Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Nagyon köszönjük megint annak is aki feltette meg annak is aki fordította de néhány helyen megint milyen bullshiteket nyomot félelmetes sztem élvezi s annyira sz.r h már jó. A csapat űzné ilyen magas szinten a játékot mint ahogy előadja már 3gyűrnk is lehetne 😛 Sztem néha fordítás nélkül is oda lehet írni a választ akkor sem áll messze a fordító a valóságtól 😉dande
Tegnap olyat játszottam Castillo interjú fordítása közben, hogy a kérdésre megpróbáltam kitalálni a válaszait 😀 Hát elmondom, hogy elég jól sikerült 😀
Már tegnap délután kész volt, remélem felrakják hamarosan a szerkesztőink 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon köszönjük megint annak is aki feltette meg annak is aki fordította de néhány helyen megint milyen bullshiteket nyomot félelmetes sztem élvezi s annyira sz.r h már jó. A csapat űzné ilyen magas szinten a játékot mint ahogy előadja már 3gyűrnk is lehetne 😛 Sztem néha fordítás nélkül is oda lehet írni a választ akkor sem áll messze a fordító a valóságtól 😉
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Hát igen de futásra leszünk kényszerítve amiből mostanában nem hívnak eleget fókabáék....

Ha meg nem megy a futás akkor sokat lesz fent a védelmünk...Green és LDT futhat a 3-4.negyedben gazdagon...Janek
Nem hívunk elég futást? Mi van?
McCoy karrierje legtöbb carryét kapta a Fins ellen.
Az teljesen más dolog, ha nem megy neki a játék...Deny
a csütörtöki meccsen volt egy statisztika Mojo kapcsán hogy kik kapják a
legtöbb lehetőséget az off.-ben a ligában (run+ pass) és McCoy az első háromban volt
ha jól emlékszem!szóval azért van használva rendesen...yooker
Az első 3-ban van carryben, de egyáltalán nem kiegyensúlyozottan használjuk. Csak akkor kap sok lehetőséget, ha vezetünk. A futó lehetőségek majdnem harmadát 3 meccsen kapta (WAS, DAL, MIA), 8 olyan meccs volt ahol 20 carry alatt volt, ebből 6 olyan ahol 15-ször vagy az alatt kapott labdát. És nem más RB veszi el tőle a lehetőséget, mert a szintén igen tehetséges Lewis max 1-2-t kap meccsenként. Volt ahol a nagy hátrány miatt nem lehetett már futni (Buffalo). Pl. a Frisco ellen annak ellenére keveset használtuk (9-szer), hogy magabiztos előnnyel mehettünk szünetre, persze jó volt a SF runD, 9 carryből ne várjuk, hogy csodák legyenek, főleg, hogy McCoy képes arra, hogy négy 2 yardos futás után, fusson egy 60 yardosat.

McCoy futásaihoz még annyit, hogy én többet használnám hagyományos felállásból fullbackkel együtt. Értem én, hogy nyomatni kell a sprint draw-t, mert Mudd erre esküszik (anno Edge-nél jól működött a Coltsban), de eléggé kifigyelték az ellenfelek. Szerintem, még nem gyakorolta ezt eléggé be az OL ahhoz, hogy akkor is használjuk, ha az ellenfél is számít rá. Ilyenkor jönnek sorozatban a -5 yardos futások.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Andy Reid interjú
http://philly.blog.hu/2011/12/17/interju_andy_reid_by_moons
több mint 12 éve
Moonshiner 32
A meg nem énekelt, népmesei hős.
http://philly.sbnation.com/philadelphia-eagles/2011/12/16/2640613/owen-schmitt-a-real-life-rocky
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Hát igen de futásra leszünk kényszerítve amiből mostanában nem hívnak eleget fókabáék....

Ha meg nem megy a futás akkor sokat lesz fent a védelmünk...Green és LDT futhat a 3-4.negyedben gazdagon...Janek
Nem hívunk elég futást? Mi van?
McCoy karrierje legtöbb carryét kapta a Fins ellen.
Az teljesen más dolog, ha nem megy neki a játék...Deny
a csütörtöki meccsen volt egy statisztika Mojo kapcsán hogy kik kapják a
legtöbb lehetőséget az off.-ben a ligában (run+ pass) és McCoy az első háromban volt
ha jól emlékszem!szóval azért van használva rendesen...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát igen de futásra leszünk kényszerítve amiből mostanában nem hívnak eleget fókabáék....

Ha meg nem megy a futás akkor sokat lesz fent a védelmünk...Green és LDT futhat a 3-4.negyedben gazdagon...Janek
Nem hívunk elég futást? Mi van?
McCoy karrierje legtöbb carryét kapta a Fins ellen.
Az teljesen más dolog, ha nem megy neki a játék...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Hát igen de futásra leszünk kényszerítve amiből mostanában nem hívnak eleget fókabáék....

Ha meg nem megy a futás akkor sokat lesz fent a védelmünk...Green és LDT futhat a 3-4.negyedben gazdagon...

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
érdekes lesz mire megyünk a kőkemény Jets D-vel....Janek
Kb. semmire szerintem. A Miami ellen first down is alig csináltunk, Rex bácsi blicceit szerintem szépen szopni fogjuk, a falunk ha úgy játszik mint az előző meccsen akkor Vick-et nagyon sajnálni fogom mert hosszú estéje lesz.. A D-nek kell hozni megint. Bár Greene-nek már előre elkönyvelhetjük a 100yardos meccset.
Let's go D!!!korodiati
First downt már említette más, én a falat védem. Az első 2 drive kivételével teljesen rendben volt az OLine.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Tapp kivételével mindenki teljes edzést végzett pénteken. Tapp egész héten nem edzett, úgyhogy nemigen lesz pályán a bordatöréssel (doubtful). Herremans és Maclin játéka kérdéses még. Todd szerintem játszani fog, Maclinnél meglátjuk, hogy a húzódása mennyire jött rendbe.

A Jets védelem ellen nem lehetetlen futni, legutóbb a Skins futotta meg őket 100 yardra két hete. A passzvédelmük viszont jóval erősebb, Jackson majd Revis Islanden fog tartózkodni, ezért nem valószínű, hogy sok complete passz lesz felé. Kelcének meg Soliai után meggyűlhet a baja Pouhával is. Herremansnak Maybin okozhat kellemetlen pillanatokat, a Seahawks ellen is a gyorsaságára építő Clemonssal voltak komoly gondjai.


több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
tényleg, csak 18-at...tûzoltó
Sztem csak a második félidőt látta 😛 de sanszos, hogy a Jets védelem kb azt fogja produkálni meg még x3 Örülünk ha Shady futásban nem megy mínuszba sztem is a gyors screnekkel esetleg lenne esélyünk haladni, meg Sanchezhez gyorsan odaérni, bár amilyen szerencsénk van a Jets OL jól összeszedi magát meg még a futókkal is kezdeni kéne vmit egyszóval húzós lesz na 😛dande
No meg nagyon nem mindegy, hogy mit csinál ma a Dallas, illetve elöttünk a Giants...
Ha mindkettő nyer, már nem lesz esély a Po-ra, viszont ha mindketten veszítenének...akkor nagy lenne a hajtás a Jets ellen 😊tûzoltó
Az is gáz ha mondjuk a Giants nyer de a Dallas szív mert akkor a Giantsnek már csak egy kéne és mivel az utolsó fordulóban már a Dallasnak nem lesz esélye (mert mi persze nyerünk ellenük 😉 ) könnyen "odaadhatják" (tudom ilyen az NFL-ben nem létezik presztízs meg stb de azért mégis meg eshet, hogy nem hajtanak annyira) azt a meccset minket kigolyózva. (Deny bocs nem a te bosszantásodra beszélünk a PO-ról csak hát azt adjuk mi lényegünk mást nem tehetünk 😛). Vasárnap minden kiderül (vagy be(ki)borul) 😊
több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Kb. semmire szerintem. A Miami ellen first down is alig csináltunk, Rex bácsi blicceit szerintem szépen szopni fogjuk, a falunk ha úgy játszik mint az előző meccsen akkor Vick-et nagyon sajnálni fogom mert hosszú estéje lesz.. A D-nek kell hozni megint. Bár Greene-nek már előre elkönyvelhetjük a 100yardos meccset.
Let's go D!!!korodiati
tényleg, csak 18-at...tûzoltó
Sztem csak a második félidőt látta 😛 de sanszos, hogy a Jets védelem kb azt fogja produkálni meg még x3 Örülünk ha Shady futásban nem megy mínuszba sztem is a gyors screnekkel esetleg lenne esélyünk haladni, meg Sanchezhez gyorsan odaérni, bár amilyen szerencsénk van a Jets OL jól összeszedi magát meg még a futókkal is kezdeni kéne vmit egyszóval húzós lesz na 😛dande
No meg nagyon nem mindegy, hogy mit csinál ma a Dallas, illetve elöttünk a Giants...
Ha mindkettő nyer, már nem lesz esély a Po-ra, viszont ha mindketten veszítenének...akkor nagy lenne a hajtás a Jets ellen 😊
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
érdekes lesz mire megyünk a kőkemény Jets D-vel....Janek
Kb. semmire szerintem. A Miami ellen first down is alig csináltunk, Rex bácsi blicceit szerintem szépen szopni fogjuk, a falunk ha úgy játszik mint az előző meccsen akkor Vick-et nagyon sajnálni fogom mert hosszú estéje lesz.. A D-nek kell hozni megint. Bár Greene-nek már előre elkönyvelhetjük a 100yardos meccset.
Let's go D!!!korodiati
tényleg, csak 18-at...tûzoltó
Sztem csak a második félidőt látta 😛 de sanszos, hogy a Jets védelem kb azt fogja produkálni meg még x3 Örülünk ha Shady futásban nem megy mínuszba sztem is a gyors screnekkel esetleg lenne esélyünk haladni, meg Sanchezhez gyorsan odaérni, bár amilyen szerencsénk van a Jets OL jól összeszedi magát meg még a futókkal is kezdeni kéne vmit egyszóval húzós lesz na 😛
több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
érdekes lesz mire megyünk a kőkemény Jets D-vel....Janek
Kb. semmire szerintem. A Miami ellen first down is alig csináltunk, Rex bácsi blicceit szerintem szépen szopni fogjuk, a falunk ha úgy játszik mint az előző meccsen akkor Vick-et nagyon sajnálni fogom mert hosszú estéje lesz.. A D-nek kell hozni megint. Bár Greene-nek már előre elkönyvelhetjük a 100yardos meccset.
Let's go D!!!korodiati
tényleg, csak 18-at...
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
érdekes lesz mire megyünk a kőkemény Jets D-vel....Janek
Kb. semmire szerintem. A Miami ellen first down is alig csináltunk, Rex bácsi blicceit szerintem szépen szopni fogjuk, a falunk ha úgy játszik mint az előző meccsen akkor Vick-et nagyon sajnálni fogom mert hosszú estéje lesz.. A D-nek kell hozni megint. Bár Greene-nek már előre elkönyvelhetjük a 100yardos meccset.
Let's go D!!!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
érdekes lesz mire megyünk a kőkemény Jets D-vel....

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Csak Tapp nem edzett csütörtökön. Az edzés teremben volt, tekintettel időjárásra. Herremans és Jenkins limitált volt, Vick és Maclin nem. Tapp is várhatólag pályára tud lépni Jets ellen, többiek meg egyelőre 99%, hogy játszanak, sőt kezdenek ugye.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Week 15 tippjáték: http://philly.blog.hu/2011/12/16/week_15_tippverseny


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ugyanúgy PFF, Mathis továbbra is a liga legjobb futásblokkolója szerintük, emellett még sacket sem engedett.
Graham szerint nagyon könnyen lehet, hogy idén már nem tud pályára lépni.
Deny
Szerintem Mathis sackjeit Kelcének írják be 😀
Grahamnek nagyon fontos lesz ez az offseason, jövőre kb el fog dőlni, hogy lesz-e stabil kezdő belőle (legalább rotcióban), vagy csak nickel rusher(=bust) lesz. Vagy ő is későn érő típus, mint Babin.

Amúgy ez a durva stat, ami sokat elmond a csapatról:
4th quarter points offense: 2010: 8.5 (1.), 2011: 5.3 (30.)
4th quarter points defense: 2010: 3.9 (11.), 2011: 4.8 (19.)
scoring offense: 2010: 26.8 (3.), 2011: 22.8 (15.)


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Felkerültek a győzelem utáni interjú adagok.

http://philly.blog.hu/2011/12/15/interju_offense
http://philly.blog.hu/2011/12/15/interju_defense_b
http://philly.blog.hu/2011/12/15/interju_andy_reid_by_kandramar_992
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy a csend, látszik nyertünk 😊 Megtöröm, pár hírecske:
Casey Matthews a brilliáns sack ellenére -3.1-es értékelést kapott a PFF-en, ezzel kivívta magát a 4-3-as védelmek LB sorában, ha a hét legrosszabb teljesítményeit nézik. (I don’t know if it’s more amusing that Casey Matthews is back in the Eagles’ team, or that’s it as a nickel linebacker. The results, as you can imagine, not good.)
Ugyanebbe a csapatba - érdekességképpen megjegyzem - 4 Miami játékos is befért, Bess mint a hét legrosszabb elkapója, illetve Garner, Colombo és Incognito hármas, akik egyaránt O-Line játékosok. A Miami OT-k összesen 6 sacket és 11 hurriest engedtek. A G pedig 3 pressuret, és futásblokkban is gyenge volt.
A legjobb csapatba egy embert delegáltunk, Asantet. 4-szer dobtak rá, 3 elkapást engedett, de csak 1 yardot ért el ezekből a Fins, illetve volt FF és FR is Samuelnek.
Ugyanúgy PFF, Mathis továbbra is a liga legjobb futásblokkolója szerintük, emellett még sacket sem engedett.

Vick elárulta, még nem volt 100%-osan egészséges vasárnap. Folyamatosan javult az állapota az előző hónap során, de múlthéten nem igen, Miami ellen is csak életben akart maradni, ahogyan ő fogalmazott.
Graham szerint nagyon könnyen lehet, hogy idén már nem tud pályára lépni.

Football Outsider összeszedte a csapatok teljesítményét a Tebow-effektus alapján, azaz nézték az első három negyedet, illetve az utolsót. A támadóink 16. az első 3 negyedben, végén 11. A védelem már hozta a kötelezőt, 10. helyen kezd, majd a záró etapban a 29. http://footballoutsiders.com/extra-points/2011/fo-mailbag-dvoa-without-fourth-quarter

Szerdai edzés:
Vick nem ezdett, de Reid mondta, ő fog kezdeni Jets ellen
Herremans, Jenkins és Tapp sem edzett, előbbi kettő pihenőt kapott Vickhez hasonlóan, utóbbi eltörte a bordáját a Miami ellen.
Maclin limitáltan edzett
Mindenki más teljes értékű edzésmunkát végzett.
Jetsből Moore (G) és Cole (CB) nem edzett, Moore ugyanakkor fog játszani, Cole még kérdéses. Egyébként Devito, Dixon és Smith edzett limitáltan, de mindenki fog játszani.

Rex Ryan beszélt Phillyről, szépeket mondott. 20-as éveiben járt, amikor apukája itt HC volt, így sok meccsünkön volt kint, szerinte mai tulajdonságai közül sokat akkor szerzett, a Philly fanok között (igazi dícséret 😀). Csapatot is dícsérte, szerinte nem 5-8-as csapat vagyunk, kiemelte hogy az offense a 4. legjobb a ligában, a defense a 11., csak van pár gondunk. Vicket dícsérte még hosszan. McCoy mozgását úgy jellemezte, mint egy punt returner. D-Jax is kapott pár pirospontot, de aztán azért megjegyezte, van néhány jó fegyvere a védelmében, így jó kis matchupok lesznek ezek. Reidre interjú végén még megjegyezte, hogy Hall of Fame-type coach.Deny
Csak azt a fránya gyűrű hiányt csak azt tudnám feledni 😛 Egyébként igaz.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagy a csend, látszik nyertünk 😊 Megtöröm, pár hírecske:
Casey Matthews a brilliáns sack ellenére -3.1-es értékelést kapott a PFF-en, ezzel kivívta magát a 4-3-as védelmek LB sorában, ha a hét legrosszabb teljesítményeit nézik. (I don’t know if it’s more amusing that Casey Matthews is back in the Eagles’ team, or that’s it as a nickel linebacker. The results, as you can imagine, not good.)
Ugyanebbe a csapatba - érdekességképpen megjegyzem - 4 Miami játékos is befért, Bess mint a hét legrosszabb elkapója, illetve Garner, Colombo és Incognito hármas, akik egyaránt O-Line játékosok. A Miami OT-k összesen 6 sacket és 11 hurriest engedtek. A G pedig 3 pressuret, és futásblokkban is gyenge volt.
A legjobb csapatba egy embert delegáltunk, Asantet. 4-szer dobtak rá, 3 elkapást engedett, de csak 1 yardot ért el ezekből a Fins, illetve volt FF és FR is Samuelnek.
Ugyanúgy PFF, Mathis továbbra is a liga legjobb futásblokkolója szerintük, emellett még sacket sem engedett.

Vick elárulta, még nem volt 100%-osan egészséges vasárnap. Folyamatosan javult az állapota az előző hónap során, de múlthéten nem igen, Miami ellen is csak életben akart maradni, ahogyan ő fogalmazott.
Graham szerint nagyon könnyen lehet, hogy idén már nem tud pályára lépni.

Football Outsider összeszedte a csapatok teljesítményét a Tebow-effektus alapján, azaz nézték az első három negyedet, illetve az utolsót. A támadóink 16. az első 3 negyedben, végén 11. A védelem már hozta a kötelezőt, 10. helyen kezd, majd a záró etapban a 29. http://footballoutsiders.com/extra-points/2011/fo-mailbag-dvoa-without-fourth-quarter

Szerdai edzés:
Vick nem ezdett, de Reid mondta, ő fog kezdeni Jets ellen
Herremans, Jenkins és Tapp sem edzett, előbbi kettő pihenőt kapott Vickhez hasonlóan, utóbbi eltörte a bordáját a Miami ellen.
Maclin limitáltan edzett
Mindenki más teljes értékű edzésmunkát végzett.
Jetsből Moore (G) és Cole (CB) nem edzett, Moore ugyanakkor fog játszani, Cole még kérdéses. Egyébként Devito, Dixon és Smith edzett limitáltan, de mindenki fog játszani.

Rex Ryan beszélt Phillyről, szépeket mondott. 20-as éveiben járt, amikor apukája itt HC volt, így sok meccsünkön volt kint, szerinte mai tulajdonságai közül sokat akkor szerzett, a Philly fanok között (igazi dícséret 😀). Csapatot is dícsérte, szerinte nem 5-8-as csapat vagyunk, kiemelte hogy az offense a 4. legjobb a ligában, a defense a 11., csak van pár gondunk. Vicket dícsérte még hosszan. McCoy mozgását úgy jellemezte, mint egy punt returner. D-Jax is kapott pár pirospontot, de aztán azért megjegyezte, van néhány jó fegyvere a védelmében, így jó kis matchupok lesznek ezek. Reidre interjú végén még megjegyezte, hogy Hall of Fame-type coach.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
PS-be jött elkapkodni Jamel Hamler. Volt Fresno State játékos.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
jól sejtem, hogy az a fehér gyerek az? 😀Newman
Csak nem te is ismered??? 😀Shawn84
Elég feltünő jelenség a pályán, amikor láttam játszani, akkor mindig állatkodott. 😀Newman
Őt még el tudnám viselni Eagles mezben. Úgy4.-5. kör környékére várom. Reidnek éppen megfelelő. Persze ha marad, ami egyre valószínűbb szerintem.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ő a TCU-nál van igaz? Ott alkalmazzák ezt a sémát. Nekik általában bejön, de nem hinném, hogy eljönne DC-nek. Viszont jut eszembe, van ott is egy vadállat LB. Tank Carder. Ő még ráadásul használja az eszét is nem csak megy neki az embernek vadállat módjára.Shawn84
jól sejtem, hogy az a fehér gyerek az? 😀Newman
Csak nem te is ismered??? 😀Shawn84
Elég feltünő jelenség a pályán, amikor láttam játszani, akkor mindig állatkodott. 😀