Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Sok szép dolgot láthattunk mindkét oldalon.Shady 3 TD (20TD franchise rekord);Vick repült TD;Celek megmozdulásai.Babin 3 sack(össz:18sack amivel vezeti a ligát és 3 kell a rekordbeállításhoz). Coleman és Chaney is remekelt, de Casey is megvillant megint ami biztató. Kár, hogy ilyen későn kezd összeállni a csomag. Jó volt azt is látni, hogy azért van még az edzők tarsolyában 1-2 trükkös play. (ezek is jöhettek vna korábban )
ST-ben volt pár személyi hiba amit azért lehet orvosolni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Danke Schön 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Na most hogy nyertünk, senki nem fog hozzászólni a topicban, pláne, hogy ennyire 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez zseniális volt kellett, hogy a TO-ból többb pontot tudjunk szerezni mint ők, különben meleg lett volna. Meg hát az OFF nem aludt be a harmadik negyedben. 19 pont a Jetstől???? Castillo cut 😛 😛 😛
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Egy playoffra hajtó csapatot mostunk le a pályáról és rámoltunk be egy top10-es védelemnek 45 pontot. Azt hiszem, ha elkezdünk játszani, nincs miről beszélni.
Az a baj, hogy valószínűleg későn kelt fel a csapat, csipkerózsika álmából...

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Örülök, hogy decemberre úgy döntött a csapat, hogy ideje elkezdeni a szezont. 😀
Az offense teljesítménye érdemel nagy dícséretet (egy elég jó def ellen mentek), Vick és az OL nagyon jó volt, Shady meg csak a szokásos. :cool:
A def is kitett magáért, kevés volt a mistackle, Babin megint beindult, Coleman és a sec. is szépen játszott. Akit talán keveset említettünk, az Landri, mióta jött sokkal stabilabb a runD.
Azt azért meg kell említeni, hogy a Jets offense nem éppen jó, semmilyen fontos mutatóban nincsenek a top20-ban (futásban sem). De persze a mi védelmünk sem volt eddig király, ehhez képest szépen lehozták a meccset.
Úgy látszik minden évben mészárolunk egyet, tavaly a Skins bánta idén a Jets.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Hát én komolyan befosok, ha ezek után PO-t makkolunk...de még a GB is kikap éppen, ma minden a feje tetejére áll...ez nekünk jó, vagy sem?Eazzy
Nem ártott volna ha a Tampa is megruházza a Dallast, de ettől még nekünk nyerni kéne minden meccsünket nekik meg kikapni.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Hát én komolyan befosok, ha ezek után PO-t makkolunk...de még a GB is kikap éppen, ma minden a feje tetejére áll...ez nekünk jó, vagy sem?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Bakker kikap a Giants! Szóval akkor mi is 😕Shawn84
A szezon során most először nyitottam meg a PO számlálót 😀
Majdnem annyira örülök mint a 44-6 után 😀
Így most már az 1%-ról 2%-ra nőtt a rájátszásba jutásunk százalékosesélye. 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bakker kikap a Giants! Szóval akkor mi is 😕Shawn84
Dehogy, kikapott a Giants, irány a playoff!!! 😂

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Bakker kikap a Giants! Szóval akkor mi is 😕
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
De nem kap ki! 😕Shawn84
szerintem benne van hogy kikapnak, csak éppen mi nem nyerünk 😀eaglesmcnabb
Ez egyre jobb 😀 Szerintem a Dallas kikap tőlünk és a Giants-től, de a Giants bukja a Jets és a Redskins meccset, mi ma ütjük a Jets-et, majd az uccsó fordulóban a Skins elpicsáz minket 😂manbearpig
Te ahogy ismerem magunkat pnotosan ez lesz a forgatókönyv 😂 😂 😂 😂 Ami ma borul is azzal, hogy nyer a Giants meg a Jets 😛
több mint 12 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Ha ma kikap a Giants, mi pedig nyerünk, akkor már majdhogynem mi vagyunk a csoport esélyesei 😀Bébé
De nem kap ki! 😕Shawn84
szerintem benne van hogy kikapnak, csak éppen mi nem nyerünk 😀eaglesmcnabb
Ez egyre jobb 😀 Szerintem a Dallas kikap tőlünk és a Giants-től, de a Giants bukja a Jets és a Redskins meccset, mi ma ütjük a Jets-et, majd az uccsó fordulóban a Skins elpicsáz minket 😂
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ha ma kikap a Giants, mi pedig nyerünk, akkor már majdhogynem mi vagyunk a csoport esélyesei 😀Bébé
De nem kap ki! 😕Shawn84
szerintem benne van hogy kikapnak, csak éppen mi nem nyerünk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ha ma kikap a Giants, mi pedig nyerünk, akkor már majdhogynem mi vagyunk a csoport esélyesei 😀Bébé
De nem kap ki! 😕
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ha ma kikap a Giants, mi pedig nyerünk, akkor már majdhogynem mi vagyunk a csoport esélyesei 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lássa mindenki, törödöm a rájátszás esélyeinkkel, így már beszámolva az éjjeli Cowboys győzelmet, így juthatunk rájátszásba:
Háromszor nyernünk kell (vs. Jets, @Cowboys, vs. Redskins), míg a Cowboysnak kétszer veszítenie (Eagles, Giants), a Giantsnek pedig meg kell vernie utolsó héten a Dallast és ki kell kapnia másik két meccsén (Redskins, Jets).

Tehát, ha a 19:00 órás meccsen a Giants megveri a Washingtont, akkor mire kezd a mi meccsünk, már tétje nem lesz. Ergo akkor olyan kilátástalan lesz a játékunk, hogy szenvedés lesz nézni.



Közben még nézegettem dolgokat, matematikailag nem vagyunk a WC helyről sem lecsúszva. A Falcons-Saint páros már befoghatatlan, azaz egyiküjök biztosan elviszi egyik PO helyet. Az utolsó kiadó helyért pedig hajt a Bears (2-vel vannak előttünk, illetve vertek is minket), Seahawks (eggyel vannak előttünk, és vertek minket), Cardinals (eggyel vannak előttünk, és vertek minket), a Lions (hárommal vannak előttünk), a Cowboys/Giants duó egyike.
Tehát ha nyer a Raiders ellen a Detroit, akkor buktuk ezt az esélyt is.



Azaz nem jutunk be és felesleges is lenne számolni, csak unom az ezer last chance kezdetű RSS-eim már...
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
szegény pára 😕 többet érdemelne (mármint valahol egy kezdő pozíció (vagy legalább megosztott snap-ben).

nem tudom mccoy mennyire érzékeny az ütközésekre (sérülésveszély), de lehetséges, hogy jobban teljesítene, nem?Ventura
Mármint McCoy teljesítene jobban? Minél? Második legtöbb yardot futotta úgy, hogy 50-nel kevesebb carryt kapott, mint a liga első MJD.

miami-ban thomas (RB2) egy jó párszor bush-nak induló snap-ek számának a felét megkapja, de valamikor a futó playek felét, ő nyomta. bush jár 700 valamennyinél, úgy, hogy az első 6 meccsen nem tudtákhasználni. ezt elvileg sparano mondta 😀Ventura
McCoy egy workhorse, már a Pitt-ben is az volt, 15-20 carry neki nem sok. Felesleges ezt megosztani. Többet meg nem futunk egy meccsen. Egyenlőre se Bush se Thomas nem állná meg egyedül a helyét egy szezonon keresztül, ebből a szempontból szerintem nem hasonlíthatóak McCoyhoz.
Brownt inkább egyfajta biztosítéknak szánták szerintem, ha McCoy lesérülne, akkor ne Lewisra háruljon a kezdő, hanem legyen egy rutinos RB is. Jelenleg Ronnie csak 3. a depth charton Lewis mögött.


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Laws játéka is kérdéses lett. Lehet, hogy Thornton 1ből aktív lesz.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
szegény pára 😕 többet érdemelne (mármint valahol egy kezdő pozíció (vagy legalább megosztott snap-ben).

nem tudom mccoy mennyire érzékeny az ütközésekre (sérülésveszély), de lehetséges, hogy jobban teljesítene, nem?
miami-ban thomas (RB2) egy jó párszor bush-nak induló snap-ek számának a felét megkapja, de valamikor a futó playek felét, ő nyomta. bush jár 700 valamennyinél, úgy, hogy az első 6 meccsen nem tudtákhasználni. . ezt elvileg sparano mondta 😀Ventura
McCoy szerencsére eddig nagyon jól bírja a gyűrődést. Jobban meg szerintem nem nagyon tudna már teljesíteni. ligaszinten Nr 1. Mi kell még?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
szegény pára 😕 többet érdemelne (mármint valahol egy kezdő pozíció (vagy legalább megosztott snap-ben).

nem tudom mccoy mennyire érzékeny az ütközésekre (sérülésveszély), de lehetséges, hogy jobban teljesítene, nem?
miami-ban thomas (RB2) egy jó párszor bush-nak induló snap-ek számának a felét megkapja, de valamikor a futó playek felét, ő nyomta. bush jár 700 valamennyinél, úgy, hogy az első 6 meccsen nem tudtákhasználni. . ezt elvileg sparano mondta 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
ronnie brown milyen szerepet tölt be? a snapek kb. hány százalékát kaphatja?
nincs olyna megosztás mint a miamiban volt a brown-williams éra alatt...?


(éppen néztem a youtube-on a SF-PHI ronnie fumble-t az end zonnál 😀)Ventura
vicces vagy 😀
Shady: 242 carry
R. Brown: 22 carry
Lewis: 9 carry
Szal nem nincsen olyan megosztás, mint ami a Miamiban volt a Brown-Williams éra alatt 😀

Kb semmilyen szerepe nincsen. El akartuk cserélni, de nem valósult meg a trade.
Egyetlen emlékem R. Brown-nal kapcsolatban az, hogy a preseasonban Westbrook számát viselte.Bébé
Ne legyünk igazságtalanok vele szemben egy fontos futott TD-je volt már nem tudom ki ellen 😛 De sztem többet mutatna ha használnánkdande
Ebben biztos lehetsz. na meg Shady sem lenne széthajtva. Sajnos az a fumble volt Brown veszte. Előtte még valamivel több szerepet kapott, utána meg meccsekig semmit. Mostanában meg megint 1-2 snap jut neki.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
ronnie brown milyen szerepet tölt be? a snapek kb. hány százalékát kaphatja?
nincs olyna megosztás mint a miamiban volt a brown-williams éra alatt...?


(éppen néztem a youtube-on a SF-PHI ronnie fumble-t az end zonnál 😀)Ventura
vicces vagy 😀
Shady: 242 carry
R. Brown: 22 carry
Lewis: 9 carry
Szal nem nincsen olyan megosztás, mint ami a Miamiban volt a Brown-Williams éra alatt 😀

Kb semmilyen szerepe nincsen. El akartuk cserélni, de nem valósult meg a trade.
Egyetlen emlékem R. Brown-nal kapcsolatban az, hogy a preseasonban Westbrook számát viselte.Bébé
Ne legyünk igazságtalanok vele szemben egy fontos futott TD-je volt már nem tudom ki ellen 😛 De sztem többet mutatna ha használnánk
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
ronnie brown milyen szerepet tölt be? a snapek kb. hány százalékát kaphatja?
nincs olyna megosztás mint a miamiban volt a brown-williams éra alatt...?


(éppen néztem a youtube-on a SF-PHI ronnie fumble-t az end zonnál 😀)Ventura
vicces vagy 😀
Shady: 242 carry
R. Brown: 22 carry
Lewis: 9 carry
Szal nem nincsen olyan megosztás, mint ami a Miamiban volt a Brown-Williams éra alatt 😀

Kb semmilyen szerepe nincsen. El akartuk cserélni, de nem valósult meg a trade.
Egyetlen emlékem R. Brown-nal kapcsolatban az, hogy a preseasonban Westbrook számát viselte.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
ronnie brown milyen szerepet tölt be? a snapek kb. hány százalékát kaphatja?
nincs olyna megosztás mint a miamiban volt a brown-williams éra alatt...?


(éppen néztem a youtube-on a SF-PHI ronnie fumble-t az end zonnál 😀)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------