Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Egy punternél talán a legfontosabb a net average (rúgott labda hosszának-a visszahordás hosszának átlaga rúgásonként természetesen), Henry ebben 25. a ligában 36.9-es átlaggal. Én azt mondom, hogy még nem kiemelkedő, viszont bőven van benne potenciál és ami a lényeg, hogy még nem csinált komolyabb hibát, ami akár meccset is eldönthetett volna. (helló Dodge 😀)

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/videos/Flashback-Eagles-Cowboys-2006/cea3c538-752d-414c-b604-cdf868407d8b

régi szép idők 😊EaRl
Mondom bakker ki volt az 51es és miért nincsen még a csapatnál?
Aztán meghallottam h Matt McCoy 😀

Amúgy a régi szép idők kifejezéssel azt hiszem nem Baskett-re és Reggie Brown-ra céloztál. 😀

A régi szép idők amikor minden egyes Lito inti után felcsendült az a Litooo-s dal.
Dawkins meg állat.
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/videos/Flashback-Eagles-Cowboys-2006/cea3c538-752d-414c-b604-cdf868407d8b

régi szép idők 😊
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Henry-vel sztem sincsen semmi baj. Meccs nem ment el rajta és nem is játszik rosszul. És biztos vagyok benne, hogy fog Ő még fejlődni.
Amúgy meg a második legkevesebb yardot nyeltük be visszahordásokból.
Nézzétek meg pl Lechler-t. Elrúgja a világvégére is, de rendesen nyelnek is belőle yardokat, meg TD-t.
Matt Dodge ugyanez volt tavaly. Hagyták rúgni és vissza is hordták párszor.
Persze van kivétel is, mint pl Lee, de Ő ezért is elit. (meg az ST-jük)
Sztem eddig teljesen jó munkát végez Henry.Bébé
A punter oldaláról lényeg a rúgás hossza mellett a hangtime. Hiába rúg valaki 60 yardot, ha kevés időt tölt a levegőben a labda és a cover team nem ér oda. Minél messzebre akarom rúgni a labdát annál nehezebb jó hangtimeot elérni. Így szerintem sokszor direkt rúgatnak Henryvel rövidebbeket, mint amit tudna, de így jó a hangtime és könnyebben odér a cover.
Az, hogy milyen visszahordás van a rúgásból nyilván a cover teamen is múlik.


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Henry-vel sztem sincsen semmi baj. Meccs nem ment el rajta és nem is játszik rosszul. És biztos vagyok benne, hogy fog Ő még fejlődni.
Amúgy meg a második legkevesebb yardot nyeltük be visszahordásokból.
Nézzétek meg pl Lechler-t. Elrúgja a világvégére is, de rendesen nyelnek is belőle yardokat, meg TD-t.
Matt Dodge ugyanez volt tavaly. Hagyták rúgni és vissza is hordták párszor.
Persze van kivétel is, mint pl Lee, de Ő ezért is elit. (meg az ST-jük)
Sztem eddig teljesen jó munkát végez Henry.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ja, ma punter járt nálunk workouton, asszem kettő is.Deny
Na mert Henry olyan szar?Shawn84
Az átlaga 28. (41.8), a net. átlaga 24. (36.9). 3 puntja ment 20-on belülre, 3 touchbackre. Ebből én azt szűröm le, hogy rövideket rúg (vagy rövideket rúgatnak vele). Ha ilyen átlaggal több menne 20-on belülre, akkor nem lenne gond, de a 3 az kevés. 3 ment tb-re is, ez nem rossz, de lehetne kevesebb. Tegyük azért hozzá, hogy holtversenyben a legkevesebb punt próbálkozásunk volt a ligában (16). Ugyanennyi próbálkozásból, hasonló átlaggal Scifres 6-ot küldött 20-on belülre, 0 tb. Ehhez kéne közelíteni.

Btw jelenleg a punter a legkisebb gondunk, Henryn még nem ment el meccs, kb. mindenki máson már igen. Adjunk még időt neki. A campben és preseasonban bezzeg egy puntert nem hoztunk Henry mellé versenytársnak ...BleedingGreen
Előszezonban bezzeg nagy király volt a csávó.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Bye week-en Celek elment a tesó meccsére. (Michigan State vs Wisconsin)
A mérkőzés folyamán Garrett - aki ugyancsak TE - agyrázkódást szenvedett így nem tudta végigjátszani a találkozót.
Celek azt mondta, hogy a Giants elleni meccs után ez volt számára a legizgalmasabb meccs, amit valaha látott:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2595

Brian Rolle szombaton haza fog menni Floridába, a biológiai apja temetésére. Nem volt vmi szoros kapcsolatuk. A Dallas elleni meccsre már vissza fog érni.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A campben és preseasonban bezzeg egy puntert nem hoztunk Henry mellé versenytársnak ...BleedingGreen
Azt mondta April, hogy azért nem hoztunk versenytársat, mert az lehet, hogy nem tett volna jót a fejlődésüknek.
Gondolom akkor görcsösen edzett volna és csak arra figyelt volna, hogy a másiknál jobb legyen, nem pedig saját magára.

Twitterről:
And now I am told #Eagles were just kicking tires, no punter move pending.
Carry on, citizens. Nothing to see here.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ja, ma punter járt nálunk workouton, asszem kettő is.Deny
Na mert Henry olyan szar?Shawn84
Az átlaga 28. (41.8), a net. átlaga 24. (36.9). 3 puntja ment 20-on belülre, 3 touchbackre. Ebből én azt szűröm le, hogy rövideket rúg (vagy rövideket rúgatnak vele). Ha ilyen átlaggal több menne 20-on belülre, akkor nem lenne gond, de a 3 az kevés. 3 ment tb-re is, ez nem rossz, de lehetne kevesebb. Tegyük azért hozzá, hogy holtversenyben a legkevesebb punt próbálkozásunk volt a ligában (16). Ugyanennyi próbálkozásból, hasonló átlaggal Scifres 6-ot küldött 20-on belülre, 0 tb. Ehhez kéne közelíteni.

Btw jelenleg a punter a legkisebb gondunk, Henryn még nem ment el meccs, kb. mindenki máson már igen. Adjunk még időt neki. A campben és preseasonban bezzeg egy puntert nem hoztunk Henry mellé versenytársnak ...


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ja, ma punter járt nálunk workouton, asszem kettő is.Deny
Na mert Henry olyan szar?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ja, ma punter járt nálunk workouton, asszem kettő is.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én meglepőt mondok, és szerintem benne van, hogy OLine embert zavarunk el, vagy Clayton az én tippem, pedig kedvelem. De kint olvastam Ronnie Brown nevét is.
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
B. Graham, T. Cole és Peters is edzett ma.
Herremans ment vissza RT-be.

Brandon Graham said he was able to practice at "full go" for about 15 plays today at practice.
Still not sure about Sunday availability.

Babin, Cole, Parker and Graham all got some first-team reps at DE.
Hát akkor a J. Parker cut elméletem most már 100%, hogy megbukott. 😀 Már sokadszor. 😀Bébé
Örülök, h Grahamat láthatom végre, én már nagyon vártam, úgy mint Allent... És kicsit azért megnyugtat, h Parker marad még erre a szezonra, még ha cserének is, szerintem nem baj ha itt lesz a padon tartaléknak, sajnos bármi történhet. :S
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
B. Graham, T. Cole és Peters is edzett ma.
Herremans ment vissza RT-be.

Brandon Graham said he was able to practice at "full go" for about 15 plays today at practice.
Still not sure about Sunday availability.

Babin, Cole, Parker and Graham all got some first-team reps at DE.
Hát akkor a J. Parker cut elméletem most már 100%, hogy megbukott. 😀 Már sokadszor. 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Page-t nem sajnálom, Parkert én megtartanám tarcsinak, sajna Graham vissza/lesérülhet megint :sGege55
Jah az igaz. Meg T. Cole se 100%-os jelenleg de ha a Dallas ellen vállalni tudja a játékot, akkor lehet meglépik Reid-ék, mert eddig Parker szinte semmit se mutatott és 4 DE elég lehet a köv. két meccsre, azután pedig már Graham biztos h aktív lesz.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Graham twitteréről:
Good morning people!! I'm so happy to be back practicing

Nah kit fogunk cutolni?
J. Parker és Page esélyesBébé
Page-t nem sajnálom, Parkert én megtartanám tarcsinak, sajna Graham vissza/lesérülhet megint :sGege55
Parkert én is tartanám még.Graham sem "pörög" majd egyből 100%-on.Kelleni fog egy kis idő,hogy belerázódjon megint.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Graham twitteréről:
Good morning people!! I'm so happy to be back practicing

Nah kit fogunk cutolni?
J. Parker és Page esélyesBébé
Page-t nem sajnálom, Parkert én megtartanám tarcsinak, sajna Graham vissza/lesérülhet megint :s
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Graham twitteréről:
Good morning people!! I'm so happy to be back practicing

Nah kit fogunk cutolni?
J. Parker és Page esélyes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
NFC East-es eredmények:
Redskins kikapott, de sajnos a Cowboys nyert.
A csoportból már mindenki túl van a bye-on és csak 2 győzelemmel vagyunk lemaradva a Giants-től.
Ahhoz képest, hogy 2-4-el állunk ez teljesen jó.Bébé
Ráadásul a konferencia sem volt a héten a topon így elsőre, pontosabban a nekünk kedvezőbb eredmények alakulgattak. Vagyis arra gondolok, hogy tegyük fel, hogy papírforma szerint a másik három csoportot behúzzák a legereősebb csapatok (Niners, Packers, Saints). Mögöttük wild card helyre pályázik a mi csoportunkból jelenleg három csapat (hogy melyik három, arra nem vállalkoznék), Southból a Buccs és a Falcons, Northból a Bears-Lions duó. Ezek közül én kivenném Redskinst és Buccsot, egyiket sem érzem idén playoff csapatnak. Maradékból Lions 2.5, Bears 1.5, Falcons 1.5-lel van előttünk, ami 10 hátralévő meccsnél nem annyira gáz, akármennyire is szar az NFC-n belüli eddigi mérlegünk. Bár, ennek ellenére azt is vallom, csak csoportgyőzelemmel megyünk rájátszásba, amúgy nem.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
NFC East-es eredmények:
Redskins kikapott, de sajnos a Cowboys nyert.
A csoportból már mindenki túl van a bye-on és csak 2 győzelemmel vagyunk lemaradva a Giants-től.
Ahhoz képest, hogy 2-4-el állunk ez teljesen jó.
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Kár ezen besértődnie, ő is tudja a foci az üzlet.Marha sok pénzt keres és nem shutdown corner.Nagy playmaker, én is imádom de minden meccsen van rajta egy-két elkapás meg persze általában egy int is 😀
A játékán meg nem látszóhat meg ez az ő érdeke is, ha szarul játszik átkonstruáljuk a szerződését ha meg menni akar ennyi pénzt más már nem fog neki kifizetni.Szóval csak ne rinyáljon, nézze meg a bankszámláját és meg lehet nyugodni.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Asante nem happy:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/10/22/2507161/asante-samuel-on-eagles-obviously-they-dont-want-me
Ha a pályán ennek nem látom a hatását, akkor lényegében leszarom.
Még jó, hogy bye-on vagyunk így talán nem fognak ezzel igazán foglalkozni. Mármint a média.
De ez azért rossz, mert azért az öltözőben Asante vezetőnek nevezhető, aztán ez így elég furán jön ki.

Plusz ha pl a Cowboys ellen szarul fog játszani, akkor majd mindenki előveszi ezt a választ.Bébé
Hát, sajnálom a dolgot. A kedvenc védőm ligaszinten, nagyon sajnálnám, ha elmenne, de közben meg valamennyire megértem, jövőre sokat keres, talán a séma sem fekszik annyira neki mint a korábbi...emellett ott van még DRC, és Marsh pár év múlva szerintem kimagaslóan jó CB lehet.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
A szerkesztői tippek sem maradnak el: http://philly.blog.hu/2011/10/23/7_heti_tippek
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Asante nem happy:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/10/22/2507161/asante-samuel-on-eagles-obviously-they-dont-want-me
Ha a pályán ennek nem látom a hatását, akkor lényegében leszarom.
Még jó, hogy bye-on vagyunk így talán nem fognak ezzel igazán foglalkozni. Mármint a média.
De ez azért rossz, mert azért az öltözőben Asante vezetőnek nevezhető, aztán ez így elég furán jön ki.

Plusz ha pl a Cowboys ellen szarul fog játszani, akkor majd mindenki előveszi ezt a választ.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
A szerkesztői válaszok is felkerültek: http://philly.blog.hu/2011/10/23/szerkesztoink_valaszolnak_7