Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes lesz innen a csapat hozzáállása.

Mivel lehet őket motiválni azon kívül,hogy ez az NFL itt minden nap jönne más a helyedre stb. ....

az NG vezet 3 győzelemmel az meg sok tekintve ,hogy mi bárkitől ki tudunk kapni

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jaj de jó, hogy elaludtam. Beszéltük is Greengoval, hogy nagyon fosunk a meccstől, de ezzel gondolom minden Eagles fan így volt, nem véletlenül. Véleményem szerint elbúcsúztunk a playofftól, lehet itt álmodozni, hogy megnyerjük a maradék meccseket, de felesleges. Remélem a playoff remények távozásával, a szezon után Reid is leköszön.Newman
Elég a 4&10-nél bemutatott Maclin elkapást (és hasra esést) megnézni, abba benne van az egész meccs.
Reid nem fog menni, de talán Marty igen. Hatalmas fail, hogy évről-évre nem sikerül a Bears def. ellen teljesíteni. Minden évben ugyanazt próbáljuk (ugyanolyan szar OL-nal) és minden évben ugyanolyan körülmények között bukunk el. Most pl. csak 17 pont megszerzésében volt benne az O.
Gyanús, hogy rekordot fogunk felállítani a 4. negyedben szerzett legkevesebb pontra az év végén.
De most legalább a spec team is kivette a részét a vereségből, az elrontott Henry passz azért elég égő volt, punter vagy nem, de egy játékosnak tudnia kell ezen a szinten a töküresen álló játékostársnak odadobni a labdát. Nem vártam tökéletes spirált, de azért elrepülhetett volna Andersonig a labda.


több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jaj de jó, hogy elaludtam. Beszéltük is Greengoval, hogy nagyon fosunk a meccstől, de ezzel gondolom minden Eagles fan így volt, nem véletlenül. Véleményem szerint elbúcsúztunk a playofftól, lehet itt álmodozni, hogy megnyerjük a maradék meccseket, de felesleges. Remélem a playoff remények távozásával, a szezon után Reid is leköszön.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 562 — Így remélem megfelelek nektek.....
http://www.youtube.com/watch?v=DKCccyZvtIo az egyik kedvenc számom s körülbelül ilyen hangulatban érzem magam bár egy nfl meccs miatt tudom nem érdemes.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy félidőt néztem csak meg egyéb okok miatt, de elég volt, pedig 10-10-nél elment a 'net, és csak bőven DeSean balfaszkodás után jött vissza (aggódni nem kell, beszopott 2. TD-nket láttam). Lehet itt még álmodozni, meg számolgatni rájátszás esélyeket, felesleges. Innentől ha nyerünk mindent, akkor se rajtunk múlik, szóval ne számoljunk, hanem nyerjünk. Ja, és valami legyen futás ellen, mert az első Bears drive botrány volt.

Egyébként meccs után eredményt meglátva, meg azt, hogy idén 5 vereségből 4-et a negyedik negyedbeli előnyről oldottunk meg, kezdek gondolkodni, megy-e Reid és jó-e az. Ha azt nézzük, ma volt pont Buddy Ryan ünneplés félidőben, őt elküldték mert hiába vitte rájátszásba csapatot 4 év alatt háromszor, ott egy W sem jött össze. Reid ugye jelenleg 12 év, 9 po, ott pedig átlagosan 1 győzelem.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Hát minket mindenki utál

több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nem kifejezetten az utolsó droppra gondoltam.Volt ott még meccs alatt is. :/ WR-ek nagyon el voltak tűnve ami megint a Bears védelmét dícséri.

Utólag:Nagy baromság volt Paget nem aktivizálni.Allen sérülése(agyrázkódás) után Jarrett nagyon halovány megoldásnak tűnt.Greengo
DRC-hez képest Jarrett volt a man of the match... Egyszer húzta a futó 6 xardon keresztül, de azért szerintem nem volt vészes. Továbbra sem kaptam választ a Hansonos kérdésemre. Tud erről valaki valamit?somebody08
Az edzők gondolkodása kiszámíthatatlan.Én sem értettem..pláne a legutóbbi meccse után,de egyszer csak elmondják mi volt az elképzelés.Alapvetően az lehet,hogy ez lenne a posztja DRC-nek és ugye Ő a kezdő ( 😀 )az más kérdés,hogy Hanson sokkal jobb.

Jut eszembe...ezeket a szélre futásokat rendre benézzük.Most is meg a Dallas ellen is volt pár ilyen.

szerk:Jövőre már el kéne kerülni a Bearst.Greengo
Köszönöm a választ, tökéletesen rátapinottál a lényegre😀

Én is erre a logikus magyarázatra gondoltam, hogy bár Hanson a jobb, DRC a kezdő. Így már érthető. Nem is vártam többet az edzői stábtól. Jelzem, legközelebb szeretnék felmenni a pályára slot elkapónak. Bár Avant jobb, szeretnék én lenni a kezdő. Szerintem ez tök érthető. Lehet van valami Rodgers-Cromartie a részvényesek között?

Ja és remélem Reid meghagyta a maszkot múlt hétről, mert most is lenne oka hordani, mert szégyen a csapat teljesítménye. Ma a védelem szar volt, de legalább volt lélek a játékukban. Az offense-ben csak Shady volt olyan, mint mindig meg Celekben volt lelkesedés, a többieket ki lehetett volna baszni egy panoptikumba...

És még Ricsi sem olvasta be a blogos üzimet 😕
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
lassan meg kell változtatni az aláírásodJanek
Kössz, hogy szóltál😊 Megtörtént!somebody08
Jó lett!

sajna

több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
lassan meg kell változtatni az aláírásodJanek
Kössz, hogy szóltál😊 Megtörtént!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
egyébként én ezt nem Maclin hibájának mondanám.... egy tök üresen futó elkapónak igenis lője oda Vick a labdát a csöcséhez, nem mögéfölé másfél méterrel.... de ahogy elnéztem a csapatot ha az a first down meglett volna csak annyire lett volna elég h 1 perccel tovább tartson a remény....EaRl
Nem kifejezetten az utolsó droppra gondoltam.Volt ott még meccs alatt is. :/ WR-ek nagyon el voltak tűnve ami megint a Bears védelmét dícséri.

Utólag:Nagy baromság volt Paget nem aktivizálni.Allen sérülése(agyrázkódás) után Jarrett nagyon halovány megoldásnak tűnt.Greengo
DRC-hez képest Jarrett volt a man of the match... Egyszer húzta a futó 6 xardon keresztül, de azért szerintem nem volt vészes. Továbbra sem kaptam választ a Hansonos kérdésemre. Tud erről valaki valamit?somebody08
Az edzők gondolkodása kiszámíthatatlan.Én sem értettem..pláne a legutóbbi meccse után,de egyszer csak elmondják mi volt az elképzelés.Alapvetően az lehet,hogy ez lenne a posztja DRC-nek és ugye Ő a kezdő ( 😀 )az más kérdés,hogy Hanson sokkal jobb.

Jut eszembe...ezeket a szélre futásokat rendre benézzük.Most is meg a Dallas ellen is volt pár ilyen.

szerk:Jövőre már el kéne kerülni a Bearst.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
lassan meg kell változtatni az aláírásod

több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
egyébként én ezt nem Maclin hibájának mondanám.... egy tök üresen futó elkapónak igenis lője oda Vick a labdát a csöcséhez, nem mögéfölé másfél méterrel.... de ahogy elnéztem a csapatot ha az a first down meglett volna csak annyire lett volna elég h 1 perccel tovább tartson a remény....EaRl
Nem kifejezetten az utolsó droppra gondoltam.Volt ott még meccs alatt is. :/ WR-ek nagyon el voltak tűnve ami megint a Bears védelmét dícséri.

Utólag:Nagy baromság volt Paget nem aktivizálni.Allen sérülése(agyrázkódás) után Jarrett nagyon halovány megoldásnak tűnt.Greengo
DRC-hez képest Jarrett volt a man of the match... Egyszer húzta a futó 6 xardon keresztül, de azért szerintem nem volt vészes. Továbbra sem kaptam választ a Hansonos kérdésemre. Tud erről valaki valamit?
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
egyébként én ezt nem Maclin hibájának mondanám.... egy tök üresen futó elkapónak igenis lője oda Vick a labdát a csöcséhez, nem mögéfölé másfél méterrel.... de ahogy elnéztem a csapatot ha az a first down meglett volna csak annyire lett volna elég h 1 perccel tovább tartson a remény....EaRl
Nem kifejezetten az utolsó droppra gondoltam.Volt ott még meccs alatt is. :/ WR-ek nagyon el voltak tűnve ami megint a Bears védelmét dícséri.

Utólag:Nagy baromság volt Paget nem aktivizálni.Allen sérülése(agyrázkódás) után Jarrett nagyon halovány megoldásnak tűnt.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
az érdemli meg aki odaér.Ez a sport

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
egyébként én ezt nem Maclin hibájának mondanám.... egy tök üresen futó elkapónak igenis lője oda Vick a labdát a csöcséhez, nem mögéfölé másfél méterrel.... de ahogy elnéztem a csapatot ha az a first down meglett volna csak annyire lett volna elég h 1 perccel tovább tartson a remény....
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Na fiúk: 1. megérett a meggy és soha soha nem maradok fenn többet Eagles meccset nézni ezért.... (legfeljebb az SB re de az meg soha napján lesz)

2. secondary f.s
3. az állítólagos lyukas Ch Oline szépen megette ami állítólago állat D-lineunkat ettől féltem persze ma összeszedték magukat naná....
4. bírók elmenek az ... két ilyen zászlót bedobni RZ-ben
5. Reid 3 megnyert challenge zsinórban... itt mégse nyerünk =pedig akkor azt gondoltam ha ilyen létezik nem veszthetünk)
6. Shady-nek nem volt társa támadásban időnként Celek
7. Flacco persze tud GW drive-t vezetni Vick nem OMG
8. tele a polc meg a hócipőm szép napotdande
Bears OL húzni nagyon tud, ebben jók, másban annyira nem. Ma a extra blokkolókkal megoldották a pass protot. Ennyit a nevekről, mert a secondary így se tudta megoldani. Aso zászlója az volt, Babiné vicc. Peppersről 4 egyértelmű holdingot hagytak el (persze ez csak piszkálódás). Megcsináltátok a momentumot a 1. fi. végén, de Jackson visszaadta.
Megérdemeltnek tartom a győzelmünket, főleg az első félidei játékunk miatt, de elég sokat köszönhetünk nektek is. JÓ látni, hogy nem csak nálunk szarok az elkapók (Bennettet leszámítva)tüsi91
Tényleg megérdemeltétek.Ez nem is kérdés.Egyszerűen nem értem miért parázunk a Bearstől,de rendre megremegnek a kezek ellenetek.Ebből jönnek az olyan hibák mint DeSeané vagy Macliné...vagy bárkié.
Jó a Cards-t verjük de az ugye alap csak megint reménykedni kezdünk aztán.....dande
Persze én sem mondom,hogy megérdemeljük most a rájátszást...csak még bármi lehet.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Az ember azt hinné, hogy a 4 vereség után összehúzva magunkat, minden erőnkkel koncentrálunk. Két meccsen meg is csináljuk, és ez elegendő ahhoz, hogy megint akkora pofánk legyen, hogy a pályára alig férünk fel???

Vick most pofázik:

"játszhattam volna jobban, voltak dolgok amiket jobban kellett volna csinálni bla bla bla, elvesztettük a meccset, de túl kell ezen lépnünk, és kijavítani a hibákat blablabla, magunknak ástuk a gödröd, magunknak kell kimászni belőle...továbbra is mérkőzésről mérkőzésre kell haladnunk...blablabla..."

Baszod, kérj már bocsánatot a szurkolóktól, hogy elbasztátok az évet úgy ahogy van, ne ismételgesd már ugyanazt hétről-hétre.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 562 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na fiúk: 1. megérett a meggy és soha soha nem maradok fenn többet Eagles meccset nézni ezért.... (legfeljebb az SB re de az meg soha napján lesz)

2. secondary f.s
3. az állítólagos lyukas Ch Oline szépen megette ami állítólago állat D-lineunkat ettől féltem persze ma összeszedték magukat naná....
4. bírók elmenek az ... két ilyen zászlót bedobni RZ-ben
5. Reid 3 megnyert challenge zsinórban... itt mégse nyerünk =pedig akkor azt gondoltam ha ilyen létezik nem veszthetünk)
6. Shady-nek nem volt társa támadásban időnként Celek
7. Flacco persze tud GW drive-t vezetni Vick nem OMG
8. tele a polc meg a hócipőm szép napotdande
Bears OL húzni nagyon tud, ebben jók, másban annyira nem. Ma a extra blokkolókkal megoldották a pass protot. Ennyit a nevekről, mert a secondary így se tudta megoldani. Aso zászlója az volt, Babiné vicc. Peppersről 4 egyértelmű holdingot hagytak el (persze ez csak piszkálódás). Megcsináltátok a momentumot a 1. fi. végén, de Jackson visszaadta.
Megérdemeltnek tartom a győzelmünket, főleg az első félidei játékunk miatt, de elég sokat köszönhetünk nektek is. JÓ látni, hogy nem csak nálunk szarok az elkapók (Bennettet leszámítva)tüsi91
Megérdemeltétek ez nem is kérdés.
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
nekem a bears default loss, sosem varok itt w-tkzol
Igen csak ez így most a szezonunkba kerül ha az ATl-t meg mondjuk a Frisco-t verjük nem lett volna gond :odande
Próbálok pozitív lenni.11-5 még simán PO lehet.
Spadaro most beszél erről...mármint,hogy amit idén leművelünk az utolsó negyedben az botrányos.Greengo
sztem csak 10-6 lesz
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 562 — Így remélem megfelelek nektek.....
nekem a bears default loss, sosem varok itt w-tkzol
Igen csak ez így most a szezonunkba kerül ha az ATl-t meg mondjuk a Frisco-t verjük nem lett volna gond :odande
Próbálok pozitív lenni.11-5 még simán PO lehet.Greengo
Jó a Cards-t verjük de az ugye alap csak megint reménykedni kezdünk aztán.....
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Én megtettem ,hogy nem néztem mégis zakó lett....innen nehéz lesz mert a giants nem fog ennyit veszteni a wc meg esélyesen nem lesz meg....lehet építkezni vagy ismét szétbombázni

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na fiúk: 1. megérett a meggy és soha soha nem maradok fenn többet Eagles meccset nézni ezért.... (legfeljebb az SB re de az meg soha napján lesz)

2. secondary f.s
3. az állítólagos lyukas Ch Oline szépen megette ami állítólago állat D-lineunkat ettől féltem persze ma összeszedték magukat naná....
4. bírók elmenek az ... két ilyen zászlót bedobni RZ-ben
5. Reid 3 megnyert challenge zsinórban... itt mégse nyerünk =pedig akkor azt gondoltam ha ilyen létezik nem veszthetünk)
6. Shady-nek nem volt társa támadásban időnként Celek
7. Flacco persze tud GW drive-t vezetni Vick nem OMG
8. tele a polc meg a hócipőm szép napotdande
Bears OL húzni nagyon tud, ebben jók, másban annyira nem. Ma a extra blokkolókkal megoldották a pass protot. Ennyit a nevekről, mert a secondary így se tudta megoldani. Aso zászlója az volt, Babiné vicc. Peppersről 4 egyértelmű holdingot hagytak el (persze ez csak piszkálódás). Megcsináltátok a momentumot a 1. fi. végén, de Jackson visszaadta.
Megérdemeltnek tartom a győzelmünket, főleg az első félidei játékunk miatt, de elég sokat köszönhetünk nektek is. JÓ látni, hogy nem csak nálunk szarok az elkapók (Bennettet leszámítva)
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Könyörgöm a Jóisten szent nevére, valaki magyarázza el nekem, hogy Joselio Hansonnak lezuhant a magángépe egy urándúsító üzemre, ahol egy nukleáris katasztrófa nyomán írmagja sem maradt, hogy DRC-t kellett egész meccsen nickelben szopattatni az összes létező Bears elkapóval, vagy mi a bánatos retkes kínjáért nem ő volt a pályán?
DeSeanon, DRC-n és Aso-n ment el a meccs, na meg a rendkívül korrekt bíráskodáson... Mindegy, ne bírózzunk, két FF-el és abból 14 ponttal nyerni kell egy meccset. Vick szar volt, ahogy az O-fal is.
Vártuk mi a nagy nyomást, csak éppen nem magunkat vártuk a fasz rossz végére...

Lehet itt beszélni arról, hogy még ennyi, meg annyi meccset meg lehet nyerni, de kijelenthetjük, hogy elment a playoff. Egyedül a kicseszett szerencsétlen Rams ellen jó a tie-breakerünk, a csoportban meg a Giants meg űrtávolságban van. Ha a Giants nem produkál egy 2009-es összeomlást, akkor nekünk kicsengettek.

Ettől függetlenül mindegyik meccs jó buli lesz, szóval nem fogok kihagyni egyet sem, csak éppen a cukrozott szar is szar marad...
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
nekem a bears default loss, sosem varok itt w-tkzol
Igen csak ez így most a szezonunkba kerül ha az ATl-t meg mondjuk a Frisco-t verjük nem lett volna gond :odande
Próbálok pozitív lenni.11-5 még simán PO lehet.
Spadaro most beszél arróll,hogy amit idén leművelünk az utolsó negyedben az botrányos.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 562 — Így remélem megfelelek nektek.....
nekem a bears default loss, sosem varok itt w-tkzol
Igen csak ez így most a szezonunkba kerül ha az ATl-t meg mondjuk a Frisco-t verjük nem lett volna gond :o