Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Milyen támogatóra gondolsz?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Andy Reid interjú, kb. semmit nem mond, de olvassátok azért 😀 http://philly.blog.hu/2011/11/24/interju_andy_reid_by_moonshiner

Egyúttal házit is adnék mindenkinek. Hétvégén Sport TV-s meccs lesz a miénk a Pats ellen, ezért bombázza mindenki Ricsit a blog elérhetőségével, jöjjenek szépen olvasók, majd mi is készülünk áradatra 😀 lletve, ha valaki olyan szépen fogalmazza meg, hogy burkoltan átjöjjön, hogy egy igazán jó szponzort szeretnék oldalnak, az piros pontot meg mondjuk egy sört, bambit kaphat. Nem sokat akarok egyelőre még lelőni, de tényleg jó lenne a támogató, lassan kezdjük kinőni a blogot, lehet egy újabb offseason és szezon már nem férne itt bele... 😉
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy Andy szerint a Pats a legtehetségesebb csapat az eddigi ellenfeleink közül.Deny
Brady: Coach Belichick said last night this is the best team that we've played all year. That says a lot. I think they're talented at every position.

A két draftmágus megint egyeztetett. 😊DoM
Meccs előtt már szerintem le is beszélik, hogy az 5. vagy 6. körben lesz-e trade, és tavaly Pats adott ingyen picket a szokásos cseréért, így idén várhatólag mi fogunk 😀
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Amúgy Andy szerint a Pats a legtehetségesebb csapat az eddigi ellenfeleink közül.Deny
Brady: Coach Belichick said last night this is the best team that we've played all year. That says a lot. I think they're talented at every position.

A két draftmágus megint egyeztetett. 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mondjuk azért én se vagyok optimista, egyenesen gyűlölöm, amikor valaki a PO-esélyekről beszél nálunk.


Amúgy sikeres a szezon, meglepetésre nem mi vagyunk a legtöbb misstacklet gyártó csapat. 521 tackle kísérletük volt, ebből 69 nem jött össze, azaz 13.2%-ban hibázzuk el a szerelést. (A Buccs nyert 15%-kal)
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Janek igazi pozitív töltet a topikban 😀Eazzy
Én vagyok aki nem engedi,hogy nagy csalódásba essünk


(sajna)

én is boldogan tapsikolnék ha sok jót látnék de sajna nem...


igaz én nem is vártam sb-t idén

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Más, volt kis roster változás. Zane Taylor, C érkezett a PS-be. Sokáig a Buccs PS-ben volt korábban. 23 éves, nem vitték el drafton, nyáron szerezte meg Jets UDFA-ként. Háromszor volt az MWC évvégi cspatába beválasztva, 38-szor kezdett a Utah színeiben. Kezdetben RG volt, később lett C. Hely azért volt neki, mert múlt héten Chad Hall fel lett ugye hozva és nem pótoltuk azóta azt a spotot.

Az elmúlt 4 hétben másodszorra lett a támadófalunk a heti Madden Protectors nyertese. Minden héten a legjobb támadófal kapja a ligából (csak protection számít, futások támogatása nem). Mi vagyunk az egyetlenek, akiknek idén 2-szer is sikerült megnyerni 11 hét alatt a díjat. Ezzel jelenleg a legnagyobb esélyesei vagyunk a díjnak év végén is, melyet Super Bowl előtt hírdet ki John Madden.Deny
Na ezt se gondoltuk év elején, kezd beérni Mudd munkája 😊 Mi lenne itt ha egy Manning dobálna mögötte (nem Eli 😛 )
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Más, volt kis roster változás. Zane Taylor, C érkezett a PS-be. Sokáig a Buccs PS-ben volt korábban. 23 éves, nem vitték el drafton, nyáron szerezte meg Jets UDFA-ként. Háromszor volt az MWC évvégi cspatába beválasztva, 38-szor kezdett a Utah színeiben. Kezdetben RG volt, később lett C. Hely azért volt neki, mert múlt héten Chad Hall fel lett ugye hozva és nem pótoltuk azóta azt a spotot.

Az elmúlt 4 hétben másodszorra lett a támadófalunk a heti Madden Protectors nyertese. Minden héten a legjobb támadófal kapja a ligából (csak protection számít, futások támogatása nem). Mi vagyunk az egyetlenek, akiknek idén 2-szer is sikerült megnyerni 11 hét alatt a díjat. Ezzel jelenleg a legnagyobb esélyesei vagyunk a díjnak év végén is, melyet Super Bowl előtt hírdet ki John Madden.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sérültes jelentés:
Se Vick, se DeSean nem edzett ma (pálya mentén ő is ott volt, speciális bakancsában), bár Vick ott volt piros mezben a pálya mentén, de téli sapkában csak. De Reid mondta, tegnap dobált párat Mike. Meg azt is mondta, hogy nem számít, hogy jövőhéten rövid hét lesz, az játszik így is vasárnap, aki egészséges és tud játszani. Young kapta az összes snapet amúgy ma első csapattal, Kafka csak backupozhatott. Ez nem jellemző, máskor backup és 3. QB is szokott egy-kettő játékot kapni legalább kezdőkkel. Amúgy Reid szavai ma elég pesszimisták voltak, mondta, hogy Mike gyógyul, de még nagyon fájt bordája pár dobásnál kedden, jelenleg még nem tudna játszani.
Maclin edzett ma.
Közben másik riporterek szerint Jackson csak sima cipőben volt, teljesen simán sétálgatott, biztos fog játszani szerintük Pats ellen. Szerintem is, kell is ő oda. Mint ahogy Maclin is. DeSean helyét amúgy kezdőben Steve Smith vette át. Így most már tudjuk, hogy DeSean a kezdő, Maclin a másik kezdő, Smith és Cooper backup, mindig az áll be, akinek kezdője kiesik.
DRC nem edzett, esélytelen még a játéka. Dunlap sem, de elvileg már átment egy csapatorvosi vizsgálaton, szóval csak biztosra megyünk.
Amúgy Andy szerint a Pats a legtehetségesebb csapat az eddigi ellenfeleink közül.
Mudd héten sok plusz órában dolgozik, mivel mi csak 4 évente játszunk a bostoni csapattal, ő meg Colts múlttal gyakran, ezért sokat segít be mindenhol. Kedden pl. Kelcével volt külön foglalkozása, sok olyat mondott el, amit videón nem látni.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
D-Jax is tehetett túl könnyen engedte Amut a labdához jutni.

Ezek nekem Vicknél időnkét hiányoznak, illetve hát ő meg túl sok minden akar lábbal megoldani.dande
Ehhez a kettőhöz:
DeSean már kb egy méterrel verte Amut, és gondolom nem arra számít az ember, hogy 2 méterrel aluldobják, ezért nem állt meg időben, így pedig az amúgy is termetesebb Amu ellen mégis mit csináljon? Növesszen szárnyakat? Ez egyértelműen Vince hibája volt.

Én meg pont az érzem Vick-el kapcsolatban, hogy keveset próbál lábbal megoldani a tavaly szezonhoz képest. Éppen hogy túlzásba is viszi a 3-4. elkapó keresését, nem ösztönösen játszik, hanem túlgondolkodva. Egyetértenék veled, hogy rosszabb Vick idén, mint ami Youngból lehetne az uccsó drive alapján, csak szerintem az érved pont nem alkalmas.

Twitter háborúrról NFL.com-os csaj szövege DeSeanról: "He's a punk returner" 😀 Hát én majdnem lefordultam a székről olyat szakadtam 😀Eazzy
Közbe még egyszer megnéztem ezt a részt és jogos, valóban mehetett volna ha pontosan dobja egyébként mi az hogy nem vette észre időben, hogy rövid 😛)

Azt már láttuk idén, hogy Vick is tud szép hosszú driveokat vezetni lásd Dallas meccs Chicago meccs második félidő eleje, de mikor gáz van akkor pánikol, és vhogy rossz döntéseket hoz (amikor futni kéne nem fut, amikor passzolni lehetne nem passzol). De mint írtam Youngtól ez egy meccs volt nem tudom lesz e még lehetősége megmutatni további éles meccseken, ahhoz kapcsolódóan pedig, hogy az első félidőben gyenge azt mondom jogos csak "védelmére" egy adat 2010 novembere óta első meccs kezdőként rövidített Tcamppel megspékelve (bár az idény ilyen előrehaladott részénél már kérdés ez a faktor mennyit számít)
Egyébként meg játszik aki játszik a Pats ellen, vele kell csodát végrehajtani.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Te'o elengedése kapcsán a borzalmas 3. körös pickjeinkről: http://www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/news/Another-Eagles-third-rounder-bites-the-d?blockID=599014&feedID=692

-2010: Te'o
-2009: nem volt 3. körösünk, hál' Istennek...
-2008: Bryan Smith, egy snapet sem játszott le ...
-2007: Tony Hunt 😀, Bradley: legalább stabil kezdő volt, 1 évig volt elég jó, de jött a sérülés. (btw mekkora szar draft volt már ez)
-2006: Gocong, ő sem lett meghatározó játékos, 7. körös Fokou szorította ki asszem
-2005: Ryan Moats, nem tudta megtanulni a playbookot és nem tudott passzblokkolni, de volt 1 jó meccse. :/
-2004: Matt Ware, spec teamer, volt emlékezetes blokkolt fg returnje, úgy emlékszem a Chiefs ellen.
-2003: Billy McMullen: na jó ... 😊 Egyetlen előnye volt, hogy amikor Chilly a Vikes HC-ja lett trédelt (!) érte és megszabadultunk tőle. Cserébe kaptuk Baskettet, aki azért hasznosabb volt.

Megjegyzem nagy része ráadásul elég nagy reach is volt. Ha 3. körbe való embereket húztunk volna helyettük és nem jönnek be, akkor OK, nem sikerült, ez így elég szar, hogy néha 1-2 körrel hamarabb hoztunk el embereket.

2002-ig kell visszamenni, amikor Westyt húztuk, hogy vmi komolyabb sikerre leljünk a 3. körben. Idén jött Marsh, akit a sok sztár CB miatt nem is láthatunk, pedig kíváncsi lennék rá. Elnézve az elmúlt 2 év draftjait inkább a mennyiségre sikerült törekedni mint a minőségre.BleedingGreen
Pont gondolkodtam tengapi munka után, hogy fejből találok-e hosszútávon nálunk bevált 3. körös picket? Bradley ugrott be, de ő ugye nem hosszútáv. De sok évnél név se jutott eszembe.
Marshnál is félek, hogy ezért lesz gáz vele. De azért az nem meglepő, hogy nem is látjuk, ő nagyon hosszútávú pick. Sokat kell tanulnia, amiben Asomugha pl. tökéletes lehet neki, vagyis keretből Asohoz hasonlítanám Curtis utolsó évét egyetemen. Rá se mertek dobni, nem szed sok picket, stb.Deny
És ez a 3. éve hogy CB poszton játszik. Az meg nem sok.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Te'o elengedése kapcsán a borzalmas 3. körös pickjeinkről: http://www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/news/Another-Eagles-third-rounder-bites-the-d?blockID=599014&feedID=692

-2010: Te'o
-2009: nem volt 3. körösünk, hál' Istennek...
-2008: Bryan Smith, egy snapet sem játszott le ...
-2007: Tony Hunt 😀, Bradley: legalább stabil kezdő volt, 1 évig volt elég jó, de jött a sérülés. (btw mekkora szar draft volt már ez)
-2006: Gocong, ő sem lett meghatározó játékos, 7. körös Fokou szorította ki asszem
-2005: Ryan Moats, nem tudta megtanulni a playbookot és nem tudott passzblokkolni, de volt 1 jó meccse. :/
-2004: Matt Ware, spec teamer, volt emlékezetes blokkolt fg returnje, úgy emlékszem a Chiefs ellen.
-2003: Billy McMullen: na jó ... 😊 Egyetlen előnye volt, hogy amikor Chilly a Vikes HC-ja lett trédelt (!) érte és megszabadultunk tőle. Cserébe kaptuk Baskettet, aki azért hasznosabb volt.

Megjegyzem nagy része ráadásul elég nagy reach is volt. Ha 3. körbe való embereket húztunk volna helyettük és nem jönnek be, akkor OK, nem sikerült, ez így elég szar, hogy néha 1-2 körrel hamarabb hoztunk el embereket.

2002-ig kell visszamenni, amikor Westyt húztuk, hogy vmi komolyabb sikerre leljünk a 3. körben. Idén jött Marsh, akit a sok sztár CB miatt nem is láthatunk, pedig kíváncsi lennék rá. Elnézve az elmúlt 2 év draftjait inkább a mennyiségre sikerült törekedni mint a minőségre.BleedingGreen
Pont gondolkodtam tengapi munka után, hogy fejből találok-e hosszútávon nálunk bevált 3. körös picket? Bradley ugrott be, de ő ugye nem hosszútáv. De sok évnél név se jutott eszembe.
Marshnál is félek, hogy ezért lesz gáz vele. De azért az nem meglepő, hogy nem is látjuk, ő nagyon hosszútávú pick. Sokat kell tanulnia, amiben Asomugha pl. tökéletes lehet neki, vagyis keretből Asohoz hasonlítanám Curtis utolsó évét egyetemen. Rá se mertek dobni, nem szed sok picket, stb.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Janek igazi pozitív töltet a topikban 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Laws nem több mint egy lehetőség....Janek
Nálunk ez megy sajnos. Én azért első 2 körben azonnali kezdőket szeretnék látni. 3. körtől már lehet olyanokat húzni akik később jók lehetnek.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Laws nem több mint egy lehetőség....

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
pl.?


Igazán csak a két wr és shady jött be eddig védelemben nem igazán látok épkézláb megoldást pedig ugye tavaly csak d emberkét draftoltunkJanek
Pont most szerkesztettem be egy példát^^,de Grahamtől sem első évében várta a csapat a csodát.Ő is hosszútávú fejlődésen megy majd át.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
pl.?


Igazán csak a két wr és shady jött be eddig védelemben nem igazán látok épkézláb megoldást pedig ugye tavaly csak d emberkét draftoltunk

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Miért elfogadott,hogy akit mi draftolunk az ráér?

😊

mondjuk S pozicióból nem nehéz kiszorítani senkit se nálunk...Janek
Ez a draft stratégiánknak köszönhető.Nem úgy draftol a csapat,hogy adott körben adott posztra ki lehet még a legjobb elérhető játékos, hanem kinéznek a draftig neveket(tehetségeket ) és mások előtt próbálják elhozni.Jarrett sem ment vna ki második körben csak nekünk Ő kellett mert benne látják hosszútávon a megoldást.Évek óta ezt csinálják és azért van benne vmi.

szerk:T.Laws DeSean előtt lett húzva.Még mindig nem kezdő,de hatalmas fejlődésen van túl.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Miért elfogadott,hogy akit mi draftolunk az ráér?

😊

mondjuk S pozicióból nem nehéz kiszorítani senkit se nálunk...

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Jarrettnek szerintem nem is idén kell mutatnia. Akárcsak Casey-nek.
Jarrett dolgozik az ST-ben is, és a Cards ellen sem volt hibája, úgy, hogy belecsöppent a kezdőbe. Egyetlen hibája, hogy Castillo úgy gondolta Fitz ellen elég egy safety...
Szerintem ha nyáron rendesen lesz idő felkészíteni, akkor ott lehet akár a kezdőben is jövőre.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Azért az kevés nekem...

Ott van Von Miller.... ilyen draft kell nekünk 😊

persze más 2 cetlivel de ugye mi az elején is egy Watkinst húztunkJanek
Jójó de ő azért nem rossz. Persze most simán össze lehetne egy minimum 20-as listát írni azon játékosokból akik jól teljesítenek, és húzhattunk volna, de nem tettük.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Azért az kevés nekem...

Ott van Von Miller.... ilyen draft kell nekünk 😊

persze más 2 cetlivel de ugye mi az elején is egy Watkinst húztunk

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Jarrett idén mutatott olyat amitől ilyen sokat várunk tőle?

draftról:eddig Allen jött be aztán ennyi az idei és a tavalyi termésJanek
Még nem mutatott, de felé még bizakodóak vagyunk. Én mondjuk Allent jobban kedvelem egyenlőre, de pár big hit-el meg tud győzni JqJ is 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Jarrett idén mutatott olyat amitől ilyen sokat várunk tőle?

draftról:eddig Allen jött be aztán ennyi az idei és a tavalyi termés

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
D-Jax is tehetett túl könnyen engedte Amut a labdához jutni.

Ezek nekem Vicknél időnkét hiányoznak, illetve hát ő meg túl sok minden akar lábbal megoldani.dande
Ehhez a kettőhöz:
DeSean már kb egy méterrel verte Amut, és gondolom nem arra számít az ember, hogy 2 méterrel aluldobják, ezért nem állt meg időben, így pedig az amúgy is termetesebb Amu ellen mégis mit csináljon? Növesszen szárnyakat? Ez egyértelműen Vince hibája volt.

Én meg pont az érzem Vick-el kapcsolatban, hogy keveset próbál lábbal megoldani a tavaly szezonhoz képest. Éppen hogy túlzásba is viszi a 3-4. elkapó keresését, nem ösztönösen játszik, hanem túlgondolkodva. Egyetértenék veled, hogy rosszabb Vick idén, mint ami Youngból lehetne az uccsó drive alapján, csak szerintem az érved pont nem alkalmas.

Twitter háborúrról NFL.com-os csaj szövege DeSeanról: "He's a punk returner" 😀 Hát én majdnem lefordultam a székről olyat szakadtam 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!