Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bakker kikap a Giants! Szóval akkor mi is 😕Shawn84
Dehogy, kikapott a Giants, irány a playoff!!! 😂

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Bakker kikap a Giants! Szóval akkor mi is 😕
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
De nem kap ki! 😕Shawn84
szerintem benne van hogy kikapnak, csak éppen mi nem nyerünk 😀eaglesmcnabb
Ez egyre jobb 😀 Szerintem a Dallas kikap tőlünk és a Giants-től, de a Giants bukja a Jets és a Redskins meccset, mi ma ütjük a Jets-et, majd az uccsó fordulóban a Skins elpicsáz minket 😂manbearpig
Te ahogy ismerem magunkat pnotosan ez lesz a forgatókönyv 😂 😂 😂 😂 Ami ma borul is azzal, hogy nyer a Giants meg a Jets 😛
több mint 12 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Ha ma kikap a Giants, mi pedig nyerünk, akkor már majdhogynem mi vagyunk a csoport esélyesei 😀Bébé
De nem kap ki! 😕Shawn84
szerintem benne van hogy kikapnak, csak éppen mi nem nyerünk 😀eaglesmcnabb
Ez egyre jobb 😀 Szerintem a Dallas kikap tőlünk és a Giants-től, de a Giants bukja a Jets és a Redskins meccset, mi ma ütjük a Jets-et, majd az uccsó fordulóban a Skins elpicsáz minket 😂
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ha ma kikap a Giants, mi pedig nyerünk, akkor már majdhogynem mi vagyunk a csoport esélyesei 😀Bébé
De nem kap ki! 😕Shawn84
szerintem benne van hogy kikapnak, csak éppen mi nem nyerünk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ha ma kikap a Giants, mi pedig nyerünk, akkor már majdhogynem mi vagyunk a csoport esélyesei 😀Bébé
De nem kap ki! 😕
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ha ma kikap a Giants, mi pedig nyerünk, akkor már majdhogynem mi vagyunk a csoport esélyesei 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lássa mindenki, törödöm a rájátszás esélyeinkkel, így már beszámolva az éjjeli Cowboys győzelmet, így juthatunk rájátszásba:
Háromszor nyernünk kell (vs. Jets, @Cowboys, vs. Redskins), míg a Cowboysnak kétszer veszítenie (Eagles, Giants), a Giantsnek pedig meg kell vernie utolsó héten a Dallast és ki kell kapnia másik két meccsén (Redskins, Jets).

Tehát, ha a 19:00 órás meccsen a Giants megveri a Washingtont, akkor mire kezd a mi meccsünk, már tétje nem lesz. Ergo akkor olyan kilátástalan lesz a játékunk, hogy szenvedés lesz nézni.



Közben még nézegettem dolgokat, matematikailag nem vagyunk a WC helyről sem lecsúszva. A Falcons-Saint páros már befoghatatlan, azaz egyiküjök biztosan elviszi egyik PO helyet. Az utolsó kiadó helyért pedig hajt a Bears (2-vel vannak előttünk, illetve vertek is minket), Seahawks (eggyel vannak előttünk, és vertek minket), Cardinals (eggyel vannak előttünk, és vertek minket), a Lions (hárommal vannak előttünk), a Cowboys/Giants duó egyike.
Tehát ha nyer a Raiders ellen a Detroit, akkor buktuk ezt az esélyt is.



Azaz nem jutunk be és felesleges is lenne számolni, csak unom az ezer last chance kezdetű RSS-eim már...
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
szegény pára 😕 többet érdemelne (mármint valahol egy kezdő pozíció (vagy legalább megosztott snap-ben).

nem tudom mccoy mennyire érzékeny az ütközésekre (sérülésveszély), de lehetséges, hogy jobban teljesítene, nem?Ventura
Mármint McCoy teljesítene jobban? Minél? Második legtöbb yardot futotta úgy, hogy 50-nel kevesebb carryt kapott, mint a liga első MJD.

miami-ban thomas (RB2) egy jó párszor bush-nak induló snap-ek számának a felét megkapja, de valamikor a futó playek felét, ő nyomta. bush jár 700 valamennyinél, úgy, hogy az első 6 meccsen nem tudtákhasználni. ezt elvileg sparano mondta 😀Ventura
McCoy egy workhorse, már a Pitt-ben is az volt, 15-20 carry neki nem sok. Felesleges ezt megosztani. Többet meg nem futunk egy meccsen. Egyenlőre se Bush se Thomas nem állná meg egyedül a helyét egy szezonon keresztül, ebből a szempontból szerintem nem hasonlíthatóak McCoyhoz.
Brownt inkább egyfajta biztosítéknak szánták szerintem, ha McCoy lesérülne, akkor ne Lewisra háruljon a kezdő, hanem legyen egy rutinos RB is. Jelenleg Ronnie csak 3. a depth charton Lewis mögött.


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Laws játéka is kérdéses lett. Lehet, hogy Thornton 1ből aktív lesz.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
szegény pára 😕 többet érdemelne (mármint valahol egy kezdő pozíció (vagy legalább megosztott snap-ben).

nem tudom mccoy mennyire érzékeny az ütközésekre (sérülésveszély), de lehetséges, hogy jobban teljesítene, nem?
miami-ban thomas (RB2) egy jó párszor bush-nak induló snap-ek számának a felét megkapja, de valamikor a futó playek felét, ő nyomta. bush jár 700 valamennyinél, úgy, hogy az első 6 meccsen nem tudtákhasználni. . ezt elvileg sparano mondta 😀Ventura
McCoy szerencsére eddig nagyon jól bírja a gyűrődést. Jobban meg szerintem nem nagyon tudna már teljesíteni. ligaszinten Nr 1. Mi kell még?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
szegény pára 😕 többet érdemelne (mármint valahol egy kezdő pozíció (vagy legalább megosztott snap-ben).

nem tudom mccoy mennyire érzékeny az ütközésekre (sérülésveszély), de lehetséges, hogy jobban teljesítene, nem?
miami-ban thomas (RB2) egy jó párszor bush-nak induló snap-ek számának a felét megkapja, de valamikor a futó playek felét, ő nyomta. bush jár 700 valamennyinél, úgy, hogy az első 6 meccsen nem tudtákhasználni. . ezt elvileg sparano mondta 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
ronnie brown milyen szerepet tölt be? a snapek kb. hány százalékát kaphatja?
nincs olyna megosztás mint a miamiban volt a brown-williams éra alatt...?


(éppen néztem a youtube-on a SF-PHI ronnie fumble-t az end zonnál 😀)Ventura
vicces vagy 😀
Shady: 242 carry
R. Brown: 22 carry
Lewis: 9 carry
Szal nem nincsen olyan megosztás, mint ami a Miamiban volt a Brown-Williams éra alatt 😀

Kb semmilyen szerepe nincsen. El akartuk cserélni, de nem valósult meg a trade.
Egyetlen emlékem R. Brown-nal kapcsolatban az, hogy a preseasonban Westbrook számát viselte.Bébé
Ne legyünk igazságtalanok vele szemben egy fontos futott TD-je volt már nem tudom ki ellen 😛 De sztem többet mutatna ha használnánkdande
Ebben biztos lehetsz. na meg Shady sem lenne széthajtva. Sajnos az a fumble volt Brown veszte. Előtte még valamivel több szerepet kapott, utána meg meccsekig semmit. Mostanában meg megint 1-2 snap jut neki.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
ronnie brown milyen szerepet tölt be? a snapek kb. hány százalékát kaphatja?
nincs olyna megosztás mint a miamiban volt a brown-williams éra alatt...?


(éppen néztem a youtube-on a SF-PHI ronnie fumble-t az end zonnál 😀)Ventura
vicces vagy 😀
Shady: 242 carry
R. Brown: 22 carry
Lewis: 9 carry
Szal nem nincsen olyan megosztás, mint ami a Miamiban volt a Brown-Williams éra alatt 😀

Kb semmilyen szerepe nincsen. El akartuk cserélni, de nem valósult meg a trade.
Egyetlen emlékem R. Brown-nal kapcsolatban az, hogy a preseasonban Westbrook számát viselte.Bébé
Ne legyünk igazságtalanok vele szemben egy fontos futott TD-je volt már nem tudom ki ellen 😛 De sztem többet mutatna ha használnánk
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
ronnie brown milyen szerepet tölt be? a snapek kb. hány százalékát kaphatja?
nincs olyna megosztás mint a miamiban volt a brown-williams éra alatt...?


(éppen néztem a youtube-on a SF-PHI ronnie fumble-t az end zonnál 😀)Ventura
vicces vagy 😀
Shady: 242 carry
R. Brown: 22 carry
Lewis: 9 carry
Szal nem nincsen olyan megosztás, mint ami a Miamiban volt a Brown-Williams éra alatt 😀

Kb semmilyen szerepe nincsen. El akartuk cserélni, de nem valósult meg a trade.
Egyetlen emlékem R. Brown-nal kapcsolatban az, hogy a preseasonban Westbrook számát viselte.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
ronnie brown milyen szerepet tölt be? a snapek kb. hány százalékát kaphatja?
nincs olyna megosztás mint a miamiban volt a brown-williams éra alatt...?


(éppen néztem a youtube-on a SF-PHI ronnie fumble-t az end zonnál 😀)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Shady 1 TD-re van attól, hogy beállítsa Steve Van Buren TD rekordjait:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/12/17/2642704/lesean-mccoy-could-break-long-standing-td-record-sunday

Mudd és a csapattársak dicsérik Peters-t:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20111218_Paul_Domowitch__Jason_Peters__the_best_left_tackle_in_the_NFL.html
All-Pro szezonja van az tény. (Igaz a Dolphins ellen nem volt jó meccse.)

DL statok:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Washburn-effect-Birds-pass-rush-thrives.html?ref=twitter.com
Sajnos Jenkins mostanában leállt a sack-termeléssel.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Castillo is beszállt a szájkaratéba 😊
http://philly.blog.hu/2011/12/17/interju_30

és itt van még pár játékos nyilatkozata már a Jets meccs árnyékában.
http://philly.blog.hu/2011/12/17/interju_jatekosok#more3471332
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Akár elég is lehet ha jó a defense :rolleyes: A 49ers 17,2 1st/G átlaggal konferenciamásodik jelenleg 😊
http://www.nfl.com/stats/categorystats?tabSeq=2&season=2011&seasonType=REG&offensiveStatisticCategory=GAME_STATS&role=TM&d-447263-n=1&d-447263-o=2&d-447263-p=1&conference=ALL&d-447263-s=FIRST_DOWNS_GAME_AVGRataxes
A 49-ers defence a legjobb futás ellen a ligában total defence-ben pedig 4., ellenünk meg mindenki 100 yard felett fut.A Miami ellen elég volt valóban de köv. meccseken ez nagyon kevés lesz.
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
érdekes lesz mire megyünk a kőkemény Jets D-vel....Janek
Kb. semmire szerintem. A Miami ellen first down is alig csináltunk, Rex bácsi blicceit szerintem szépen szopni fogjuk, a falunk ha úgy játszik mint az előző meccsen akkor Vick-et nagyon sajnálni fogom mert hosszú estéje lesz.. A D-nek kell hozni megint. Bár Greene-nek már előre elkönyvelhetjük a 100yardos meccset.
Let's go D!!!korodiati
First downt már említette más, én a falat védem. Az első 2 drive kivételével teljesen rendben volt az OLine.Deny
4 sack,rengeteg hurries, false startok, 50 futott yard, a kommentátorok szerint is a falunk volt a leggyengébb.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Akár elég is lehet ha jó a defense :rolleyes: A 49ers 17,2 1st/G átlaggal konferenciamásodik jelenleg 😊
http://www.nfl.com/stats/categorystats?tabSeq=2&season=2011&seasonType=REG&offensiveStatisticCategory=GAME_STATS&role=TM&d-447263-n=1&d-447263-o=2&d-447263-p=1&conference=ALL&d-447263-s=FIRST_DOWNS_GAME_AVG

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
érdekes lesz mire megyünk a kőkemény Jets D-vel....Janek
Kb. semmire szerintem. A Miami ellen first down is alig csináltunk, Rex bácsi blicceit szerintem szépen szopni fogjuk, a falunk ha úgy játszik mint az előző meccsen akkor Vick-et nagyon sajnálni fogom mert hosszú estéje lesz.. A D-nek kell hozni megint. Bár Greene-nek már előre elkönyvelhetjük a 100yardos meccset.
Let's go D!!!korodiati
tényleg, csak 18-at...tûzoltó
18 first down az szerinted elég egy meccsen?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Vajon más csapatok edzői nem ugyanezt nyomják? Szerintem közel hasonlókat, vagy tévednék?greenboy
De, szerintem is. Ez olyan elfogadott politika 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Nagyon köszönjük megint annak is aki feltette meg annak is aki fordította de néhány helyen megint milyen bullshiteket nyomot félelmetes sztem élvezi s annyira sz.r h már jó. A csapat űzné ilyen magas szinten a játékot mint ahogy előadja már 3gyűrnk is lehetne 😛 Sztem néha fordítás nélkül is oda lehet írni a választ akkor sem áll messze a fordító a valóságtól 😉dande
Tegnap olyat játszottam Castillo interjú fordítása közben, hogy a kérdésre megpróbáltam kitalálni a válaszait 😀 Hát elmondom, hogy elég jól sikerült 😀
Már tegnap délután kész volt, remélem felrakják hamarosan a szerkesztőink 😀Eazzy
Vajon más csapatok edzői nem ugyanezt nyomják? Szerintem közel hasonlókat, vagy tévednék?
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nem hívunk elég futást? Mi van?
McCoy karrierje legtöbb carryét kapta a Fins ellen.
Az teljesen más dolog, ha nem megy neki a játék...Deny
a csütörtöki meccsen volt egy statisztika Mojo kapcsán hogy kik kapják a
legtöbb lehetőséget az off.-ben a ligában (run+ pass) és McCoy az első háromban volt
ha jól emlékszem!szóval azért van használva rendesen...yooker
Az első 3-ban van carryben, de egyáltalán nem kiegyensúlyozottan használjuk. Csak akkor kap sok lehetőséget, ha vezetünk. A futó lehetőségek majdnem harmadát 3 meccsen kapta (WAS, DAL, MIA), 8 olyan meccs volt ahol 20 carry alatt volt, ebből 6 olyan ahol 15-ször vagy az alatt kapott labdát. És nem más RB veszi el tőle a lehetőséget, mert a szintén igen tehetséges Lewis max 1-2-t kap meccsenként. Volt ahol a nagy hátrány miatt nem lehetett már futni (Buffalo). Pl. a Frisco ellen annak ellenére keveset használtuk (9-szer), hogy magabiztos előnnyel mehettünk szünetre, persze jó volt a SF runD, 9 carryből ne várjuk, hogy csodák legyenek, főleg, hogy McCoy képes arra, hogy négy 2 yardos futás után, fusson egy 60 yardosat.

McCoy futásaihoz még annyit, hogy én többet használnám hagyományos felállásból fullbackkel együtt. Értem én, hogy nyomatni kell a sprint draw-t, mert Mudd erre esküszik (anno Edge-nél jól működött a Coltsban), de eléggé kifigyelték az ellenfelek. Szerintem, még nem gyakorolta ezt eléggé be az OL ahhoz, hogy akkor is használjuk, ha az ellenfél is számít rá. Ilyenkor jönnek sorozatban a -5 yardos futások.BleedingGreen
ez így nyilván árnyalja a dolgot , de mivel rohadt jó számokat tud felmutatni
az eredménytelenebb játék okát inkább talán mégis másban kell keresni mint
abban hogy McCoy rosszul van használva...