Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem, én egyetlen szót vártam: SORRY.Desert Eagle .5o
Megelőztél 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Nem csak rajta múlt. Ez a mai egyértelműen megint Vick és a D# teljesítményén ment el.Shawn84
Hát nem tudom de amennyit bfszkodott az O annyira nem varrnám a D nyakába, a tőlük telhetőt még meg is tették még ha az nem is sok. Fitz meg Fitz tudtam, hogy ő egyedül képes lesz megverni minket.dande
Jaja nem lehet ezt ma a védelem nyakába varni.Nem voltak olyan rosszak,ellenben a támadókkal.Qrva sok drop!O line is fingfos volt.Vick sem szárnyalt.
Innen már felszabadultan lehet játszani mindenki ellen.Tuti 8-8ra kihozzuk,hogy szar helyről draftoljunk.Greengo
De innen már szopjuk végig a szezont aztán jóvan. 2 baszott állat LB kell drafton. 1 DT, egy RT meg FA-ból Safety és LB. Plusz új edző. Aztán nekimehetünk úgy hogy odabaszunk mindenkinek.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyszer mondaná, hogy szrok voltunk hogy szégyenemben elbújnék és bocsánat..... na amíg idáig nem jut el ne is várjunk SB-t meg semmit, szerintem az eddigi PO-k is a többi csapat ügyetlenségén múlt 😛
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Nem csak rajta múlt. Ez a mai egyértelműen megint Vick és a D# teljesítményén ment el.Shawn84
Hát nem tudom de amennyit bfszkodott az O annyira nem varrnám a D nyakába, a tőlük telhetőt még meg is tették még ha az nem is sok. Fitz meg Fitz tudtam, hogy ő egyedül képes lesz megverni minket.dande
Jaja nem lehet ezt ma a védelem nyakába varni.Nem voltak olyan rosszak,ellenben a támadókkal.Qrva sok drop!O line is fingfos volt.Vick sem szárnyalt.
Innen már felszabadultan lehet játszani mindenki ellen.Tuti 8-8ra kihozzuk,hogy szar helyről draftoljunk.Greengo
Én is erre 7-9 ; 8-8ra vagyok ráparázva... most már tét nélkül tolják majd...
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Én olyan rohadt mérges, ideges vagyok és hányingerem is van. Rohadjon meg ez a csapat ez felfoghatatlan.
Steve Smith pedig takarodjon el Philadelphiabol most.kzol
Nem csak rajta múlt. Ez a mai egyértelműen megint Vick és a D# teljesítményén ment el.Shawn84
Hát nem tudom de amennyit bfszkodott az O annyira nem varrnám a D nyakába, a tőlük telhetőt még meg is tették még ha az nem is sok. Fitz meg Fitz tudtam, hogy ő egyedül képes lesz megverni minket.dande
Jaja nem lehet ezt ma a védelem nyakába varni.Nem voltak olyan rosszak,ellenben a támadókkal.Qrva sok drop!O line is fingfos volt.Vick sem szárnyalt.
Innen már felszabadultan lehet játszani mindenki ellen.Tuti 8-8ra kihozzuk,hogy szar helyről draftoljunk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Nem, én egyetlen szót vártam: SORRY.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Andy interjú:

Kérdés: bármit is kérdeztek.
Válasz: Jobb munkát kell végeznünk, nem adhatjuk el ennyit a labdát, ki kell javítani a hibákat.

Az összes többi kérdés arról szólt, hogy DeSean-nal mivan, és hogy nem gondolja-e, hogy ez volt ami miatt kikaptak.Desert Eagle .5o
Újat vártál? 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Andy interjú:

Kérdés: bármit is kérdeztek.
Válasz: Jobb munkát kell végeznünk, nem adhatjuk el ennyit a labdát, ki kell javítani a hibákat.

Az összes többi kérdés arról szólt, hogy DeSean-nal mivan, és hogy nem gondolja-e, hogy ez volt ami miatt kikaptak.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Első kör 7. helyén majd egy DT-t választunk!
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
hmm...hát ez jó szezon volt 😀
Legalább a drafton nem kell sokáig fennmaradjak. 😀Bébé
ja aztán hozzuk 7-9 re a hülye szezont és még draftolni is szar helyen fogunk... mint anno 4-8nál... 8-8 ra hoztuk
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
hmm...hát ez jó szezon volt 😀
Legalább a drafton nem kell sokáig fennmaradjak. 😀Bébé
Már komolyan mondom azt várom igazából, persze előbb Reid monnyon le!!!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
hmm...hát ez jó szezon volt 😀
Legalább a drafton nem kell sokáig fennmaradjak. 😀
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Reid csinál egyáltalán ingame adjustmenteket?!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én olyan rohadt mérges, ideges vagyok és hányingerem is van. Rohadjon meg ez a csapat ez felfoghatatlan.
Steve Smith pedig takarodjon el Philadelphiabol most.kzol
Nem csak rajta múlt. Ez a mai egyértelműen megint Vick és a D# teljesítményén ment el.Shawn84
Hát nem tudom de amennyit bfszkodott az O annyira nem varrnám a D nyakába, a tőlük telhetőt még meg is tették még ha az nem is sok. Fitz meg Fitz tudtam, hogy ő egyedül képes lesz megverni minket.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Én olyan rohadt mérges, ideges vagyok és hányingerem is van. Rohadjon meg ez a csapat ez felfoghatatlan.
Steve Smith pedig takarodjon el Philadelphiabol most.kzol
Nem csak rajta múlt. Ez a mai egyértelműen megint Vick és a D# teljesítményén ment el. Pontosabban a DL jó volt de a többiek... :o
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Én olyan rohadt mérges, ideges vagyok és hányingerem is van. Rohadjon meg ez a csapat ez felfoghatatlan.
Steve Smith pedig takarodjon el Philadelphiabol most.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem hittem volna, hogy van lejjebb, egy ilyen Cardstól kikapni....eszméletlen szégyen, amit lehozott a csapat. Vick mint franchise QB? Köze nincs hozzá. Az idei draft class eddig egyes, Reid és az egész edzői stáb remélem lemond a szezon után. (egy-két ember maradhat, de a legtöbb húzzon innen de nagyon gyorsan )

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
kezdjük el fejleszteni a jövö évi autót
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sztem előre adjuk oda az összes hátralévő meccsünket megspórolunk egy csomó pénzt.....................
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Akkor ezennel kezdjünk is el foglalkozni a következővel!!!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Innen már hivatalos!Na most van vége a szezonnak.

Reid baromságait már meg sem hallgatom.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Booooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Halihó mindenkinek 😊 nem tudtok véletlenül egy használható linket ahol nézhetném a meccset???? előre is köszi 😊 Hajrá EAGLES 😀warlock5
http://www.firstrowsports.tv/watch/91862/1/watch-philadelphia-eagles-vs-arizona-cardinals.html
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Halihó mindenkinek 😊 nem tudtok véletlenül egy használható linket ahol nézhetném a meccset???? előre is köszi 😊 Hajrá EAGLES 😀
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
DeSean király a focihoz meg ilyen mentalitás kell, mint ahogy ő viselkedik a pályán és az ellenfellek szemben! Akinek nem tetszik az sakkozzon XD Nyílván ez az elalvás dolog nem volt okos dolog, de tegyük fel hogy tényleg így történt! 😊D11
Idén olvastam tőle egy olyan nyilatkozatot is, hogy idén arra megy egyedül, hogy ne sérüljön meg, és legyen új szerződése, ergo nem megy bele a veszélyesebb szitukba.
Így nem lehet...tenorx
asszem itt egy szövegértés 1est üdvözölhetünkSzobi22
Igen csak nem az én személyemben.. quotetoltam volna ha arra írom, de félig meddig jogos mert nem voltam egyértelmű! Arra értettem a "mentalitást", amit mások nagyképűségnek titulálnak, pl ahogy a tavaly 1-2 TD-jét ünnepelte, vagy pl HT-ben milyen ispiráló szöveget engedett el! Az ilyen újságírók által felfújt meg kiforgatott nyilatkozatokat meg leszarom!