Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
a védelemnek kell hoznia a meccset. Nem tudom, de olyan érzésem van hogy kurva jó lesz a Defense! 😊eaglesmcnabb
Csak third down esetén is jól menjen védelemnek 😀
Amúgy valamiért optimista vagyok, és túl nagy a csend a túloldal háza tájáról, ergo nagyon ki fogunk kapni 😕
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Látom vihar előtti csend van. Mindenki az ágyban döglik, éjjel meg itt lesz és őrjöng 😀 Aki nem az meg szégyellje magát 😛Shawn84
Szégyellem előre magam, de szinte 100, hogy nem eredménykövetőzők, csak egy apró cetli meg stream, illetve torta. A sigeid egyébként kurva jók lettek.


Ja, és ne érje szó a ház elejét, fenn vannak heti tippjeink, illetve beharangozó is a blogon. Tessék felmászni és elolvasni 😛Deny
Nem eredménykövetőre értettem hanem a meccs nézésére. A sigeket pedig az Eagles galériából választottam. Köszönet érte Ratának és Apeszosnak!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
a védelemnek kell hoznia a meccset. Nem tudom, de olyan érzésem van hogy kurva jó lesz a Defense! 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Látom vihar előtti csend van. Mindenki az ágyban döglik, éjjel meg itt lesz és őrjöng 😀 Aki nem az meg szégyellje magát 😛Shawn84
Szégyellem előre magam, de szinte 100, hogy nem eredménykövetőzők, csak egy apró cetli meg stream, illetve torta. A sigeid egyébként kurva jók lettek.


Ja, és ne érje szó a ház elejét, fenn vannak heti tippjeink, illetve beharangozó is a blogon. Tessék felmászni és elolvasni 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
01:20
több mint 12 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
01:20 kor kezdődik a mérkőzés? Vagy 0:20?

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Látom vihar előtti csend van. Mindenki az ágyban döglik, éjjel meg itt lesz és őrjöng 😀 Aki nem az meg szégyellje magát 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Jók lettek!Janek
Köszi 😛
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Jók lettek!

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Heti Philly blogos szerkesztői válaszok. Szóba került Austin-Bryant, Witten, Ware, Eagles OL is: http://philly.blog.hu/2011/10/30/szerkesztoink_valaszolnak_08
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Jó kis Shady olvasmány:
http://www.philly.com/philly/sports/sportsweek/20111030_The_Education_of_LeSean_McCoy_Eagles.html?page=1&c=y
Természetesen Westbrook is megszólal.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy ötös lista arról, amit meg kell tenni, hogy vasárnap mi nyerjünk: http://philly.blog.hu/2011/10/29/5_dolog_ami_kell_ahhoz
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
48-as Ronnie Brown mez érdekel valakit?Shawn84
állítólag nem valami magas manapság az árfolyama 😀Szobi22
Nem igazán, csak akadt egy felesleges darab a kínaiak balfaszkodása okán.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
48-as Ronnie Brown mez érdekel valakit?Shawn84
állítólag nem valami magas manapság az árfolyama 😀

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
The Wilmington News Journal's Geoff Mosher reports the Eagles and DeSean Jackson had contract discussions during the team's Week 7 bye.
This goes a long way toward explaining Jackson's optimistic Friday comments. As Mosher points out, the last day teams can work out extensions that include money under this year's salary cap is November 14. In other words, if a deal is going to get done, it will be soon.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon úgy néz ki, Graham nem lesz aktív még a héten, majd elvileg jövőhéten mackósereg ellen.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Andy Reid interjú a mérkőzés előtt. Elég semmit mondó, de ő ilyen, ezért szeretjük/utáljuk: http://philly.blog.hu/2011/10/29/merkozes_elott_andy_reid_by_desert_eagle_5o


Lusta banda 😊Janek
Lásd, mennyire küzdők a lustaság ellen, itt van Reid bácsi interjúja és már írom is beharangozót 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Lusta banda 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meg ha már adminisztráció, lesz hamarosan egy phillyblog e-mail cím, vagyis van, cska jelszót hagytam el, és akkor oda lehet majd mindent küldeni, mert most kicsit sűrű a programom, de talán héten még beharangozó is belefér, este 7 környékéig most ráérek elvben.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
És mégsem 😊Janek
Nem rajtam múlik, már tegnap este elküldtem Denynek, hogy rakja ki.Desert Eagle .5o
Küld el nekem. Én kirakom! Hozzám is lehet bármikor ilyen fordításokat , cikkeket küldeni. Shawn@citromail.hu, vagy PM!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
És mégsem 😊Janek
Nem rajtam múlik, már tegnap este elküldtem Denynek, hogy rakja ki.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
És mégsem 😊

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Egy órája posztolták Andy interjút, felénél járok, mindjárt olvashatjátok!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Once again, everyone practiced for the Eagles. No injury issues heading into the game vs. Dallas.EaRl
Ez nagyon biztató.Fejben is ott legyünk . :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Once again, everyone practiced for the Eagles. No injury issues heading into the game vs. Dallas.