NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hova lett Casey Matthews?Utolsó két meccsen semmi stat, pályára se lép?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nézegettem egy kicsit a divízió csapatainak menetrendjét és hát finoman szólva sem egyszerű egyik csapatnak sem. Ha jól számolgattam, tippelgettem, bizony még egy 9-7 vagy egy 8-8 is elég lehet a csoport győzelemre ha a jelenlegi!!! formák és erősség alapján indulunk ki de mondjuk két három forduló múlva talán már tisztábban látunk a lényeg, hogy vasárnap nekünk meglegyen a a W s ha várakozásaink szerint alakulnak a dolgok, akkor a NE elleni meccsig már pozitívan is állhatnánk. Tudom szép álom 😛
több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2LcGGRvYPuU
MUST WATCH... 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Eagles játékosok reakciója Bills meccs után http://philly.blog.hu/2011/10/14/merkozes_utan_jatekosok_by_desert_eagle_5oDeny
Te éjjel is írsz vagy mi?Shawn84
Kattints rá és látod, hogy nem én írtam 😀 Egyébként munka után nem rég jöttem meg, és most olvastam el e-mailt és raktam fel 😊 De elég sokszor alkotok éjszaka, sokkal kreatívabb vagyok olyankor 😛Deny
Kell valami cucc ami az álmodban megírt cikkeket begépeli. ilyen formán nekem is lenne jóval több, mert jelenleg csak éjjel érnék rá az ilyesmire.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles játékosok reakciója Bills meccs után http://philly.blog.hu/2011/10/14/merkozes_utan_jatekosok_by_desert_eagle_5oDeny
Te éjjel is írsz vagy mi?Shawn84
Kattints rá és látod, hogy nem én írtam 😀 Egyébként munka után nem rég jöttem meg, és most olvastam el e-mailt és raktam fel 😊 De elég sokszor alkotok éjszaka, sokkal kreatívabb vagyok olyankor 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Eagles játékosok reakciója Bills meccs után http://philly.blog.hu/2011/10/14/merkozes_utan_jatekosok_by_desert_eagle_5oDeny
Te éjjel is írsz vagy mi?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles játékosok reakciója Bills meccs után http://philly.blog.hu/2011/10/14/merkozes_utan_jatekosok_by_desert_eagle_5o
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Week 6 tippverseny: http://philly.blog.hu/2011/10/14/week_6_tippverseny


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Előszöris: Aki Kurt Colemant báárki... ISMÉTLEM BÁRKI helyére be akarja tenni a csapatba, az szimplán vak. Ez a gyerek undersized, lassú, rossz szerelő, nagyszájú és természetesen iszonyat buta. Pagenek voltak hibái, de Colemanhez képest csodagyerek. Én Jarrettre lennék kíváncsi. Az látszik, hogy Allen nagyon lassan kezdte a szezont - ez gondolom köszönhető volt a komoly sérülésének, de merem remélni, hogy belőle még lesz valami. Szerintem a szezon végére Jarrett-Allen combo lesz a kezdő.

Az LT kérdéshez pedig: Dunlap nagyon jól helytállt. Persze nem Peters szint, de szerintem vissza fog térni bye week után Jason és Dunlap egész biztató játékot mutatott már tavaly is.Petya
RT-t szerettem vna írni(,hogy oda kevés Herremans is) csak összeomlott a net és nem tudtam javítani,bár ha már szóba került nekem nem tetszett Dunlap munkája legutóbb.Sokat omlott össze ott is a fal.Ja és ha már ennyire fos a fal akkor küldjük be többet Schmittet blokkolni.Szétverik Vickket és belekényszerülünk egy veszélyes passzjátékba amiből jönnek is a hibák.
Coleman meg SS-ben kifejezetten jó tud lenni,persze Jarrettre vagyok én is kíváncsi.Egyetemi videói nagyon meggyőzőek.Lehet kellett még ez a kis idő a felkészülésre mint ahogy Watkinsnak is a falban.Allen meg tényleg kezdi visszaszerezni jó formáját.Ha érkezne még a Cowboys meccsig egy értelmes LB akinek nem csak momentumai vannak akkor elfogadható szintre lehetne hozni a védelmet.DC csere meg azért kell mert Castillo ezeket a hibákat nem látja.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Védelem mellett még Kelce is szar.
PFF számai alapján játszott idén minden snap alatt és eddig 10 pressure-t engedett. Ez hárommal több, mint a következő legrosszabb centeré....Deny
JJ ménem játszik? Nem 100%-os vagy miért nem? mert amikor ő játszott top10 C volt, de lehet hogy inkább Top5...eaglesmcnabb
Ez felmerült bennem is, de ha Kelce tehetséges (és Mudd szerint az), akkor szerintem felesleges egy komoly sérülésből felépült veteránt. Ráadásul ebbe a schembe egy Saturday formájú kisebb, de mozgékonyabb center illik, nem pedig egy JJ.Petya
Azért legalább megnézhetnénk élesben egyszer.
több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
Védelem mellett még Kelce is szar.
PFF számai alapján játszott idén minden snap alatt és eddig 10 pressure-t engedett. Ez hárommal több, mint a következő legrosszabb centeré....Deny
JJ ménem játszik? Nem 100%-os vagy miért nem? mert amikor ő játszott top10 C volt, de lehet hogy inkább Top5...eaglesmcnabb
Ez felmerült bennem is, de ha Kelce tehetséges (és Mudd szerint az), akkor szerintem felesleges egy komoly sérülésből felépült veteránt. Ráadásul ebbe a schembe egy Saturday formájú kisebb, de mozgékonyabb center illik, nem pedig egy JJ.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Védelem mellett még Kelce is szar.
PFF számai alapján játszott idén minden snap alatt és eddig 10 pressure-t engedett. Ez hárommal több, mint a következő legrosszabb centeré....Deny
JJ ménem játszik? Nem 100%-os vagy miért nem? mert amikor ő játszott top10 C volt, de lehet hogy inkább Top5...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
Ránéztem a sorsolásunkra.
Ha akarunk még vmit akkor 2 L fér még bele az is csak AFC csapattól(Pats,Jets). 😐Greengo
a Jetstől nem. igazándiból nincs más dolgunk mint megnyerni az 5 csoportrivális elleni meccset, valahogy pozitív mérleggel rendelkezni és imádkozni hogy hogy a többi NFC East csapat szopjon... és sima PO 😀eaglesmcnabb
Nem kötelező elveszíteni 2 AFC meccset.Szval elkaphatjuk a Jets-et is inkább az a lényeg,hogy nem kaphatunk ki NFC csapattól.
Jarrett és Kurt Coleman küzd a kezdő helyért Page helyére Reid szerint, Allen meg marad kezdő.
Deny
Page helyére bárki mehet. 😊 Visszanéztem a meccseinket.Sokszor oda is érne,de nem jól szerel.Egyszerűen elhúzzák vagy lerázzák.Back up szint.
Williams jöhetne.Minőségi javulás lenne.DC is kell szval van meló most rendesen.Cowboys meccsig javítani kéne a hibákon.

O line most úgy szar ahogy van (még Herremans is).Peters kiesése nagyon meglátszott és az LT kérdés is nyugtalanító.Greengo
Előszöris: Aki Kurt Colemant báárki... ISMÉTLEM BÁRKI helyére be akarja tenni a csapatba, az szimplán vak. Ez a gyerek undersized, lassú, rossz szerelő, nagyszájú és természetesen iszonyat buta. Pagenek voltak hibái, de Colemanhez képest csodagyerek. Én Jarrettre lennék kíváncsi. Az látszik, hogy Allen nagyon lassan kezdte a szezont - ez gondolom köszönhető volt a komoly sérülésének, de merem remélni, hogy belőle még lesz valami. Szerintem a szezon végére Jarrett-Allen combo lesz a kezdő.

Az LT kérdéshez pedig: Dunlap nagyon jól helytállt. Persze nem Peters szint, de szerintem vissza fog térni bye week után Jason és Dunlap egész biztató játékot mutatott már tavaly is.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 566 — Apu ökölbeszorított keze
Philadelphia Eagles reportedly offered former Titans coach Jeff Fisher defensive coordinator and consultant jobs and he refusedBlack_Adder
Szóval látjuk a bajt csak most nehéz lesz valakit találni aki alkalmas.
Nem nehéz jó védelmet összerakni NFL szintű LB nélkül...

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ránéztem a sorsolásunkra.
Ha akarunk még vmit akkor 2 L fér még bele az is csak AFC csapattól(Pats,Jets). 😐Greengo
a Jetstől nem. igazándiból nincs más dolgunk mint megnyerni az 5 csoportrivális elleni meccset, valahogy pozitív mérleggel rendelkezni és imádkozni hogy hogy a többi NFC East csapat szopjon... és sima PO 😀eaglesmcnabb
Nem kötelező elveszíteni 2 AFC meccset.Szval elkaphatjuk a Jets-et is inkább az a lényeg,hogy nem kaphatunk ki NFC csapattól.
Jarrett és Kurt Coleman küzd a kezdő helyért Page helyére Reid szerint, Allen meg marad kezdő.
Deny
Page helyére bárki mehet. 😊 Visszanéztem a meccseinket.Sokszor oda is érne,de nem jól szerel.Egyszerűen elhúzzák vagy lerázzák.Back up szint.
Williams jöhetne.Minőségi javulás lenne.DC is kell szval van meló most rendesen.Cowboys meccsig javítani kéne a hibákon.

O line most úgy szar ahogy van (még Herremans is).Peters kiesése nagyon meglátszott és az LT kérdés is nyugtalanító.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Philadelphia Eagles reportedly offered former Titans coach Jeff Fisher defensive coordinator and consultant jobs and he refused

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles rajongókon kívül senkinek nem fog tetszeni. Maradj optimista, avagy, hogyan mentjük meg az évet és jutunk PO-ba http://philly.blog.hu/2011/10/13/maradj_optimista
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DJ Williamsre mennyi az esély?Csak pletyka vagy van vmi hivatalos?Nagyon kéne de Redskins ellen még ugyse játszana, bye week alatt meg be lehetne épitenikorodiati
Pletyka, nem valószínű, hogy lenne igazságtartalma
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
DJ Williamsre mennyi az esély?Csak pletyka vagy van vmi hivatalos?Nagyon kéne de Redskins ellen még ugyse játszana, bye week alatt meg be lehetne épiteni
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DJ Williams dologban ma is van pletyka, 3. vagy 4. kör környékéért hoznánk elvileg.
Aso meg nyilatkozott, közölte, a cél a 12-4. Lenne igaza 😀 Bár én is most írok egy pozitív hangvételű dolgot, közel hasonló végkifejlettel 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
A Raiders 2012-es 7. kört meg előreláthatólag 2013-as 5. kört adott, ami Curry jó játéka esetnén még lehet nagyobb értékű is. ennyit nekünk is simán megért volna.Shawn84
mert Curryvel ki lettetek volna segítve? nem viccből lett eladva, holott 1/4 volt..
többet értetek volna még akkor is, ha a most visszavonult Dhani Jonesot hozzátokStez
Olcsó volt és még mindig jobb mint a mostani LB-ink, Chaney kivételével. Ő Oaklandben jobban fog játszani biztos vagyok benne. A mi 2sémánkba" ami ugye nem igazán van meg maximum annyit tudott volna mint Seattleben.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Raiders 2012-es 7. kört meg előreláthatólag 2013-as 5. kört adott, ami Curry jó játéka esetnén még lehet nagyobb értékű is. ennyit nekünk is simán megért volna.Shawn84
mert Curryvel ki lettetek volna segítve? nem viccből lett eladva, holott 1/4 volt..
többet értetek volna még akkor is, ha a most visszavonult Dhani Jonesot hozzátok

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy kis játékos írás, Eagles draft előretekintő 2012. Egyetemi guruk szóljanak, ha baromságot írtam volna http://philly.blog.hu/2011/10/13/draft_eloretekintes_eleg_koran
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Védelem mellett még Kelce is szar.
PFF számai alapján játszott idén minden snap alatt és eddig 10 pressure-t engedett. Ez hárommal több, mint a következő legrosszabb centeré....
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 566 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor már hivatalos,hogy szar a védelmünk.