Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Valamelyik külföldi oldalon egy kommentelő Gary Pattersont ajánlotta nem olyan régen, mert az egyre passzorientáltabb NFL-ben is beválhat a 4-2-5 alapsémaként. (Azt még hozzátenném - lépcsőházi okoskodásként -, hogy vajon ehhez megfelelő-e a játékoskeretünk?)Moonshiner
Ő a TCU-nál van igaz? Ott alkalmazzák ezt a sémát. Nekik általában bejön, de nem hinném, hogy eljönne DC-nek. Viszont jut eszembe, van ott is egy vadállat LB. Tank Carder. Ő még ráadásul használja az eszét is nem csak megy neki az embernek vadállat módjára.Shawn84
jól sejtem, hogy az a fehér gyerek az? 😀Newman
Csak nem te is ismered??? 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem tudom, normálisan még bele sem gondoltam, mert szerintem maradni fog Juan. Max LB coach megy levesbe, de ő is nyáron jött és még embert se nagyon kapott drafton kívül, szóval szerintem ő is marad.Deny
Valamelyik külföldi oldalon egy kommentelő Gary Pattersont ajánlotta nem olyan régen, mert az egyre passzorientáltabb NFL-ben is beválhat a 4-2-5 alapsémaként. (Azt még hozzátenném - lépcsőházi okoskodásként -, hogy vajon ehhez megfelelő-e a játékoskeretünk?)Moonshiner
Ő a TCU-nál van igaz? Ott alkalmazzák ezt a sémát. Nekik általában bejön, de nem hinném, hogy eljönne DC-nek. Viszont jut eszembe, van ott is egy vadállat LB. Tank Carder. Ő még ráadásul használja az eszét is nem csak megy neki az embernek vadállat módjára.Shawn84
jól sejtem, hogy az a fehér gyerek az? 😀

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Azért DC-nek lenni nem ugyanaz mint HC-nek. del Rio szar HC de DC-nek nem volt rossz. Igaz már régen volt. Egyetemi guruk közül meg ki?Shawn84
Nem tudom, normálisan még bele sem gondoltam, mert szerintem maradni fog Juan. Max LB coach megy levesbe, de ő is nyáron jött és még embert se nagyon kapott drafton kívül, szóval szerintem ő is marad.Deny
Valamelyik külföldi oldalon egy kommentelő Gary Pattersont ajánlotta nem olyan régen, mert az egyre passzorientáltabb NFL-ben is beválhat a 4-2-5 alapsémaként. (Azt még hozzátenném - lépcsőházi okoskodásként -, hogy vajon ehhez megfelelő-e a játékoskeretünk?)Moonshiner
Ő a TCU-nál van igaz? Ott alkalmazzák ezt a sémát. Nekik általában bejön, de nem hinném, hogy eljönne DC-nek. Viszont jut eszembe, van ott is egy vadállat LB. Tank Carder. Ő még ráadásul használja az eszét is nem csak megy neki az embernek vadállat módjára.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most néztem megint az összefoglalót, és ismét csak Coleman nagyon tetszett azzal az int-tel. Látszik (legalábbis számomra aztán lehet vak vagyok 😛 ), hogy jól olvassa a játékot, és ha erősebb társak lennének mellette, illetve jobban játszó Aso és Samu akkor még nagyobbakat alkothatna. Csak jó lenne ha konzisztensen tudná ezt a játékot hozni nagyobb homályok nélkül. Remélem tud még fejlődni mert szvsz van bene potenciál. DC kérdéssel kapcsolatban meg attól félek némileg, hogy azt mondják majd nem volt elég hosszú az OFF szezon ezért nem álltak össze és adnának még egy évet JC-nek. Na ezt talán nem kéne 😊
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Del Rio? Really? Really?
Nem ő miatta lett idén elit a Jaguars védelme... Inkább valami egyetemi guru próbálja ki magát, ha már új koordinátor lesz. De szerintem nem lesz.

Más: Andy Reid mérkőzés utáni nyilatkozata @Kandramar jóvoltából: http://philly.blog.hu/2011/12/13/merkozes_utan_andy_reid_by_kandramar_111 #phillyblogDeny
Azért DC-nek lenni nem ugyanaz mint HC-nek. del Rio szar HC de DC-nek nem volt rossz. Igaz már régen volt. Egyetemi guruk közül meg ki?Shawn84
Nem tudom, normálisan még bele sem gondoltam, mert szerintem maradni fog Juan. Max LB coach megy levesbe, de ő is nyáron jött és még embert se nagyon kapott drafton kívül, szóval szerintem ő is marad.Deny
Caldwell (LB coach) nem új ember, már 2008 óta nálunk van, tavaly assistant volt az előző LB coach mellett.

A Del Rio témához annyit, hogy bár csak egy évig volt DC Carolinában, de akkor Top3 védelmet irányított. A Jaxben is volt pár jó védelme (biztos mindenki emlékszik a Henderson, Stroud, Mike Peterson vezette védelemre), viszont gondolom benne volt az ő keze is a Harvey-Groves bustpáros kihúzásában. Egyébként korábban LB coach volt.


több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Azért DC-nek lenni nem ugyanaz mint HC-nek. del Rio szar HC de DC-nek nem volt rossz. Igaz már régen volt. Egyetemi guruk közül meg ki?Shawn84
Nem tudom, normálisan még bele sem gondoltam, mert szerintem maradni fog Juan. Max LB coach megy levesbe, de ő is nyáron jött és még embert se nagyon kapott drafton kívül, szóval szerintem ő is marad.Deny
Valamelyik külföldi oldalon egy kommentelő Gary Pattersont ajánlotta nem olyan régen, mert az egyre passzorientáltabb NFL-ben is beválhat a 4-2-5 alapsémaként. (Azt még hozzátenném - lépcsőházi okoskodásként -, hogy vajon ehhez megfelelő-e a játékoskeretünk?)Moonshiner
ilyen linebackerekkel fel sem tűnne ha 4 lenne a pályán nemhogy csak 2 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Moonshiner 32
Del Rio? Really? Really?
Nem ő miatta lett idén elit a Jaguars védelme... Inkább valami egyetemi guru próbálja ki magát, ha már új koordinátor lesz. De szerintem nem lesz.

Más: Andy Reid mérkőzés utáni nyilatkozata @Kandramar jóvoltából: http://philly.blog.hu/2011/12/13/merkozes_utan_andy_reid_by_kandramar_111 #phillyblogDeny
Azért DC-nek lenni nem ugyanaz mint HC-nek. del Rio szar HC de DC-nek nem volt rossz. Igaz már régen volt. Egyetemi guruk közül meg ki?Shawn84
Nem tudom, normálisan még bele sem gondoltam, mert szerintem maradni fog Juan. Max LB coach megy levesbe, de ő is nyáron jött és még embert se nagyon kapott drafton kívül, szóval szerintem ő is marad.Deny
Valamelyik külföldi oldalon egy kommentelő Gary Pattersont ajánlotta nem olyan régen, mert az egyre passzorientáltabb NFL-ben is beválhat a 4-2-5 alapsémaként. (Azt még hozzátenném - lépcsőházi okoskodásként -, hogy vajon ehhez megfelelő-e a játékoskeretünk?)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Del Rio? Really? Really?
Nem ő miatta lett idén elit a Jaguars védelme... Inkább valami egyetemi guru próbálja ki magát, ha már új koordinátor lesz. De szerintem nem lesz.

Más: Andy Reid mérkőzés utáni nyilatkozata @Kandramar jóvoltából: http://philly.blog.hu/2011/12/13/merkozes_utan_andy_reid_by_kandramar_111 #phillyblogDeny
Azért DC-nek lenni nem ugyanaz mint HC-nek. del Rio szar HC de DC-nek nem volt rossz. Igaz már régen volt. Egyetemi guruk közül meg ki?Shawn84
Nem tudom, normálisan még bele sem gondoltam, mert szerintem maradni fog Juan. Max LB coach megy levesbe, de ő is nyáron jött és még embert se nagyon kapott drafton kívül, szóval szerintem ő is marad.Deny
Én attól parázok, hogy az offseasonban meg a drafton most sem fogunk megfelelő minőségű LB-t hozni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Del Rio? Really? Really?
Nem ő miatta lett idén elit a Jaguars védelme... Inkább valami egyetemi guru próbálja ki magát, ha már új koordinátor lesz. De szerintem nem lesz.

Más: Andy Reid mérkőzés utáni nyilatkozata @Kandramar jóvoltából: http://philly.blog.hu/2011/12/13/merkozes_utan_andy_reid_by_kandramar_111 #phillyblogDeny
Azért DC-nek lenni nem ugyanaz mint HC-nek. del Rio szar HC de DC-nek nem volt rossz. Igaz már régen volt. Egyetemi guruk közül meg ki?Shawn84
Nem tudom, normálisan még bele sem gondoltam, mert szerintem maradni fog Juan. Max LB coach megy levesbe, de ő is nyáron jött és még embert se nagyon kapott drafton kívül, szóval szerintem ő is marad.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Del Rio? Really? Really?
Nem ő miatta lett idén elit a Jaguars védelme... Inkább valami egyetemi guru próbálja ki magát, ha már új koordinátor lesz. De szerintem nem lesz.

Más: Andy Reid mérkőzés utáni nyilatkozata @Kandramar jóvoltából: http://philly.blog.hu/2011/12/13/merkozes_utan_andy_reid_by_kandramar_111 #phillyblogDeny
Azért DC-nek lenni nem ugyanaz mint HC-nek. del Rio szar HC de DC-nek nem volt rossz. Igaz már régen volt. Egyetemi guruk közül meg ki?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Del Rio? Really? Really?
Nem ő miatta lett idén elit a Jaguars védelme... Inkább valami egyetemi guru próbálja ki magát, ha már új koordinátor lesz. De szerintem nem lesz.

Más: Andy Reid mérkőzés utáni nyilatkozata @Kandramar jóvoltából: http://philly.blog.hu/2011/12/13/merkozes_utan_andy_reid_by_kandramar_111 #phillyblog
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Reid maradásában én is egyre inkább hiszek. Pedig azért a váltás is megérett már. Castillo azért remélem megy. Del Rio vagy Spagnulo jöhetne(inkább utóbbi) és akkor elit D#-é is válhat a csapatrész. persze az LB-k kelleni fognak majd. Hamarosan megtudjuk.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
sokat nem lesz nálunk a labda..

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként Cedric Thornton jött fel Smith helyére. Kell is, mert Jenkins és Patterson is összeszedett sérülést Miami ellen, kevés lenne végén a DT, pedig Sancsóra kellene rakni nyomást.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Hát igen mindent vissza tudunk vezetni a LB hiányra... de itt a nagy kérdés az,hogy ezt miért hagyták ennyire fos helyzetben?

Ha jó a LB sor (mondjuk kell hozzá minimum 2 kezdőszint meg egy jó backup ) akkor mit tud csinálni a sec?

Kövezetek meg de én elengedném Sámuelt ....

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az idő majd úgyis eldönti...különben meg szerintem jót tenne neki is meg a csapatnak is a váltásgravedigger
Több volt ebben a csapatban, de ez az év nagyon nem úgy jött össze, ahogy tervezve lett. És ez nem csak Reid hibája, mégha felelősségét nem is lehet vitatni. De azért arról nem ő tehet, hogy Castillonak kellett 5 hét, mire rájött, a FS és a SS nem cserélgetheti fel csak úgy szerepét. Arról sem igazán, hogy Juan még mindig nem vette észre, hogy Asomugha nem a zónavédekezése miatt elit védő. Arról tehet, hogy a LB sort hagytuk fosnak, és Matthews felé sem kellett volna ekkora bizalom szezon elején. De az is az ő érdeme, hogy szerzett két jó fal edzőt. Rengeteg pro és kontra van...

Azt meg ugye mondani sem kell, egy teljesen átalakult csapatnak a rövid offseason hatványozottan számít, mint egy 2 kezdőt cserélő csapatnak.Deny
Ehhez még annyit, hogy most is keveredik a védelem.Sokszor látni érdekes felállásokat.Reid is sokszor elmondta,hogy ha mindenki visszakerül majd a posztjára akkor jól fognak menni a dolgok.Persze ez egy burkolt válasz, de erre is igaz.Mármint ha lesz jó LB sorunk akkor a safetyk a helyükön lesznek mint ahogy Asonak is megváltozhat a szerepe. Ja, hogy ez már nem idén lesz? Az más kérdés. 😀
Reid szerintem is marad(persze mehetne is akár mert ráférne a csapatra a váltás) majd ráterelik a problémát a DC-ra és minden mehet a régiben. Mondjuk megnéznék úgy is egy szezont, hogy marad Castillo , de rendbe van téve a LB sor.Greengo
Szerintem Castillo maradására is 50% esély még simán van, és nem azért, mert vagy megy, vagy marad. Egyszerűen egy jó LB sor, fejekben rendrakás és meg lehet nézni, mit tud ez a csapat. Volt itt a dreamteam chant, meg mindent egy lapra, gyűrűt akarunk idén. De valójában nem volt kötelező 1 éven belül világot megváltani, simán benne van, hogy pár apróbb változással, drafttal jövőre ütőképes gárdánk lesz, aki ott lesz az NFC elitjében.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Szegény fókát miért akarja mindenki elzavarni?

Igaz minden szezonban ez van ...Janek
Az idő majd úgyis eldönti...különben meg szerintem jót tenne neki is meg a csapatnak is a váltásgravedigger
Több volt ebben a csapatban, de ez az év nagyon nem úgy jött össze, ahogy tervezve lett. És ez nem csak Reid hibája, mégha felelősségét nem is lehet vitatni. De azért arról nem ő tehet, hogy Castillonak kellett 5 hét, mire rájött, a FS és a SS nem cserélgetheti fel csak úgy szerepét. Arról sem igazán, hogy Juan még mindig nem vette észre, hogy Asomugha nem a zónavédekezése miatt elit védő. Arról tehet, hogy a LB sort hagytuk fosnak, és Matthews felé sem kellett volna ekkora bizalom szezon elején. De az is az ő érdeme, hogy szerzett két jó fal edzőt. Rengeteg pro és kontra van...

Azt meg ugye mondani sem kell, egy teljesen átalakult csapatnak a rövid offseason hatványozottan számít, mint egy 2 kezdőt cserélő csapatnak.Deny
Ehhez még annyit, hogy most is keveredik a védelem.Sokszor látni érdekes felállásokat.Reid is sokszor elmondta,hogy ha mindenki visszakerül majd a posztjára akkor jól fognak menni a dolgok.Persze ez egy burkolt válasz, de erre is igaz.Mármint ha lesz jó LB sorunk akkor a safetyk a helyükön lesznek mint ahogy Asonak is megváltozhat a szerepe. Ja, hogy ez már nem idén lesz? Az más kérdés. 😀
Reid szerintem is marad(persze mehetne is akár mert ráférne a csapatra a váltás) majd ráterelik a problémát a DC-ra és minden mehet a régiben. Mondjuk megnéznék úgy is egy szezont, hogy marad Castillo , de rendbe van téve a LB sor.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szegény fókát miért akarja mindenki elzavarni?

Igaz minden szezonban ez van ...Janek
Az idő majd úgyis eldönti...különben meg szerintem jót tenne neki is meg a csapatnak is a váltásgravedigger
Több volt ebben a csapatban, de ez az év nagyon nem úgy jött össze, ahogy tervezve lett. És ez nem csak Reid hibája, mégha felelősségét nem is lehet vitatni. De azért arról nem ő tehet, hogy Castillonak kellett 5 hét, mire rájött, a FS és a SS nem cserélgetheti fel csak úgy szerepét. Arról sem igazán, hogy Juan még mindig nem vette észre, hogy Asomugha nem a zónavédekezése miatt elit védő. Arról tehet, hogy a LB sort hagytuk fosnak, és Matthews felé sem kellett volna ekkora bizalom szezon elején. De az is az ő érdeme, hogy szerzett két jó fal edzőt. Rengeteg pro és kontra van...

Azt meg ugye mondani sem kell, egy teljesen átalakult csapatnak a rövid offseason hatványozottan számít, mint egy 2 kezdőt cserélő csapatnak.Deny
Persze én ezekkel mind egyetértek, arra gondoltam csak hogy érzésem szerint kicsit beleszürkült már ebbe a csapatba, és a folyamatos hasonlóan jó ám mégsem kiugró eredményekbe, most meg ugye még az eddig megszokott átlagosan jó szezon is elmaradt, sőt...
szerintem jot tenne a váltás
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szegény fókát miért akarja mindenki elzavarni?

Igaz minden szezonban ez van ...Janek
Az idő majd úgyis eldönti...különben meg szerintem jót tenne neki is meg a csapatnak is a váltásgravedigger
Több volt ebben a csapatban, de ez az év nagyon nem úgy jött össze, ahogy tervezve lett. És ez nem csak Reid hibája, mégha felelősségét nem is lehet vitatni. De azért arról nem ő tehet, hogy Castillonak kellett 5 hét, mire rájött, a FS és a SS nem cserélgetheti fel csak úgy szerepét. Arról sem igazán, hogy Juan még mindig nem vette észre, hogy Asomugha nem a zónavédekezése miatt elit védő. Arról tehet, hogy a LB sort hagytuk fosnak, és Matthews felé sem kellett volna ekkora bizalom szezon elején. De az is az ő érdeme, hogy szerzett két jó fal edzőt. Rengeteg pro és kontra van...

Azt meg ugye mondani sem kell, egy teljesen átalakult csapatnak a rövid offseason hatványozottan számít, mint egy 2 kezdőt cserélő csapatnak.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szegény fókát miért akarja mindenki elzavarni?

Igaz minden szezonban ez van ...Janek
Az idő majd úgyis eldönti...különben meg szerintem jót tenne neki is meg a csapatnak is a váltás
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Szegény fókát miért akarja mindenki elzavarni?

Igaz minden szezonban ez van ...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hullanak a HC-k. Elsőként JDR, majd Haley, most Sparano. Spagnuolo lehet a következő , majd a szezon végén .... 😀Greengo
Vagy Reid ?gravedigger
Véleményem szerint Reid akkor sem távozik, ha innentől 3-at bukunk és 5-11 a mérleg. Ha teljes offseason után hozta volna ezt, akkor elköszön tőle a csapat, de így nem fog, mert millió játékost, edzőt kellett volna helyére rakni.Deny
Lehetséges, engem különben sem érint nagyon a dolog, de szerintem azzal azért ti is tisztában vagytok, még ha elfogultak is vagytok a csapattal meg Mr Reid HC-al, hogy csonka offseason ide vagy oda, ebben a csapatban sokkal több volt idén...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hullanak a HC-k. Elsőként JDR, majd Haley, most Sparano. Spagnuolo lehet a következő , majd a szezon végén .... 😀Greengo
Vagy Reid ?gravedigger
Véleményem szerint Reid akkor sem távozik, ha innentől 3-at bukunk és 5-11 a mérleg. Ha teljes offseason után hozta volna ezt, akkor elköszön tőle a csapat, de így nem fog, mert millió játékost, edzőt kellett volna helyére rakni.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hullanak a HC-k. Elsőként JDR, majd Haley, most Sparano. Spagnuolo lehet a következő , majd a szezon végén .... 😀Greengo
Vagy Reid ?gravedigger
Ámen. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hullanak a HC-k. Elsőként JDR, majd Haley, most Sparano. Spagnuolo lehet a következő , majd a szezon végén .... 😀Greengo
Vagy Reid ?