Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Játékosok és Castillo szavai vasárnapi égés után: http://philly.blog.hu/2011/11/16/merkozes_utan_jatekosok_by_moonshiner_625

Kiemelném Celeket, már majdnem olyan profi, mint Reid nyilatkozat terén. Amúgy természetesen senki nem mondott semmi különlegeset.Deny
mit gondolnak az ujságirok, mit fognak válaszolni a DeSean os kérdésekre? 😀EaRl
Rögtönzött beszélget következik mondjuk Dorenbosszal.
"Mi a véleményed DeSean eltiltásáról?" "Ezt Reid edzőnek kellett eldöntenie, mint látták, eltiltotta. Egyébként, DeSean Jackson nem hibás, régebbi iPhone készüléke van, melyben az ébresztés funkció egyes időzónákban nem működik megfelelően, és tudva levő, DeSean Jackson az Eaglest képviselve éppen ilyen időzónában volt. Természetesen, volt hagyományos ébresztő órája is, de abban pedig az elem az éjszaka folyamán merült le. Mi gondoltunk rá, vettünk neki 3 különböző telefont, illetve ébresztő funkcióval rendelkező karórát és asztali kis órát, illetve - de ezt ne árulja el neki - a televíziójában beállítottuk, hogy minden reggel a leghangosabb gospel zenét adó csatorna kapcsoljon be maximálisan hangerőn. Emellett természetesen minden nap valaki a csapatból ott lesz ébreszteni Jacksont, hiszen profik vagyunk és egy csapatként oldjuk meg a dolgot."
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Játékosok és Castillo szavai vasárnapi égés után: http://philly.blog.hu/2011/11/16/merkozes_utan_jatekosok_by_moonshiner_625

Kiemelném Celeket, már majdnem olyan profi, mint Reid nyilatkozat terén. Amúgy természetesen senki nem mondott semmi különlegeset.Deny
mit gondolnak az ujságirok, mit fognak válaszolni a DeSean os kérdésekre? 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Játékosok és Castillo szavai vasárnapi égés után: http://philly.blog.hu/2011/11/16/merkozes_utan_jatekosok_by_moonshiner_625

Kiemelném Celeket, már majdnem olyan profi, mint Reid nyilatkozat terén. Amúgy természetesen senki nem mondott semmi különlegeset.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Igen, megnéztem, fenn van egy egy perces video. Abban annyit mond, hogy volt már hogy mások is késtek, de Andy Reid nem tiltott még korábban senkit el.

Remélem LeSean beszél vele, hogy kurja ki Rosenhaust ő is, és akkor minden zsíroskenyér lesz.

Szerk.: Egyébként nézzétek meg a videot szerintem mindenképp, ha nem is értitek, akkor is, mert az arcát és a szemét ha megnézitek, minden rajta van. Nekem nagyon szomorúnak tűnik.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DeSean egy interjúban tegnap elmondta, hogy elfogadja és tiszteletben tartja az eltiltását, de nem érti miért, amikor mások is késtek (volt aki több, mint 20 perc - DeSean ugyanis 8:30 helyett 8:50-re ért be reggel), illetve volt aki el se ment, mégis ST tag volt.Deny
Ezt nem láttam még, majd meglesem, tegnap linkelt twitteren egyed DeSean, ott nem mondott ilyesmit, csak, hogy megérdemelte, és ez nem változtat semmin, valamint továbbra is jó a kapcsolata Reidékkel. Persze kérdezték a szerződéséről is, de azt mondta, azt nem kommentálja. Nem volt valami vidám amúgy a hangulata.Eazzy
NFL.com-os fószernek, Irvinnak adta tán.

In an interview with Michael Irvin of NFL Network, DeSean Jackson said he showed up about 20 minutes late for an 8:30 a.m. special-teams meeting Saturday because his alarm clock didn’t go off.
Initially, receivers coach David Culley told DeSean that he probably wouldn’t start as punishment. But that evolved into Reid telling DeSean that he should think about things and he was suspended for Sunday’s game.
Jackson did take full responsibility as a man for being late and admitted it had happened once before since he’s been with the Eagles, but it wasn’t a chronic issue. DeSean also said he’d seen other players miss or be late for meetings and they still played the following Sunday.
Jackson made a point of saying there have been rumors about the people he associates with away from the field as being one of the reasons the Eagles haven’t committed to a new deal. But he pointed out that he hasn’t gotten in any trouble off the field and has been active in the community.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
DeSean egy interjúban tegnap elmondta, hogy elfogadja és tiszteletben tartja az eltiltását, de nem érti miért, amikor mások is késtek (volt aki több, mint 20 perc - DeSean ugyanis 8:30 helyett 8:50-re ért be reggel), illetve volt aki el se ment, mégis ST tag volt.Deny
Ezt nem láttam még, majd meglesem, tegnap linkelt twitteren egyed DeSean, ott nem mondott ilyesmit, csak, hogy megérdemelte, és ez nem változtat semmin, valamint továbbra is jó a kapcsolata Reidékkel. Persze kérdezték a szerződéséről is, de azt mondta, azt nem kommentálja. Nem volt valami vidám amúgy a hangulata.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DeSean egy interjúban tegnap elmondta, hogy elfogadja és tiszteletben tartja az eltiltását, de nem érti miért, amikor mások is késtek (volt aki több, mint 20 perc - DeSean ugyanis 8:30 helyett 8:50-re ért be reggel), illetve volt aki el se ment, mégis ST tag volt.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Én Reid mellett vagyok még, és, hogy bucira verjük a Giantset, és aztán szépen 10-6-al bekúszunk wildcardra, madj underdogként szétalázzuk a mezőnyt. 😀Eazzy
Ha még 6x játszanánk a colts-al akkor lenne remény

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem simán. Offensive player nem hinném mert az Rodgers lesz, esetleg ha ő MVP akkor Shadynek talán odaadják a legjobb támadónak járót.Shawn84
5-11-es csapatból ritkán választanak díjazottat. 😀 😛somoskovig
5-11? ilyen sokat nyerünk? 😀
azért van az a teljesítmény. Shady-é szerintem közel van hozzá.Shawn84
Shady esélytelen a támadó címre, Rodgers ide vagy oda. Ha már RB, akkor még Fortét is előbb fogják megválasztani, mégpedig, mert Shady hoz brutál meccseket, de a playcalling miatt nagyon kevésszer futhat átlagban. És erre konkrétan AP-nél szarnak... De most komolyan, ennyit számítana egy díj? Elég, ha mi tudjuk, ő a legjobb RB
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sziasztok,

én is azt mondom, hogy még van remény... Igaz, hogy kevés, de van matematikai esély.
Ebben a sportban bármi megtörténhet, előfordulhat, hogy a Giantsnál QB sérülés miatt már nem nyernek többet, persze ezt nem szeretném még akkor se ha nem a kedvenc csapataim közt van. Mondjuk ez ugyan úgy igaz ránk is. kiszámíthatatlan az NFL, inkább szurkoljunk végig minden meccset.

Én nagyon drukkolok McCoy-nak is, hogy idén ő legyen a best RB of the Year, szerintetek van rá esélye?Gege55
Szerintem simán. Offensive player nem hinném mert az Rodgers lesz, esetleg ha ő MVP akkor Shadynek talán odaadják a legjobb támadónak járót.Shawn84
5-11-es csapatból ritkán választanak díjazottat. 😀 😛somoskovig
5-11? ilyen sokat nyerünk? 😀
azért van az a teljesítmény. Shady-é szerintem közel van hozzá.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Sziasztok,

én is azt mondom, hogy még van remény... Igaz, hogy kevés, de van matematikai esély.
Ebben a sportban bármi megtörténhet, előfordulhat, hogy a Giantsnál QB sérülés miatt már nem nyernek többet, persze ezt nem szeretném még akkor se ha nem a kedvenc csapataim közt van. Mondjuk ez ugyan úgy igaz ránk is. kiszámíthatatlan az NFL, inkább szurkoljunk végig minden meccset.

Én nagyon drukkolok McCoy-nak is, hogy idén ő legyen a best RB of the Year, szerintetek van rá esélye?Gege55
Szerintem simán. Offensive player nem hinném mert az Rodgers lesz, esetleg ha ő MVP akkor Shadynek talán odaadják a legjobb támadónak járót.Shawn84
5-11-es csapatból ritkán választanak díjazottat. 😀 😛

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sziasztok,

én is azt mondom, hogy még van remény... Igaz, hogy kevés, de van matematikai esély.
Ebben a sportban bármi megtörténhet, előfordulhat, hogy a Giantsnál QB sérülés miatt már nem nyernek többet, persze ezt nem szeretném még akkor se ha nem a kedvenc csapataim közt van. Mondjuk ez ugyan úgy igaz ránk is. kiszámíthatatlan az NFL, inkább szurkoljunk végig minden meccset.

Én nagyon drukkolok McCoy-nak is, hogy idén ő legyen a best RB of the Year, szerintetek van rá esélye?Gege55
Szerintem simán. Offensive player nem hinném mert az Rodgers lesz, esetleg ha ő MVP akkor Shadynek talán odaadják a legjobb támadónak járót.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sziasztok,

én is azt mondom, hogy még van remény... Igaz, hogy kevés, de van matematikai esély.
Ebben a sportban bármi megtörténhet, előfordulhat, hogy a Giantsnál QB sérülés miatt már nem nyernek többet, persze ezt nem szeretném még akkor se ha nem a kedvenc csapataim közt van. Mondjuk ez ugyan úgy igaz ránk is. kiszámíthatatlan az NFL, inkább szurkoljunk végig minden meccset.

Én nagyon drukkolok McCoy-nak is, hogy idén ő legyen a best RB of the Year, szerintetek van rá esélye?Gege55
Esély? Hiszen ő az. 😛

több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok,

én is azt mondom, hogy még van remény... Igaz, hogy kevés, de van matematikai esély.
Ebben a sportban bármi megtörténhet, előfordulhat, hogy a Giantsnál QB sérülés miatt már nem nyernek többet, persze ezt nem szeretném még akkor se ha nem a kedvenc csapataim közt van. Mondjuk ez ugyan úgy igaz ránk is. kiszámíthatatlan az NFL, inkább szurkoljunk végig minden meccset.

Én nagyon drukkolok McCoy-nak is, hogy idén ő legyen a best RB of the Year, szerintetek van rá esélye?
több mint 12 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Én Reid mellett vagyok még, és, hogy bucira verjük a Giantset, és aztán szépen 10-6-al bekúszunk wildcardra, madj underdogként szétalázzuk a mezőnyt. 😀Eazzy
én így vagyok, reménykedek ameddig lehet...EaRl
+1
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ennél sablonabb válaszokat akkor se tudott volna Reid adni, ha kérik: http://philly.blog.hu/2011/11/15/merkozes_utan_andy_reid_by_kandramar_216

Ja, meccsről: Burfictet akarom!Deny
Én még mellé Zack Brownt is kérném meg Courtney Upshaw-t ha lehet. Köszi Jézuska.
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Én Reid mellett vagyok még, és, hogy bucira verjük a Giantset, és aztán szépen 10-6-al bekúszunk wildcardra, madj underdogként szétalázzuk a mezőnyt. 😀Eazzy
én így vagyok, reménykedek ameddig lehet, én Hamilton bajnoki címében is biztam amikor 5 verseny volt hátra és Vettelnek 1 pont kellett a vb címhez 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Én Reid mellett vagyok még, és, hogy bucira verjük a Giantset, és aztán szépen 10-6-al bekúszunk wildcardra, madj underdogként szétalázzuk a mezőnyt. 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet elég lenne de ő olyan kimozdíthatatlan fajta...

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Sztem ti most kb abban a helyzetben vagytok mint mi voltunk Lovieval 2 éve...nálunk működött az h lecserélték spec teamet kivéve az egész stábot kb...ez nálatok nem lenne elég?Ő is ugyanezeket a nyilatkozatokat adta le kb,már meg se néztem...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ennél sablonabb válaszokat akkor se tudott volna Reid adni, ha kérik: http://philly.blog.hu/2011/11/15/merkozes_utan_andy_reid_by_kandramar_216

Ja, meccsről: Burfictet akarom!Deny
Lehetne akár magyar politikus is ezek alapján.

A válaszok előre kész vannak mindegy mi a kérdés-....

Miért volt ilyen keveset a labda LeSean McCoy-nál (Running back)? Nos, minden téren jobb munkát kell végeznünk!

Vagy a fordítás rossz 😀Janek
Fiúk azért tegyétek szívetekre a kezeteket hányszor olvastátok hallottátok Reid-től az évek alatt, hogy az én felelősségem? Komolyan, itt ha jól számoltam háromszor is elmondja (az egyéb bullshitek mellett) ez már majdnem az amit vártam, csak ehhez miért kell reménytelen helyzetbe eljutni. Bízom benne ez a tettekben is megmutatkozik csak félek későn Vagy nem is mondta csak rossz a fordítás és a fordító a vágyait írta hozzá 😉 😛 😀dande
Minden interjúban elmondja, hogy az egész csapaté, és az övé is a felelősség. De egyébként hétfői interjúja viccesebb lett, abban volt már olyan kérdés is asszem, hogy szerinte megfelelő-e ő maga az Eagles vezetésére?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennél sablonabb válaszokat akkor se tudott volna Reid adni, ha kérik: http://philly.blog.hu/2011/11/15/merkozes_utan_andy_reid_by_kandramar_216

Ja, meccsről: Burfictet akarom!Deny
Lehetne akár magyar politikus is ezek alapján.

A válaszok előre kész vannak mindegy mi a kérdés-....

Miért volt ilyen keveset a labda LeSean McCoy-nál (Running back)? Nos, minden téren jobb munkát kell végeznünk!

Vagy a fordítás rossz 😀Janek
Fiúk azért tegyétek szívetekre a kezeteket hányszor olvastátok hallottátok Reid-től az évek alatt, hogy az én felelősségem? Komolyan, itt ha jól számoltam háromszor is elmondja (az egyéb bullshitek mellett) ez már majdnem az amit vártam, csak ehhez miért kell reménytelen helyzetbe eljutni. Bízom benne ez a tettekben is megmutatkozik csak félek későn Vagy nem is mondta csak rossz a fordítás és a fordító a vágyait írta hozzá 😉 😛 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Ennél sablonabb válaszokat akkor se tudott volna Reid adni, ha kérik: http://philly.blog.hu/2011/11/15/merkozes_utan_andy_reid_by_kandramar_216

Ja, meccsről: Burfictet akarom!Deny
Lehetne akár magyar politikus is ezek alapján.

A válaszok előre kész vannak mindegy mi a kérdés-....

Miért volt ilyen keveset a labda LeSean McCoy-nál (Running back)? Nos, minden téren jobb munkát kell végeznünk!

Vagy a fordítás rossz 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ennél sablonabb válaszokat akkor se tudott volna Reid adni, ha kérik: http://philly.blog.hu/2011/11/15/merkozes_utan_andy_reid_by_kandramar_216

Ja, meccsről: Burfictet akarom!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Ez nem foci.

Tény és való,hogy elkeserítő az idei szezon de sokkal jobbat miért is vártunk?Jött 2 cb meg egy két falember...elment egy S és pár fontos kiegészítő ember....