sértődött igennel nyugtázza. Kíváncsi vok, más csapatoknál mennyire ment vna az "Úristen, Rex Ryan védelme ellen, meg a playoffért küzdő Jets ellen micsoda teljesítmény" szöveg 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Ezek a győzelmek pont arra jók, hogy Reid biztosan maradjon. Castillo helye is egyre biztosabb és a draft pozíciónkat rontsuk pár hellyel. Ha nem jutunk PO-ba akkor lehet, hogy így baszunk majd ki magunkkal. Akárhogy is, de ha jövőre egy rendes felkészülést tudnánk csinálni és a hiányposztokra megfelelően erősítenénk, akkor tényleg egy jó szezonnak kell következnie.
több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Azért aranyosak vagytok...amikor megemlítettem, hogy 8-8-al is tovább lehet esetleg jutni, akkor mindenki lehurrogott!
Most meg azon gondolkodtok, kivel játszunk a PO 2. körében... 😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
A végén Castillo összerak vmi használható D#-et:
http://phillysportsdaily.com/columnists/2011/12/18/miller-castillo%E2%80%99s-defense-rises-up/
Szezon közben a Redskins és Dallas meccs után is ezt írták páran, de ha az utsó két meccsen is harapni fog, a D#, akkor lehet, hogy maradni fog.
Ez főleg akkor lesz érdekes, hogy ha a Dallas elleni meccsünknek nem lesz tétje és akkor eldől, hogy a játékosok továbbra is akarják-e edzőnek Castillo-t.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
És mehetünk ÁronkáékhozJanek
Ha az 1%-os eséllyel bejutnánk, akkor a legjobb WC csapattal játszanánk (várhatólag Falcons), mivel 4. kiemelést kapnánk. Ha pedig ott is nyernénk, és a Frisco/Saints nem pihenője megveri a Lionst (vagy aki odaér), akkor megyünk csak Áronékhoz.Deny
erre gondoltam 😊


persze nem

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
És mehetünk ÁronkáékhozJanek
Ha az 1%-os eséllyel bejutnánk, akkor a legjobb WC csapattal játszanánk (várhatólag Falcons), mivel 4. kiemelést kapnánk. Ha pedig ott is nyernénk, és a Frisco/Saints nem pihenője megveri a Lionst (vagy aki odaér), akkor megyünk csak Áronékhoz.Deny
Szívesen visszavágnék a PO-ban az At.-tnak és a Frisconak az alapszakasz vereségekért a GB-nek a tavalyiért 😛 a SB-ben meg mindegy azt már menetből legyűrjük (bár a Pats ellen most is elég sansztalanok lennék ellenük vhogy nem megy). Na de előbb nyerjünk szombaton Sancho meg Jets D szedje össze magát.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
És mehetünk ÁronkáékhozJanek
Ha az 1%-os eséllyel bejutnánk, akkor a legjobb WC csapattal játszanánk (várhatólag Falcons), mivel 4. kiemelést kapnánk. Ha pedig ott is nyernénk, és a Frisco/Saints nem pihenője megveri a Lionst (vagy aki odaér), akkor megyünk csak Áronékhoz.
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Nagyon jó kép BGN-ről:

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)