Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Én is bizakodó vagyok. DC-t kéne kibaszni, hihetetlen hogy tudnak ilyen jó játékosok ilyen balfaszul játszani.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Jövő héten ütjük a Skinst, bye week után meg mindig nyerünk (Castillo addigra már nem lesz DC) és máris 3-4-el állunk, ahogy a Boys a Giants és a Skins és akkor kezdődik minden elölről😊

Amúgy egészen döbbenetes pechünk van amellett, hogy szarok vagyunk. Az a baj, hogy ha csak az egyik lenne, már 2-3-mal állnánk, de így...

LeSeant sajnálom, mert monster éve van, aztán kitörölheti vele a fekete seggét😕 A többiek mehetnek a levesbe.

Amúgy Page-et miért toljuk ennyire? Olyan szinten fos, hogy egy félbevágott Jaiquawn Jarrett is odabaszná, pedig még nem nagyon láttunk őt meccsen.

Amúgy szerintem Watkins és Dunlap sem volt rossz, még akkor sem ha az ő két büntijük (Dunlapé finoman szólva is véleményes volt) sokba került nekünk. Vagy inkább úgy fogalmazok, nem lógtak ki az alapjáraton szar támadófalból.

Mindenestre idén először láttam, hogy van még lélek ebben a csapatban, még ha nem is lett eredménye. Remélem a Skins ellen átszakad a gát, Castillot meg kirúgjuk a bánatba és akkor még menthető lehet ez a szezon.

Ha meg nem, akkor meg legfeljebb röhögünk egy jót, Én ma is azt csináltam. Nekem múlt héten annyira betelt a pohár, hogy össze is tört, úgyhogy inkább úgy döntöttem, röhögve szopom a csapot😉
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Már pár éve Eagles-rajongó vagyok, de eddig többnyire csak csendben követtem a fórumot. Lehet, hogy babonából megint így kellene tennem.Moonshiner
Ellenkezőleg. 😊 Mindenki véleménye fontos és érdekes.Greengo
Áá, úgysem váltom meg a világot, és minden szerencse-segítségre szükség van. A csapat az első! 😊Moonshiner
azt Reidnek kéne meg Juannak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
NFC East:
1.Skins 3-1
2.Giants 3-2
3.Cowboys 2-2
4.Eagles 1-4

LOLGreengo
Akartam is írni, hogy mekkora király a csoport . 😀 A Skins csak azzal simán megnyeri, hogy nem csinálnak minden meccsen hatalmas baromságokat (e műfajban mi magasan vezetünk, No.1. choker team)


több mint 12 éve
zero0 333
nekem is 😀
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Nem irigyellek titeket.. Tényleg a leghülyébb csapat: még az első félidőben írtam, hogy Vick buta(2 pick simán az övé volt). De Avant és Parker bőven túltettek rajta. tényleg hihetetlenSzobi22
Nagyon nagy káosz van a fejekben és a szomorú az,hogy Reid sem tud rendet tenni.

Van még :

NFC East:
1.Skins 3-1
2.Giants 3-2
3.Cowboys 2-2
4.Eagles 1-4

LOL


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem irigyellek titeket.. Tényleg a leghülyébb csapat: még az első félidőben írtam, hogy Vick buta(2 pick simán az övé volt). De Avant és Parker bőven túltettek rajta. tényleg hihetetlen

több mint 12 éve
zero0 333
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
több mint 12 éve
Moonshiner 32
Egyre több új arcot látok amúgy a forumon Phillynek szurkolni, most akkor nálunk katasztrófa turizmus van :?:
(általában a hiretelen sikeres csapatoknál jelennek meg sokan újak)Desert Eagle .5o
Már pár éve Eagles-rajongó vagyok, de eddig többnyire csak csendben követtem a fórumot. Lehet, hogy babonából megint így kellene tennem.Moonshiner
Ellenkezőleg. 😊 Mindenki véleménye fontos és érdekes.Greengo
Áá, úgysem váltom meg a világot, és minden szerencse-segítségre szükség van. A csapat az első! 😊
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából úgy voltam pláne az első forduló után, hogy ez a Bills L idegenben benne lehet a pakliban csak hát az előtte lévő háromból legalább kettő nem... Egyértelmű, hogy fejben nincs minden rendben de hogy ezen miként lehet segíteni fogalmam sincs. Azért Reid-nek túl sokat köszönhet ez a franchise hogy olyan egyszerűen elküldjék, a pokolba kívánás ellenére, és még ha az SB hiányzik is. Egy középszerű évet összefog hozni vhogy a csapat abból pedig egy középszerű draft aztán majd meglátjuk Apropó draft Watkins végül játszott és ha igen akkor hogyan?dande
Rajta ment el a Vick futott TD.Remélem ennyi elég.Greengo
Kösz sok is :/
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Igazából úgy voltam pláne az első forduló után, hogy ez a Bills L idegenben benne lehet a pakliban csak hát az előtte lévő háromból legalább kettő nem... Egyértelmű, hogy fejben nincs minden rendben de hogy ezen miként lehet segíteni fogalmam sincs. Azért Reid-nek túl sokat köszönhet ez a franchise hogy olyan egyszerűen elküldjék, a pokolba kívánás ellenére, és még ha az SB hiányzik is. Egy középszerű évet összefog hozni vhogy a csapat abból pedig egy középszerű draft aztán majd meglátjuk Apropó draft Watkins végül játszott és ha igen akkor hogyan?dande
Rajta ment el a Vick futott TD.Remélem ennyi elég.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából úgy voltam pláne az első forduló után, hogy ez a Bills L idegenben benne lehet a pakliban csak hát az előtte lévő háromból legalább kettő nem... Egyértelmű, hogy fejben nincs minden rendben de hogy ezen miként lehet segíteni fogalmam sincs. Azért Reid-nek túl sokat köszönhet ez a franchise hogy olyan egyszerűen elküldjék, a pokolba kívánás ellenére, és még ha az SB hiányzik is. Egy középszerű évet összefog hozni vhogy a csapat abból pedig egy középszerű draft aztán majd meglátjuk Apropó draft Watkins végül játszott és ha igen akkor hogyan?
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Egyre több új arcot látok amúgy a forumon Phillynek szurkolni, most akkor nálunk katasztrófa turizmus van :?:
(általában a hiretelen sikeres csapatoknál jelennek meg sokan újak)Desert Eagle .5o
Már pár éve Eagles-rajongó vagyok, de eddig többnyire csak csendben követtem a fórumot. Lehet, hogy babonából megint így kellene tennem.Moonshiner
Ellenkezőleg. 😊 Mindenki véleménye fontos és érdekes.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Moonshiner 32
Egyre több új arcot látok amúgy a forumon Phillynek szurkolni, most akkor nálunk katasztrófa turizmus van :?:
(általában a hiretelen sikeres csapatoknál jelennek meg sokan újak)Desert Eagle .5o
Már pár éve Eagles-rajongó vagyok, de eddig többnyire csak csendben követtem a fórumot. Lehet, hogy babonából megint így kellene tennem.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Második negyed közben el kellett mennem, de az addig történtek már előrevetítették, hogy ott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Majd holnap végigszenvedem a maradékot, de olvasom, hogy megint alakítottunk. Egyébként ipari mennyiségben termeljük a turnovereket.

Egyébént nem lesz olyan szerencsénk, hogy 1-3 győzelemmel végezzünk, és jó draftpoz. és Reid kirúgás legyen. Felkapaszkodunk majd 5-7 győzelem környékére, Reid maradni fog, ki lesz magyarázva minden.BleedingGreen
Nekem pont volt olyan érzésem a meccsen,hogy most vmi történik.Elkaptuk a fonalat,a védelem is akkor nyomott stopot a második félidőben amikor nagyon kellett,az O# is elkezdett működni..csak jött a fránya turnover.Sajna későn ébredezünk és nem csak a meccsen a szezonban is.Greengo
Sajnos a végeredmény szempontjából mindegy, hogy az elején vagyunk jobbak, aztán belealszunk a meccsbe, vagy szarul kezdünk és későn térünk magunkhoz.


több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Második negyed közben el kellett mennem, de az addig történtek már előrevetítették, hogy ott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Majd holnap végigszenvedem a maradékot, de olvasom, hogy megint alakítottunk. Egyébként ipari mennyiségben termeljük a turnovereket.

Egyébént nem lesz olyan szerencsénk, hogy 1-3 győzelemmel végezzünk, és jó draftpoz. és Reid kirúgás legyen. Felkapaszkodunk majd 5-7 győzelem környékére, Reid maradni fog, ki lesz magyarázva minden.BleedingGreen
Nekem pont volt olyan érzésem a meccsen,hogy most vmi történik.Elkaptuk a fonalat,a védelem is akkor nyomott stopot a második félidőben amikor nagyon kellett,az O# is elkezdett működni..csak jött a fránya turnover.Sajna későn ébredezünk és nem csak a meccsen a szezonban is.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Második negyed közben el kellett mennem, de az addig történtek már előrevetítették, hogy ott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Majd holnap végigszenvedem a maradékot, de olvasom, hogy megint alakítottunk. Egyébként ipari mennyiségben termeljük a turnovereket.

Egyébént nem lesz olyan szerencsénk, hogy 1-3 győzelemmel végezzünk, és jó draftpoz. és Reid kirúgás legyen. Felkapaszkodunk majd 5-7 győzelem környékére, Reid maradni fog, ki lesz magyarázva minden.BleedingGreen


A saját érdekedben mondom ne nézd meg!Káros az egészségre.De minimum szétversz vmit a lakásban, rosszabb esetben vkit.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
A gyengéknek mindig többen szurkolnak. Én is eddig a gyengéknek szurkoltam meg a Phillynek. Most meg: Bills, Lions, Browns és az Eagles a gyenge.

Legalább Nate Allen jól játszott. De Reid és sleppje takarodjon a faszba. Szép volt jó volt de köszönjük ennyi.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Második negyed közben el kellett mennem, de az addig történtek már előrevetítették, hogy ott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Majd holnap végigszenvedem a maradékot, de olvasom, hogy megint alakítottunk. Egyébként ipari mennyiségben termeljük a turnovereket.

Egyébént nem lesz olyan szerencsénk, hogy 1-3 győzelemmel végezzünk, és jó draftpoz. és Reid kirúgás legyen. Felkapaszkodunk majd 5-7 győzelem környékére, Reid maradni fog, ki lesz magyarázva minden.


több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
én már régóta követem a fórumot de csak különleges alkalmakkor írok.Az utóbbi hetek ilyenek.
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
A tavalyi Giants elleni fordításért kapjuk vissza most!Ömlik a szar rendesen minden héten.korodiati
Belegondolva amekkora örömöt akkor éreztem, még mindig pluszban vagyok.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Egyre több új arcot látok amúgy a forumon Phillynek szurkolni, most akkor nálunk katasztrófa turizmus van :?:
(általában a hiretelen sikeres csapatoknál jelennek meg sokan újak)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
A tavalyi Giants elleni fordításért kapjuk vissza most!Ömlik a szar rendesen minden héten.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
amúgy 12-4 lesz , meglássátok...zero0
Jövőre lehet.
Reidet is szétveti az ideg.Sok okosat most se mondott. 😐


E-A-G-L-E-S EAGLES !