Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
+ ott lesz még Tulloch is... 😀

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Kik lesznek FA LB-k idén?Janek
A jobb 4-3-asok közül még nincs szerződése tudtommal Loftonnak, EJ Hendersonnak, Fletchernek, de ők nagy valószínűséggel úgyis hosszabbítanak.
Ott van még Hawthorne, de az idei éve után ő is hosszabbítani fog, DeAndre Levy restricted FA lesz, ő is hosszabbítani fog szerintem.
Ruud, Morrison 1 éves szerződésen vannak, de ők már tavaly sem kellettek.

Ami marad az meg szerintem nem feltétlenül segít rajtunk, talán ha a Panthers nem hosszabbít Dan Connor-ral, de ő meg elég sérülékeny.


több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Az a bosszantó hogy nem egy tehetségtelen bagázsról van szódande
Számomra világos,hogy teljesen lélektelen az egész társaságJanek
DeSean kivan egy kissé
http://www.nfl.com/videos/nfl-player-interviews/09000d5d824a8d04/Frustrated-Jackson-turns-back-on-media?module=HP11_content_streamSzobi22
Tavalyi Cowboys (bár ők meredekebb faceplantet mutattak be az elején). Ugyanez volt a szituáció, kellett nagyon az edzőcsere, azután 5-3ig meneteltek. Bár Disunt kevésbé szívlelem, ebben az interjújában most együttérzek vele. A tavalyi Cowboys Pofáraesés Turnén Ratliffnek volt egy interjúja ami szinte ugyanazzel a forgatókönyvvel játszódott le, még a szóhasználat is hasonló volt, nem csak az hogy otthagyja a kretén kérdésekkel előálló kretén firkászokat.

Ha meg akartok spórolni még pár frusztrált vasárnapot, akkor elfogadjátok, hogy az idei szezon kuka és örültök a jobb draft cetlinek. Valaki írta feljebb, hogy McCoynak drukkol egyénileg a hátralevőkben: mi ugyanebbe a módba kapcsoltunk 1-5 környékén tavaly. Egyébként egy totál elszart szezon szerintem jobb mint egy "majdnem" szezon az idő távlatából, könnyeben dob rá fátylat az ember. Jövőre (sajnos) jó lesz az Eagles megint. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Kik lesznek FA LB-k idén?

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Ha azokat nézzük, akik már a piacon vannak, akkor nálam Del Rio is szóba jöhetne DC-ként. 2002-ben Top3-as védelmet irányított Carolina-ban.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Én azt akarom ha kirúgnák St. Louisból Spagnulot és ide jönne hozzánk DC-nek. Kapna 1-2 LB-t és ligaelit védelmet tudna csinálni. A mentális dolgokban is nagy hasznot jelentene, mert ő igen jól tudja motiválni a játékosokat. Az O# élére meg új OC kéne. Nem azért mert Marty rossz, csak kisebb váltásra van szükség, más playhívásra, egy magasabb vérmérsékletű edzőre. Ebben az esetben azt mondanám, hogy maradhatna Reid.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Dmac már belassult kár lenne idehozni

max ingyen egy búcsúmeccsre stílusosan a skins ellen

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
egyébként az igaz hogy nem 1szer verte agyon a cornerét, és basztak felé dobni, illetve amikor felé dobott Young akkor is 3 méterrel rövidebbet. Jöjjön vissza McNabb ő ha mást nem is tud legalább az ilyen szituációkban odadobja a lasztit ahova kell 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Amúgy jól jellemzi az első körös draftjainkat,hogy 2000években húzottak közül talán Lito és Macklin nem volt bust Patterson meg simán reach volt...többiről ne beszéljünk

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem semmi extra rosszat nem csinál Djax egyszerűen heves a természete és nem viseli jól a vereségeket ami frusztrálja...

Meg kell őt tartani és esetleg nem ártana szakembernek a fejével beszélni... na majd az új HC 😊

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Shadynek is ha jól tudom most megint ő az ügynöke, de McCoy legalább megmutatta neki, hogy ha nem úgy csinálja a dolgokat ahogy neki tetszik, simán ki is meri rúgni. Na és Shadyvel is hosszabbítani kell. Kettejük közül ő az aki a nagy lóvét fogja kapni, vagy 6 évre. DeSean meg ha így folytatja lehet, hogy a taget se, mert nemkívánatos lesz Phillyben. Jelenleg jóval többet árt a csapatnak mint használ.Shawn84
T.O. szindróma?Amadeus91
Azért ennyire nem durva a helyzet, csak most épp nem a legjobb időben van ez. Minden összejött nekünk. Nincs e tűz, se akarat, se szerencse. DeSean meg nem annyira töri magát hogy ez megváltozzon. Igaz a többiek közül sem sokan.Shawn84
Sajnos DeSean is egy 6 éves szintjén kezeli a problémát. De az is undorító, ahogy a média kezeli a dolgot és rányomul a dologra, persze tőlük nem is vártam mást.
Azt már korábban is írtam, hogy max. kb 50%-ban tartom őt felelősnek a körülötte kialakult helyzetért, mert Reidék az offseasonban szartak a szerződés hosszabbításra, inkább milliókért hoztak a kispadra játékosokat. Azt senki sem vitatja szerintem, hogy már korábban is rászolgált egy új szerződésre, de azt, hogy nem kapott szerződést nem ilyen hülye módon kéne lereagálnia.

McCoy-nak csak jövőre jár le a szerződése, úgyhogy még nem kötelező hosszabbítani vele, de ha egy valaki megérdemli ebből a csapatból, egy ilyen szezon után az ő.

A secondaryban a három grácia közül el kell küldeni (cserélni) egyet, mert úgysem tudnak egyszerre a pályán lenni. Aso-nak azért egy paycut bejöhetne, mert nem azt hozta amit vártunk. DRC legalább kevés pénzért csinálta a semmit.
Aso játékával kapcsolatban annyi pozitívumot meg kell említeni, hogy eddig a védelem első a TE elleni védekezésben, ami valószínűleg nagyrészt neki köszönhető. 41 yd/game, úgy hogy kb 8 passz ment TE felé meccsenként, ami a 3. legtöbb a ligában.


több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
TO szindróma???Te mit ittál? 😀Greengo
Meglepő, hogy pont én mondom ki? 😀Amadeus91
Nem,csak én nem látok ilyen összefüggéseket.DeSean nem hívja a sajtót,nem parádézik.
Egyszerűen csalódott.Younggal van vmi balhéja,de ez a szitu is csak azt bizonyítja,hogy az edzők nem tudnak rendet tenni a játékosok között.(mindenki máshogy dolgozza fel a problémákat...ebben kéne segíteni az edzőknek,hogy mire kilépnek a pályára ezek a nézeteltérések már ne tudják befolyásolni a játékot.)

Nem csak DeSean játszik szarul.Sokan droppolnak,sok a misstackle és a misscommunication.A HC az akinek helyre kell tenni a dolgokat...a fejekben is.

szerk:inkább arra kéne gondolni,hogy anno amikor elkezdődött a TO vs McNabb balhé azt sem tudta Reid jól kezelni.Inkább az volt egy intő jel,hogy vannak hiányosságai.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
TO szindróma???Te mit ittál? 😀Greengo
Meglepő, hogy pont én mondom ki? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
egy kis összefoglaló:
http://www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/11289/a-requiem-for-the-dream-team-from-philly

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
TO szindróma???Te mit ittál? 😀Greengo
Na az nagyon durva volt. Azt az embert kiutálták még Pennsylvaniából is.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
TO szindróma???Te mit ittál? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Nem, az LSD-től meg Rózsaházi hátsójától amit nyalogat 😛dande
Shadynek is ha jól tudom most megint ő az ügynöke, de McCoy legalább megmutatta neki, hogy ha nem úgy csinálja a dolgokat ahogy neki tetszik, simán ki is meri rúgni. Na és Shadyvel is hosszabbítani kell. Kettejük közül ő az aki a nagy lóvét fogja kapni, vagy 6 évre. DeSean meg ha így folytatja lehet, hogy a taget se, mert nemkívánatos lesz Phillyben. Jelenleg jóval többet árt a csapatnak mint használ.Shawn84
T.O. szindróma?Amadeus91
Azért ennyire nem durva a helyzet, csak most épp nem a legjobb időben van ez. Minden összejött nekünk. Nincs e tűz, se akarat, se szerencse. DeSean meg nem annyira töri magát hogy ez megváltozzon. Igaz a többiek közül sem sokan.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
csak én látom úgy, hogy D-Jax elszállt magától?Amadeus91
Sztem inkább csak csalódott.Elszállásnak nyoma sincs,de lehet csalódott ha egész meccsen csinálja a dolgát, sokszor marad üresen és nem megy felé semmi.Továbbá lehet csalódott,hogy a csapatnak nem megy és elszálltak a PO esélyek.Greengo
Hát..tudnánk klasszisokat mondani az NFL-ből akik évek óta lehetnének csalódottak mégse így adják elő.Amadeus91
Hogy adja elő?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem, az LSD-től meg Rózsaházi hátsójától amit nyalogat 😛dande
Shadynek is ha jól tudom most megint ő az ügynöke, de McCoy legalább megmutatta neki, hogy ha nem úgy csinálja a dolgokat ahogy neki tetszik, simán ki is meri rúgni. Na és Shadyvel is hosszabbítani kell. Kettejük közül ő az aki a nagy lóvét fogja kapni, vagy 6 évre. DeSean meg ha így folytatja lehet, hogy a taget se, mert nemkívánatos lesz Phillyben. Jelenleg jóval többet árt a csapatnak mint használ.Shawn84
T.O. szindróma?Amadeus91
Azért D-Jax más tészta mint T.O itt sokat köszönhet a két fél egymásnak. S igazából én is csak mérgemben írtam amit írtam inkább az a baj, hogy félek háttérből irányítják megvezetik a gyereket (mert hát végül is még egy 25 éves kölyök másokhoz! képest rakás pénzzel) és ze nem egyszerű helyzet. Remélem ez a 10 nap elég lesz arra, hogy leüljenek bár ha eddig nem sikerült átbeszélni.....
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
csak én látom úgy, hogy D-Jax elszállt magától?Amadeus91
Sztem inkább csak csalódott.Elszállásnak nyoma sincs,de lehet csalódott ha egész meccsen csinálja a dolgát, sokszor marad üresen és nem megy felé semmi.Továbbá lehet csalódott,hogy a csapatnak nem megy és elszálltak a PO esélyek.Greengo
Hát..tudnánk klasszisokat mondani az NFL-ből akik évek óta lehetnének csalódottak mégse így adják elő.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
csak én látom úgy, hogy D-Jax elszállt magától?Amadeus91
Nem, az LSD-től meg Rózsaházi hátsójától amit nyalogat 😛dande
Shadynek is ha jól tudom most megint ő az ügynöke, de McCoy legalább megmutatta neki, hogy ha nem úgy csinálja a dolgokat ahogy neki tetszik, simán ki is meri rúgni. Na és Shadyvel is hosszabbítani kell. Kettejük közül ő az aki a nagy lóvét fogja kapni, vagy 6 évre. DeSean meg ha így folytatja lehet, hogy a taget se, mert nemkívánatos lesz Phillyben. Jelenleg jóval többet árt a csapatnak mint használ.Shawn84
T.O. szindróma?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
csak én látom úgy, hogy D-Jax elszállt magától?Amadeus91
Sztem inkább csak csalódott.Elszállásnak nyoma sincs,de lehet csalódott ha egész meccsen csinálja a dolgát, sokszor marad üresen és nem megy felé semmi.Továbbá lehet csalódott,hogy a csapatnak nem megy és elszálltak a PO esélyek.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
csak én látom úgy, hogy D-Jax elszállt magától?Amadeus91
Nem, az LSD-től meg Rózsaházi hátsójától amit nyalogat 😛dande
Shadynek is ha jól tudom most megint ő az ügynöke, de McCoy legalább megmutatta neki, hogy ha nem úgy csinálja a dolgokat ahogy neki tetszik, simán ki is meri rúgni. Na és Shadyvel is hosszabbítani kell. Kettejük közül ő az aki a nagy lóvét fogja kapni, vagy 6 évre. DeSean meg ha így folytatja lehet, hogy a taget se, mert nemkívánatos lesz Phillyben. Jelenleg jóval többet árt a csapatnak mint használ.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
csak én látom úgy, hogy D-Jax elszállt magától?Amadeus91
Nem, az LSD-től meg Rózsaházi hátsójától amit nyalogat 😛
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
csak én látom úgy, hogy D-Jax elszállt magától?

criminal lawyer or criminal lawyer?