Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
hogy kéne? nem is fogunk puntolni 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Kíváncsi vagyok, hogy April, hogy oldja meg Hester semlegesítését.
Ha pl a saját 40esenkről puntolunk, akkor inkább rúgjunk 5-7 yarddal kisebb puntokat csak, hogy Hester-nek esélye se legyen megindulni.
Kickoffoknál Hester biztos, hogy ki fogja hozni, szóval ott arra számítok h mindig 25-30 yardról fog indulni a Bears támadása.

Amúgy tegnap Celek, Shady és Jordan is fullon edzett. Egyedül J. Parker volt a hiányzó. Így talán az a kérdés, hogy Hunt vagy Graham van-e jobb formába, mert valamelyikük biztos, hogy aktív lesz.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A heti, szerkesztői válaszok. http://philly.blog.hu/2011/11/05/szerkesztoink_valaszolnak_9#more3355389
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Ma ittam a teámat, és PickVick...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
A FAink értékelése:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/11/04/stories-of-the-season-the-eagles-spending-spree-refocused/Bébé
Szerencsére a rossz döntések maximum 1 évre szólnak. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A FAink értékelése:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/11/04/stories-of-the-season-the-eagles-spending-spree-refocused/
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Mathis tweetje: Next year, @EASPORTS should put @Sn00ki on the cover of Madden '13. Let's start putting this Madden Curse to good use. 😀Shadowt5
😀 😀 😀
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Mathis tweetje: Next year, @EASPORTS should put @Sn00ki on the cover of Madden '13. Let's start putting this Madden Curse to good use. 😀

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
jó lett

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Itt a heti tippelde is: http://philly.blog.hu/2011/11/03/week_9_tippverseny 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Andy Reid interjú, pl. arról is, hogy Vick 2 TD-nél is tudta nélkül playt módosított, de eredményesen: http://philly.blog.hu/2011/11/03/interju_andy_reid_by_ka
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Coleman twitter : I need to get some animal crackers and eat nothing but da bears

😀😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Szívtelen vagy

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ti hol ismerkedtek lányokkal, hogy szeretik az amerikai focit? 😀
Én nem igen találtam még ilyet.Desert Eagle .5o
Az úgy volt hogy én előbb szerettem az amifocit mint a barátnőmet ismertem volna. Az NCAA meg az NFL a csomagban volt. Nem mondom hogy nagyon nézi, de nem utálja. Ez meg nekem bőőőven megfelel. 😀 A Dolphinst pl azért szereti mert Delfinek és szép kékeszöld a mezük.Shawn84
Felnyithatnád már a szemét mert a midnight greennél nincs szebb szín. :cool:Greengo
Az is tetszik neki. Múltkor volt egy naggyon dúrva, mikor a fülbevalót vettük és ő elsőre Cowboysosat akart. Mondtam, hogy az felejtős. 😀 A Dolphinst amúgy én is bírom régóta, szóval azzal nincs gond.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Ti hol ismerkedtek lányokkal, hogy szeretik az amerikai focit? 😀
Én nem igen találtam még ilyet.Desert Eagle .5o
Az úgy volt hogy én előbb szerettem az amifocit mint a barátnőmet ismertem volna. Az NCAA meg az NFL a csomagban volt. Nem mondom hogy nagyon nézi, de nem utálja. Ez meg nekem bőőőven megfelel. 😀 A Dolphinst pl azért szereti mert Delfinek és szép kékeszöld a mezük.Shawn84
Felnyithatnád már a szemét mert a midnight greennél nincs szebb szín. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ti hol ismerkedtek lányokkal, hogy szeretik az amerikai focit? 😀
Én nem igen találtam még ilyet.Desert Eagle .5o
Az úgy volt hogy én előbb szerettem az amifocit mint a barátnőmet ismertem volna. Az NCAA meg az NFL a csomagban volt. Nem mondom hogy nagyon nézi, de nem utálja. Ez meg nekem bőőőven megfelel. 😀 A Dolphinst pl azért szereti mert Delfinek és szép kékeszöld a mezük.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Ti hol ismerkedtek lányokkal, hogy szeretik az amerikai focit? 😀
Én nem igen találtam még ilyet.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egy kicsit újítunk, és felkavarjuk az álló vizet. Nem Eagles cikk, de mindenkinek ajánlott olvasásra:
http://philly.blog.hu/2011/11/03/ncaa_beharangozo_lsu_alabama#more3351117
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
😀 Még mindig jobb, mint az én barátnőm. Ő ugyan az Eaglesnek szurkol, de Aaron Rodgers megérne neki egy ajtócsapkodást😊somebody08
Még jó hogy Green Bay messze van 😊
Ment PM!
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
😀 Még mindig jobb, mint az én barátnőm. Ő ugyan az Eaglesnek szurkol, de Aaron Rodgers megérne neki egy ajtócsapkodást😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Szégyellem is magam, bár közben büszke is vagyok, mert amit útnak indítottam, az nélkülem is jobban ment mint valaha😊

Amúgy a mai nappal teljessé vált a McNabb kollekcióm! Ugye nekem már volt egy McNabb mezem meg tavalyelőtt vettem egy rugdalózót a leendő utódnak, most pedig a barátnőmnek is vásároltam egy rózsaszín Reebokot! 😊 😊 😊 :cool:somebody08
Rugdalózót? Acélbetétes kivitelben?Shawn84
Nem, erre gondoltam😊 somebody08
Csini. Csak aztán tessék hordani is. Az én barátnőmnek még csak fülbevalója van Eagles-ös, igaz lehet nem is lesz más, mivel ős leginkább a Dolphinsnak szurkol. 😀
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Látod milyen régen írtál már hozzánk cikket? Ejnye bejnye. 😊Shawn84
Szégyellem is magam, bár közben büszke is vagyok, mert amit útnak indítottam, az nélkülem is jobban ment mint valaha😊

Amúgy a mai nappal teljessé vált a McNabb kollekcióm! Ugye nekem már volt egy McNabb mezem meg tavalyelőtt vettem egy rugdalózót a leendő utódnak, most pedig a barátnőmnek is vásároltam egy rózsaszín Reebokot! 😊 😊 😊 :cool:somebody08
Rugdalózót? Acélbetétes kivitelben?Shawn84
Nem, erre gondoltam😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Bakker a phillyblogot el is felejtettem😊 Megpróbálok azzal belépni!

Sikerült, sorry, így akkor tudok szerkeszteni! Yeah😊somebody08
Látod milyen régen írtál már hozzánk cikket? Ejnye bejnye. 😊Shawn84
Szégyellem is magam, bár közben büszke is vagyok, mert amit útnak indítottam, az nélkülem is jobban ment mint valaha😊

Amúgy a mai nappal teljessé vált a McNabb kollekcióm! Ugye nekem már volt egy McNabb mezem meg tavalyelőtt vettem egy rugdalózót a leendő utódnak, most pedig a barátnőmnek is vásároltam egy rózsaszín Reebokot! 😊 😊 😊 :cool:somebody08
Rugdalózót? Acélbetétes kivitelben?
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
OFF
Hogyhogy? Nincs admin jogod? Pedig ha valakinek akkor Neked (mint a blog indítójának) kéne hogy legyen 😊 Ha gondolod és adsz egy mail címet küldök (a Tálibmester és a phillyblog user is a Tiéd nem?)Rataxes
Bakker a phillyblogot el is felejtettem😊 Megpróbálok azzal belépni!

Sikerült, sorry, így akkor tudok szerkeszteni! Yeah😊somebody08
Látod milyen régen írtál már hozzánk cikket? Ejnye bejnye. 😊Shawn84
Szégyellem is magam, bár közben büszke is vagyok, mert amit útnak indítottam, az nélkülem is jobban ment mint valaha😊

Amúgy a mai nappal teljessé vált a McNabb kollekcióm! Ugye nekem már volt egy McNabb mezem meg tavalyelőtt vettem egy rugdalózót a leendő utódnak, most pedig a barátnőmnek is vásároltam egy rózsaszín Reebokot! 😊 😊 😊 :cool:
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
(bár javítani nem tudom😊somebody08
OFF
Hogyhogy? Nincs admin jogod? Pedig ha valakinek akkor Neked (mint a blog indítójának) kéne hogy legyen 😊 Ha gondolod és adsz egy mail címet küldök (a Tálibmester és a phillyblog user is a Tiéd nem?)Rataxes
Bakker a phillyblogot el is felejtettem😊 Megpróbálok azzal belépni!

Sikerült, sorry, így akkor tudok szerkeszteni! Yeah😊somebody08
Látod milyen régen írtál már hozzánk cikket? Ejnye bejnye. 😊