Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
[9-7-el minden van csak, reális esély nincs.Det,Chicago már most 7 W-el áll.Én azt mondom ha minden hátralévő meccsünket megnyerjük 10-6-al szerintem bejutunk. Meg is érdemelnénk ha nyerjük mindet.Pats ellen el is dől a sorsunk.

A csoportot nyernénk meg 9-7-el, ahogy leírtam!!!!tûzoltó
Se a Dallas, se a Giants nem fog mostantól 50%-nél jobb mérleget hozni?Deny
Ez is benne van a pakliban,de én nem merek számolgatni még.Nyerjük meg a meccseinket és majd a végén meglátjuk mire lesz elég.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
[9-7-el minden van csak, reális esély nincs.Det,Chicago már most 7 W-el áll.Én azt mondom ha minden hátralévő meccsünket megnyerjük 10-6-al szerintem bejutunk. Meg is érdemelnénk ha nyerjük mindet.Pats ellen el is dől a sorsunk.

A csoportot nyernénk meg 9-7-el, ahogy leírtam!!!!tûzoltó
Sajna ez az ami nehezen jöhet össze ugyanis a Dallasnak nagyon el kéne szúrnia vmit, hogy ne jöjjön be nekik legalább 10-6, ugye mind kettőt bukni a Giants ellen és ellenünk is. Akkor ok, esetleg még a Tampa meccs zavarhat be nekik, de mesze az ő sorsolásuk a legkönnyebb. Ugye a a Giantsnek nem egyszerű de azért 9-7 nekik is reális. Hát nem tudom..., három 9-7s nél talán ha az egymás elleni meccsek után a csoporton belüli eredmények döntenek (ugye az nekünk 5-1 lenne) akkor lehet esélyünk de egyenlőre ne számolgassunk inkább élvezzük minden hátralévő percét az idénynek (én most nézem újra vasárnapi meccset 😛 )
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
[9-7-el minden van csak, reális esély nincs.Det,Chicago már most 7 W-el áll.Én azt mondom ha minden hátralévő meccsünket megnyerjük 10-6-al szerintem bejutunk. Meg is érdemelnénk ha nyerjük mindet.Pats ellen el is dől a sorsunk.

A csoportot nyernénk meg 9-7-el, ahogy leírtam!!!!tûzoltó
Se a Dallas, se a Giants nem fog mostantól 50%-nél jobb mérleget hozni?
több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
[9-7-el minden van csak, reális esély nincs.Det,Chicago már most 7 W-el áll.Én azt mondom ha minden hátralévő meccsünket megnyerjük 10-6-al szerintem bejutunk. Meg is érdemelnénk ha nyerjük mindet.Pats ellen el is dől a sorsunk.

A csoportot nyernénk meg 9-7-el, ahogy leírtam!!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Változás a PS-ben, érkezett egy DE, Maurice "Moe" Fountain. A srác nem igazán DE, inkább ilyen DT-DE átmenet. Newman örülhet neki, Clemson alumni. 29 éves, de még simán PS-kaliber, mert egyszerűen nem nagyon volt a ligában még. 2005-ös drafton nem vitte el senki, utána sem, 2 év múlva elment aréna focizni (AF2-be csak, nem az AFL). Ott összehozott egy franchise rekord sack számot egy év alatt, így egy AFL-es csapat felfigyelt rá. Bekerült a legjobb rookie csapatba, ami miatt 2008-ban a Dolphins elvitte, TC alatt ott volt, de utolsó cutnál repült. UFL volt a következő állomása. Aztán 2010-ben járt a Seahawks TC-ben, de elzavarták, idén megint Seahawksnál próbáltak, PS-be be is került szeptember 4.-én, majd 6.-án ki is lett dobva.
Azt hiszem, ezzel az életpályával több szót vesztegettem rá, mint amennyit még valaha hallani fogunk róla.
Amúgy Daniel Te'o-Nesheim helyére jött, őt a Tampa Bay igazolta le.



Ezt meg komment nélkül ajánlom: http://bloggingthebeast.com/2011/11/22/antrel-rolle-would-have-wiped-desean-jacksons-ass-out/Deny
Kár hogy Te'o nem kapott itt több lehetőséget, de legalább egy másik általam kedvelt csapathoz került.Shadowt5
Hát ja, elég fölös 3. körös pick volt. Azért tőlük a biztos backup szint minimum elvárás, de így pazarlás volt.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chaney sztem egyértelműen középen a legjobb, szélen teljes mértékben el volt veszve. Hightowert én 4-3-ba nem hoznám, Burfict vsz hamar kimegy, Kuechlynek tudnék a legjobban örülni, annak ellenére, hogy Burfict nagy kedvencem, de én hagynám középen Chaneyt.Newman
Mondjuk egy olyan keresztül húzhat mindent, hogy ha Reid-ék húznak el, és 3-4-re akarnak áttérni...
Persze ez egy oltári nagy baromság lenne ilyen 4-3-as D-Line kerettel. Csak megjegyzésként akartam.Eazzy
Ez teljesen oké, csak kb. jelenleg olyan 10% esélyt adok arra, hogy Reid féle bagázs menjen év végén. Még ha 4-12-vel zárunk, akkor se biztos, hogy váltanánk. Max. pár fe lehullana, de nagy váltás nem lenne. És igazából jogosan, mert idő semmi nem volt most offseason során.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Chaney sztem egyértelműen középen a legjobb, szélen teljes mértékben el volt veszve. Hightowert én 4-3-ba nem hoznám, Burfict vsz hamar kimegy, Kuechlynek tudnék a legjobban örülni, annak ellenére, hogy Burfict nagy kedvencem, de én hagynám középen Chaneyt.Newman
Mondjuk egy olyan keresztül húzhat mindent, hogy ha Reid-ék húznak el, és 3-4-re akarnak áttérni...
Persze ez egy oltári nagy baromság lenne ilyen 4-3-as D-Line kerettel. Csak megjegyzésként akartam.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Chaney sztem egyértelműen középen a legjobb, szélen teljes mértékben el volt veszve. Hightowert én 4-3-ba nem hoznám, Burfict vsz hamar kimegy, Kuechlynek tudnék a legjobban örülni, annak ellenére, hogy Burfict nagy kedvencem, de én hagynám középen Chaneyt.

több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Változás a PS-ben, érkezett egy DE, Maurice "Moe" Fountain. A srác nem igazán DE, inkább ilyen DT-DE átmenet. Newman örülhet neki, Clemson alumni. 29 éves, de még simán PS-kaliber, mert egyszerűen nem nagyon volt a ligában még. 2005-ös drafton nem vitte el senki, utána sem, 2 év múlva elment aréna focizni (AF2-be csak, nem az AFL). Ott összehozott egy franchise rekord sack számot egy év alatt, így egy AFL-es csapat felfigyelt rá. Bekerült a legjobb rookie csapatba, ami miatt 2008-ban a Dolphins elvitte, TC alatt ott volt, de utolsó cutnál repült. UFL volt a következő állomása. Aztán 2010-ben járt a Seahawks TC-ben, de elzavarták, idén megint Seahawksnál próbáltak, PS-be be is került szeptember 4.-én, majd 6.-án ki is lett dobva.
Azt hiszem, ezzel az életpályával több szót vesztegettem rá, mint amennyit még valaha hallani fogunk róla.
Amúgy Daniel Te'o-Nesheim helyére jött, őt a Tampa Bay igazolta le.



Ezt meg komment nélkül ajánlom: http://bloggingthebeast.com/2011/11/22/antrel-rolle-would-have-wiped-desean-jacksons-ass-out/Deny
Kár hogy Te'o nem kapott itt több lehetőséget, de legalább egy másik általam kedvelt csapathoz került.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Változás a PS-ben, érkezett egy DE, Maurice "Moe" Fountain. A srác nem igazán DE, inkább ilyen DT-DE átmenet. Newman örülhet neki, Clemson alumni. 29 éves, de még simán PS-kaliber, mert egyszerűen nem nagyon volt a ligában még. 2005-ös drafton nem vitte el senki, utána sem, 2 év múlva elment aréna focizni (AF2-be csak, nem az AFL). Ott összehozott egy franchise rekord sack számot egy év alatt, így egy AFL-es csapat felfigyelt rá. Bekerült a legjobb rookie csapatba, ami miatt 2008-ban a Dolphins elvitte, TC alatt ott volt, de utolsó cutnál repült. UFL volt a következő állomása. Aztán 2010-ben járt a Seahawks TC-ben, de elzavarták, idén megint Seahawksnál próbáltak, PS-be be is került szeptember 4.-én, majd 6.-án ki is lett dobva.
Azt hiszem, ezzel az életpályával több szót vesztegettem rá, mint amennyit még valaha hallani fogunk róla.
Amúgy Daniel Te'o-Nesheim helyére jött, őt a Tampa Bay igazolta le.



Ezt meg komment nélkül ajánlom: http://bloggingthebeast.com/2011/11/22/antrel-rolle-would-have-wiped-desean-jacksons-ass-out/
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Volt ma nálunk 2 DB workoutolni: Mike Newton, S és Morgan Trent, CB. Utóbbi elvileg egész jól szerepelt, szóval ha közeljövőben valaki helyére behúzzuk ne legyünk meglepődve.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
DeSean büntetéséről jut eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=tNl7AiW64As
Na meg a meccs végén megvan az a jelenet amikor térdelésnél milyen undorral mondja be a bíró a delay-t? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Twitter fight lesz emberek, Josh Scobee még a meccs alatt kiírt egy ilyet, amikor DeSean büntetést kapott:
"Relax people. He's just a punk, which to me means he doesn't respect anyone or anything around him. Therefore, I don't respect him."
Nem sokkal később erre módosította:
"Shouldn't have called Desean Jackson that, I used the wrong words to try and make my point."
Ma jött a válasz rá D-Jaxtől:
"This man @joshscobee is Waaaaaaay outta LIne!! Stick to ya Own business.. Mind ya own!! I don't respect what u sayin.. Lil Boi status" "Plus I don't even know who this guy is!!"
Plusz megjelent eaglesmcnabb hű társa, Herremans is:
"Kickers shouldnt have twitter accounts.. Especially if they are piggybacking someone in their pic... @joshscobee10"
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Szerintem sem bust még Casey, de ettől még tényleg szar volt év elején. Én is remélem, hogy tud tanulni rengeteget, és fejlődik.
Chaney-nél igazából nem tudom, hogy az MLB- be átkerülés miatt lett jó, mert amikor átkerült, rögtön nem állt be a fordulat, csak idővel. Aztán lehet szélen is összekapta volna magát. Franc se tudja, nehéz idén megítélni, mert év elején mindenki ótvar volt. Mondjuk év közben is a Dallas és mostani meccs kivételével 😀Eazzy
Chaneynek még most is van 1-2 misstackleje,de középről sokkal jobban átlátja a játékokat.(pár passzt le is szedett már)
Sokat fejlődik/tanul ebben a szezonban és egyre jobban irányítja a védelmet.Rengeteget fejlődhet még, ez is látszik rajta...szval én nem bolygatnám meg jövőre egy új MLB idehozásával a sorunkat.Új betanulás...vagy bejön vagy sem alapon(lásd idén) ,inkább mellé kéne hozni minőségibb LB-ket.(1 FA és 1 draft)Persze Rolle is idővel beválhat mint ahogy Fokou is tud egy szintet(ami nálam még mindig kevés),de elnéznék egy hasonlóan vastag(minőségi) LB sort nálunk mint amilyen a D line.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ha jól emlékszem, akkor Chaney az egyetemen 3-4-es középső LB volt. a 3-4 biztos a középső az olyan 75%.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Chaney alapból nem MLB, hanem OLB, azért raktuk át most, mert Casey szar volt, már meg nem volt alkalmas erre.
Szóval szerintem MLB-be nyugodtan jöhetne Burfict.Eazzy
Na igen,de Chaney MLB-ben találja meg a helyét.OLB-ben elég nagy homály volt.Tavaly is MLB-ben próbálgattuk amikor felfigyeltek rá.Casey pár meccse után én nem mondanám még rá,hogy bust...egyszerűen az van amit mindenki vágott szezon elején,hogy Ő még nem ready és kell a felkészülés neki.
Én sem vagyok Burfict ellen csak próbálom logikusan összerakni ezeket a dolgokat.Greengo
Szerintem sem bust még Casey, de ettől még tényleg szar volt év elején. Én is remélem, hogy tud tanulni rengeteget, és fejlődik.
Chaney-nél igazából nem tudom, hogy az MLB- be átkerülés miatt lett jó, mert amikor átkerült, rögtön nem állt be a fordulat, csak idővel. Aztán lehet szélen is összekapta volna magát. Franc se tudja, nehéz idén megítélni, mert év elején mindenki ótvar volt. Mondjuk év közben is a Dallas és mostani meccs kivételével 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles hírek, videók, mini szavazás: http://philly.blog.hu/2011/11/22/hirek_11_11_22
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ami azt illeti egyébként sajna a PO-hoz hasonló miracle kéne mint tavaly egy meccsen csak itt nagyobb szabású módon. Az első lépést megtettük, de hát most már egyre nagyobbak jönnek és a többi csapatnak igencsak bukószériába kellene kezdeni. Kisebb az esélyünk mint a 9-6-1-s szezonban pedig ott is elég nagy mákunk volt. Úgyhogy valóban most már csak élvezni próbáljuk a meccseket (nem idegeskedni újra és újra az Atl-t Cards Frisco bukták miatt). Mondjuk az 5-1-s csoporton belüli végeredményt tudnám elviselni akkor is ha nem sokra megyünk vele. Az meg, hogy a drafton mi kell mi nem azzal én már annyira nem is foglalkozom, úgy is aztán a gyakorlatban dől el minden, hogy valaki hogy válik be vagy sem.
Hazafiak ellen fel! 😊dande
Hagyjuk már azt a buta rájátszást, felszabadultan kell meccset nézni, a srácoknak meg játszani! 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami azt illeti egyébként sajna a PO-hoz hasonló miracle kéne mint tavaly egy meccsen csak itt nagyobb szabású módon. Az első lépést megtettük, de hát most már egyre nagyobbak jönnek és a többi csapatnak igencsak bukószériába kellene kezdeni. Kisebb az esélyünk mint a 9-6-1-s szezonban pedig ott is elég nagy mákunk volt. Úgyhogy valóban most már csak élvezni próbáljuk a meccseket (nem idegeskedni újra és újra az Atl-t Cards Frisco bukták miatt). Mondjuk az 5-1-s csoporton belüli végeredményt tudnám elviselni akkor is ha nem sokra megyünk vele. Az meg, hogy a drafton mi kell mi nem azzal én már annyira nem is foglalkozom, úgy is aztán a gyakorlatban dől el minden, hogy valaki hogy válik be vagy sem.
Hazafiak ellen fel! 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Amúgy gyanítom, hogy év végén az Aso - Asante kettősből az egyik megy, hogy tudjunk fizetni majd akár DeSeannak, akár Shadynek.
Mivel Reidet ismerjük jól, gyanúsan nem fogja bevállalni, hogy Aso bukta volt idén, így sajnos Asantét fogja kipakolni, amit én sajnálnék nagyon.

Amúgy még tényleg nagyon távoli, de most gondolkodtam, hogy szerintetek megérné mondjuk az egyik második körös pickünket, meg az elsőköröst beáldozni, hogy feljebb menjünk Burfictért? Vagy egyáltalán fogunk kísérletet tenni rá?Eazzy
Ha kell valaki Reidnek, ő feljebb megy érte, megtette ezt már sokszor drafton. A kérdés az, mennyire basszuk el az év végét, mennyire húzunk hátul és előttünk lévők közül ki próbálhatja berántani need vagy BPA alapon. Mert igazából jó a 3 korai pickünk, de nekünk nincs ennyi azonnal bevethető játékosra szükségünk. Vicknek össze kell szednie magát, Maclinnek a kulcs szituációkban, a védelemnek meg egész nyara lesz kitalálni, mit akar, plusz egy nagyon jó MLB kell oda. A kérdés, hogy akkor újra Chaney erőltetve lesz a szélen? Vagy maradjon ő, és Burfict helyett húzzunk egy 4-3-as OLB-t?

Elkapós dologhoz még: nem utálom én DeSeant, sőt, imádom amikor playmaker. De idén amit hoz (1. és 11. héten volt elfogadható csak idén), az lófasz, ráadásul ehhez hozzáteszi ezt a top5 fizut, az elalszok. Ennek ellenére azért örülnék, ha maradna, de ne aranyáron.Deny
Ez a Burfict gyerek nagyon jónak tűnik,de az Ő posztja nem MLB? Mert Chaneyt elnézve és Matthews érkezését is figyelembe véve lehet nem erre a posztra kéne majd ember.Az is kérdéses,hogy a vezetés mennyire lesz rajta egy első körös LB húzáson.
Hightower vagy Upshaw elvileg inkább 3-4es védelembe illene.Greengo
dede. Burfict MLB. Sőt szerintem szélen nem is tudna olyan jól teljesíteni. Ha ő érkezne, abban az esetben Chaney menne ki valamelyik szélre. Hightower bármelyik poszton eljátszana, Kuechly a szélen is jó lehet, te'o megintcsak fix MLB. De ha egy OLB-t húzunk, akkor Zach Brown vagy Courtney Upshaw lenne a jó megoldás. Legalább 6-8 azonnal kezdőbe nevezhető Lb lesz a drafton, akiket azért nem fognak elkapkodni az első 2 körben szerintem. Szóval ha az elsőben húzunk egyet, a másodikban lehet bármilyen más posztra és a 3.-4. körben kéne még egyet húzni. Akkor már elégedett lennék az LB sorral. De persze ne feledjük, hogy előtte lesz szabad ügynök piac is.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Chaney alapból nem MLB, hanem OLB, azért raktuk át most, mert Casey szar volt, már meg nem volt alkalmas erre.
Szóval szerintem MLB-be nyugodtan jöhetne Burfict.Eazzy
Na igen,de Chaney MLB-ben találja meg a helyét.OLB-ben elég nagy homály volt.Tavaly is MLB-ben próbálgattuk amikor felfigyeltek rá.Casey pár meccse után én nem mondanám még rá,hogy bust...egyszerűen az van amit mindenki vágott szezon elején,hogy Ő még nem ready és kell a felkészülés neki.
Én sem vagyok Burfict ellen csak próbálom logikusan összerakni ezeket a dolgokat.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chaney alapból nem MLB, hanem OLB, azért raktuk át most, mert Casey szar volt, már meg nem volt alkalmas erre.
Szóval szerintem MLB-be nyugodtan jöhetne Burfict.Eazzy
Azért Chaney se volt egy áldás szélen, bár tény, nem segítették társak.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy gyanítom, hogy év végén az Aso - Asante kettősből az egyik megy, hogy tudjunk fizetni majd akár DeSeannak, akár Shadynek.
Mivel Reidet ismerjük jól, gyanúsan nem fogja bevállalni, hogy Aso bukta volt idén, így sajnos Asantét fogja kipakolni, amit én sajnálnék nagyon.

Amúgy még tényleg nagyon távoli, de most gondolkodtam, hogy szerintetek megérné mondjuk az egyik második körös pickünket, meg az elsőköröst beáldozni, hogy feljebb menjünk Burfictért? Vagy egyáltalán fogunk kísérletet tenni rá?Eazzy
Ha kell valaki Reidnek, ő feljebb megy érte, megtette ezt már sokszor drafton. A kérdés az, mennyire basszuk el az év végét, mennyire húzunk hátul és előttünk lévők közül ki próbálhatja berántani need vagy BPA alapon. Mert igazából jó a 3 korai pickünk, de nekünk nincs ennyi azonnal bevethető játékosra szükségünk. Vicknek össze kell szednie magát, Maclinnek a kulcs szituációkban, a védelemnek meg egész nyara lesz kitalálni, mit akar, plusz egy nagyon jó MLB kell oda. A kérdés, hogy akkor újra Chaney erőltetve lesz a szélen? Vagy maradjon ő, és Burfict helyett húzzunk egy 4-3-as OLB-t?

Elkapós dologhoz még: nem utálom én DeSeant, sőt, imádom amikor playmaker. De idén amit hoz (1. és 11. héten volt elfogadható csak idén), az lófasz, ráadásul ehhez hozzáteszi ezt a top5 fizut, az elalszok. Ennek ellenére azért örülnék, ha maradna, de ne aranyáron.Deny
Ez a Burfict gyerek nagyon jónak tűnik,de az Ő posztja nem MLB? Mert Chaneyt elnézve és Matthews érkezését is figyelembe véve lehet nem erre a posztra kéne majd ember.Az is kérdéses,hogy a vezetés mennyire lesz rajta egy első körös LB húzáson.
Hightower vagy Upshaw elvileg inkább 3-4es védelembe illene.Greengo
Pont ezt írtam, hogy ő MLB, ezzel meg Chaney megint menne szélre, vagy 2 év próba után pad. Aztán lehet év végére összeáll egység, Rolle most héten szerintem hibátlan volt, Chaney se nagyon rontott, Fokou meg egy stabil szintet tud, talán helyette lehetne új ember, de őt úgyis állandóan rotáljuk, sokat volt Clayton is ott fent.
Azért durva lenne, ha összeállna LB-sor, mert akkor gyakorlatilag van fiatal SS, fiatal FS, sztár CB-k, fiatal MLB, fiatal LB, erős DLine (mind DE, mind DT rész rendben van). Elkapó esetén DeSean maradása a kulcs, ha marad nem kell senki, ha nem, akkor kell. QB adott ugye, RB és backup is, TE páros is jó, FB nincs, de azt kukázunk, támadófalban Peters LT helye biztos, Herremans vagy marad RT vagy visszamegy LG-be, Watkins belejön, Kelce se véletlen van erőltetve, és akkor csak RT kell.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Chaney alapból nem MLB, hanem OLB, azért raktuk át most, mert Casey szar volt, már meg nem volt alkalmas erre.
Szóval szerintem MLB-be nyugodtan jöhetne Burfict.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Amúgy gyanítom, hogy év végén az Aso - Asante kettősből az egyik megy, hogy tudjunk fizetni majd akár DeSeannak, akár Shadynek.
Mivel Reidet ismerjük jól, gyanúsan nem fogja bevállalni, hogy Aso bukta volt idén, így sajnos Asantét fogja kipakolni, amit én sajnálnék nagyon.

Amúgy még tényleg nagyon távoli, de most gondolkodtam, hogy szerintetek megérné mondjuk az egyik második körös pickünket, meg az elsőköröst beáldozni, hogy feljebb menjünk Burfictért? Vagy egyáltalán fogunk kísérletet tenni rá?Eazzy
Ha kell valaki Reidnek, ő feljebb megy érte, megtette ezt már sokszor drafton. A kérdés az, mennyire basszuk el az év végét, mennyire húzunk hátul és előttünk lévők közül ki próbálhatja berántani need vagy BPA alapon. Mert igazából jó a 3 korai pickünk, de nekünk nincs ennyi azonnal bevethető játékosra szükségünk. Vicknek össze kell szednie magát, Maclinnek a kulcs szituációkban, a védelemnek meg egész nyara lesz kitalálni, mit akar, plusz egy nagyon jó MLB kell oda. A kérdés, hogy akkor újra Chaney erőltetve lesz a szélen? Vagy maradjon ő, és Burfict helyett húzzunk egy 4-3-as OLB-t?

Elkapós dologhoz még: nem utálom én DeSeant, sőt, imádom amikor playmaker. De idén amit hoz (1. és 11. héten volt elfogadható csak idén), az lófasz, ráadásul ehhez hozzáteszi ezt a top5 fizut, az elalszok. Ennek ellenére azért örülnék, ha maradna, de ne aranyáron.Deny
Ez a Burfict gyerek nagyon jónak tűnik,de az Ő posztja nem MLB? Mert Chaneyt elnézve és Matthews érkezését is figyelembe véve lehet nem erre a posztra kéne majd ember.Az is kérdéses,hogy a vezetés mennyire lesz rajta egy első körös LB húzáson.
Hightower vagy Upshaw elvileg inkább 3-4es védelembe illene.


E-A-G-L-E-S EAGLES !