Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
TO szindróma???Te mit ittál? 😀Greengo
Na az nagyon durva volt. Azt az embert kiutálták még Pennsylvaniából is.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
TO szindróma???Te mit ittál? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Nem, az LSD-től meg Rózsaházi hátsójától amit nyalogat 😛dande
Shadynek is ha jól tudom most megint ő az ügynöke, de McCoy legalább megmutatta neki, hogy ha nem úgy csinálja a dolgokat ahogy neki tetszik, simán ki is meri rúgni. Na és Shadyvel is hosszabbítani kell. Kettejük közül ő az aki a nagy lóvét fogja kapni, vagy 6 évre. DeSean meg ha így folytatja lehet, hogy a taget se, mert nemkívánatos lesz Phillyben. Jelenleg jóval többet árt a csapatnak mint használ.Shawn84
T.O. szindróma?Amadeus91
Azért ennyire nem durva a helyzet, csak most épp nem a legjobb időben van ez. Minden összejött nekünk. Nincs e tűz, se akarat, se szerencse. DeSean meg nem annyira töri magát hogy ez megváltozzon. Igaz a többiek közül sem sokan.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
csak én látom úgy, hogy D-Jax elszállt magától?Amadeus91
Sztem inkább csak csalódott.Elszállásnak nyoma sincs,de lehet csalódott ha egész meccsen csinálja a dolgát, sokszor marad üresen és nem megy felé semmi.Továbbá lehet csalódott,hogy a csapatnak nem megy és elszálltak a PO esélyek.Greengo
Hát..tudnánk klasszisokat mondani az NFL-ből akik évek óta lehetnének csalódottak mégse így adják elő.Amadeus91
Hogy adja elő?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem, az LSD-től meg Rózsaházi hátsójától amit nyalogat 😛dande
Shadynek is ha jól tudom most megint ő az ügynöke, de McCoy legalább megmutatta neki, hogy ha nem úgy csinálja a dolgokat ahogy neki tetszik, simán ki is meri rúgni. Na és Shadyvel is hosszabbítani kell. Kettejük közül ő az aki a nagy lóvét fogja kapni, vagy 6 évre. DeSean meg ha így folytatja lehet, hogy a taget se, mert nemkívánatos lesz Phillyben. Jelenleg jóval többet árt a csapatnak mint használ.Shawn84
T.O. szindróma?Amadeus91
Azért D-Jax más tészta mint T.O itt sokat köszönhet a két fél egymásnak. S igazából én is csak mérgemben írtam amit írtam inkább az a baj, hogy félek háttérből irányítják megvezetik a gyereket (mert hát végül is még egy 25 éves kölyök másokhoz! képest rakás pénzzel) és ze nem egyszerű helyzet. Remélem ez a 10 nap elég lesz arra, hogy leüljenek bár ha eddig nem sikerült átbeszélni.....
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
csak én látom úgy, hogy D-Jax elszállt magától?Amadeus91
Sztem inkább csak csalódott.Elszállásnak nyoma sincs,de lehet csalódott ha egész meccsen csinálja a dolgát, sokszor marad üresen és nem megy felé semmi.Továbbá lehet csalódott,hogy a csapatnak nem megy és elszálltak a PO esélyek.Greengo
Hát..tudnánk klasszisokat mondani az NFL-ből akik évek óta lehetnének csalódottak mégse így adják elő.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
csak én látom úgy, hogy D-Jax elszállt magától?Amadeus91
Nem, az LSD-től meg Rózsaházi hátsójától amit nyalogat 😛dande
Shadynek is ha jól tudom most megint ő az ügynöke, de McCoy legalább megmutatta neki, hogy ha nem úgy csinálja a dolgokat ahogy neki tetszik, simán ki is meri rúgni. Na és Shadyvel is hosszabbítani kell. Kettejük közül ő az aki a nagy lóvét fogja kapni, vagy 6 évre. DeSean meg ha így folytatja lehet, hogy a taget se, mert nemkívánatos lesz Phillyben. Jelenleg jóval többet árt a csapatnak mint használ.Shawn84
T.O. szindróma?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
csak én látom úgy, hogy D-Jax elszállt magától?Amadeus91
Sztem inkább csak csalódott.Elszállásnak nyoma sincs,de lehet csalódott ha egész meccsen csinálja a dolgát, sokszor marad üresen és nem megy felé semmi.Továbbá lehet csalódott,hogy a csapatnak nem megy és elszálltak a PO esélyek.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
csak én látom úgy, hogy D-Jax elszállt magától?Amadeus91
Nem, az LSD-től meg Rózsaházi hátsójától amit nyalogat 😛dande
Shadynek is ha jól tudom most megint ő az ügynöke, de McCoy legalább megmutatta neki, hogy ha nem úgy csinálja a dolgokat ahogy neki tetszik, simán ki is meri rúgni. Na és Shadyvel is hosszabbítani kell. Kettejük közül ő az aki a nagy lóvét fogja kapni, vagy 6 évre. DeSean meg ha így folytatja lehet, hogy a taget se, mert nemkívánatos lesz Phillyben. Jelenleg jóval többet árt a csapatnak mint használ.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
csak én látom úgy, hogy D-Jax elszállt magától?Amadeus91
Nem, az LSD-től meg Rózsaházi hátsójától amit nyalogat 😛
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
csak én látom úgy, hogy D-Jax elszállt magától?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Túlzásokba azért ne essünk, McNabb is egy hulladék idén, semmivel nem lenne jobb Youngnál...Newman
Én azért látnám szívesen újra itt,hogy innen vonulhasson vissza.Pályára nem nagyon léphetne addig ameddig Vick egészséges,de sztem többet tudna hozzátenni mint Young bármikor.Youngot meg simán ki kéne baszni...


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
https://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/02/re-focused-eagles-seahawks-week-12/
PFF értékeléstenorx
Mathis megint all-pro szinten tolta ... 😂BleedingGreen
Mathis all-pro 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Most hallgatom Celeket, és ő is kb annyit mond, hogy fogalma sincs mi a gond. Tele vagyunk tehetségekkel, nagyszerű játékosokkal, keményen készülnek folyamatosan, és egyszerűen nem megy, és nem érti miért. Őt is nagyon sajnálom 😕

10 perc és Andy pofázik.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Én még mindig azt mondom, hogy a játékosok mentalitásáért az edző a felelős. Hát éppen ezért van ott, hogy egybe tartsa a jónépet. Ha nem megy, akkor ott régen rossz.Eazzy
Pontosan!
Játékosok és edzők is marakodnak már egymással és ezt csak a HC tudná rendbe tenni. :o Ide nem elég most a "testvéri szeretet" ,keményen rendet kéne vágni az öltözőben,de nem ez történik.
Eagles vs NFC West-->1-3
Győzelmek a Lincolnon-->1
Meglepne ha Reid szezon után még megtarthatná az állását.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
DeSean kivan egy kissé
http://www.nfl.com/videos/nfl-player-interviews/09000d5d824a8d04/Frustrated-Jackson-turns-back-on-media?module=HP11_content_stream

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
https://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/02/re-focused-eagles-seahawks-week-12/
PFF értékeléstenorx
Mathis megint all-pro szinten tolta ... 😂


több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Trent Cole az öltözőben:
"I was kinda digusted myself...i couldn't figure out myself"

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
https://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/02/re-focused-eagles-seahawks-week-12/
PFF értékelés
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Egyébként valahol én Youngot is sajnálom. A harmadik intnél szegény körülbelül már sírt. Lehet, hogy hülye vagyok, de én totál sajnáltam, nem tudtam rá haragudni. Van egy olyan elkapó gárdája, ahol Maclin sérült, Steve Smith nem igazán önmaga, Cooper is droppolja magát szanaszét, DeSean megsértődött rá. Nem lehet így könnyű.
DeSean óriási kedvencem, de egyre jobban kezdem nem érteni amit csinál. Jó, mindent nem tudunk, lehet van valami a háttérben. Egyébként én volt, hogy az akcióknál őt figyeltem, és rengetegszer játszotta magát üresbe, és Youngnak eszébe nem jutott odapasszolni, más esetekben meg duplázták. Oké, szar meccse volt, de amikor nem bíznak benne, akkor őt is meg tudom érteni, hogy elkedvetlenedik.
Tényleg egyedül Shadyt csodálom, hogy addig bírta idegekkel. Nála sem csodálkozom, hogy az intnél már szart bele.

Én még mindig azt mondom, hogy a játékosok mentalitásáért az edző a felelős. Hát éppen ezért van ott, hogy egybe tartsa a jónépet. Ha nem megy, akkor ott régen rossz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Túlzásokba azért ne essünk, McNabb is egy hulladék idén, semmivel nem lenne jobb Youngnál...Newman
De küzdene a csapatért mint állat.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Miami még talán ki tud kapni tőlünk a Jetsnek minden meccs kell és a cowgirl is teper a PO-ért...
skins tud beleköpni a drafthelybe érdekes meccs lehet ahol senki nem akar nyerni majdJanek
Miami? Ugyan ott 5 intet dob Vick ha addig felépül az első félidőben Young meg 4t a másodikban h le ne maradjon nagyon. Bush meg szanaszét fut 😛dande
Ezért írtam,hogy a miami tudja elrontani 😊

mondjuk egy még pocsékabb QB teljesítménnyel...

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
McNabb már a múlt. Nem kéne visszahozni. Meg nem is érdemli meg, hogy egy ilyen lélektelen társaságba dobják bele. Akkor jöjjön Kafka, nagyobb alázás már vele sem lehet.

Bár tény, hogy McNabb visszahozatala tökéletesen beleillene a szezon képébe.


több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miami még talán ki tud kapni tőlünk a Jetsnek minden meccs kell és a cowgirl is teper a PO-ért...
skins tud beleköpni a drafthelybe érdekes meccs lehet ahol senki nem akar nyerni majdJanek
Miami? Ugyan ott 5 intet dob Vick ha addig felépül az első félidőben Young meg 4t a másodikban h le ne maradjon nagyon. Bush meg szanaszét fut 😛
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Amúgy én is azt mondom, hozzuk vissza McNabbet, jól jön az öreg a háznál!