Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ronnie Brown Jerome Harrisonért és egy hetedik körös pickért cserébe a Lions-hoz került.vassadi
FO megint odabaszott. :cool: Elengedjük Harrisont majd visszatér egy hetedik körös pickkel. 😀
LB azért nem jött mert mindenki olyan qrva jó volt legutóbb,hogy megint azt hiszik,hogy minden rendben. 😐Greengo
Gyengül a FO, legalább 2. köröst vártam Ronnie-ért 😀

1 LB nem sokat segített volna, ide (legalább) 3 kell. Drafton kell hozni majd 1-et, de az jó legyen és ne 5-7. körös tehetség. 1-et esetleg trade-del, 1-et FA-n, ha lesz vki értelmes. Jelen állás szerint Rolle, Chaney, Matthews maradhat küzdeni, de a kezdőben az eddigiek alapján nemigen akarom őket látni, ha marad a jelenlegi rendszer.


több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
LOL Willist 1 az 1-ben talán Revisért sem adnák nem hogy Asanteért 😀eaglesmcnabb
Nyilván Willist annyira komoly lehetőségként írtam mint amennyire komoly remélem h Asante megy. Nagyon komoly ellenértéknek kell jönni érte h ne kezdjek sztrájkolni a csapattal való foglalkozást illetőleg(szóval ha szabadulni akartok tőlem tudjátok minek drukkoljatok 😊 Mondjuk bepróbálkozhatnánk Coltsnál 2012 elsőkörért s ki nem mondom kire gondolok h jöhetne 😛 hacsak Asantéval meg nem táltosodnak. Na befejezem ámokfutó elképzeléseim 😉
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Ronnie Brown Jerome Harrisonért és egy hetedik körös pickért cserébe a Lions-hoz került.vassadi
FO megint odabaszott. :cool: Elengedjük Harrisont majd visszatér egy hetedik körös pickkel. 😀
LB azért nem jött mert mindenki olyan qrva jó volt legutóbb,hogy megint azt hiszik,hogy minden rendben. 😐


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
LOL Willist 1 az 1-ben talán Revisért sem adnák nem hogy Asanteért 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Nincs még vége trade időnek, bár szerintem más nem lesz már, de sohasem lehet tudni 😀Deny
nem ma 4-ig tartott (amerikai idő szerint)?zsojti
De, addig.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Én nem tartom ezt olyan jó üzletnek azért. Brownnak esélyt sem adtunk. Ha meg arra az egy hibára fogná bárki is akkor a fél csapatot ki lehetne vágni. Harrison jó, meg már el se kellett volna engedni igazán, tök értelmetlen volt a csere. Szereztünk 1 7. kört pluszban. És hol az LB?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ezzel nehéz vitatkozni😊,
de akkor is vmi többre számítottam 😊zsojti
Nincs még vége trade időnek, bár szerintem más nem lesz már, de sohasem lehet tudni 😀
Minden esetre mai melóban folyamatosan twitter updatelek.Deny
nem ma 4-ig tartott (amerikai idő szerint)?
mert akkor ugrott az alvásom...zsojti
Hát őszintén megmondva, fogalmam sincs 😊

Amúgy 2013-as a hetedik kör.
több mint 12 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Harrison kipróbált már nálunk, idén sem futott szarul Detroitban, jó ő 3. futónak, Brown felé már nem volt bizalom.Deny
ezzel nehéz vitatkozni😊,
de akkor is vmi többre számítottam 😊zsojti
Nincs még vége trade időnek, bár szerintem más nem lesz már, de sohasem lehet tudni 😀
Minden esetre mai melóban folyamatosan twitter updatelek.Deny
nem ma 4-ig tartott (amerikai idő szerint)?
mert akkor ugrott az alvásom...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
nem tudom hogy ennek örüljek-e..
azért ronnie annál jobb, mint amit itt láttunk eddig tőle+nem volt magas a fizuja sem...

vmi más hírnek jobban örültem volnazsojti
Harrison kipróbált már nálunk, idén sem futott szarul Detroitban, jó ő 3. futónak, Brown felé már nem volt bizalom.Deny
ezzel nehéz vitatkozni😊,
de akkor is vmi többre számítottam 😊zsojti
Nincs még vége trade időnek, bár szerintem más nem lesz már, de sohasem lehet tudni 😀
Minden esetre mai melóban folyamatosan twitter updatelek.
több mint 12 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Ronnie Brown Jerome Harrisonért és egy hetedik körös pickért cserébe a Lions-hoz került.vassadi
nem tudom hogy ennek örüljek-e..
azért ronnie annál jobb, mint amit itt láttunk eddig tőle+nem volt magas a fizuja sem...

vmi más hírnek jobban örültem volnazsojti
Harrison kipróbált már nálunk, idén sem futott szarul Detroitban, jó ő 3. futónak, Brown felé már nem volt bizalom.Deny
ezzel nehéz vitatkozni😊,
de akkor is vmi többre számítottam 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ronnie Brown Jerome Harrisonért és egy hetedik körös pickért cserébe a Lions-hoz került.vassadi
nem tudom hogy ennek örüljek-e..
azért ronnie annál jobb, mint amit itt láttunk eddig tőle+nem volt magas a fizuja sem...

vmi más hírnek jobban örültem volnazsojti
Harrison kipróbált már nálunk, idén sem futott szarul Detroitban, jó ő 3. futónak, Brown felé már nem volt bizalom.
több mint 12 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Ronnie Brown Jerome Harrisonért és egy hetedik körös pickért cserébe a Lions-hoz került.vassadi
nem tudom hogy ennek örüljek-e..
azért ronnie annál jobb, mint amit itt láttunk eddig tőle+nem volt magas a fizuja sem...

vmi más hírnek jobban örültem volna
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ronnie Brown Jerome Harrisonért és egy hetedik körös pickért cserébe a Lions-hoz került.vassadi
Ronnie már nálunk szerepet nem kapott volna, Harrison is csak 3. futó, hetedik kör meg ajándék pick.

Lions is jól járt, mert Ronnie azért annyira nem szar még.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Ronnie Brown Jerome Harrisonért és egy hetedik körös pickért cserébe a Lions-hoz került.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Willis jelenleg sokkal többre értékelt mint Samuel, nem beszélve arról, hogy jóval fiatalabb is. Ha mindenképpen el akarjuk cserélni akkor legalább egy Tulloch kell ellenértékben, vagy a már említett DJ Williams. De draft pickel is jól járhatunk, tekintve hogy draftra jön ki pár igen jó képességű LB. A rizikó az Reidben van, mert ő ugye nem igazán választ olyan játékost aki nagyon jó.Shawn84
Drafton kelleni fog LB,de kevés lehet.Idén is pont az a fő probléma,hogy sok a fiatal a falban és még nem készek az NFL-re.Jók lesznek és vannak momentumaik,de nem igazán kezdő szint még egyikük sem.Kéne egy megbízható veterán a sorba na meg majd a drafton is kell vki még az elején(első 2 körben).Greengo
Szerintem még FA-ból is tudnánk hozni. Sőt idén már látszik, hogy az FO legnagyobb hibája az volt, hogy Tullochot nem szerződtettük. Hiába a sok jó igazolás, ha van olyan poszt amivel egyáltalán nem foglalkozunk. Amúgy drafton legaláb 3-4 kezdő komoly szintet képviselő LB fog kijönni, nem úgy mint idén a Matthews félék.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Willis jelenleg sokkal többre értékelt mint Samuel, nem beszélve arról, hogy jóval fiatalabb is. Ha mindenképpen el akarjuk cserélni akkor legalább egy Tulloch kell ellenértékben, vagy a már említett DJ Williams. De draft pickel is jól járhatunk, tekintve hogy draftra jön ki pár igen jó képességű LB. A rizikó az Reidben van, mert ő ugye nem igazán választ olyan játékost aki nagyon jó.Shawn84
Drafton kelleni fog LB,de kevés lehet.Idén is pont az a fő probléma,hogy sok a fiatal a falban és még nem készek az NFL-re.Jók lesznek és vannak momentumaik,de nem igazán kezdő szint még egyikük sem.Kéne egy megbízható veterán a sorba na meg majd a drafton is kell vki még az elején(első 2 körben).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ezen én is agyaltam.Mármint,hogy egy CB-ért vmi jó LB,de Asantet több okból sem adnám el.Pillanatnyilag nem tudnék kit tenni a helyére aki megbízható lenne + ő azért pont olyan arc aki remekül beilleszkedett már és egyfajta hangadó a csapatnál és a munkája sem utolsó.Ennek ellenére félek szezon végén megválunk tőle ha csak nem tárgyalják újra a szerződését.(Sokba lenne és kell a hely a cap alatt. )Greengo
Pletyka erősödik, a Lions lehet a cserepartner.Deny
Na az kéne még erősítsük őket csak tovább. Mondtuk mi idény előtt, hogy Tulloch kellene, ő jöhetne onnan, de ennél olcsóbban is meg lehetett volna szerezni év elején de persze mi tulkok voltunk hozzá, nagyon mérges leszek. Max egy P Willist tudnék elképzelni megfelelő ellenértékként de az meg nem fog megtörténni, és nálunk nem biztos hogy olyan jól menne neki. Ha egy mód van rá ne b.szuk szét még jobban azt ami talán kezdene összeállni. :odande
Willis jelenleg sokkal többre értékelt mint Samuel, nem beszélve arról, hogy jóval fiatalabb is. Ha mindenképpen el akarjuk cserélni akkor legalább egy Tulloch kell ellenértékben, vagy a már említett DJ Williams. De draft pickel is jól járhatunk, tekintve hogy draftra jön ki pár igen jó képességű LB. A rizikó az Reidben van, mert ő ugye nem igazán választ olyan játékost aki nagyon jó.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag Asante Samuel lehet cserélve lesz az utolsó pillanatban, de nagyon csak állítólag. Ára várhatólag draftcetlik vagy nagyon jó LB, vagy cetli és LB lenne.
Szerintem amúgy nem lesz elcserélve, csak kacsa egész.Deny
Ezen én is agyaltam.Mármint,hogy egy CB-ért vmi jó LB,de Asantet több okból sem adnám el.Pillanatnyilag nem tudnék kit tenni a helyére aki megbízható lenne + ő azért pont olyan arc aki remekül beilleszkedett már és egyfajta hangadó a csapatnál és a munkája sem utolsó.Ennek ellenére félek szezon végén megválunk tőle ha csak nem tárgyalják újra a szerződését.(Sokba lenne és kell a hely a cap alatt. )Greengo
Pletyka erősödik, a Lions lehet a cserepartner.Deny
Na az kéne még erősítsük őket csak tovább. Mondtuk mi idény előtt, hogy Tulloch kellene, ő jöhetne onnan, de ennél olcsóbban is meg lehetett volna szerezni év elején de persze mi tulkok voltunk hozzá, nagyon mérges leszek. Max egy P Willist tudnék elképzelni megfelelő ellenértékként de az meg nem fog megtörténni, és nálunk nem biztos hogy olyan jól menne neki. Ha egy mód van rá ne b.szuk szét még jobban azt ami talán kezdene összeállni. :o
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mérkőzés után Andy Reid sajtótájékoztató magyarul: http://philly.blog.hu/2011/10/18/merkozes_utan_andy_reid_by_desert_eagle_5o
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag Asante Samuel lehet cserélve lesz az utolsó pillanatban, de nagyon csak állítólag. Ára várhatólag draftcetlik vagy nagyon jó LB, vagy cetli és LB lenne.
Szerintem amúgy nem lesz elcserélve, csak kacsa egész.Deny
Ezen én is agyaltam.Mármint,hogy egy CB-ért vmi jó LB,de Asantet több okból sem adnám el.Pillanatnyilag nem tudnék kit tenni a helyére aki megbízható lenne + ő azért pont olyan arc aki remekül beilleszkedett már és egyfajta hangadó a csapatnál és a munkája sem utolsó.Ennek ellenére félek szezon végén megválunk tőle ha csak nem tárgyalják újra a szerződését.(Sokba lenne és kell a hely a cap alatt. )Greengo
Pletyka erősödik, a Lions lehet a cserepartner.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Állítólag Asante Samuel lehet cserélve lesz az utolsó pillanatban, de nagyon csak állítólag. Ára várhatólag draftcetlik vagy nagyon jó LB, vagy cetli és LB lenne.
Szerintem amúgy nem lesz elcserélve, csak kacsa egész.Deny
Ezen én is agyaltam.Mármint,hogy egy CB-ért vmi jó LB,de Asantet több okból sem adnám el.Pillanatnyilag nem tudnék kit tenni a helyére aki megbízható lenne + ő azért pont olyan arc aki remekül beilleszkedett már és egyfajta hangadó a csapatnál és a munkája sem utolsó.Ennek ellenére félek szezon végén megválunk tőle ha csak nem tárgyalják újra a szerződését.(Sokba lenne és kell a hely a cap alatt. )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag Asante Samuel lehet cserélve lesz az utolsó pillanatban, de nagyon csak állítólag. Ára várhatólag draftcetlik vagy nagyon jó LB, vagy cetli és LB lenne.
Szerintem amúgy nem lesz elcserélve, csak kacsa egész.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem vagy egy picit gecibb a sokévi átlagnál? 😀Wyatt
Ugyanmár 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem vagy egy picit gecibb a sokévi átlagnál? 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Palmer ment ma Oaklandbe, de sokáig állítólag Vince Young volt az esélyes erre. Szép lett volna ilyen áron odapasszolni, mint amibe CP fájt nekik. Sőt, mekkora show lett volna, 2 backup QB-t eladni egy éven belül egy elsőkörért, egy másodikért, egy DRC-ért, és egy lehetséges első, de legalább másodikért. 😛