Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Ha nem 100%-os, akkor nem hiszem, hogy jó nekünk.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 420 — Így remélem megfelelek nektek.....
Emberek Aso kezd!!! Ez jó hír e nekünk nem tudom 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Chaneynek lehet egy interceptionje vagy sackje na, de ennyi legyen is elég mára 😀Wyatt
Mert nekünk ez elég szokott lenni mi? 😀 Nagyon kíváncsi leszek. Az igazán jó csapatok ellen eddig ment a játék. Akik papíron gyengébbek voltak azoktól kikaptunk.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Chaneynek lehet egy interceptionje vagy sackje na, de ennyi legyen is elég mára 😀

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
E.R. Bowlnak lehetne híni ezt az összecsapást! :/
Remélem jó kis meccs lesz sérülés nélkül!
Go PatsParadSEC
Ezt mi is reméljük. De azért örülnénk ha a Pats szurkolók lelke kicsit megsérülne 😀
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
E.R. Bowlnak lehetne híni ezt az összecsapást! :/
Remélem jó kis meccs lesz sérülés nélkül!
Go Pats

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Let's go D!!!Én csak ennyit mondok.Csak nyerjünk valahogy,Patsnek is sok sérültje van.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Deny előzetese a Patriots @ Eagles meccs előtt:

http://philly.blog.hu/2011/11/27/elozetes_pats_eagles
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mindenhol ezt adják elvégre pats meccsJanek
😂

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Hát csak nem tudom melyik helyeken megy amcsi foci, főleg ahol nyitva vannak addig amíg a meccs tart vasárnap este...na meg hogy valaki nem akarja é közösségileg nézni?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
mindenhol ezt adják elvégre pats meccs

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Ezt a mai meccset valami közösségi helyen nem adják, és nem megyünk közösen szurkolni ?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Jobb is ha Young kezd...

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy a csapathoz közel álló forrás szerint még ma bejelentjük, hogy Young kezd a Patriots ellen és Vick kihagyja a meccset. Ő mindenestre sokkolva lenne, ha Mike játszana.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Ja, elfelejtettem, hogy Amerikáról van szó.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mi ebben a baj? Nem igazán értem ezt. Én mondjuk a TD gólörömöt sem értettem soha, hogy minek betiltani...
Ilyenért meg büntetni? Hát kismillióan csinálnak ilyeneket, vagy van valami jelentése a géppuskával lövés imitálásának, amiről nem tudok?Eazzy
Terrorista vagy, másnap széjjel lövök mindenkit, aki a városba jön és harangot fogja megnézni. Ja, jövőre a Redskins ellen a fehérházat is
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Mi ebben a baj? Nem igazán értem ezt. Én mondjuk a TD gólörömöt sem értettem soha, hogy minek betiltani...
Ilyenért meg büntetni? Hát kismillióan csinálnak ilyeneket, vagy van valami jelentése a géppuskával lövés imitálásának, amiről nem tudok?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rolle is kapott 10ezres büntit, ligának nem tetszett a tackle utáni géppisztolyos öröme. Nyomik!Deny
Jaja ezt a mozdulatot én is kiszúrtam és nem az első alkalom volt.Ezt miért csinálhatja? 😀 Mert Colenál vágom miért,de ezt nem .Greengo
Gondolom egyedi butasága, vagyis nekem tetszik, csak nem hiszem, hogy van valami alapja. Ohio State években is tolta már vajon?
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Rolle is kapott 10ezres büntit, ligának nem tetszett a tackle utáni géppisztolyos öröme. Nyomik!Deny
Jaja ezt a mozdulatot én is kiszúrtam és nem az első alkalom volt.Ezt miért csinálhatja? 😀 Mert Colenál vágom miért,de ezt nem .


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rolle is kapott 10ezres büntit, ligának nem tetszett a tackle utáni géppisztolyos öröme. Nyomik!
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
nekem jó előérzetem van a meccsel kapcsolatban, szerintem a tavalyi Pats sokkal érinthetetlenebb volt, mint a mostani...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
5 dolog, ami szerintem kellene a Patriots elleni sikerhez: http://philly.blog.hu/2011/11/25/5_dolog_ami_kell_ahhoz_hogy_legyozzuk_a_patriotst
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fizetésnap van, Goodel kiszámlázta csekkeket: DeSean a Fewellnek odapöccintett laszti miatt 10.000 dollárral lóg ligának, míg Trevor Laws 7500 dollárt kell, hogy befizessen, mert egyszer későn ütötte le Elit (egyébként ezért meccsen nem repült flag).

Szerk: Laws azt mondta, nem fogja kifizetni. Majd Reidék meggyőzik úgyis 😊 Pontosítok, azt mondta, nem kapott róla ő még értesítést.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DRC eddig amikor benntvolt csak a slot elkapókat fogta? elég szégyen de egyáltalán nem emlékszem olyanra h kinnt is védekezett volna :/ viszont így akkor biztos kinnt fog most védekezni, hogy jó-e vagy nem....
a QB kérdésnél meg azért drukkolok h Young játtszon, nemkell innentől ezdve neki kezdőnek lennie, de szívesen látnám a Pats védelem ellen isEaRl
Cromartie egy-két alkalommal védekezett idén szélen, de folyamatos játéklehetőséget ott még nem kapott. Bár persze nem új neki a szerepkör, a Cardsban mindig ott védekezett, nálunk is ő lett volna starter RCB, ha Aso nem érkezik.
Irányító dologgal egyet értek, játsszon Young, a szezonunk 2 hete már elúszott, felesleges lenne edzés nélkül egy közel sem 100%-os, ellenben 100 milliós irányítót kockáztatni. Young is örülhet, ha jól játszik, értéke csúszik feljebb.

DeSeant kérdezték, hogy hogyan van lába: "I'm good!" majd ment is tovább következő kérdés megvárása nélkül.
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
DRC eddig amikor benntvolt csak a slot elkapókat fogta? elég szégyen de egyáltalán nem emlékszem olyanra h kinnt is védekezett volna :/ viszont így akkor biztos kinnt fog most védekezni, hogy jó-e vagy nem....
a QB kérdésnél meg azért drukkolok h Young játtszon, nemkell innentől ezdve neki kezdőnek lennie, de szívesen látnám a Pats védelem ellen is