Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet elég lenne de ő olyan kimozdíthatatlan fajta...

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Sztem ti most kb abban a helyzetben vagytok mint mi voltunk Lovieval 2 éve...nálunk működött az h lecserélték spec teamet kivéve az egész stábot kb...ez nálatok nem lenne elég?Ő is ugyanezeket a nyilatkozatokat adta le kb,már meg se néztem...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ennél sablonabb válaszokat akkor se tudott volna Reid adni, ha kérik: http://philly.blog.hu/2011/11/15/merkozes_utan_andy_reid_by_kandramar_216

Ja, meccsről: Burfictet akarom!Deny
Lehetne akár magyar politikus is ezek alapján.

A válaszok előre kész vannak mindegy mi a kérdés-....

Miért volt ilyen keveset a labda LeSean McCoy-nál (Running back)? Nos, minden téren jobb munkát kell végeznünk!

Vagy a fordítás rossz 😀Janek
Fiúk azért tegyétek szívetekre a kezeteket hányszor olvastátok hallottátok Reid-től az évek alatt, hogy az én felelősségem? Komolyan, itt ha jól számoltam háromszor is elmondja (az egyéb bullshitek mellett) ez már majdnem az amit vártam, csak ehhez miért kell reménytelen helyzetbe eljutni. Bízom benne ez a tettekben is megmutatkozik csak félek későn Vagy nem is mondta csak rossz a fordítás és a fordító a vágyait írta hozzá 😉 😛 😀dande
Minden interjúban elmondja, hogy az egész csapaté, és az övé is a felelősség. De egyébként hétfői interjúja viccesebb lett, abban volt már olyan kérdés is asszem, hogy szerinte megfelelő-e ő maga az Eagles vezetésére?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennél sablonabb válaszokat akkor se tudott volna Reid adni, ha kérik: http://philly.blog.hu/2011/11/15/merkozes_utan_andy_reid_by_kandramar_216

Ja, meccsről: Burfictet akarom!Deny
Lehetne akár magyar politikus is ezek alapján.

A válaszok előre kész vannak mindegy mi a kérdés-....

Miért volt ilyen keveset a labda LeSean McCoy-nál (Running back)? Nos, minden téren jobb munkát kell végeznünk!

Vagy a fordítás rossz 😀Janek
Fiúk azért tegyétek szívetekre a kezeteket hányszor olvastátok hallottátok Reid-től az évek alatt, hogy az én felelősségem? Komolyan, itt ha jól számoltam háromszor is elmondja (az egyéb bullshitek mellett) ez már majdnem az amit vártam, csak ehhez miért kell reménytelen helyzetbe eljutni. Bízom benne ez a tettekben is megmutatkozik csak félek későn Vagy nem is mondta csak rossz a fordítás és a fordító a vágyait írta hozzá 😉 😛 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Ennél sablonabb válaszokat akkor se tudott volna Reid adni, ha kérik: http://philly.blog.hu/2011/11/15/merkozes_utan_andy_reid_by_kandramar_216

Ja, meccsről: Burfictet akarom!Deny
Lehetne akár magyar politikus is ezek alapján.

A válaszok előre kész vannak mindegy mi a kérdés-....

Miért volt ilyen keveset a labda LeSean McCoy-nál (Running back)? Nos, minden téren jobb munkát kell végeznünk!

Vagy a fordítás rossz 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ennél sablonabb válaszokat akkor se tudott volna Reid adni, ha kérik: http://philly.blog.hu/2011/11/15/merkozes_utan_andy_reid_by_kandramar_216

Ja, meccsről: Burfictet akarom!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Ez nem foci.

Tény és való,hogy elkeserítő az idei szezon de sokkal jobbat miért is vártunk?Jött 2 cb meg egy két falember...elment egy S és pár fontos kiegészítő ember....

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ez mind olyan hiba, ami csak azzal kiküszöbölhető lett volna, hogy nem vagyunk full totál gyökerek. Márpedig azért Andy bá csak nem az. Vagy mégis? De ettől még semmiképp nem cserélném le őt. Mégis mit gondoltok, ki lenne alkalmasabb jelenleg nála??? Van értelme elbarmolni a csapatot, hogy valaki más tök más elképzelései miatt megint évekig építkezzünk?Desert Eagle .5o
Nem tudom mi lehet a jó megoldás,de az sem,hogy van egy jó játékosokból álló csapat akik egy sablonos játékkal elérhetik a PO-t,de soha(évről-évre) nem tudnak megújulni ezáltal a SB győzelem csak álom marad.Nem újítás az,hogy bevállalósabb lett a playcall és nekimegyünk egy rakás negyediknek.Tényleg az van,hogy nincs az a csapat aki ezt taktikát ne ismerné...és ezért ne is várjunk csodákat.Sztem meg kell várni most már a szezon végét,de mindenképp más irányt kell venni és erre vagy alkalmas lesz Reid vagy mehet.(MM lecserélése is megoldás lehet,de félek Reid taktikája sem más...ezért felel meg MM neki a posztra)

szerk:tavaly is csak azért tudtunk újat mutatni mert jött a Vick faktor.Beugrott és mindent megtett azért,hogy maradhasson kezdő,de év vége felé ahogy kiismerték egyre jobban eresztettünk le.Giants meccs csoda kategória volt már.Idén már Vickre építve nem lehet összetöretni.
Azért érdekelne mi rohasztja belülről a csapatot(vagy ki)?.Mert olyan jelek jönnek mostanában,hogy vmi nagy gáz van az öltözőn belül is.Greengo
Erre egy jó megoldás van! Ismeriteka mondást, hogy a fejénél bűzlik a hal?! Na ez így van, az egész csapatot nem lehet kivágni és lecserélni, ezért szoktak ilyenkor edzőt váltani, ha tehet a dologról ha nem! És ebben a helyzetben nincs más megoldás, arról nem is beszélve, hogy a Dagadék igencsak okolható az idei teljesítményért is! Utilapu.... Európai focicsapatnál már rég felnégyelték volna és a szektorbejáratok fölé kötötték volna a testrészeit, kivétel talán Sir Alex! XD
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mudd és Wash marad vajh, ha ők elmennek?Eazzy
Annyit lehet tudni, hogy Mudd, csak akkor vonult volna vissza biztosan, ha nyert volna még egy gyűrűt, így gondolom nem. Remélem mindketten maradnak. 😊
Chip Kellyvel meg ne szopassatok már 😂

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Mudd és Wash marad vajh, ha ők elmennek?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A negatív sajtóból meg minél több kell, minél több van belőle, annál jobban inog Andy széke. Már egy ideje várom azt, hogy kirakják Reidet és természetesen mehet vele Castillo és MM is.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Én azt hiszem ez a szezon egyértelműen megmutatja, hogy most változásra lenne szükség. Viszont mindenképpen olyan embereket kellene hozni akik nem akarnák totálisan felforgatni a csapatot és áttérni 3-4-es védelemre, mert akkor még évekre lenne szükség. Egy igazán tekintélyes edző kéne DC-nek. Kell új HC meg OC. Mudd és Washburn meg élete végéig maradhat felőlem.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Ez mind olyan hiba, ami csak azzal kiküszöbölhető lett volna, hogy nem vagyunk full totál gyökerek. Márpedig azért Andy bá csak nem az. Vagy mégis? De ettől még semmiképp nem cserélném le őt. Mégis mit gondoltok, ki lenne alkalmasabb jelenleg nála??? Van értelme elbarmolni a csapatot, hogy valaki más tök más elképzelései miatt megint évekig építkezzünk?Desert Eagle .5o
Nem tudom mi lehet a jó megoldás,de az sem,hogy van egy jó játékosokból álló csapat akik egy sablonos játékkal elérhetik a PO-t,de soha(évről-évre) nem tudnak megújulni ezáltal a SB győzelem csak álom marad.Nem újítás az,hogy bevállalósabb lett a playcall és nekimegyünk egy rakás negyediknek.Tényleg az van,hogy nincs az a csapat aki ezt taktikát ne ismerné...és ezért ne is várjunk csodákat.Sztem meg kell várni most már a szezon végét,de mindenképp más irányt kell venni és erre vagy alkalmas lesz Reid vagy mehet.(MM lecserélése is megoldás lehet,de félek Reid taktikája sem más...ezért felel meg MM neki a posztra)

szerk:tavaly is csak azért tudtunk újat mutatni mert jött a Vick faktor.Beugrott és mindent megtett azért,hogy maradhasson kezdő,de év vége felé ahogy kiismerték egyre jobban eresztettünk le.Giants meccs csoda kategória volt már.Idén már Vickre építve nem lehet összetöretni.
Azért érdekelne mi rohasztja belülről a csapatot(vagy ki)?.Mert olyan jelek jönnek mostanában,hogy vmi nagy gáz van az öltözőn belül is.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Most megy a Reid PC.
Vicknek eltört pár bordája.Még nem tudni mi lesz vele.Ezért sem kéne ész nélkül futkosnia. :/
DeSean elnézést kért a csapattól.
Utólag jobb lett vna ha Herremans megy LG-be és Justice vagy Dunlap RT-be.Greengo
Utólag minden jobb lett volna, már a szezon elejétől.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Most megy a Reid PC.
Vicknek eltört pár bordája.Még nem tudni mi lesz vele.Ezért sem kéne ész nélkül futkosnia. :/
DeSean elnézést kért a csapattól.
Utólag jobb lett vna ha Herremans megy LG-be és Justice vagy Dunlap RT-be.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
szerintem hozzuk el Kelly-t a Ducks-tól 😀EaRl
Az durva O# lenne. OC-nek simán elhoznám. Egyénként ha mondjuk Reid szezon végén menne a levesbe szerintetek Marty kapná a helyét?Shawn84
szerintem akko menne Ő is
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Meg hát. Csak ezzel a mentalitással lehet hozzáállni. Nekünk is, meg nekik is. Szét kell verni mindenkit amennyire csak lehet.

Pont most néztem meg a Legyőzhetetlent. Ott is mutatták, hogy bárki legyőzhető csapategységgel. Ezt kell most a srácoknak is csinálni, Összefogni, nem pedig egymásra mutogatni. Mindenki végezze a dolgát fogát összeszorítva. Ennyi. Amíg remény van, egy kis minimális is, addi nem lehet feladni. Igenis nézze mindenki a Giants elleni meccsünket, és szurkoljunk nekik, hogy szedjék össze magukat!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Srácok!
Kár lenne kihagyni a Giants-meccset, ugyanis akkora játékot mutatunk be megint, mint a Dallas ellen!
10-6-al megnyerjük a csoportot!
A filmkészítők már rácuppantak a témára, 3-6 után nyerni SB-t!
(lehet, hogy nem kellene tudat módosító szereket használni... 😊 )
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Reid takaroggy siget csak azért vettem elő,mert kinti fórumon is beindult az ellene irányuló kampány és ez 2008-ban is jót tett a csapatnak.
A D szarsága nem ért igazán váratlanul senkit. De az elég durva, hogy az offense a legutóbbi két meccsen még a védelemnél is jobban szétesett. Ott azért nem magyarázható a sok új játékossal és új sémával sem a visszaesés (az OL tavaly is retek volt). Lassan a védelem több pontot hoz, mint az O.
Most Vick is borzasztó volt, a végén látszott rajta, hogy már magasról tesz az egészre (emberileg érthető, de egy kezdő Qb ne álljon így hozzá). Ami jobb dobása volt, azt meg elejtették. Szinte csak a screenek jöttek be a passzjátékban. Celeket újabban sokszor használjuk TE screenben, részben valószínűleg azért, mert 5 yardnál hosszabb passzt nem tud elkapni. 😊
Egyre inkább arra hajlok, hogy Marty minimum húzzon el év végén, eléggé kiismerték már a sémáját, az offense ilyen szintű bénaságára nemigen van magyarázat.
Fatty csak akkor fog menni szvsz, ha a hátralevő meccseken is hasonló szintet hozunk.

Nem tudom mi lenne a jobb, ha maradnánk ilyen szarok vagy lenne vmi javulás. A magas draftpick nemigen vonz, nem draftolunk jól az utóbbi két évben (itt meg kell említeni Roseman nevét is). Azért nem lenne rossz az utolsó 2-4 meccsen jobban játszani, annak is van jó hatása az offseasonra és a felkészülésre.
Tavaly szerintem eléggé felülteljesített a csapat, én nem vártam rájátszást. Idén meg nagyon alul.BleedingGreen
Na igen.Ebben van vmi.Ráférne már az O#-re egy kis vérfrissítés.Nem hittem vna,hogy az O# jobban visszaesik mint a foghíjas D#.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
de Maclin legalább igyekszik, rajta nem láttam az érdektelenség jeleit. Én azokkal kezdeném (az offseasonban), akikben most semmi igyekezet nem látszik és látszólag leszarják az egészet.BleedingGreen
Majd nézd vissza azt a playt, ahol Vick jobbra kifut és elereszt egy passzt Maclin felé, aki visszafelé fut már, de PP elüti a lasztit előle. Mutatták visszajátszásban, hogy mit csinált. Nem tudta megverni PP-t, és mint dühös kisgyerek méltatlankodott, emiatt pedig későn vette észre, hogy Vick neki akarja dobni, és PP emiatt tudta megelőzni. Már a play felénél feladta a dolgot.

Oké, kicsit erős volt a cut, de annyi alkalommal volt a kezében idén a lehetőség, hogy nálam elfogyott a türelem vele kapcsolatban. Korábban sem igen szívleltem, nemtudom miért, pedig nem csinált semmi rosszat vagy ilyesmi, de valahogy nálam elásta magát.Desert Eagle .5o
Tényleg krva idegesítő ez a rengeteg drop.Maclin elvileg elit elkapó,mint ahogy Jackson is. Tegnap láthattuk milyen egy lgazi elit elkapó.Fitz azt is elkapja ami kb felé szál vagy mögé vagy fölé neki mindegy. Nálunk meg kicsit magas és egyből szar volt a passz.Könyörgöm azért elit wr hogy mindent elkapjon.Minden meccsen 4-5 drop. Én a tegnapi meccs után komolyan elgondolkoztam egy elsőkörös Wr drafton. Vmi magas,erős Wr-t, mint idén Julio Jones vagy A. Green.
Az meg tényleg vicc, hogy még a hülye is látta tegnap hogy Namdi levédi Fitz-et egy-egyben erre a nagyszerű Dc-k váltogatja rajta a védekezést.DRC-n, aki kritikán aluli volt tegnap is, Td meg 40 yardos elkapás.Hanson odaütütt labdáján meg tényleg csak nevetni lehetett, ilyen szerencsétlen csapatot.Olyat amit meg Namdi csinált még nem is láttam.
John Lynch volt a szakértő a meccsen folyamat azt mondogatta miért nem Namdi fogja Fitz-et
egy-egyben végig, elkísérve mindenhova, nem átadni a Rokie safety-nek.Coleman szerelési kísérletén meg csak nevetett az utolsó Td-nél, ő kb. öltönybe kinyírta volna az elkapót, olyan tiszta szerelési lehetőség volt de a mi nagyszerű Safety-k mellészaladt.
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Van egy olyan érzésem, hogy nem éri meg a jövő héten fenn maradni, hogy lássam ahogy a Giants bucira ver minket, bár lehet átrakják főműsoridőből annyira bénák vagyunkdande
Egyetértek, de a végén mindig fennmaradok.Lehet mazoista vagyok,de mégiscsak évente kétszer van Giants-Eagles.Egyébként ez a meccs tényleg mindennek az alja volt, úgy éreztem mint egy jó csaapat,mindenki hozzátett egy hibát a vereséghez nem tudok olyan játékost mondani aki legalább egyet ne hibázott volna.Tudom Vick idén szar de én mindig várom tőle a csodát, a tavalyi meccsen amikor megindult az óriások ellen, a legszebb emlékem amifocival kapcsolatban. Sokaknak egy precíz TD passz többet ér, nekem amikor Vick megindul mint idén pl. Buffalo ellen az olyan mint amikor Messi egy cselsorozatba kezd, és végigfut a hideg a hátamon.Ilyet senki mástól nem látni.Van Vicknél sok jobb Qb de ő egyedi és én kitartok mellett most is amikor szar.Idén nekünk semmi se ssikerül ezt el kell fogadni, majd jövőre egy teljes Training Camp-el.Idén meg minden momentumnak örülni kell.Gondoljatok bele januártól mennyit kell várni a következő Eagles-meccsig, meg kell nézni!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
szerintem hozzuk el Kelly-t a Ducks-tól 😀EaRl
Az durva O# lenne. OC-nek simán elhoznám. Egyénként ha mondjuk Reid szezon végén menne a levesbe szerintetek Marty kapná a helyét?Shawn84
Nem kapná meg, mert előbb megölném (ha valaki nem előz meg ... 😀 ). Viccet félretéve, szvsz hatalmas hiba lenne a másik főkolompost kinevezni. Amellett Marty nem HC-nak való, már "bizonyított" ezen a poszton máshol.


több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
A D szarsága nem ért igazán váratlanul senkit. De az elég durva, hogy az offense a legutóbbi két meccsen még a védelemnél is jobban szétesett. Ott azért nem magyarázható a sok új játékossal és új sémával sem a visszaesés (az OL tavaly is retek volt). Lassan a védelem több pontot hoz, mint az O.
Most Vick is borzasztó volt, a végén látszott rajta, hogy már magasról tesz az egészre (emberileg érthető, de egy kezdő Qb ne álljon így hozzá). Ami jobb dobása volt, azt meg elejtették. Szinte csak a screenek jöttek be a passzjátékban. Celeket újabban sokszor használjuk TE screenben, részben valószínűleg azért, mert 5 yardnál hosszabb passzt nem tud elkapni. 😊
Egyre inkább arra hajlok, hogy Marty minimum húzzon el év végén, eléggé kiismerték már a sémáját, az offense ilyen szintű bénaságára nemigen van magyarázat.
Fatty csak akkor fog menni szvsz, ha a hátralevő meccseken is hasonló szintet hozunk.

Nem tudom mi lenne a jobb, ha maradnánk ilyen szarok vagy lenne vmi javulás. A magas draftpick nemigen vonz, nem draftolunk jól az utóbbi két évben (itt meg kell említeni Roseman nevét is). Azért nem lenne rossz az utolsó 2-4 meccsen jobban játszani, annak is van jó hatása az offseasonra és a felkészülésre.
Tavaly szerintem eléggé felülteljesített a csapat, én nem vártam rájátszást. Idén meg nagyon alul.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
szerintem hozzuk el Kelly-t a Ducks-tól 😀EaRl
Az durva O# lenne. OC-nek simán elhoznám. Egyénként ha mondjuk Reid szezon végén menne a levesbe szerintetek Marty kapná a helyét?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
S akkor majd mi leszünk a Kelly hősei hátha az jobban bejön mint a dream team 😛