Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
egyébként én ezt nem Maclin hibájának mondanám.... egy tök üresen futó elkapónak igenis lője oda Vick a labdát a csöcséhez, nem mögéfölé másfél méterrel.... de ahogy elnéztem a csapatot ha az a first down meglett volna csak annyire lett volna elég h 1 perccel tovább tartson a remény....EaRl
Nem kifejezetten az utolsó droppra gondoltam.Volt ott még meccs alatt is. :/ WR-ek nagyon el voltak tűnve ami megint a Bears védelmét dícséri.

Utólag:Nagy baromság volt Paget nem aktivizálni.Allen sérülése(agyrázkódás) után Jarrett nagyon halovány megoldásnak tűnt.Greengo
DRC-hez képest Jarrett volt a man of the match... Egyszer húzta a futó 6 xardon keresztül, de azért szerintem nem volt vészes. Továbbra sem kaptam választ a Hansonos kérdésemre. Tud erről valaki valamit?
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
egyébként én ezt nem Maclin hibájának mondanám.... egy tök üresen futó elkapónak igenis lője oda Vick a labdát a csöcséhez, nem mögéfölé másfél méterrel.... de ahogy elnéztem a csapatot ha az a first down meglett volna csak annyire lett volna elég h 1 perccel tovább tartson a remény....EaRl
Nem kifejezetten az utolsó droppra gondoltam.Volt ott még meccs alatt is. :/ WR-ek nagyon el voltak tűnve ami megint a Bears védelmét dícséri.

Utólag:Nagy baromság volt Paget nem aktivizálni.Allen sérülése(agyrázkódás) után Jarrett nagyon halovány megoldásnak tűnt.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
az érdemli meg aki odaér.Ez a sport

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
egyébként én ezt nem Maclin hibájának mondanám.... egy tök üresen futó elkapónak igenis lője oda Vick a labdát a csöcséhez, nem mögéfölé másfél méterrel.... de ahogy elnéztem a csapatot ha az a first down meglett volna csak annyire lett volna elég h 1 perccel tovább tartson a remény....
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Na fiúk: 1. megérett a meggy és soha soha nem maradok fenn többet Eagles meccset nézni ezért.... (legfeljebb az SB re de az meg soha napján lesz)

2. secondary f.s
3. az állítólagos lyukas Ch Oline szépen megette ami állítólago állat D-lineunkat ettől féltem persze ma összeszedték magukat naná....
4. bírók elmenek az ... két ilyen zászlót bedobni RZ-ben
5. Reid 3 megnyert challenge zsinórban... itt mégse nyerünk =pedig akkor azt gondoltam ha ilyen létezik nem veszthetünk)
6. Shady-nek nem volt társa támadásban időnként Celek
7. Flacco persze tud GW drive-t vezetni Vick nem OMG
8. tele a polc meg a hócipőm szép napotdande
Bears OL húzni nagyon tud, ebben jók, másban annyira nem. Ma a extra blokkolókkal megoldották a pass protot. Ennyit a nevekről, mert a secondary így se tudta megoldani. Aso zászlója az volt, Babiné vicc. Peppersről 4 egyértelmű holdingot hagytak el (persze ez csak piszkálódás). Megcsináltátok a momentumot a 1. fi. végén, de Jackson visszaadta.
Megérdemeltnek tartom a győzelmünket, főleg az első félidei játékunk miatt, de elég sokat köszönhetünk nektek is. JÓ látni, hogy nem csak nálunk szarok az elkapók (Bennettet leszámítva)tüsi91
Tényleg megérdemeltétek.Ez nem is kérdés.Egyszerűen nem értem miért parázunk a Bearstől,de rendre megremegnek a kezek ellenetek.Ebből jönnek az olyan hibák mint DeSeané vagy Macliné...vagy bárkié.
Jó a Cards-t verjük de az ugye alap csak megint reménykedni kezdünk aztán.....dande
Persze én sem mondom,hogy megérdemeljük most a rájátszást...csak még bármi lehet.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Az ember azt hinné, hogy a 4 vereség után összehúzva magunkat, minden erőnkkel koncentrálunk. Két meccsen meg is csináljuk, és ez elegendő ahhoz, hogy megint akkora pofánk legyen, hogy a pályára alig férünk fel???

Vick most pofázik:

"játszhattam volna jobban, voltak dolgok amiket jobban kellett volna csinálni bla bla bla, elvesztettük a meccset, de túl kell ezen lépnünk, és kijavítani a hibákat blablabla, magunknak ástuk a gödröd, magunknak kell kimászni belőle...továbbra is mérkőzésről mérkőzésre kell haladnunk...blablabla..."

Baszod, kérj már bocsánatot a szurkolóktól, hogy elbasztátok az évet úgy ahogy van, ne ismételgesd már ugyanazt hétről-hétre.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na fiúk: 1. megérett a meggy és soha soha nem maradok fenn többet Eagles meccset nézni ezért.... (legfeljebb az SB re de az meg soha napján lesz)

2. secondary f.s
3. az állítólagos lyukas Ch Oline szépen megette ami állítólago állat D-lineunkat ettől féltem persze ma összeszedték magukat naná....
4. bírók elmenek az ... két ilyen zászlót bedobni RZ-ben
5. Reid 3 megnyert challenge zsinórban... itt mégse nyerünk =pedig akkor azt gondoltam ha ilyen létezik nem veszthetünk)
6. Shady-nek nem volt társa támadásban időnként Celek
7. Flacco persze tud GW drive-t vezetni Vick nem OMG
8. tele a polc meg a hócipőm szép napotdande
Bears OL húzni nagyon tud, ebben jók, másban annyira nem. Ma a extra blokkolókkal megoldották a pass protot. Ennyit a nevekről, mert a secondary így se tudta megoldani. Aso zászlója az volt, Babiné vicc. Peppersről 4 egyértelmű holdingot hagytak el (persze ez csak piszkálódás). Megcsináltátok a momentumot a 1. fi. végén, de Jackson visszaadta.
Megérdemeltnek tartom a győzelmünket, főleg az első félidei játékunk miatt, de elég sokat köszönhetünk nektek is. JÓ látni, hogy nem csak nálunk szarok az elkapók (Bennettet leszámítva)tüsi91
Megérdemeltétek ez nem is kérdés.
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
nekem a bears default loss, sosem varok itt w-tkzol
Igen csak ez így most a szezonunkba kerül ha az ATl-t meg mondjuk a Frisco-t verjük nem lett volna gond :odande
Próbálok pozitív lenni.11-5 még simán PO lehet.
Spadaro most beszél erről...mármint,hogy amit idén leművelünk az utolsó negyedben az botrányos.Greengo
sztem csak 10-6 lesz
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
nekem a bears default loss, sosem varok itt w-tkzol
Igen csak ez így most a szezonunkba kerül ha az ATl-t meg mondjuk a Frisco-t verjük nem lett volna gond :odande
Próbálok pozitív lenni.11-5 még simán PO lehet.Greengo
Jó a Cards-t verjük de az ugye alap csak megint reménykedni kezdünk aztán.....
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Én megtettem ,hogy nem néztem mégis zakó lett....innen nehéz lesz mert a giants nem fog ennyit veszteni a wc meg esélyesen nem lesz meg....lehet építkezni vagy ismét szétbombázni

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na fiúk: 1. megérett a meggy és soha soha nem maradok fenn többet Eagles meccset nézni ezért.... (legfeljebb az SB re de az meg soha napján lesz)

2. secondary f.s
3. az állítólagos lyukas Ch Oline szépen megette ami állítólago állat D-lineunkat ettől féltem persze ma összeszedték magukat naná....
4. bírók elmenek az ... két ilyen zászlót bedobni RZ-ben
5. Reid 3 megnyert challenge zsinórban... itt mégse nyerünk =pedig akkor azt gondoltam ha ilyen létezik nem veszthetünk)
6. Shady-nek nem volt társa támadásban időnként Celek
7. Flacco persze tud GW drive-t vezetni Vick nem OMG
8. tele a polc meg a hócipőm szép napotdande
Bears OL húzni nagyon tud, ebben jók, másban annyira nem. Ma a extra blokkolókkal megoldották a pass protot. Ennyit a nevekről, mert a secondary így se tudta megoldani. Aso zászlója az volt, Babiné vicc. Peppersről 4 egyértelmű holdingot hagytak el (persze ez csak piszkálódás). Megcsináltátok a momentumot a 1. fi. végén, de Jackson visszaadta.
Megérdemeltnek tartom a győzelmünket, főleg az első félidei játékunk miatt, de elég sokat köszönhetünk nektek is. JÓ látni, hogy nem csak nálunk szarok az elkapók (Bennettet leszámítva)
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Könyörgöm a Jóisten szent nevére, valaki magyarázza el nekem, hogy Joselio Hansonnak lezuhant a magángépe egy urándúsító üzemre, ahol egy nukleáris katasztrófa nyomán írmagja sem maradt, hogy DRC-t kellett egész meccsen nickelben szopattatni az összes létező Bears elkapóval, vagy mi a bánatos retkes kínjáért nem ő volt a pályán?
DeSeanon, DRC-n és Aso-n ment el a meccs, na meg a rendkívül korrekt bíráskodáson... Mindegy, ne bírózzunk, két FF-el és abból 14 ponttal nyerni kell egy meccset. Vick szar volt, ahogy az O-fal is.
Vártuk mi a nagy nyomást, csak éppen nem magunkat vártuk a fasz rossz végére...

Lehet itt beszélni arról, hogy még ennyi, meg annyi meccset meg lehet nyerni, de kijelenthetjük, hogy elment a playoff. Egyedül a kicseszett szerencsétlen Rams ellen jó a tie-breakerünk, a csoportban meg a Giants meg űrtávolságban van. Ha a Giants nem produkál egy 2009-es összeomlást, akkor nekünk kicsengettek.

Ettől függetlenül mindegyik meccs jó buli lesz, szóval nem fogok kihagyni egyet sem, csak éppen a cukrozott szar is szar marad...
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
nekem a bears default loss, sosem varok itt w-tkzol
Igen csak ez így most a szezonunkba kerül ha az ATl-t meg mondjuk a Frisco-t verjük nem lett volna gond :odande
Próbálok pozitív lenni.11-5 még simán PO lehet.
Spadaro most beszél arróll,hogy amit idén leművelünk az utolsó negyedben az botrányos.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
nekem a bears default loss, sosem varok itt w-tkzol
Igen csak ez így most a szezonunkba kerül ha az ATl-t meg mondjuk a Frisco-t verjük nem lett volna gond :o
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
nekem a bears default loss, sosem varok itt w-t
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na fiúk: 1. megérett a meggy és soha soha nem maradok fenn többet Eagles meccset nézni ezért.... (legfeljebb az SB re de az meg soha napján lesz)

2. secondary f.s
3. az állítólagos lyukas Ch Oline szépen megette ami állítólago állat D-lineunkat ettől féltem persze ma összeszedték magukat naná....
4. bírók elmenek az ... két ilyen zászlót bedobni RZ-ben
5. Reid 3 megnyert challenge zsinórban... itt mégse nyerünk =pedig akkor azt gondoltam ha ilyen létezik nem veszthetünk)
6. Shady-nek nem volt társa támadásban időnként Celek
7. Flacco persze tud GW drive-t vezetni Vick nem OMG
8. tele a polc meg a hócipőm szép napot
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
végülis még mindig van esély, elkell verni a Patriots-t, a Giants-et idegenben.... azt köszi...
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
De mi a francnak keltenek reményeket bennünk? Komolyan elhitte mindenki, hogy meglehet a PO innen. Hát nem. Megint magunknak csesztük el az egészet, idén már legalább harmadjára. Az ember azt gondolná, hogy nincs lejebb, nem tudunk hülyébb hibákat összeszedni. De mégis meglepnek minket.

Vick-nél nem is a játékával van bajom, mert a fal szar, de legalább ne az lenne az arcán, hogy mikor kapom már meg a 40 millát, szarok én Philadelphiára...

Maclinből meg totál elegem van idén, hogy képtelen egy szaros kulcsmomentumot hozni. Ez volt a harmadik ilyen meccse, és ezen két rendkívül fontos hibát vétett.

DeSeannal mi van idén? Most komolyan ilyen rettenetesen elfelejtett leválni az emberéről, vagy Vick nem dobál neki rendesen?

Idén élőben több Eagles meccset nem kívánok végigszenvedni.

Jah meg fogjuk állítani a PO-ban a GB-t, tudjátok, majd jövőre...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Bears megmarad mumusnak. :/ Negyedik negyedben megint alibizett mindenki. Kevés lesz ez így.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elég vicces egy jelenleg pozitív mérleget felmutatni nem képes csapat esetén egy lehetséges konferencia döntőről beszélni egy ideáig veretlen ellenfél ellen. Persze, hoztunk rakat olyan játékost, akik valamiért pont oda kellenek, ahol a Packers erős. De azért az még nagyon messze lesz, HA lesz. Valamint abból kiindulni, hogy a San Diego megszorongatta őket, butaság. Ilyen erővel a Saints-et jelenleg simán vernünk kéne, hiszen a Rams verte őket, mi a Ramset, ergo minden a helyén van...
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Az O linenak lesz azért nagy kihívás ez a meccs is.Ha meg tudják védeni Vickket akkor minden rendben lesz,ha nem akkor futni fog az életéért. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
A Vick futásokra ezért írtam csak párat, olyan 2-3-at.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem nem kéne most erőltetnie Vick-nek a rohangálást, mert Urlacher vagy Briggs kegyetlen lezúzza majd. A kis középtávoli passzok a TE-nek vagy a befutó RB-nek, és néhány hosszú play Jacksonnak, és ütve vagyon a macisereg sztem.

Nem mondtam, hogy mindenki kéne virítson ahoz, de ahogy egy SD meg tudta szorongatni őket, úgy ti is ezzel a bomba erős CB duóval(trióval) kihúzhatjátok a GB egyik méregfogát

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Ma szerintem az lesz a kérdés, hogy D-Jax és MacLin mennyire verik meg a safety-ket. A cover 2-nél a CB-ket DeSean úgyis lefutja...vagy módosítják pl úgy, hogy a két underneath Cb közül az egyiket hátrébb húzzák, és így kettőznek? Egyébként ha így lesz, akkor meg Avant és Celek time lesz megint. De most valahogy úgy érzem, hogy DeSeanék napja lesz.
Shady meg szét fogja futni őket. Egyébként szívesen néznék olyan játékokat is, egy párat csak, amikor fake passz Shadynek, és Vick egyből fut mögötte, vagy valami blokk mögött. Dallas ellen húztunk egy ilyet, és bejött. Szerintem kicsit megzavarodnának ettől, lehetne bár szép 10-20 yard belőle. Persze csak óvatosan Vick nehogy sérüljön.

Ez meg, hogy megfoghatjuk e a GB-t? Előbb PO-ba kéne jutni...
Az meg, hogy amit leírtál, hogy ha mindenki jól teljesít, akkor képesek vagyunk rá...persze, ezért nevetek minket dream teamnek (idióta Young). A talent megvan.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sziasztok! Nem vagyok 100%-ig képben veletek kapcsolatban, de mennyire tartjátok jelenleg képesnek a csapatot arra, hogy a Green Bay-t végre elverje valaki a konferencia döntőben? 😊 Mert ha Vick végre formába kerülne, Aso-ék lehuzzák a függönyt hátul, a Sackmesterek pedig ügyködnek, simán fogható lenne számotokra a Sajtfejű brigád.

Bocsánat az OFF-ért, a MNF-on 3 embert kéne Forte-ra állítani és kb. levédekeztétek aa Bearst 😊