Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Én ezen már csak röhögni tudok. Szerencsére több éves álmom valósul meg, a zsíros koca nyomorult Reid végre eltakarodik a picsába, ezt a szezont még ő sem úszhatja meg. Castillo is megy vele of course.Newman
Hacsak nem ő lesz a HC 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Én erre már nem tudok mit mondani. Asszem régi meccseket kell nézzek hogy sikerélmény legyen
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
holnap papírzacskóval a fejemen megyek munkába...
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én ezen már csak röhögni tudok. Szerencsére több éves álmom valósul meg, a zsíros koca nyomorult Reid végre eltakarodik a picsába, ezt a szezont még ő sem úszhatja meg. Castillo is megy vele of course.

több mint 12 éve
Moonshiner 32
Csak nekem hiányzik a lockout?
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Ez hihetetlen!!!!!!!!!!!!!!
Avant majd megint Avant most meg Parker, Billick előremondta csak be akarnak ugratni!!
Nem nézek több meccset!Idegössszeomlást kapok minden meccsen.Ez szörnyű már megint a végén!
Vége a szezonnak ennyi megint sikerült magunkat megverni.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Ennél hülyébb csapat nincsen az NFL-ben. 😀
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Sajna sztem is nyerni fogtok, de ne legyen igazam 😊Szesze
vagy nem 😕
Felfoghatatlan a mai meccs is. Az a durva, hogy yardok alapján benne van a csapatban...
Avantra még azt sem mondom, hogy a szív nincs meg hozzá... 😕
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nagyon el vagytok átkozva. most Avant csinálta azt, amit Maclin. kicsit Vicket kezdem sajnálni.
ez a védelem nagyon nagy homály... :/

jövő héten Skins?

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 929 — Giants fan
Sajna sztem is nyerni fogtok, de ne legyen igazam 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Én azt álmodtam, hogy Ghostface Killah koncerten vagyok, és még dumáltam is vele...mondjuk leszek is koncertjén hamarosan. Remélem ez is azt jelenti, hogy nyerünk ma 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Azt álmodtam, hogy kikapunk, tehát nyerünk. 😀
Fontos meccs nagyon, kivételesen akkor sem leszek csalódott, ha veszítünk, mivel a Bills a 2.kedvencem.
Ettől függetlenül, természetesen, let's go Eagles!

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
mi szólna a győzelem mellett?

az egyik legjobb run o ellen?

buták lennének sokat passzolni

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A nagy számok törvényét a 0-16 os csapatoknak meséld 😀ano92
Olyan csak egy volt.

több mint 12 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
A nagy számok törvényét a 0-16 os csapatoknak meséld 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Nem kell parázni! A Nagy Számok törvénye alapján nekünk kell nyerni. Mondjuk ezt gondoltam egy hete is 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Ma nagyon kell, tudják a srácok. Szerintem ma megtudjuk, h mire képes a csapat 100-110 százalékon!Attis
Akkor nagyon ciki lesz ha így is kikapunk. 😀
Amúgy sztem is ütni fogjuk a Bills-t. Ütni kell Őket.
Mindhárom meccsünket mi kúrtuk el a 4. negyedben, nem lehetünk az egész szezonban ennyire balfaszok.
több mint 12 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Nem fogunk nyerni sajnaJanek
Igazi szurkolói hozzáállás...



Biztosan nehéz meccs lesz, de én bízok a Corner Backjeinkben, hogy láthatunk legalább 2 szép INT- et 😀ano92
Ma nagyon kell, tudják a srácok. Szerintem ma megtudjuk, h mire képes a csapat 100-110 százalékon!
több mint 12 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nem fogunk nyerni sajnaJanek
Igazi szurkolói hozzáállás...



Biztosan nehéz meccs lesz, de én bízok a Corner Backjeinkben, hogy láthatunk legalább 2 szép INT- et 😀

több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
De nyerni fogunk!!!Én Tutira érzem.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Nem fogunk nyerni sajna

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Heti szerkesztői válasz adag, pár óra és tippek is kinn lesznek http://philly.blog.hu/2011/10/08/szerkesztoink_valaszolnak_05

Beharangozó pedig sajnos héten nem lesz, időhiány, illetve személyes okok miatt. De ha nyerünk, akkor innentől állandósítom az elmaradását.

Facebookon cserébe van egy szavazás, lehet nyomkodni.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
MMMMMMMMMM pedig kezdtem reménykedni, hogy Shady-nek van esze meg szíve is (mondjuk ettől még persze van), bár nem biztos hogy csak rajta múlott. Bízom benne ez nem lesz negatív hatással a dolgok menetére.dande
Úgy érzem még nem ismered eléggé Rosenhaust. 😊Newman
Ez benne van a pakliban 😛 de látod annyira már halottam hírét, hogy örvendtem a reménybeli elmenetelében....
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
MMMMMMMMMM pedig kezdtem reménykedni, hogy Shady-nek van esze meg szíve is (mondjuk ettől még persze van), bár nem biztos hogy csak rajta múlott. Bízom benne ez nem lesz negatív hatással a dolgok menetére.dande
Úgy érzem még nem ismered eléggé Rosenhaust. 😊

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
MMMMMMMMMM pedig kezdtem reménykedni, hogy Shady-nek van esze meg szíve is (mondjuk ettől még persze van), bár nem biztos hogy csak rajta múlott. Bízom benne ez nem lesz negatív hatással a dolgok menetére.