NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Én csak azért vészmadárkodok mert eddig bejött

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Én csak azért vészmadárkodok mert eddig bejött

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyenkor jön a nagy pofon....Janek
Na mostan tessék minket hagyni örömködni és reménykedni 😛 Egyébként ilyenkor úgy érzi az ember milyen "egyszerű játék" ez az amerikai foci de a végrehajtás ugye mégsem egyszerű, meg kell próbálni állandósítqani ezt a formát.
Jackson és Maclin szürke volt???? Hát legfeljebb önnmagukhoz képest meg a statisztika alapján, de nagyon fontos elkapásokat hoztak ugye Maclinnek az első TD de például asszem a 3. negyedben 3. és kb 9-nél középre TE pozícióba kapott el szépet D-Jax (az nagy volt mikor ennél a szitunál mutatták egy oldalon a négy elkapót aztán válogasson a védelem kinek megy a labda Jax-nek ment 😊 )
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
nem, a nagy pofon az a 4 vereség volt
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Ilyenkor jön a nagy pofon....

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nah ez jó kis meccs volt. Az Oline és Shady brutális volt. Shady-t pedig tényleg nem lehet nem szeretni.

Kelce kapja elég rendesen 😀
http://www.bleedinggreennation.com/2011/10/31/2528492/jason-kelce-come-on-man#storyjump

Azért a generációváltások elég jól megoldottak az O#-nél. McNabb-->Vick, Westbrook-->Shady, OT-knál is csak egyedül a tavalyi év volt olyan, hogy nem volt normális RT-nk. WR-ek és TE-k pedig egyértelműen jobbak lettek.

Már csak azt nem értem, hogy hogyan tudtunk kikapni 4x. És abból kétszer teljesen mi vertük meg saját magunkat.
Remélem, hogy most már nincs megállás. Köv 3 meccset hozni kell és akkor újra lehet reálisan PO-ról beszélni.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Na most néztem meg, alig tudtam, de sikerült elkerülni az eredményt ma. Hú nagyon nagy meccs volt 😀
Shady nemtom hogy nem mindenki kedvence az egész világon. Ez a srác minden tekintetben szerethető, ráadásul a liga egyik legjobb futója, ha nem a legjobb. Az meg nagyon aranyos, hogy mennyire szereti Muddot. Haláli volt, hogy mindig piszkálta szegényt, aki mankóval kórivált ott 😀 A végén meg még felült kicsit biciklizni is. Imádom ezt a McCoyt, nagyon nagy arc 😀 THE REAL SLIM SHADY!

Amúgy még Peters se semmi miket takarít, hát volt hogy több embert simán eltolt a gecibe 😀

Cole-Babin megint brutálisan jó volt, szeretem nézni ahogy játszanak, nagyon látványos.

Végre Celek is képességeinek megfelelően villogott. D-Jax meg MacLin ma szürke volt, de hát nem csoda, kb az volt a gameplan Dallasban, hogy szedjük ki őket, csak közben a safetyk nagyon mélyen voltak emiatt, így végig szopták az inside playeket, meg a futásokat.

Ezt az Asot igazoltuk mi le, végre ő is rendben, valamint Chaney is kezdi hozni, amit vártunk tőle.

Egyszerűen kellett ennyi idő, hogy összeálljon minden. Azért ne feledjük, új DC, új O és D-line edző, rengeteg új arc. Nagyon kellett ez nekünk, hogy végre minden klappoljon.
Viszont véglegesen akkor fognak meggyőzni, ha a Bears ellen is nyerünk.

OFF: Andyről valaki egy kicsit felturbózott avatar képet csinálhatnak így beöltözve 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
OMG!
Eagles Live most!Nézzétek meg,hogy néz ki Andyyyyyyyyy! 😂 Erről tuti lesz vmi kép. 😀Greengo
Sorry a képméret miatt.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
OMG!
Eagles Live most!Nézzétek meg,hogy néz ki Andyyyyyyyyy! 😂 Erről tuti lesz vmi kép. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Sziasztok eddig fél szemem letakarásával és minden "eltakarom a képernyőt módszerrel" sikerült elkerülnöm az eredményt nem is akarom megtudni mi volt ma (azaz tegnap) a dallas ellen, a kérdésem hogy valahol fent lesz-e a teljes meccs? letölteném és megnézném. Tavaly is volt ilyen link amikor meg tudtam nézni a teljes meccset viszont már elfelejtettem.
Légyszi az eredmény megmondása nélkül segítsetek pls 😊

Köszizsoeo
Pedig kénytelen leszel visszaolvasni ha le akarod tölteni mert már szóba került.Vagy nézz rá blogra oda is felkerült 1 lehetőség. 😊 Azért ment egy PM is.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Sziasztok eddig fél szemem letakarásával és minden "eltakarom a képernyőt módszerrel" sikerült elkerülnöm az eredményt nem is akarom megtudni mi volt ma (azaz tegnap) a dallas ellen, a kérdésem hogy valahol fent lesz-e a teljes meccs? letölteném és megnézném. Tavaly is volt ilyen link amikor meg tudtam nézni a teljes meccset viszont már elfelejtettem.
Légyszi az eredmény megmondása nélkül segítsetek pls 😊

Köszi
több mint 12 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Szinte minden bejött, szép siker!
Az első félidei frenetikus játéka után csak azért szorítottam, hogy a második játékrészben is legalább szerezzen a csapat egy TD-t, és az is sikerült, mert van egy olyan érzésem, hogy a második félidőre az ellenfelek elemzői jobb munkát végeznek, mint a mieink, jó lenne ebben is javulni…
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Úgy érzem, hogy most a sokat szidott Andy bácsi és az edzői stáb is megérdemli a dicséretet, tökéletes gameplan, nagyszerű végrehajtás a játékosoktól.Olyan érzésem volt mintha az egész meccs, minden play pontosan Andy-ék tervei szerint alakult volna, az eddig kiváló dallasi védelem egy szétesett csapatrész benyomását keltette, szétziláltuk őket.McCoy akkor futott 10 yardot amikor akart, pedig ez volt a number 1 run defense.És ez a legfontosabb, ha egy jó run D-re is így rá tudjuk erőltetni az akaratunkat az bizakodásra adhat okot.
Ha ugyanis megy a futás akkor utána Vick-nek több területe van amit ő be is játszik és innentől megállíthatatlanok vagyunk,csak a labdavesztéseink az ellenfeleink.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Az első fele már lent is van, (hiába no az új pc az új pc) s teljesen jó, én az elsőt kezdtem letölteni a wizwigről, köszi még egyszer Shawn, innen már tudjuk hol keressük amit kell, reméljük a további meccsek is hasonlóan népszerűek lehetnek majd 😛dande
Szívesen. Ha van rá igény mindig kiteszem blogra, illetve a régi meccseinket is amikről találok linket.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az első fele már lent is van, (hiába no az új pc az új pc) s teljesen jó, én az elsőt kezdtem letölteni a wizwigről, köszi még egyszer Shawn, innen már tudjuk hol keressük amit kell, reméljük a további meccsek is hasonlóan népszerűek lehetnek majd 😛
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Éreztem én.... ennyi áldozatot tudok hozni a csapatértJanek
Én meg mindig majd magunk ellen tippelek Philly blogon, ahogy héten is tettem. 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Éreztem én.... ennyi áldozatot tudok hozni a csapatért

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Néhányotok kérésére feltettem a blogra pár letöltő linket az éjszakai meccshez. Akinek nincs lehetősége torrentezni annak ajánlom. http://philly.blog.hu/2011/10/31/philadelphia_eagles_dallas_cowboys
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Éreztem,hogy nem kell néznem a meccset 😊

Ha nem tudtam nézni akkor nyertünk ebben a szezonba...Janek
Hivatalosan is ki vagy tiltva élő Eagles találkozók nézésétől. 😛
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Éreztem,hogy nem kell néznem a meccset 😊

Ha nem tudtam nézni akkor nyertünk ebben a szezonba...

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aludtam egyet a győzelemre, még mindig kegyetlenül örülök neki, de azért egy Bears elleni vereség után semmit nem ér majd ez.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az érződik, hogy nekünk sokat számít futunk e az eredmény után vagy diktálhatjuk a játékot. Fordított esetben könnyen lehet, hogy megint belehajszolódik Vick a nagy játékokba jön a TO és akkor szívunk. Sztem érdemes lenne minden meccsen kezdeni szépen így felépíteni a driveot és lehet nyugodtan játszani. Ha a Macik O fala nem fog ki jó napot akkor van esélyünk jövőhéten a Cardsot meg nem kérdés hogy verni kell hacsak Kolb nem ellenünk akarja megmutatni hiba volt elengedni. Ja és akkor már utána nyilatkozhatja Reid már pozitív a mérleg 😛 S aztán a Giants meccs elvileg összejöhet, hogy mindketten 5-4-l állunk de még ez messze van

Esetleg a Tyt-n kívül nem lehetne máshonnan megtalálni a meccset vagy felrakni vhogy a blogra? A Bengl-s topicban vhogy általában megoldják, hogy elérhető legyen.Kár, hogy már a my2p fórum része ahol fenn voltak a meccsek ily módon nem elérhető.

Köszidande
Már hogyne lenne elérhető. Csak más címe van.

Nagyon nagyon köszönöm 😀 😀 😀

http://forum.wiziwig.eu/forums/67-Downloads?s=de04da6299803c9feca3cc364f0c7f27Shawn84
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Azért az érződik, hogy nekünk sokat számít futunk e az eredmény után vagy diktálhatjuk a játékot. Fordított esetben könnyen lehet, hogy megint belehajszolódik Vick a nagy játékokba jön a TO és akkor szívunk. Sztem érdemes lenne minden meccsen kezdeni szépen így felépíteni a driveot és lehet nyugodtan játszani. Ha a Macik O fala nem fog ki jó napot akkor van esélyünk jövőhéten a Cardsot meg nem kérdés hogy verni kell hacsak Kolb nem ellenünk akarja megmutatni hiba volt elengedni. Ja és akkor már utána nyilatkozhatja Reid már pozitív a mérleg 😛 S aztán a Giants meccs elvileg összejöhet, hogy mindketten 5-4-l állunk de még ez messze van

Esetleg a Tyt-n kívül nem lehetne máshonnan megtalálni a meccset vagy felrakni vhogy a blogra? A Bengl-s topicban vhogy általában megoldják, hogy elérhető legyen.Kár, hogy már a my2p fórum része ahol fenn voltak a meccsek ily módon nem elérhető.

Köszidande
Már hogyne lenne elérhető. Csak más címe van.

http://forum.wiziwig.eu/forums/67-Downloads?s=de04da6299803c9feca3cc364f0c7f27
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az érződik, hogy nekünk sokat számít futunk e az eredmény után vagy diktálhatjuk a játékot. Fordított esetben könnyen lehet, hogy megint belehajszolódik Vick a nagy játékokba jön a TO és akkor szívunk. Sztem érdemes lenne minden meccsen kezdeni szépen így felépíteni a driveot és lehet nyugodtan játszani. Ha a Macik O fala nem fog ki jó napot akkor van esélyünk jövőhéten a Cardsot meg nem kérdés hogy verni kell hacsak Kolb nem ellenünk akarja megmutatni hiba volt elengedni. Ja és akkor már utána nyilatkozhatja Reid már pozitív a mérleg 😛 S aztán a Giants meccs elvileg összejöhet, hogy mindketten 5-4-l állunk de még ez messze van

Esetleg a Tyt-n kívül nem lehetne máshonnan megtalálni a meccset vagy felrakni vhogy a blogra? A Bengl-s topicban vhogy általában megoldják, hogy elérhető legyen.Kár, hogy már a my2p fórum része ahol fenn voltak a meccsek ily módon nem elérhető.

Köszi
több mint 12 éve
Moonshiner 32
Hát szóhoz sem jutok. Még szerencse, hogy a győzelmet (pláne az ilyet) nem kell megmagyarázni. Mindenesetre megérte virrasztani!