NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Janek igazi pozitív töltet a topikban 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Laws nem több mint egy lehetőség....Janek
Nálunk ez megy sajnos. Én azért első 2 körben azonnali kezdőket szeretnék látni. 3. körtől már lehet olyanokat húzni akik később jók lehetnek.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
Laws nem több mint egy lehetőség....

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
pl.?


Igazán csak a két wr és shady jött be eddig védelemben nem igazán látok épkézláb megoldást pedig ugye tavaly csak d emberkét draftoltunkJanek
Pont most szerkesztettem be egy példát^^,de Grahamtől sem első évében várta a csapat a csodát.Ő is hosszútávú fejlődésen megy majd át.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
pl.?


Igazán csak a két wr és shady jött be eddig védelemben nem igazán látok épkézláb megoldást pedig ugye tavaly csak d emberkét draftoltunk

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Miért elfogadott,hogy akit mi draftolunk az ráér?

😊

mondjuk S pozicióból nem nehéz kiszorítani senkit se nálunk...Janek
Ez a draft stratégiánknak köszönhető.Nem úgy draftol a csapat,hogy adott körben adott posztra ki lehet még a legjobb elérhető játékos, hanem kinéznek a draftig neveket(tehetségeket ) és mások előtt próbálják elhozni.Jarrett sem ment vna ki második körben csak nekünk Ő kellett mert benne látják hosszútávon a megoldást.Évek óta ezt csinálják és azért van benne vmi.

szerk:T.Laws DeSean előtt lett húzva.Még mindig nem kezdő,de hatalmas fejlődésen van túl.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
Miért elfogadott,hogy akit mi draftolunk az ráér?

😊

mondjuk S pozicióból nem nehéz kiszorítani senkit se nálunk...

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Jarrettnek szerintem nem is idén kell mutatnia. Akárcsak Casey-nek.
Jarrett dolgozik az ST-ben is, és a Cards ellen sem volt hibája, úgy, hogy belecsöppent a kezdőbe. Egyetlen hibája, hogy Castillo úgy gondolta Fitz ellen elég egy safety...
Szerintem ha nyáron rendesen lesz idő felkészíteni, akkor ott lehet akár a kezdőben is jövőre.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Azért az kevés nekem...

Ott van Von Miller.... ilyen draft kell nekünk 😊

persze más 2 cetlivel de ugye mi az elején is egy Watkinst húztunkJanek
Jójó de ő azért nem rossz. Persze most simán össze lehetne egy minimum 20-as listát írni azon játékosokból akik jól teljesítenek, és húzhattunk volna, de nem tettük.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
Azért az kevés nekem...

Ott van Von Miller.... ilyen draft kell nekünk 😊

persze más 2 cetlivel de ugye mi az elején is egy Watkinst húztunk

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Jarrett idén mutatott olyat amitől ilyen sokat várunk tőle?

draftról:eddig Allen jött be aztán ennyi az idei és a tavalyi termésJanek
Még nem mutatott, de felé még bizakodóak vagyunk. Én mondjuk Allent jobban kedvelem egyenlőre, de pár big hit-el meg tud győzni JqJ is 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
Jarrett idén mutatott olyat amitől ilyen sokat várunk tőle?

draftról:eddig Allen jött be aztán ennyi az idei és a tavalyi termés

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
D-Jax is tehetett túl könnyen engedte Amut a labdához jutni.

Ezek nekem Vicknél időnkét hiányoznak, illetve hát ő meg túl sok minden akar lábbal megoldani.dande
Ehhez a kettőhöz:
DeSean már kb egy méterrel verte Amut, és gondolom nem arra számít az ember, hogy 2 méterrel aluldobják, ezért nem állt meg időben, így pedig az amúgy is termetesebb Amu ellen mégis mit csináljon? Növesszen szárnyakat? Ez egyértelműen Vince hibája volt.

Én meg pont az érzem Vick-el kapcsolatban, hogy keveset próbál lábbal megoldani a tavaly szezonhoz képest. Éppen hogy túlzásba is viszi a 3-4. elkapó keresését, nem ösztönösen játszik, hanem túlgondolkodva. Egyetértenék veled, hogy rosszabb Vick idén, mint ami Youngból lehetne az uccsó drive alapján, csak szerintem az érved pont nem alkalmas.

Twitter háborúrról NFL.com-os csaj szövege DeSeanról: "He's a punk returner" 😀 Hát én majdnem lefordultam a székről olyat szakadtam 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 239 — Beware the Slim Reaper!
Te'o elengedése kapcsán a borzalmas 3. körös pickjeinkről: http://www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/news/Another-Eagles-third-rounder-bites-the-d?blockID=599014&feedID=692

-2010: Te'o
-2009: nem volt 3. körösünk, hál' Istennek...
-2008: Bryan Smith, egy snapet sem játszott le ...
-2007: Tony Hunt 😀, Bradley: legalább stabil kezdő volt, 1 évig volt elég jó, de jött a sérülés. (btw mekkora szar draft volt már ez)
-2006: Gocong, ő sem lett meghatározó játékos, 7. körös Fokou szorította ki asszem
-2005: Ryan Moats, nem tudta megtanulni a playbookot és nem tudott passzblokkolni, de volt 1 jó meccse. :/
-2004: Matt Ware, spec teamer, volt emlékezetes blokkolt fg returnje, úgy emlékszem a Chiefs ellen.
-2003: Billy McMullen: na jó ... 😊 Egyetlen előnye volt, hogy amikor Chilly a Vikes HC-ja lett trédelt (!) érte és megszabadultunk tőle. Cserébe kaptuk Baskettet, aki azért hasznosabb volt.

Megjegyzem nagy része ráadásul elég nagy reach is volt. Ha 3. körbe való embereket húztunk volna helyettük és nem jönnek be, akkor OK, nem sikerült, ez így elég szar, hogy néha 1-2 körrel hamarabb hoztunk el embereket.

2002-ig kell visszamenni, amikor Westyt húztuk, hogy vmi komolyabb sikerre leljünk a 3. körben. Idén jött Marsh, akit a sok sztár CB miatt nem is láthatunk, pedig kíváncsi lennék rá. Elnézve az elmúlt 2 év draftjait inkább a mennyiségre sikerült törekedni mint a minőségre.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
A végével nagyon egyetértek. Én továbbra is őt szeretném nagyon csapatba, ha kell áldozzuk be saját és Cardstól kapott 2. körösünket, Chaney meg majd megtanulja szélen az életet, de egyszerűen olyan vezér lehetne Jarrett-tel együtt akár, mint a Ravens védelmének két emblematikus alakja.Deny
Na ezzel tökéletes egyetértek. A két 2. kört simán beáldoznám érte. De azért ha elvinnék előlünk, sem esnék kétségbe. Van ott még hasonlóan "veszett" MLB.Shawn84
Ez is igaz. Pont ezért fogja Reid lefosni és vagy húz egy RT-t, vagy egy felesleges DT-t.Deny
Erre akár fogadnék is 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha korán hozunk LB-t, akkor szerintem nagy esély van Kuechly-re, mert több LB poszton is bevethető és nem egy nagy testű LB (safetyből konvertálták). Pont az ilyeneket szeretjük (mármint nem mi, szurkolók, hanem Reidék 😀 ). Vele kapcsolatban szvsz kicsit aggályos, hogy az efféle collegeben extraproduktív játékosok (brutál tackle számokat hoz) sokszor befulladnak az NFL-ben és nem fejlődnek tovább, legjobb esetben középszerű játékosok lesznek.

Burfict egyenlőre álom kategória, meglepődnék, ha őt hoznánk első körben (esetleg akkor, ha életkorban 30-hoz közeledne 😊 ), talán ha csúszik valamennyit. Pedig megnézve a védelmet, pont szükség lenne egy ilyen típusú emberre, aki habzó szájjal ront neki bárkinek, aki át akarja lépni a LOS-t. A hülye penaltykat persze limitálnia kéne, mert sokba kerülhet a csapatnak és neki is ($). Azt viszont megjósolom, ha Vontaze hozzánk kerülne, akkor a Giants fanok gyorsan elfeledkeznének DeSean-ról, mert meglenne az új "kedvencük" ... 😉BleedingGreen
A végével nagyon egyetértek. Én továbbra is őt szeretném nagyon csapatba, ha kell áldozzuk be saját és Cardstól kapott 2. körösünket, Chaney meg majd megtanulja szélen az életet, de egyszerűen olyan vezér lehetne Jarrett-tel együtt akár, mint a Ravens védelmének két emblematikus alakja.Deny
Na ezzel tökéletes egyetértek. A két 2. kört simán beáldoznám érte. De azért ha elvinnék előlünk, sem esnék kétségbe. Van ott még hasonlóan "veszett" MLB.Shawn84
Ez is igaz. Pont ezért fogja Reid lefosni és vagy húz egy RT-t, vagy egy felesleges DT-t.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Chaney sztem egyértelműen középen a legjobb, szélen teljes mértékben el volt veszve. Hightowert én 4-3-ba nem hoznám, Burfict vsz hamar kimegy, Kuechlynek tudnék a legjobban örülni, annak ellenére, hogy Burfict nagy kedvencem, de én hagynám középen Chaneyt.Newman
Ha korán hozunk LB-t, akkor szerintem nagy esély van Kuechly-re, mert több LB poszton is bevethető és nem egy nagy testű LB (safetyből konvertálták). Pont az ilyeneket szeretjük (mármint nem mi, szurkolók, hanem Reidék 😀 ). Vele kapcsolatban szvsz kicsit aggályos, hogy az efféle collegeben extraproduktív játékosok (brutál tackle számokat hoz) sokszor befulladnak az NFL-ben és nem fejlődnek tovább, legjobb esetben középszerű játékosok lesznek.

Burfict egyenlőre álom kategória, meglepődnék, ha őt hoznánk első körben (esetleg akkor, ha életkorban 30-hoz közeledne 😊 ), talán ha csúszik valamennyit. Pedig megnézve a védelmet, pont szükség lenne egy ilyen típusú emberre, aki habzó szájjal ront neki bárkinek, aki át akarja lépni a LOS-t. A hülye penaltykat persze limitálnia kéne, mert sokba kerülhet a csapatnak és neki is ($). Azt viszont megjósolom, ha Vontaze hozzánk kerülne, akkor a Giants fanok gyorsan elfeledkeznének DeSean-ról, mert meglenne az új "kedvencük" ... 😉BleedingGreen
A végével nagyon egyetértek. Én továbbra is őt szeretném nagyon csapatba, ha kell áldozzuk be saját és Cardstól kapott 2. körösünket, Chaney meg majd megtanulja szélen az életet, de egyszerűen olyan vezér lehetne Jarrett-tel együtt akár, mint a Ravens védelmének két emblematikus alakja.Deny
Na ezzel tökéletes egyetértek. A két 2. kört simán beáldoznám érte. De azért ha elvinnék előlünk, sem esnék kétségbe. Van ott még hasonlóan "veszett" MLB.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 268 — Wrath of Khan
Ez egy tök jó oldal playoff tekintetében, lehet nézegetni a best-case worst-case scenariokat 😀
http://www.playoffstatus.com/nfl/eagleswhatif.html
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chaney sztem egyértelműen középen a legjobb, szélen teljes mértékben el volt veszve. Hightowert én 4-3-ba nem hoznám, Burfict vsz hamar kimegy, Kuechlynek tudnék a legjobban örülni, annak ellenére, hogy Burfict nagy kedvencem, de én hagynám középen Chaneyt.Newman
Ha korán hozunk LB-t, akkor szerintem nagy esély van Kuechly-re, mert több LB poszton is bevethető és nem egy nagy testű LB (safetyből konvertálták). Pont az ilyeneket szeretjük (mármint nem mi, szurkolók, hanem Reidék 😀 ). Vele kapcsolatban szvsz kicsit aggályos, hogy az efféle collegeben extraproduktív játékosok (brutál tackle számokat hoz) sokszor befulladnak az NFL-ben és nem fejlődnek tovább, legjobb esetben középszerű játékosok lesznek.

Burfict egyenlőre álom kategória, meglepődnék, ha őt hoznánk első körben (esetleg akkor, ha életkorban 30-hoz közeledne 😊 ), talán ha csúszik valamennyit. Pedig megnézve a védelmet, pont szükség lenne egy ilyen típusú emberre, aki habzó szájjal ront neki bárkinek, aki át akarja lépni a LOS-t. A hülye penaltykat persze limitálnia kéne, mert sokba kerülhet a csapatnak és neki is ($). Azt viszont megjósolom, ha Vontaze hozzánk kerülne, akkor a Giants fanok gyorsan elfeledkeznének DeSean-ról, mert meglenne az új "kedvencük" ... 😉BleedingGreen
A végével nagyon egyetértek. Én továbbra is őt szeretném nagyon csapatba, ha kell áldozzuk be saját és Cardstól kapott 2. körösünket, Chaney meg majd megtanulja szélen az életet, de egyszerűen olyan vezér lehetne Jarrett-tel együtt akár, mint a Ravens védelmének két emblematikus alakja.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
hát azért Young elég gyenge volt az első félidőben...

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
nemtudom viszonyítani hozzánk képest a Kansas passrush-t, de ott az első félidőben alig volt olyan passza Brady-nek amibe bele tudott rendesen állni, ez azért biztató lehet
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 437 — Így remélem megfelelek nektek.....
Újranéztem a meccset és mondjam azt, hogy minden gondol el szállt 😛? nyilván korántsem de biztató volt (remélem nem csalfa vak reményt keltő) mg én csak laikus vagyok ilyen szemmel írom amit írok. Szóval a fal őrült jó (most mindkét oldalra igaz lehet ez) talán a futások segítése nem jött össze annyira de ott Kiwi pusztított, és a Giants is inkább erre állt rá, ám így se volt McCoynak rossz meccse mégha a statok annyira nem is jók hozott fontos yardokat. Brown ha jól láttam egyszer kapott labdát de az életbevágó volt ahogy megcsinálta az utolsó driveban.
Négy dologban látnám a siker kulcsát a továbbiakban illetve most konkrétan a Pats ellen:
1. Lélegzetvételnyi időt sem hagyni Brady-nek (nem tudom a Pats Oline milyen erős)
2. A sec fejben szedje össze magát inkább emberezzünk mint cov és vkit állítsunk rá Welkerre.
3. Ha ez nem jön össze ami sanszos lehet akkor lent tartani a pályáról szép hosszú driveokkal
4. Ehhez is meg ha hátrányba kerülnék tudom talán hülyeség amit írok de az kell: Young irányítson igen voltak őrületes butaságai, de a 3 int közül én igazán csak az end zone belit varrnám a nyakába, az elsőről kicsit szvsz! D-Jax is tehetett túl könnyen engedte Amut a labdához jutni. Viszont amiért Young>Vick: ha elszúrom semmi gond legközelebb megcsináljuk. Nincs para árardt belőle a nyugalom különösen az utolsó driveban, nem szaladgál felesleglesen s tud második harmadik célpontot megtalálni. Ezek nekem Vicknél időnkét hiányoznak, illetve hát ő meg túl sok minden akar lábbal megoldani. Jobban érzem a vezért Younban mint Vickben de hát ez csak egy meccs volt meglátjuk. Persze Younghoz inkább kelle egy állandóan erős védelem és egy ilyen stabil fal, de úgy tűnik ez megvalósítható és akor miért ne maradna ő. De valóban az lehet a megoldás amit írtatok már 1-3 negyed Vick utolsó Young (na jó legyen 1-2,5 Vick utolsó 1,5 Yonug hogy legyen ideje belerázódni a két intet gyorsan kidobni magából amit a védelem negligál 😛 )

Bocs hosszú voltam már várom nagyon a hétvégét (akkor is ha bukta lesz)
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
Néha olyan mintha ész nélkül szaladgálna 😊

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 239 — Beware the Slim Reaper!
Chaney sztem egyértelműen középen a legjobb, szélen teljes mértékben el volt veszve. Hightowert én 4-3-ba nem hoznám, Burfict vsz hamar kimegy, Kuechlynek tudnék a legjobban örülni, annak ellenére, hogy Burfict nagy kedvencem, de én hagynám középen Chaneyt.Newman
Ha korán hozunk LB-t, akkor szerintem nagy esély van Kuechly-re, mert több LB poszton is bevethető és nem egy nagy testű LB (safetyből konvertálták). Pont az ilyeneket szeretjük (mármint nem mi, szurkolók, hanem Reidék 😀 ). Vele kapcsolatban szvsz kicsit aggályos, hogy az efféle collegeben extraproduktív játékosok (brutál tackle számokat hoz) sokszor befulladnak az NFL-ben és nem fejlődnek tovább, legjobb esetben középszerű játékosok lesznek.

Burfict egyenlőre álom kategória, meglepődnék, ha őt hoznánk első körben (esetleg akkor, ha életkorban 30-hoz közeledne 😊 ), talán ha csúszik valamennyit. Pedig megnézve a védelmet, pont szükség lenne egy ilyen típusú emberre, aki habzó szájjal ront neki bárkinek, aki át akarja lépni a LOS-t. A hülye penaltykat persze limitálnia kéne, mert sokba kerülhet a csapatnak és neki is ($). Azt viszont megjósolom, ha Vontaze hozzánk kerülne, akkor a Giants fanok gyorsan elfeledkeznének DeSean-ról, mert meglenne az új "kedvencük" ... 😉


több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Az nem reális hogy a Giants és a Dallas is a hátralévő 6 meccséből elbukjon 4-et!Milyen 9-7-el
csoportgyőzelem?10-6-al esetleg.korodiati
Hármat. 😉Greengo
Ja tényleg.de az se reális 😀
10-6 kell és kész!Just win baby!korodiati
Félek nem lesz még egyszer ilyen szerencsénk ,de 2008-ra emlékszel? (9-6-1)


E-A-G-L-E-S EAGLES !